Hoşgeldiniz!

viking

Tarkan - Ölmeden Önce Meme Görmek (+18) 02:07
Tarkan - Ölmeden Önce Meme Görmek (+18) 15.144 izlenme - 9 ay önce Aslında + 18'lik bir durum söz konusu değil fakat meme müstehcen sayıldığı için filtreli yayınladığımız bu içerikte, Tarkan ölümüne ramak kala gördükleri karşında şaşıracaktır. Bağyanımızın tam bıçaklayacakken yaptığı hareket anlamsızlığını korurken, kesitimizin sonundaki eller üzerine düşüş bize Yıldırım Gürses'i hatırlatacaktır. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/21829/cehennemin-elleri-tarkan-viking-kani
Vikingler - Yazlık Macerası (3. Bölüm) 10:23
Vikingler - Yazlık Macerası (3. Bölüm) 17.320 izlenme - 1 yıl önce TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi filmi Vikingler. Hikayede bir viking çocuğu olan Vicky ve çevresindekilerin yaşadıkları anlatılıyor. Çok zeki bir çocuk olan Vicky; bir sorunla karşılaşıldığı zaman parlak zekasıyla çözümler üretir. Her bölümde farklı bir macera için "Vikingler".
Atmaca ile Adam Öldürmek 00:33
Atmaca ile Adam Öldürmek 2.168 izlenme - 5 ay önce 1971 yapımı Tarkan Viking Kanı isimli sahneden "sıra dışı" bir infaz tekniği.
Vikingler - Dansçı Ayı (10. Bölüm) 11:46
Vikingler - Dansçı Ayı (10. Bölüm) 8.188 izlenme - 1 yıl önce TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi filmi Vikingler. Hikayede bir viking çocuğu olan Vicky ve çevresindekilerin yaşadıkları anlatılıyor. Çok zeki bir çocuk olan Vicky; bir sorunla karşılaşıldığı zaman parlak zekasıyla çözümler üretir. Her bölümde farklı bir macera için "Vikingler".
Vikingler - Kurta Dikkat (2. Bölüm) 04:55
Vikingler - Kurta Dikkat (2. Bölüm) 6.487 izlenme - 1 yıl önce TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi filmi Vikingler. Hikayede bir viking çocuğu olan Vicky ve çevresindekilerin yaşadıkları anlatılıyor. Çok zeki bir çocuk olan Vicky; bir sorunla karşılaşıldığı zaman parlak zekasıyla çözümler üretir. Her bölümde farklı bir macera için "Vikingler".
Northmen: A Viking Saga Fragman 01:13
Northmen: A Viking Saga Fragman 5.143 izlenme - 2 yıl önce Northmen: A Viking Saganorthmen: A Viking Saga
İnanılmaz Keskin Savaş Baltası 00:59
İnanılmaz Keskin Savaş Baltası 3.009 izlenme - 1 yıl önce İnanılmaz Keskin Savaş Baltası Vikinglerin savaş baltalarına benzeyen, aşırı keskin balta.
Vikingler - Hazine Macerası (4. Bölüm) 11:30
Vikingler - Hazine Macerası (4. Bölüm) 5.058 izlenme - 1 yıl önce TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi filmi Vikingler. Hikayede bir viking çocuğu olan Vicky ve çevresindekilerin yaşadıkları anlatılıyor. Çok zeki bir çocuk olan Vicky; bir sorunla karşılaşıldığı zaman parlak zekasıyla çözümler üretir. Her bölümde farklı bir macera için "Vikingler".
Vikingler - Yenilmezlik Kılıcı (6. Bölüm) 10:37
Vikingler - Yenilmezlik Kılıcı (6. Bölüm) 4.811 izlenme - 1 yıl önce TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi filmi Vikingler. Hikayede bir viking çocuğu olan Vicky ve çevresindekilerin yaşadıkları anlatılıyor. Çok zeki bir çocuk olan Vicky; bir sorunla karşılaşıldığı zaman parlak zekasıyla çözümler üretir. Her bölümde farklı bir macera için "Vikingler".
Mount Blade Viking Conquest 17 Aralık 2014 Canlı Yayın Tekrarı 20:10
Mount Blade Viking Conquest 17 Aralık 2014 Canlı Yayın Tekrarı 3.037 izlenme - 1 yıl önce Kılıçların, okların ve mızrakların arasında kıyasıya bir mücadeleye ve çetin düellolara sahne olan Mount & Blade Viking Conquest canlı yayınımızın tekrarı!
tarkan-viking kanı 04:30
tarkan-viking kanı 9.910 izlenme - 7 yıl önce kartal tibet,fatma belgen,ursula,kurt 1971 yılı sezgin burak yapımı klasiklerden....
Vialand - Viking Macerası 04:27
Vialand - Viking Macerası 3.123 izlenme - 2 yıl önce Vialand'i Vikingler Bastı - 15 Metreden Düşüş Heyecanı ..
Vikingler - Zafer Dansı (9. Bölüm) 09:31
Vikingler - Zafer Dansı (9. Bölüm) 3.389 izlenme - 1 yıl önce TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi filmi Vikingler. Hikayede bir viking çocuğu olan Vicky ve çevresindekilerin yaşadıkları anlatılıyor. Çok zeki bir çocuk olan Vicky; bir sorunla karşılaşıldığı zaman parlak zekasıyla çözümler üretir. Her bölümde farklı bir macera için "Vikingler".
Vikingler - Gormun Martısı (8. Bölüm) 10:58
Vikingler - Gormun Martısı (8. Bölüm) 3.298 izlenme - 1 yıl önce TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi filmi Vikingler. Hikayede bir viking çocuğu olan Vicky ve çevresindekilerin yaşadıkları anlatılıyor. Çok zeki bir çocuk olan Vicky; bir sorunla karşılaşıldığı zaman parlak zekasıyla çözümler üretir. Her bölümde farklı bir macera için "Vikingler".
Tarkan: Viking Kanı - 1971 (86 dk) 01:26:33
Tarkan: Viking Kanı - 1971 (86 dk) 1.927 izlenme - 8 ay önce Bir nesli "şişme ahtapot fobisi" ile tanıştıran, bünyesinde japonunundan vikingine kadar envai çeşit milletten karakter barındıran, kültlerin kültü filmimiz. Televizyon yayını yüzünden kesip çıkarılmış sahneleri de izleyebilirsiniz. Yönetmen : Mehmet Aslan Senaryo Yazarı : Sezgin Burak Bilinmeyen bir nedenle Kuzey Avrupa'da at koşturan Tarkan'ın yolu, dev yapılı dilsiz Orso ve onun Saksonlar'ın elinden kurtardığı Prenses Ursula ile kesişir. Tarkan'a tutulan Viking dilberi, onu (biraz da zor kullanarak!) beraberinde ülkesine götürür. Fakat onları kötü bir sürpriz beklemektedir: Sakson kralıyla işbirliği içindeki Tora adlı hain (filmde Toro olmuş) Ursula'nın babasını öldürerek tahtı ele geçirmiştir. Nefes kesen bir mücadele başlar ve trajik bir sonla noktalanır.
Viking: The Darkest Day Fragman (2013) 01:18
Viking: The Darkest Day Fragman (2013) 2.390 izlenme - 2 yıl önce Viking: The Darkest Day (2013) Fragman
Kurt'un Ölümü - Tarkan Viking Kanı 03:52
Kurt'un Ölümü - Tarkan Viking Kanı 777 izlenme - 9 ay önce Video, Çinliler ile anlaşan Toro'nun Attila'nın kızı Yonca Hatun'u kaçırmak için kaleye yaptığı baskın sırasında başlıyor. Vikinglere karşı varını yoğunu ortaya koyan Tarkan sırtından yediği iki ok ile yere yığılıp bayılıyor. Aynı sırada Toroya hamle yapan baba Kurt da yediği mızrak ile uçmağa gidiyor. Babasının ölümünü kameramanın yaptığı ani zoomlar sayesinde öğrenen oğul Kurt ise kalenin en yüksek noktasında aşağıya inerek aynen babası gibi Toroya hamle yapıyor, bacağını ısırıyor fakat yediği kılıç kabzası ile yırtarak ölmekten kurtuluyor. Tüm bunlar olurken filmin başında bol keseden sallayan kale kumandanı Aybars çoktan ölmüş bulunuyor. İkinci sahnemizde babası tarafından çok iyi yetiştirilen ve aynen babası gibi usta bir vantrilok olan oğul Kurt ağlayarak baygın haldeki Tarkan'ı uyandırıyor. Uyandığında can yoldaşı, kardeşi baba Kurt'un öldüğünü gören Tarkan'ın dünyası başına yıkılıyor. Üçüncü ve son sahnemizde Tarkan ve oğul Kurt, baba Kurt'a karşı son vazifelerini yerine getiriyorlar. Videonun sonlarına doğru giren müthiş müzikle birlikte Tarkan baba Kurt'un kanının yerde kalmayacağına dair ant içiyor ve Vikinglere karşı olan öfkesini kusuyor. Ayrıca öğreniyoruz ki internette gezinen Kurt, babanı kim öldürdü? -Hav, hav, hav. Hain Kostok! sahnesi de doğru değilmiş. Kısa hali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/56928/kurdunu-turk-adetlerine-gore-yetistirmek-tarkan
Toro'nun Gazabı - Tarkan 02:11
Toro'nun Gazabı - Tarkan 1.114 izlenme - 1 yıl önce Kartal Tibet'in başrolü oynadığı Viking Kanı adlı filmden can alıcı bir sahne daha. Ursula'yı dev ahtopota yem edecektiki Hanzo görünümlü adam yardım etti.Toro'nun gülüşünüde hasta olmamak elde değil hani.
Tarkan'ın Ölüm Döşeğindeki Baba Kurt ile Konuşması (Hain Kostok İçermez) 02:29
Tarkan'ın Ölüm Döşeğindeki Baba Kurt ile Konuşması (Hain Kostok İçermez) 1.336 izlenme - 1 yıl önce Filmin adı Tarkan Viking Kanı 1971 yılında çekilmiştir . Altar'ın oğlu Tarkan Hun İmparatoru Atilla'nın emri ile Vikinglerle mücadeleye girişir çıkan çatışmada Tarkan'ın besleyip büyüttüğü Baba Kurt ölür ve Tarkan onun öcünü almak için ant içer . Buraya kadar bile mükemmel bir hikayesi olsa da biz bu sahneyi ; Bunu sana kim yaptı kurt ; -hav hav hav -hain kostok ile biliyoruz güzel bir espiri de olsa aslını bilmemizde fayda var Kostok karakteri Hun Türklerinin düşmanı olan Alan Beyidir ve Kostok karakteri Tarkan Gümüş Eğer filminde vardır , Tarkan Viking Kanı filminde ki Vikinglerin kumandanın ismi Toro dur . Bu karışıklık büyük ihtimal Bilal İnci'nin hem Kostok'u hemde Toro'yu canlandırmasından ileri gelmektedir izliyoruz .
Tarkan'ın Ahtapotu 02:03
Tarkan'ın Ahtapotu 449 izlenme - 9 ay önce Ahtapot filmde bir heyecan ve korku unsuru olarak kullanılır. Viking Reisi Toro düşmanlarını ahtapota yem olarak sunmakta, onların ahtapot tarafından parçalanışını seyrederek eğlenmektedir. Bir iskeleye bağlanan kurbanı hisseden ahtapot bir süre sonra denizde gözükür. Ağır hareketlerle su üstüne çıkar ve kollarını yemeğine doğru uzatır. Ahtapotun kollarını kurbanına uzatması kolların ucuna bağlanan misinaları çeken setçiler tarafından sağlanmaktadır. Heyecan dozunu artırmak için Toro'nun kale surlarından attığı kahkahalar, kurbanın yakın planları eklenmiş. Kurban üzerine dolanan vantuzlu kollar, bir süre sonra kurbanın bağırışları arasında vücudu parçalar. Geriye kurbanın kafası ve kolları kalır. Ahtapot yavaş yavaş denizin derinliklerine doğru çekilerek kaybolur. ( Alıntıdır. http://kameraarkasi.org/sinema/sinemadaakimlar/tarkan/vikingkani/ahtapot/ahtapot.html ) Ayrıca ahtapotun Tarkan'la dövüşü de sitemizde bulunmaktadır. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1536/tarkan-ve-ahtapot
Cehennemin Elleri - Tarkan Viking Kanı 00:27
Cehennemin Elleri - Tarkan Viking Kanı 422 izlenme - 1 yıl önce Akıllı kurttan kaçan Çin güzelini, ölüm çukurunda daha da kötü şeyler beklemektedir. Çukurda, yıllarca sadece erkek görmüş, onları bile affetmemiş abaza topluluk bu güzeli adeta havada kapmaktadır.
Yok böyle maç! 5-2'den geri çevirdiler... 01:33
Yok böyle maç! 5-2'den geri çevirdiler... 860 izlenme - 2 yıl önce Norveç Ligi'nde Valarenga ile Viking arasında oynanan maç adeta nefesleri kesti. 68. dakikaya 5-2 önde giren Valarenga üstünlüğünü koruyamadı ve Viking müthiş bir geri dönüşle maçı 5-5'e getirdi.
Vikingler (Vicky The Viking) 01:10
Vikingler (Vicky The Viking) 332 izlenme - 1 yıl önce 90'lı yıllarda hastası olduğumuz çizgifilmler listesinde TOP 10'de bulunurdu Vikingler. Her seferinde bi bokluk çıkardı, onlarca adamın arasından tek çözümü sümüklü bu velet çıkarırdı. Burnunu bir karıştırırdı çıkardığı sümükten fal bakar çözümü bulurdu. Kendisi şu günlerde Norveçli balıkçılara el kremi üreten bir firmanın CEOluğunu yapmakta.
Tarkan Film Serisi Müzikleri - I 00:45
Tarkan Film Serisi Müzikleri - I 375 izlenme - 9 ay önce Tarkan (Altar'ın oğlu) film müziklerinden bir savaş müziği
Tarkan Film Serisi Müzikleri - III 02:39
Tarkan Film Serisi Müzikleri - III 275 izlenme - 9 ay önce Tarkan (Altar'ın oğlu) film müziklerinden ünlü savaş müziği... Genellikle Vikingler ortaya çıktığında çalar, yakaladıklarını infaz ederler, infaz etmedikleri sağlamları da esir kürekçi yaparlar. Hatta bir davulcu vardır (Arap Celâl) bu Viking gemilerinde, bir sağa, bir sola vurur. The lion in winter ana teması...
Tarkan ve Ahtapot 04:48
Tarkan ve Ahtapot 263 izlenme - 8 ay önce Tarkan Viking Kanı filminin unutulmaz sahnesi, muşambadan ahtapot denizin buz gibi sularından Tarkan'ı haşamat etmek için geliyor.. E be Tarkan'ım senin ne işin var Viking diyarlarında zaten? Efsane sahne alkislarlayasiyorum.com farkıyla ekranlarınızda...
Viking Mezarında Bulunan Yüzüğün Sırrı 01:04
Viking Mezarında Bulunan Yüzüğün Sırrı 395 izlenme - 1 yıl önce İsveç'te yapılan bir kazıda, 9. yüzyıldan kalma Viking mezarında bulunan yüzük, Vikinglerin yaşadığı dönemde İskandinavya ile İslam dünyası arasındaki teması ortaya çıkardı. Stockholm'deki İsveç Tarih Müzesi Basın Sözcüsü Linda Wahlander, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 1942'den beri müzede sergilenen ve üzerinde Arapça karakterlerle "Allah için" veya "İnşallah" yazan yüzüğü 1872 ve 1875 yılları arasında Jalman Stolpe isminde bir arkeoloğun, Björkö Adası'nda kazı yaparken bulduğunu belirtti. Wahlander, İskandinavyalıların geleneksel elbise ve mücevherlerle mezara gömüldüğünü kaydetti. Üzerinde Arapça yazı olan yüzüğün bir kadının cesedinde bulunduğunu söyleyen Wahlander, "O dönemde mezara gömülen kadınların boyunlarında değerli bir kolye bulunuyordu ve kolyelere küçük bıçak veya yüzükler takılı oluyordu. Gümüş yüzük de kadının kolyesinde asılı bulundu" diye konuştu.
Vikingler - Kimin Dağı Daha Yüksek? 15:29
Vikingler - Kimin Dağı Daha Yüksek? 184 izlenme - 8 ay önce Runer Jonsson'ın kitabından esinlenerek yapılan çocukluğumuzun eğlenceli çizgi filmlerinden biridir Vikingler.Çizgi filmin baş karakteri Vicky,Korsan Halvar'ın oğludur.Oldukça zekidir,kurtlara karşı özellikle bir korkusu vardır.Problemleri elini burnuna sürtüp kıvrak zekasıyla çabuk bir şekilde çözer.Çizgi filmde babası Halvar'la sıklıkla samimi pozlar vererek biz babasıyla arasında mesafesi olan Türk çocuklarını kıskandırmıştır.
 Vikingler bin yıl sonra Londra’yı yeniden işgal etti 00:48
Vikingler bin yıl sonra Londra’yı yeniden işgal etti 514 izlenme - 2 yıl önce Bin yıl önce ülkeyi ele geçirmek için İngiltere’ye gelen Vikingler, bu kez barış için Londra’daydı. Danimarka’nın, İngiltere Büyükelçiliğinin düzenlediği organizasyonda, Danimarkalı Vikingler’in torunları, atalarının kullandıklarına benzeyen gemilerle, Thames nehri kıyısına yanaştı. Gemiden inen Viking kıyafetli Danimarkalılar, İngilizlere, yüzyıllar önce yağmaladıkları altınları iade etti. Etkinlikte konuşan Danimarka’nın İngiltere Büyükelçisi Claus Grube, şunları söyledi: “Tam bin yıl önce Aralık ayında, Danimarka Kralı 1. Sven, İngiltere’nin de kralı olarak taç giydi. Şimdi, bir grup Viking, barış için geldi ve o zaman alınan altınların bir kısmı geri verilecek. Bu etkinliği, barışı ve ülkelerimizin ortak mirasını kutlamak için düzenliyoruz. Danimarka’nın, 11.yüzyılın ortalarına kadar süren İngiltere hükümdarlığının yıl dönümünde, her 2 ülke de ortak kültür ve tarihi yaşatmak amacıyla bir dizi etkinlik düzenleniyor.
Yiğit Türk Tarkan 00:20
Yiğit Türk Tarkan 211 izlenme - 1 yıl önce Tarkan, öç alma yemini ettiği Vikingler'e ulaşmanın tek yolunun denizden geçtiğini öğrenir. En güçlü imparatorluklarında dahi denizcilikten hiç çakamamış bir milletin mensubu olması sebebiyle derme çatma bir sandal bulup İskandinavya'ya gitme kararı alır. Sandal satın aldığı yerel balıkçı Tarkan'ın delişmen Hun yiğitliğinden etkilenerek tahrik olacak, penisini sahne sonlarına doğru hafifçe sıvazlayacaktır. Tüm emektarları alkışlarla yaşasın.