Hoşgeldiniz!

vilayet

rize - derepazarı 05:11
rize - derepazarı 3.669 izlenme - 8 yıl önce rize - derepazarı,karadeniz il ve ilçeleri,ayhanca08,08ayhanca06.blogcu.com
Türkiye'nin En Büyük 7 Şehri 01:20
Türkiye'nin En Büyük 7 Şehri 686 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin En Büyük 7 Şehri Ülkemizin nüfusuna göre büyük 7 ilinin yer aldığı videomuzu izliyoruz.
Fatih Tezcan - Kahire, Türkiye'nin 82. Vilayetidir 04:13
Fatih Tezcan - Kahire, Türkiye'nin 82. Vilayetidir 732 izlenme - 2 yıl önce Fatih Tezcan'ın Mısır'daki askeri darbeye yaptığı yorumu izleyelim. Bekle bizi Mısır geliyoruz.
Yüksekova’da İl Olma Sevinci 02:43
Yüksekova’da İl Olma Sevinci 202 izlenme - 12 ay önce İl olma haberi Yüksekova’da sevinçle karşılandı. Yüksekova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Özdemir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’a teşekkür ederek, “Yaklaşık 1-2 yıldır konuşulan bir gündemdi. Nihayetinde bugün meclise geldi taslak. İnanıyorum bir iki gün içerisinde meclisten geçerek yasalaşır. Tabi gönlümüzden geçen Hakkari’nin de il olarak kalmasıydı. Biliyorsunuz daha evvel Uludere ve Beytüşşebap Hakkari’nin ilçesiydi. Şırnak’ın il olmasıyla beraber bu iki ilçemiz oraya bağlandı. Hakkari’nin il olarak kalması için uzun uğraşlar verdik Ankara’da. Tabi hükümetin takdiridir. Hükümet bizden daha iyi bilir. Yüksekova’nın il olması hepimizi canlandırdı, heyecan kattı. Şu an itibariyle Yüksekova’da ciddi bir heyecan ve sevinç var. İnanıyorum ki bu durum barış ve huzura, dökülen kardeşkanının son bulmasına vesile olur. Yanı başımızda Esendere Sınır Kapımız var. İnşallah bu da kısa zamanda açılır ve buranın ekonomik hayatına renk katar. Çok mutluyuz, çok umutluyuz. Bundan sonra sadece hükümetin yapacağı değil bizlerin de vatandaş olarak, STK’lar olarak üzerine düşen vazifeler var. Biz de inşallah bunu vatandaşımızla, üyemizle, tüccarımızla, diğer sivil toplum örgütleriyle kenetlenip, el ele kol kola verip memleketimizi daha yaşanılır bir yer haline getirmek için elimizden gelen çabayı sarf etmeye çalışacağız” dedi. Yüksekova Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Yardımcısı Süleyman Ayhan ise, odası olarak çok sevindiklerini belirtti. İlçenin il olacağı yasa tasarısının meclise gönderildiği günde aylardır kapalı olan Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı’na Türk Hava Yolları’na ait bir test uçağının inmesi de ilçe halkına ayrı bir heyecan kattı.
giresun - piraziz 04:48
giresun - piraziz 2.901 izlenme - 8 yıl önce giresun - piraziz,karadeniz il ve ilçeleri,ayhanca08,08ayhanca06.blogcu.com
samsun - 19 mayis 05:10
samsun - 19 mayis 2.015 izlenme - 8 yıl önce samsun-19 mayıs, karadeniz il ve ilçeleri,08 ayhanca06.blogcu.com
artvin - sarp 03:59
artvin - sarp 1.464 izlenme - 8 yıl önce artvin - sarp,karadeniz il ve ilçeleri,ayhanca08,08ayhanca06.blogcu.com
Türkiye Tüm İller Tanıtım 08:44
Türkiye Tüm İller Tanıtım 174 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Tüm İller Tanıtım Adana Adıyaman Afyon Ağrı Amasya Ankara Antalya Artvin Aydın Balıkesir Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Isparta Mersin İstanbul İzmir Kars Kastamonu Kayseri Kırklareli Kırşehir Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Kahramanmaraş Mardin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Şanlıurfa Uşak Van Yozgat Zonguldak Aksaray Bayburt Karaman Kırıkkale Batman Şırnak Bartın Ardahan Iğdır Yalova Karabük Kilis Osmaniye Düzce
Küstah ve Erkek 01:05
Küstah ve Erkek 275 izlenme - 3 yıl önce Behçet abimiz "PETA"ya katılmıştır. Yolda kurbağa öldüren bir bayan görünce çok sinirlenir .Bayana asfalt üzerinde uygulamalı ders verecektir.
Bayburt - İl Oluş Kutlamaları (1989) 08:13
Bayburt - İl Oluş Kutlamaları (1989) 174 izlenme - 2 yıl önce Çocukken mahallede Bayburt Vilayet, Gümüşhane Tuvalet! tekerlemeleri söylerdik. Sonradan anladım ki bu tekerleme, Gümüşhane'nin bir ilçesi olmaktan çıkıp il olmak isteyen Bayburt'luların sloganıymış.
Fatih Tezcan'ın Tez Elden Konuşması - RahatBozan 02:46
Fatih Tezcan'ın Tez Elden Konuşması - RahatBozan 172 izlenme - 3 yıl önce Daha ne kadar ateşli olabilir ki bir insan, ne de bencil olabilir. Bir de Rahatbozan'dan böyle dinleyelim. İyi seyirler.
Tasavvuh - Ey Allahım Beni Senden Ayırma 01:41
Tasavvuh - Ey Allahım Beni Senden Ayırma 123 izlenme - 3 yıl önce Tasavvuh - Ey Allahım Beni Senden Ayırma
bolu 06:07
bolu 506 izlenme - 8 yıl önce bolu,karadeniz il ve ilçeleri,08ayhanca06.blogcu.com
Eskişehirli Genç BMX'çiler 02:41
Eskişehirli Genç BMX'çiler 77 izlenme - 2 yıl önce Kendi hallerinde, topluma bir zararı, kötü huyları olmayan pırıl pırıl BMX'çi gençlerimizden biri olan Serkan Ersöz kardeşimizin performansını sizlerle paylaşmak istedim. Sayıları azımsanmayacak bu gibi yetenekli pek çok genç arkadaşımız; Eskişehir Belediyesi'nden, kendilerini geliştirmek ve bisiklet akrobasi sporunu yaşatmak için hareket parkuru yapılmasını istiyorlar. Bütçe ayrılır da bu istekleri gerçekleştirilirse ne mutlu.
81 İlimiz 81 Gezilecek Yer 04:19
81 İlimiz 81 Gezilecek Yer 70 izlenme - 2 yıl önce Her şehrimizin kendine has tarihi, doğal, kültürel güzellikleri var. Gezilip görülmesi, bilinmesi, değer verilmesi gerek. Kendi şehrinizde bilmediğiniz, gitmediğiniz, görmediğiniz ne kadar güzellik var bir düşünün?
Bayburt Arı Kasabı .. 01:48
Bayburt Arı Kasabı .. 168 izlenme - 8 yıl önce temiz ve usta ellerle hazırlanan tam zevkinize uygun et tavuk ve şarküteri çeşitlerimizi görmenizi isderiz . sizin de bir katkınız olsun hemde isdediginiz gibi alış veriş edin.
siverekliler açlık grevine giderek sesini duyurmay 02:22
siverekliler açlık grevine giderek sesini duyurmay 296 izlenme - 8 yıl önce siverek"i vilayet yapma ve kalkındırma derneğinin öncülüğünde yapılan eylemde yalan söyleyen aldatan siyasetçilere atıfta bulunbarak başbakan r.tayyip erdoĞan" a çağrı yaptılar(il olmak için protesto eylem yaptılar
Bu Can Sana Kurban - Bolu Grup Katre Tasavvuf Grubu - İlahi Ekibi 01:36
Bu Can Sana Kurban - Bolu Grup Katre Tasavvuf Grubu - İlahi Ekibi 37 izlenme - 3 yıl önce Bolu - Köroğlu Düğün Salonlarında Yapılan Dini Düğün Programında " Bolu Grup Katre " nin Seslendirdiği " Bu Can Sana Kurban" ilahisi
Cizre ve Yüksekova İl Oluyor 02:34
Cizre ve Yüksekova İl Oluyor 14 izlenme - 12 ay önce Hakkari ve Şırnak il olmaktan çıkarılırken, Cizre ve Yüksekova'nın il olacağı bildirildi. Hakkari'nin adı Çölemerik, Şırnak'ın adı da Nuh olacak. Meclis'e gelen torba yasa tasarısında, Yüksekova ve Cizre il oluyor; Hakkari ve Şırnak il olmaktan çıkarılıyor. Değişiklikleri yapmak için İçişleri Bakanlığı yetkilendirildi. Hakkari ve Şırnak'ın şehir merkezlerinin taşınması terörle mücadele kapsamında gündeme gelmişti.
İlahi Ekibi Semazen Ekibi 02:31
İlahi Ekibi Semazen Ekibi 28 izlenme - 3 yıl önce İlahi Ekibi Semazen Ekibi...
Balıkesir İlahi Ekibi - Kayseri Semazen 02:32
Balıkesir İlahi Ekibi - Kayseri Semazen 12 izlenme - 3 yıl önce Balıkesir İlahi Ekibi - Kayseri Semazen
Hakkari Ve Şırnak İl Olarak Kalıyor 00:49
Hakkari Ve Şırnak İl Olarak Kalıyor 4 izlenme - 11 ay önce Hakkari ve Şırnak'ın il statüsünden çıkarılması ile terör suçu nedeniyle görevden uzaklaştırılan belediye başkanı, başkanvekili ve meclis üyelerinin yerine İçişleri Bakanı ve vali tarafından görevlendirme yapılmasına ilişkin düzenlemeler, TBMM Genel Kurulu'nda görüşülen Torba Kanun tasarı metninden çıkarıldı.
Erdoğan 81 Vilayet İçin Çalışacağız 06:09
Erdoğan 81 Vilayet İçin Çalışacağız 15 izlenme - 3 yıl önce Erdoğan 81 Vilayet İçin Çalışacağız
Erdoğan: 06:09
Erdoğan: "81 Vilayet İçin Çalışacağız" 4 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan: "Bir tane cumhurbaşkanı adayına soruyorlar: Siz bu karayollarını ne yapacaksınız? Gençler duydunuz mu, bunu? Verdiği cevap, ne biliyor musunuz? 'O benim işim değil' diyor.