Hoşgeldiniz!

viral

Meslektaşı Sorusunu Sorarken Gözlerini Devirerek Viral Olan Kadın 00:10
Meslektaşı Sorusunu Sorarken Gözlerini Devirerek Viral Olan Kadın 9.901 izlenme - 5 gün önce Çin'de bir muhabirin mikrofonu eline alıp hükümet yetkililerine bir soru yönelttiği sırada kaydedilen görüntülerde, bir başka muhabir kadın gözlerini sağa sola deviriyor. Meslektaşının sorduğu sorudan pek hoşnut olmasa gerek Liang Xiangyi isimli muhabirin verdiği tepki viral oldu. G
Çocuğun Seni Şaşırtırsa! 03:02
Çocuğun Seni Şaşırtırsa! 411.518 izlenme - 4 yıl önce Hayata çocukların gözlerinden bakarak gülümseyin!
Cangardaşlar - Dağınık Crew Arabesk Rap Super Damar 02:15
Cangardaşlar - Dağınık Crew Arabesk Rap Super Damar 639.251 izlenme - 3 yıl önce Dağınık Crew CANGArdaşlar 2014 Arabesk RaP damar süper 2014
Havada Takla Atarken Keman Çaldı! 01:38
Havada Takla Atarken Keman Çaldı! 107.403 izlenme - 3 yıl önce Havada Takla Atarken Keman Çaldı!
Deliha Fragmanı 02:10
Deliha Fragmanı 140.349 izlenme - 3 yıl önce Türkiye’de ilk kez bir kadın komedi oyuncusu kendi yazdığı karakteri beyazperdeye taşıdı. Deliha, biraz deli, çok matrak ve sahiden temiz kalpli bir genç kadının aşkı bulmaya çalışırken başından geçen komik olayları anlatıyor. Gupse Özay’ın senaryosunu yazdığı ve başrolünü üstlendiği film seyirciye hem bolca kahkaha hem de macera vaat ediyor. Deli kız Zeliha’nın hikayesi bir gün arkadaşlarıyla falcıya gitmesiyle başlıyor. Yakışıklı Cemil ve erkek kardeşi Cemal o gün mahalleye bir fotoğrafçı açıyor ve işler karışıyor.
Kocamı Aldatıyorum Deyip Canlı Yayından Kovulan İzleyici 02:44
Kocamı Aldatıyorum Deyip Canlı Yayından Kovulan İzleyici 3.209 izlenme - 4 hafta önce Beyaz TV'de Nur Viral'in sunduğu programa bağlanan izleyici "Kocamı aldatıyorum" deyince yayından alındı.
Profesyoneller Kulübü - Profesyonellerin Aklını Okuyan Kulüp: Toplantı 00:45
Profesyoneller Kulübü - Profesyonellerin Aklını Okuyan Kulüp: Toplantı 353.942 izlenme - 4 yıl önce Turkcell Profesyoneller Kulübü, aklınızdan geçenleri okuyor. En uygun cihaz ve paket tekliflerinden indirimli alışveriş fırsatlarına siz beyaz yakalıların ihtiyaçlarını çok özel işbirlikleriyle karşılıyor. http://turkcell.com.tr/profesyoneller
İşte Karşınızda Falım Stressiz Taksi! 02:29
İşte Karşınızda Falım Stressiz Taksi! 147.258 izlenme - 3 yıl önce Falım Stressiz Taksi'de şoförümüz neşeli, kimse olmaz stresli. Şimdi arkanıza yaslanın ve stresi bir kenara bırakın!
Profesyoneller Kulübü - Profesyonellerin Aklını Okuyan Kulüp: Açık Ofis 00:48
Profesyoneller Kulübü - Profesyonellerin Aklını Okuyan Kulüp: Açık Ofis 357.553 izlenme - 4 yıl önce Profesyonellerin aklını okuyan kulüp! Turkcell Profesyoneller Kulübü, aklınızdan geçenleri okuyor. İndirimli uçak biletlerinden en uygun cihaz ve paket tekliflerine siz beyaz yakalıların ihtiyaçlarını çok özel işbirlikleriyle karşılıyor.
Buğday olmasa Facebook olmazdı! 01:44
Buğday olmasa Facebook olmazdı! 75.589 izlenme - 3 yıl önce Bir kadın buğdayı keşfetti, sonra olanlara inanamayacaksınız
Mondi Anneler Günü Viral Filmi! 03:00
Mondi Anneler Günü Viral Filmi! 135.603 izlenme - 4 yıl önce #aklimaannemgelir
Solist’ten şok eden görüntüler! 00:24
Solist’ten şok eden görüntüler! 51.073 izlenme - 3 yıl önce Solistin sanatçı kaprisi herkesi şaşkına çevirdi!!!
Değişmeyen erkeklere çözüm bulundu! 01:09
Değişmeyen erkeklere çözüm bulundu! 54.468 izlenme - 3 yıl önce Vileda duşakabinleri, aynaları, fayansları su izine boğan ve değişmemekte ısrar eden erkeklere Magical Sistem ile çözüm buluyor, hayatı kolaylaştırıyor. Bu eğlenceyi kaçırmayın!
Kainatın En Yakışıklı Erkeği, Ahmet Angel 01:21
Kainatın En Yakışıklı Erkeği, Ahmet Angel 82.715 izlenme - 5 yıl önce Iraklı tıp öğrencisi ve yarı zamanlı model Ahmed Angel Facebook ve diğer sosyal mecralarda paylaştığı fotoğraflarıyla son günlerin internet fenomeni haline geldi.
Beymen Shoes & Bags Festival 01:14
Beymen Shoes & Bags Festival 37.632 izlenme - 3 yıl önce Birbirinden renkli ayakkabılar ve yeni formlarda çantalar… Shoes &Bags Festivali kapsamında sezonun arzu nesnelerine % 25 indirimle sahip olun!
Hollywood'un yeni yıldızı Lider mi olacak? 00:18
Hollywood'un yeni yıldızı Lider mi olacak? 39.958 izlenme - 3 yıl önce Lider Balık’ın Hollywood’dan gelen teklife verdiği cevaba inanamayacaksınız!
Arabayı Çekmeyi Beceremeyen Amatör Çekici 01:34
Arabayı Çekmeyi Beceremeyen Amatör Çekici 29.089 izlenme - 2 yıl önce Bir sigorta şirketinin viral reklamı olduğu iddia edilen bu videoda araba çekici bulamayan kişiler arabayı çekmek için amatör bir çekici getiriyorlar. Sonunda ise başlarına gelmedik kalmıyor.
Hayallerinizi Birlikte Büyütelim! 01:30
Hayallerinizi Birlikte Büyütelim! 25.375 izlenme - 3 yıl önce TTNET İşyerim paketlerinin desteğiyle işinizi büyütebilir, hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Kocamı Başkasıyla Evlendirmek İstiyorum (Hayatta Her Şey Var 8 Aralık 2017) 04:44
Kocamı Başkasıyla Evlendirmek İstiyorum (Hayatta Her Şey Var 8 Aralık 2017) 3.916 izlenme - 3 ay önce Beyaz TV'de Nur Viral'in programına her hafta derdi olan insanlar her hafta şaşırtmaya devam ediyor.Bugünkü programın canlı yayına bağlanan kadın kocamı başkasıyla evlendirmek istiyorum deyince herkes buz kesti
Taksim'de Eşofman İndiren Çılgın Kızlar 00:20
Taksim'de Eşofman İndiren Çılgın Kızlar 36.107 izlenme - 3 yıl önce Hep elalemden mi fake videolar göreceğiz. Bu da kezbanlarımızın eşofman indirme şakası. Not: Cemrenin linç edilmek üzere sosyal medya hesapları aranmaktadır. Size güveniyoruz site ahalisi ajanları.
Ünlü Astrolog Nuray Sayarı Canlı Yayında Bayıldı 01:02
Ünlü Astrolog Nuray Sayarı Canlı Yayında Bayıldı 11.603 izlenme - 2 yıl önce Beyaz TV'de "Hayatta Her Şey Var" programına konuk olan ünlü Astrolog Nuray Sayarı, canlı yayında bayıldı. Beyaz TV ekranlarında Nur Viral'in sunumuyla yayınlanan Hayatta Her Şey Var programının bugünkü bölümünde ünlü Astrolog Nuray Sayarı, günlük burç yorumları yaptığı sırada bir anda bayıldı. Neye uğradığını şaşıran program ekibi apar topar reklama gitmek zorunda kaldı.
Kız Arkadaş ile Küvet Keyfi Yaparken Ortamın İçine Sıçmak! 01:30
Kız Arkadaş ile Küvet Keyfi Yaparken Ortamın İçine Sıçmak! 17.267 izlenme - 3 yıl önce Elindeki tozu kız arkadaşı ile küvette şarap keyfi yaparken suya atan adamın efsane iğrenç şakası (güya).
Justin Bieber - All That Matters (Video Klip) ft. The Camel 03:07
Justin Bieber - All That Matters (Video Klip) ft. The Camel 27.978 izlenme - 4 yıl önce Justin Bieber - All That Matters (Video Klip) Feat. The Camel Şarkı Sözleri (Lyrics): "All That Matters" Oh oh, just as sure as the stars in the sky I need you to show me the light Not just for the meanwhile for a long long time Better believe it Oh oh, whenever you're not in my presence It feels like I'm missing my blessings, yeah So I sleep through the daylight stay awake all night 'Til you're back again, oh, yeah, yeah You think I'm biased To my significant other You hit it right on the head Only been missing my lover Got a whole lotta texts on my phone and I don't reply The next eight bars tell you why You're all that matters to me, yeah, yeah, Ain't worried about nobody else If it ain't you, I ain't myself You make me complete You're all that matters to me, yeah, yeah, What's a king bed without a queen There ain't no "I" in team To make me complete You're all that matters to me Take the gas out the car it won't drive That's how I feel when you're not by my side When I wake up in the morning up under you, and only you Oh oh, grateful for your existence Faithful no matter the distance You're the only girl I see From the bottom of my heart, please believe You're all that matters to me, yeah, yeah, Ain't worried about nobody else If it ain't you, I ain't myself You make me complete You're all that matters to me, yeah, yeah, What's a king bed without a queen There ain't no "I" in team To make me complete You're all that matters to me Yeah, yeah, yeah, yeah You're all that matters to me Yeah, yeah, yeah, yeah You're all that matters to me
Barbie - Popüler Video (54. Bölüm) 03:14
Barbie - Popüler Video (54. Bölüm) 20.715 izlenme - 3 yıl önce Raquelle, internetin popülerlik şampiyonu olan kedi videolarının pabucunu dama atmak için harekete geçiyor. Bazen insanın istediği şeylere çok dikkat etmesi gerekir. Barbie'nin 54. bölümü, "Going Viral"ı hemen izleyin. Daha fazla video için: http://www.izlesene.com/barbie
İçe Doğru Sıçırtan Kamera Şakası 02:23
İçe Doğru Sıçırtan Kamera Şakası 21.520 izlenme - 3 yıl önce New York'taki bir kafede 'Carrie' isimli film için hazırlanan viral reklamda, bilgisayarına kahve dökülen kadın telekinetik güçlerini kullanıır ve kafedekileri altına bıraktırır. Tanıtım için yapılan hazırlıklar ve insanların tepkisi kameralara tarafından kaydedilmiş.
Fizik Kurallarına Aykırı Gol! 00:44
Fizik Kurallarına Aykırı Gol! 11.800 izlenme - 5 yıl önce Asya Kupasından İnanılmaz Bir Gol! asya Afc Cup'ta Oynanan Kelantan-ayeyawady United Mücadelesinde Kelantan Forması Giyen Badhri Radzi, Kornerden Mükemmel Bir Gole İmza Attı.
Obama Yine Sabotaj Yapıyor Başlığı ile Rusya'da Viral Olan İş Kazası Videosu 02:07
Obama Yine Sabotaj Yapıyor Başlığı ile Rusya'da Viral Olan İş Kazası Videosu 4.507 izlenme - 1 yıl önce Dünya'nın Adana'sı Rusya'da gerçekleşen ve 'Obama yine sabotaj yapıyor' başlığı ile viral olan video, iş kazalarının nerelere kadar mal edilebileceğinde bir sınır olmadığını gösteriyor. ?? Platforma geri geri girmek isteyen kamyon yavaşça suya gömülürken Obama'nın nasıl bir sabotaj yaptığı sorusu beyinleri yakmaya devam ediyor... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Educatedear'lı İş Bankası Reklamı 01:06
Educatedear'lı İş Bankası Reklamı 7.758 izlenme - 2 yıl önce Özel sektörün beyaz yakalı kölelerine yönelik yapılan çalışmayı izliyoruz. Mesaiye kalınca bir şey yok sabah 10 dakkika geç gelince auuuvvv
Yeni Yıl Sürprizi 03:16
Yeni Yıl Sürprizi 23.040 izlenme - 7 yıl önce 2011 yılının sürprizini kaçırmayın
Koalanın Burnundan Gitmeyen Kelebek 00:37
Koalanın Burnundan Gitmeyen Kelebek 2.192 izlenme - 8 ay önce Sürekli koalanın burnuna konan kelebek koalanın burnunu çok sevmiş belli ki...