Hoşgeldiniz!

Viral Videoları İzle

Çocuğun Seni Şaşırtırsa! 03:02
Çocuğun Seni Şaşırtırsa! 411.022 izlenme - 3 yıl önce Hayata çocukların gözlerinden bakarak gülümseyin!
Cangardaşlar - Dağınık Crew Arabesk Rap Super Damar 02:15
Cangardaşlar - Dağınık Crew Arabesk Rap Super Damar 635.666 izlenme - 2 yıl önce Dağınık Crew CANGArdaşlar 2014 Arabesk RaP damar süper 2014
Havada Takla Atarken Keman Çaldı! 01:38
Havada Takla Atarken Keman Çaldı! 102.463 izlenme - 2 yıl önce Havada Takla Atarken Keman Çaldı!
Profesyoneller Kulübü - Profesyonellerin Aklını Okuyan Kulüp: Toplantı 00:45
Profesyoneller Kulübü - Profesyonellerin Aklını Okuyan Kulüp: Toplantı 353.744 izlenme - 3 yıl önce Turkcell Profesyoneller Kulübü, aklınızdan geçenleri okuyor. En uygun cihaz ve paket tekliflerinden indirimli alışveriş fırsatlarına siz beyaz yakalıların ihtiyaçlarını çok özel işbirlikleriyle karşılıyor. http://turkcell.com.tr/profesyoneller
İşte Karşınızda Falım Stressiz Taksi! 02:29
İşte Karşınızda Falım Stressiz Taksi! 146.487 izlenme - 3 yıl önce Falım Stressiz Taksi'de şoförümüz neşeli, kimse olmaz stresli. Şimdi arkanıza yaslanın ve stresi bir kenara bırakın!
Profesyoneller Kulübü - Profesyonellerin Aklını Okuyan Kulüp: Açık Ofis 00:48
Profesyoneller Kulübü - Profesyonellerin Aklını Okuyan Kulüp: Açık Ofis 357.447 izlenme - 3 yıl önce Profesyonellerin aklını okuyan kulüp! Turkcell Profesyoneller Kulübü, aklınızdan geçenleri okuyor. İndirimli uçak biletlerinden en uygun cihaz ve paket tekliflerine siz beyaz yakalıların ihtiyaçlarını çok özel işbirlikleriyle karşılıyor.
Buğday olmasa Facebook olmazdı! 01:44
Buğday olmasa Facebook olmazdı! 75.573 izlenme - 2 yıl önce Bir kadın buğdayı keşfetti, sonra olanlara inanamayacaksınız
Değişmeyen erkeklere çözüm bulundu! 01:09
Değişmeyen erkeklere çözüm bulundu! 53.954 izlenme - 2 yıl önce Vileda duşakabinleri, aynaları, fayansları su izine boğan ve değişmemekte ısrar eden erkeklere Magical Sistem ile çözüm buluyor, hayatı kolaylaştırıyor. Bu eğlenceyi kaçırmayın!
Solist’ten şok eden görüntüler! 00:24
Solist’ten şok eden görüntüler! 51.017 izlenme - 2 yıl önce Solistin sanatçı kaprisi herkesi şaşkına çevirdi!!!
Mondi Anneler Günü Viral Filmi! 03:00
Mondi Anneler Günü Viral Filmi! 134.826 izlenme - 3 yıl önce #aklimaannemgelir
Kocaya Cinnetlik Milli Maç Şakası 04:37
Kocaya Cinnetlik Milli Maç Şakası 41.832 izlenme - 9 ay önce Hırvatistan - Türkiye maçını izleyen fanatik kocasının kendisiyle ilgilenmemesine sinirlenip maçın devre arasında ona haince hazırlandığı şaka çoğu erkeği cinnete sürükleyecek cinsten..
Arabayı Çekmeyi Beceremeyen Amatör Çekici 01:34
Arabayı Çekmeyi Beceremeyen Amatör Çekici 28.897 izlenme - 10 ay önce Bir sigorta şirketinin viral reklamı olduğu iddia edilen bu videoda araba çekici bulamayan kişiler arabayı çekmek için amatör bir çekici getiriyorlar. Sonunda ise başlarına gelmedik kalmıyor.
Kainatın En Yakışıklı Erkeği, Ahmet Angel 01:21
Kainatın En Yakışıklı Erkeği, Ahmet Angel 82.568 izlenme - 4 yıl önce Iraklı tıp öğrencisi ve yarı zamanlı model Ahmed Angel Facebook ve diğer sosyal mecralarda paylaştığı fotoğraflarıyla son günlerin internet fenomeni haline geldi.
Beymen Shoes & Bags Festival 01:14
Beymen Shoes & Bags Festival 37.631 izlenme - 2 yıl önce Birbirinden renkli ayakkabılar ve yeni formlarda çantalar… Shoes &Bags Festivali kapsamında sezonun arzu nesnelerine % 25 indirimle sahip olun!
Hollywood'un yeni yıldızı Lider mi olacak? 00:18
Hollywood'un yeni yıldızı Lider mi olacak? 39.953 izlenme - 2 yıl önce Lider Balık’ın Hollywood’dan gelen teklife verdiği cevaba inanamayacaksınız!
Hayallerinizi Birlikte Büyütelim! 01:30
Hayallerinizi Birlikte Büyütelim! 25.363 izlenme - 2 yıl önce TTNET İşyerim paketlerinin desteğiyle işinizi büyütebilir, hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Taksim'de Eşofman İndiren Çılgın Kızlar 00:20
Taksim'de Eşofman İndiren Çılgın Kızlar 35.834 izlenme - 2 yıl önce Hep elalemden mi fake videolar göreceğiz. Bu da kezbanlarımızın eşofman indirme şakası. Not: Cemrenin linç edilmek üzere sosyal medya hesapları aranmaktadır. Size güveniyoruz site ahalisi ajanları.
Ünlü Astrolog Nuray Sayarı Canlı Yayında Bayıldı 01:02
Ünlü Astrolog Nuray Sayarı Canlı Yayında Bayıldı 10.432 izlenme - 11 ay önce Beyaz TV'de "Hayatta Her Şey Var" programına konuk olan ünlü Astrolog Nuray Sayarı, canlı yayında bayıldı. Beyaz TV ekranlarında Nur Viral'in sunumuyla yayınlanan Hayatta Her Şey Var programının bugünkü bölümünde ünlü Astrolog Nuray Sayarı, günlük burç yorumları yaptığı sırada bir anda bayıldı. Neye uğradığını şaşıran program ekibi apar topar reklama gitmek zorunda kaldı.
Obama Yine Sabotaj Yapıyor Başlığı ile Rusya'da Viral Olan İş Kazası Videosu 02:07
Obama Yine Sabotaj Yapıyor Başlığı ile Rusya'da Viral Olan İş Kazası Videosu 4.467 izlenme - 6 ay önce Dünya'nın Adana'sı Rusya'da gerçekleşen ve 'Obama yine sabotaj yapıyor' başlığı ile viral olan video, iş kazalarının nerelere kadar mal edilebileceğinde bir sınır olmadığını gösteriyor. ?? Platforma geri geri girmek isteyen kamyon yavaşça suya gömülürken Obama'nın nasıl bir sabotaj yaptığı sorusu beyinleri yakmaya devam ediyor... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kocam, Kadınların Etekaltı Görüntülerini Çekiyor 00:51
Kocam, Kadınların Etekaltı Görüntülerini Çekiyor 3.807 izlenme - 4 ay önce Nur Viral'in sunduğu ve Selin Karacehennem'in yorumcu olarak katıldığı "Her Şey Dahil" programında ismini vermek istemeyen bir izleyicinin anlattıkları herkesi şok etti. Eşinin kadınların etek altı görüntülerini çektiğini söyleyen izleyici içinde olduğu durumu böyle anlattı.
Hayatta Her Şey Var - Kocam Bana Annem Gibi Davranıyor 06:35
Hayatta Her Şey Var - Kocam Bana Annem Gibi Davranıyor 3.178 izlenme - 5 ay önce Hayatta Her Şey Var Programı “Hayatta Her Şey Var” ünlü sunucu Nur Viral’in sunumuyla Beyaz TV’de… Astroloji, Sağlık, Aşk, Güzellik, Psikoloji, Din... “Hayatta Her Şey Var” farkıyla, uzman konuklar eşliğinde ekranlara geliyor… Ekranların sevilen sunucusu Nur Viral “Hayatta Her Şey Var” diyor, alanlarında uzman konuklar canlı yayında karşınıza çıkıyor; eşsiz tarifler yapılıyor, merak edilen sorular cevap buluyor… Hafta içi her gün 11.00’de Beyaz TV’de…
Kız Arkadaş ile Küvet Keyfi Yaparken Ortamın İçine Sıçmak! 01:30
Kız Arkadaş ile Küvet Keyfi Yaparken Ortamın İçine Sıçmak! 14.440 izlenme - 2 yıl önce Elindeki tozu kız arkadaşı ile küvette şarap keyfi yaparken suya atan adamın efsane iğrenç şakası (güya).
Educatedear'lı İş Bankası Reklamı 01:06
Educatedear'lı İş Bankası Reklamı 7.342 izlenme - 9 ay önce Özel sektörün beyaz yakalı kölelerine yönelik yapılan çalışmayı izliyoruz. Mesaiye kalınca bir şey yok sabah 10 dakkika geç gelince auuuvvv
Barbie - Popüler Video (54. Bölüm) 03:14
Barbie - Popüler Video (54. Bölüm) 20.448 izlenme - 2 yıl önce Raquelle, internetin popülerlik şampiyonu olan kedi videolarının pabucunu dama atmak için harekete geçiyor. Bazen insanın istediği şeylere çok dikkat etmesi gerekir. Barbie'nin 54. bölümü, "Going Viral"ı hemen izleyin. Daha fazla video için: http://www.izlesene.com/barbie
Justin Bieber - All That Matters (Video Klip) ft. The Camel 03:07
Justin Bieber - All That Matters (Video Klip) ft. The Camel 27.919 izlenme - 3 yıl önce Justin Bieber - All That Matters (Video Klip) Feat. The Camel Şarkı Sözleri (Lyrics): "All That Matters" Oh oh, just as sure as the stars in the sky I need you to show me the light Not just for the meanwhile for a long long time Better believe it Oh oh, whenever you're not in my presence It feels like I'm missing my blessings, yeah So I sleep through the daylight stay awake all night 'Til you're back again, oh, yeah, yeah You think I'm biased To my significant other You hit it right on the head Only been missing my lover Got a whole lotta texts on my phone and I don't reply The next eight bars tell you why You're all that matters to me, yeah, yeah, Ain't worried about nobody else If it ain't you, I ain't myself You make me complete You're all that matters to me, yeah, yeah, What's a king bed without a queen There ain't no "I" in team To make me complete You're all that matters to me Take the gas out the car it won't drive That's how I feel when you're not by my side When I wake up in the morning up under you, and only you Oh oh, grateful for your existence Faithful no matter the distance You're the only girl I see From the bottom of my heart, please believe You're all that matters to me, yeah, yeah, Ain't worried about nobody else If it ain't you, I ain't myself You make me complete You're all that matters to me, yeah, yeah, What's a king bed without a queen There ain't no "I" in team To make me complete You're all that matters to me Yeah, yeah, yeah, yeah You're all that matters to me Yeah, yeah, yeah, yeah You're all that matters to me
Fizik Kurallarına Aykırı Gol! 00:44
Fizik Kurallarına Aykırı Gol! 11.797 izlenme - 4 yıl önce Asya Kupasından İnanılmaz Bir Gol! asya Afc Cup'ta Oynanan Kelantan-ayeyawady United Mücadelesinde Kelantan Forması Giyen Badhri Radzi, Kornerden Mükemmel Bir Gole İmza Attı.
Kız Arkadaşıma Bakma Şakası - (300 Spartalı Tekmesi içerir) 03:59
Kız Arkadaşıma Bakma Şakası - (300 Spartalı Tekmesi içerir) 10.374 izlenme - 2 yıl önce Yoldan geçen kişilere bakmadıgı halde baktın deyip, 300 spartalı tekmesi yemek böyle olsa.
Yılbaşında Annemin Düşündüğü, Gerçekte Olan 01:08
Yılbaşında Annemin Düşündüğü, Gerçekte Olan 3.566 izlenme - 1 yıl önce Geçen yılbaşı Geyik sucuklu noel dayılı reklamıyla beyin yakan Aftat bu sefer de caps videosu hazırlamış, beynine sağlık.
500 İguana'ya Yarenlik Eden Adam 00:30
500 İguana'ya Yarenlik Eden Adam 4.019 izlenme - 1 yıl önce Ben saymadım tabi ki ama, söylentilere göre meksikalı abimiz amcamız dayımız bahçesinde beslediği 500 iguana ile beraber yaşadığı söyleniyor. Muz'la beslediği hayvanları hiç çekinmeden korkmadan beslediği'de söylentiler arasında.
Canlı Yayında Şok İtiraf 04:54
Canlı Yayında Şok İtiraf 2.283 izlenme - 7 ay önce Ekranların sevilen sunucusu Nur Viral"in Beyaz TV'de sunduğu Hayatta Her şey Var programı ' itiraflar ' geçidine döndü.Canlı yayına bağlanan ismini vermek istemeyen izleyicinin itirafları karşısında Nur Viral şaşkına döndü.