Hoşgeldiniz!

viral reklam

Arabayı Çekmeyi Beceremeyen Amatör Çekici 01:34
Arabayı Çekmeyi Beceremeyen Amatör Çekici 29.070 izlenme - 2 yıl önce Bir sigorta şirketinin viral reklamı olduğu iddia edilen bu videoda araba çekici bulamayan kişiler arabayı çekmek için amatör bir çekici getiriyorlar. Sonunda ise başlarına gelmedik kalmıyor.
İçe Doğru Sıçırtan Kamera Şakası 02:23
İçe Doğru Sıçırtan Kamera Şakası 19.171 izlenme - 3 yıl önce New York'taki bir kafede 'Carrie' isimli film için hazırlanan viral reklamda, bilgisayarına kahve dökülen kadın telekinetik güçlerini kullanıır ve kafedekileri altına bıraktırır. Tanıtım için yapılan hazırlıklar ve insanların tepkisi kameralara tarafından kaydedilmiş.
Dove Reklamı - Gerçek Güzellik Çizimleri 03:00
Dove Reklamı - Gerçek Güzellik Çizimleri 12.987 izlenme - 5 yıl önce Türkçe Altyazılı - Dove Gerçek Güzellik Çizimleri Reklamı. Dove'un 14 Nisan 2013'te yayınlamaya başladığı, kadınların kendilerine karşı ne kadar acımasız olduğunu gösteren reklam videosu sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.You are more beautiful than you think.
Bisiklet Yarışında Rüzgar Kesme Taktiği (Karaman Motorcularının Taktiği) 01:00
Bisiklet Yarışında Rüzgar Kesme Taktiği (Karaman Motorcularının Taktiği) 2.590 izlenme - 1 yıl önce Karaman Motorcularının ara ara İstanbul E5 te bile örnek alınmasına şahit olmuştuk. Aynı taktiği yol yarışında sabit vitesli bir bisikletle yarışa dahil olup, bisikletçileri geride bırakan Michael Guerra da deneyerek yüksek aerodinamik kazançla öne geçip "dafne fixed" isimli italyan bisiklet/parça satış firmasının reklamını da başarıyla yapmıştır. Sonuç:Taktik çok işe yarıyor.
Rus Salatası mı Amerikan Salatası mı? (Rus Muhabir İçerir) 01:09
Rus Salatası mı Amerikan Salatası mı? (Rus Muhabir İçerir) 2.487 izlenme - 3 yıl önce Yıllardır süregelen bir geyiktir "Rus salatası mı Amerikan salatası mı?" geyiği. Bu sorunun gerçek cevabını öğreten ve Türk halkının da görüşünü almak isteyen bir Rus muhabir hatunumuz düşüyor yollara. Karşısında kanlı canlı manken gibi Rus muhabiri gören vatandaşımızın dumur hali ise görülmeye değer. Eli ayağı titreyenden yavşayanına, Rus olup olmadığını sorana kadar türlü insan manzaraları izleyeceğiz.
Takside Ağda Yapmak! 02:33
Takside Ağda Yapmak! 1.897 izlenme - 3 yıl önce İnternette Felix'in atlayışı izlemek için gezindiğimde karşıma çıkan bir video. bence bunlarda uççmuşlar. Takside ağda yapmak nasıl bir şey izleyelim.
İniş Takımları Bozulmuş Bir Yolcu Uçağının Kurtarılması 01:10
İniş Takımları Bozulmuş Bir Yolcu Uçağının Kurtarılması 1.209 izlenme - 3 yıl önce İniş takımları bozulan uçağın piste inişi sırasında gözlerinize inanamayacağınız bir kurtarma operasyonu yapılıyor, buyrun izleyin efenim.
01:16
"evian" Yine Bebekleri Dans Ettirmiş 2.362 izlenme - 5 yıl önce "Evian" dan yeni br viral reklam, bu bebeklere bayılıcaksınız
Efes Kızları - Anadolu Efes 02:18
Efes Kızları - Anadolu Efes 987 izlenme - 3 yıl önce Anadolu Ateşi tadındaki performansları ile göynümüzün birinciliğine şimdiden oturan Efes Kızları isterlerse oturdukları o yerde salıncak bile kurabilirler. Biz AlkışlarlaYaşıyorum.Com ailesi olarak hep arkalarındayız, hep destek, tam destek haydi genşler neymiş? Eeee Feeesss Kız La Rı!
Aygaz'dan Viral Reklam Denemesi - Aygaz Kızlar 01:01
Aygaz'dan Viral Reklam Denemesi - Aygaz Kızlar 591 izlenme - 3 yıl önce İşe yarıyor mu çözemedim ama şu sıralar büyük firmalar bunu fazlaca yapmaya başladı. Kızlarımız dans gösterileriyle baş başa bırakıyorum sizi.
Sevgilisinden Ayrılan Genç Kızın İntikamı 07:05
Sevgilisinden Ayrılan Genç Kızın İntikamı 715 izlenme - 4 yıl önce Gittigidyor firmasının çok basrılı viral reklamı
Shez Long - Sağlam Yatıcan (Batesmotelpro) 03:13
Shez Long - Sağlam Yatıcan (Batesmotelpro) 546 izlenme - 3 yıl önce Genellikle viral reklam işiyle uğraşan ve bu işi başarıyla yerine getiren batesmotelpro grubu yine eğlenceli viral reklam klibi çekmiş kendilerini alkışlar eşliğinde izliyoruz. Bu da kış ayında çektikleri başka bir viral reklam klibi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/162254/don-duran-titre-bakalim-batesmotelpro
Don Duran - Arkamız Sağlam - BMP 03:38
Don Duran - Arkamız Sağlam - BMP 380 izlenme - 3 yıl önce "Don Duran reyis geri dön!” dediniz, dışarıdan buz gibi görünen yufka yürekli Don Duran'ın kalbini titrettiniz. O da sizi kıramadı, bu kez ekibiyle çıktı geldi! Ceketlerinizi ilikleyin, huzurlarınızda Don Duran reyis! HADİ, ELDİVENLER HAVAYA!
Yedigün - Şok Amatör Viral Reklam 02:02
Yedigün - Şok Amatör Viral Reklam 377 izlenme - 3 yıl önce Aynı anda iki markanın birden viral reklamını yapan bir videodur, ülkemizde yeni gelişen bir sektör olan viral reklam örneği.
Dünya'yı Gezerek Evlenme Teklif Etmek 02:58
Dünya'yı Gezerek Evlenme Teklif Etmek 447 izlenme - 3 yıl önce Böyle evlenme teklifi ediyorlar sonra da biz sade evlenme teklifi edince 'sen ne öküzsün bak elalem ne yapıyor' diyorlar..Videodaki şahıs 3 ay içerisinde 14 ülke gezmiş sevgilisi için.. Kızların videoyu izledikten sonra şunu diyeceğini biliyorum ''ayyy ne romantik yaa'' Bakalım jeton ne zaman düşecek..
Fortçuluğa Son 01:18
Fortçuluğa Son 433 izlenme - 3 yıl önce Ford, 30 km/s hızın altında seyreden sürücüleri kazalardan korumak için yepyeni bir teknoloji sunuyor: Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi. Peki bu ileri teknolojiyi insanlara küçük bir şaka ile anlatmak istesek, nasıl olurdu?
Erikli Su Viral Reklam Denemesi 00:31
Erikli Su Viral Reklam Denemesi 547 izlenme - 3 yıl önce Viral reklam, internet üzerinde büyük çoğunlukla video yapımı olarak, e-posta yolu veya video paylaşım sitelerinde kullanıcıların ağızdan ağıza yöntemi ile yaydıkları bu yüzden de viral yani virüse benzetilen kendi kendine yayılan yeni nesil bir reklam metodudur. Yurdışında sıklıkla kullanan bir reklam çeşidi olan bu sistemin Türkiye versiyonu bir hayli etkileyici... Gerçekten yaratıcılık örneği, adamlar dahi! Olağanüstü bir senaryo, 6 aylık ön çalışma ve mükemmel oyunculuk, çekilen bu reklam firmayı akıllara kazımayı planlıyor. Dipnot:videoyu yükleyenin bir suçu yok.
İstanbul'da Hoş Bir Kız Olmak 02:57
İstanbul'da Hoş Bir Kız Olmak 669 izlenme - 3 yıl önce Youtube'da gezinirken karsilastigim bir video, yukleyen kullanicinin hosbirkiz nicki ile youtube'a yeni uye olmasi videodaki montajlarin profesyonelligi ve kizlarimizin bu seviyede video montaji yapabilecek kapasitede bir izlenim vermemeleri , video baslangicinda flash tv dialoglarini aratmayacak oyucunuluk ve kullanilan cihazin kameraya sokulmasi gibi nedenlerden viral reklam olduguna yuksek ihtimal veriyorum.Fulya'nin intikami videosunun yakaladigi basariyi yakalamayicagini dusunsem de otu boku facebookda paylasma manyakligimizin zirvede oldugu bu donemde bir hayli izlenecek bir video olacagi kesin dogrumudur, dogrudur arz ederim. Fulyanin Intikami : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/14327/eski-sevgili-krizi---kolpa-grosso-reklamciligi Fulya'nın İntikamı Viral Reklam Başarısı : http://vimeo.com/8387381
Cin Küçük Kızın İçinde! 00:16
Cin Küçük Kızın İçinde! 861 izlenme - 6 yıl önce Küçük kızın içindeki Cin'i çıkartmak için yapılan zorlu ritüel...Acaba Cin kızın içinden çıkacak mıdır?...
Sokak Oyunlarının Gerçek Kahramanları 01:55
Sokak Oyunlarının Gerçek Kahramanları 389 izlenme - 3 yıl önce Hayrettin'le Fanta sokak oyunlarına başka bi açıdan bakmış.Aslında sokakta her kazandığımız oyun bizim için en büyük zaferdi.Şimdiye bakılırsa bizim çocuklarımız bu zaferlerden yoksun kalacak o coşkuyu hiç tadamayacak.
Back To The Future 4 - Viral Reklam 00:51
Back To The Future 4 - Viral Reklam 271 izlenme - 3 yıl önce Bugün yabancı blog sayfalarını incelerken “Back To The Future 4” başlıklı bir yazıyı görünce, acaba “Geleceğe Dönüş” üçlemesinin devam filmi mi çekiliyor dedim. Fakat yazının devamını okuyunca olayın aslını anladım. Arjantinde bulunan bir markanın reklam kampanyası için çekilen bir viral video birden gündeme oturmuş. Dr. Emmet Brown‘u (Christopher Lloyd) ve arabasını yeniden görmek insanları baya bir heyecanlandırmış gibi. Videonun devamı mutlaka çekilecek gibi zaten. Belki bu sefer Marty McFly‘ı da görebiliriz. Video, Arjantinde bir sokakta konuşan birkaç gencin birden Dr. Brown’un arabasını görmesiyle başlıyor. Gençler hemen aracın yanına gidiyor ve olayı anlamaya çalışıyor. Dr. Brown ise 2011 yılında olduklarını öğrenince başardığı için seviniyor ve olayı kaydeden cep telefonunun ne olduğunu anlamaya çalışıyor. Neyse daha fazla uzatmadan direk videoyu verelim Bu viral kampanya universal ve amblin'in de izniyle bir retail store olan garbarino için yapılmıştır...
Markafoni Viral 02:24
Markafoni Viral 348 izlenme - 6 yıl önce Yok boyle ask. Kadinin gozu donmus... Devamini da burdan izleyin derim www.markafonikask.com
McDonalds'ın 2014 Dünya Kupası Reklam 01:50
McDonalds'ın 2014 Dünya Kupası Reklam 191 izlenme - 3 yıl önce Fazla söze gerek yok, mcdonald's oldukça başarılı bir dünya kupası çalışması yapmış.
Aygaz'dan Viral Reklam Denemesi - Aygaz Kızlar 01:01
Aygaz'dan Viral Reklam Denemesi - Aygaz Kızlar 233 izlenme - 5 yıl önce Aygaz'dan Viral Reklam Denemesi - Aygaz Kızlar
Tırnak Makası Reklamı 01:31
Tırnak Makası Reklamı 210 izlenme - 3 yıl önce Tırnak makası icat edildikten sonra doğduğumuz için oldukça şanslıyız ya olmasaydı diyoruz ve kameralarımızı boğaza çeviriyoruz
Ah Anam Lahanam - Gitti Gidiyor Viral 01:45
Ah Anam Lahanam - Gitti Gidiyor Viral 204 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizdeki ilk viral çalışmalardan biri sayılabilir "Gitti Gidiyor" için çekilen bir videodur. Videoda izlediğimiz arkadaşlar bu çalışmalarla kendilerini oldukça geliştirdi ve geçtiğimiz aylarda bir sienma filmi ile beyaz perdeye atıldı. Şu an da Trt Okulda "Ters Takla" isimli bir program yapıyorlar
Kola Yok Bira Var Kardeş 01:18
Kola Yok Bira Var Kardeş 131 izlenme - 2 yıl önce Anlamsız bir reklam henüz reklam mı onuda çözemedim çünkü hem coca colanın hemde efes pilsenin ürünleri var filmde sonunda kola ''yok biraz var kardeş!'' diyen adamsa bizik 3ten tanıdığımız rapçi fate.
İce Ti - Viral Reklam 02:27
İce Ti - Viral Reklam 277 izlenme - 7 yıl önce director / dop hakan arslan------------------------------------------camera canon eos 7dlens canon 24 - 105 f/4 l------------------------------------------yönetmen / gör.yön. hakan arslancastözcan şenüstüntolga yaşar
Biraz Rahatlayın! 02:12
Biraz Rahatlayın! 177 izlenme - 4 yıl önce Yoğun ve yorucu bir alışveriş gününde, AVM ziyaretçilerini biraz dinlendirmek istedik. AVM'nin en yoğun bölgesine 1 koltuk yerleştirdik ve ekibimizle birlikte pusuya yattık. Soluklanmak için koltuğa oturan ziyaretçilerin etrafını bir anda elimizdeki mobilyalar,mandalinalar,pastalar ve böreklerle sardık. *Kendilerini evlerinde gibi hissettiler.Hatta bir alışveriş merkezinde olduklarını dahi unuttular.
Robertocoin Viral Reklam 02:00
Robertocoin Viral Reklam 130 izlenme - 2 yıl önce cumhuriyet üniversitesi viral