Hoşgeldiniz!

viral reklam

Arabayı Çekmeyi Beceremeyen Amatör Çekici 01:34
Arabayı Çekmeyi Beceremeyen Amatör Çekici 29.143 izlenme - 3 yıl önce Bir sigorta şirketinin viral reklamı olduğu iddia edilen bu videoda araba çekici bulamayan kişiler arabayı çekmek için amatör bir çekici getiriyorlar. Sonunda ise başlarına gelmedik kalmıyor.
İçe Doğru Sıçırtan Kamera Şakası 02:23
İçe Doğru Sıçırtan Kamera Şakası 26.520 izlenme - 4 yıl önce New York'taki bir kafede 'Carrie' isimli film için hazırlanan viral reklamda, bilgisayarına kahve dökülen kadın telekinetik güçlerini kullanıır ve kafedekileri altına bıraktırır. Tanıtım için yapılan hazırlıklar ve insanların tepkisi kameralara tarafından kaydedilmiş.
Dove Reklamı - Gerçek Güzellik Çizimleri 03:00
Dove Reklamı - Gerçek Güzellik Çizimleri 13.117 izlenme - 6 yıl önce Türkçe Altyazılı - Dove Gerçek Güzellik Çizimleri Reklamı. Dove'un 14 Nisan 2013'te yayınlamaya başladığı, kadınların kendilerine karşı ne kadar acımasız olduğunu gösteren reklam videosu sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.You are more beautiful than you think.
Bisiklet Yarışında Rüzgar Kesme Taktiği (Karaman Motorcularının Taktiği) 01:00
Bisiklet Yarışında Rüzgar Kesme Taktiği (Karaman Motorcularının Taktiği) 2.688 izlenme - 2 yıl önce Karaman Motorcularının ara ara İstanbul E5 te bile örnek alınmasına şahit olmuştuk. Aynı taktiği yol yarışında sabit vitesli bir bisikletle yarışa dahil olup, bisikletçileri geride bırakan Michael Guerra da deneyerek yüksek aerodinamik kazançla öne geçip "dafne fixed" isimli italyan bisiklet/parça satış firmasının reklamını da başarıyla yapmıştır. Sonuç:Taktik çok işe yarıyor.
Rus Salatası mı Amerikan Salatası mı? (Rus Muhabir İçerir) 01:09
Rus Salatası mı Amerikan Salatası mı? (Rus Muhabir İçerir) 2.636 izlenme - 4 yıl önce Yıllardır süregelen bir geyiktir "Rus salatası mı Amerikan salatası mı?" geyiği. Bu sorunun gerçek cevabını öğreten ve Türk halkının da görüşünü almak isteyen bir Rus muhabir hatunumuz düşüyor yollara. Karşısında kanlı canlı manken gibi Rus muhabiri gören vatandaşımızın dumur hali ise görülmeye değer. Eli ayağı titreyenden yavşayanına, Rus olup olmadığını sorana kadar türlü insan manzaraları izleyeceğiz.
İniş Takımları Bozulmuş Bir Yolcu Uçağının Kurtarılması 01:10
İniş Takımları Bozulmuş Bir Yolcu Uçağının Kurtarılması 1.302 izlenme - 4 yıl önce İniş takımları bozulan uçağın piste inişi sırasında gözlerinize inanamayacağınız bir kurtarma operasyonu yapılıyor, buyrun izleyin efenim.
01:16
"evian" Yine Bebekleri Dans Ettirmiş 2.378 izlenme - 6 yıl önce "Evian" dan yeni br viral reklam, bu bebeklere bayılıcaksınız
Aygaz'dan Viral Reklam Denemesi - Aygaz Kızlar 01:01
Aygaz'dan Viral Reklam Denemesi - Aygaz Kızlar 872 izlenme - 4 yıl önce İşe yarıyor mu çözemedim ama şu sıralar büyük firmalar bunu fazlaca yapmaya başladı. Kızlarımız dans gösterileriyle baş başa bırakıyorum sizi.
Shez Long - Sağlam Yatıcan (Batesmotelpro) 03:13
Shez Long - Sağlam Yatıcan (Batesmotelpro) 695 izlenme - 4 yıl önce Genellikle viral reklam işiyle uğraşan ve bu işi başarıyla yerine getiren batesmotelpro grubu yine eğlenceli viral reklam klibi çekmiş kendilerini alkışlar eşliğinde izliyoruz. Bu da kış ayında çektikleri başka bir viral reklam klibi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/162254/don-duran-titre-bakalim-batesmotelpro
Sevgilisinden Ayrılan Genç Kızın İntikamı 07:05
Sevgilisinden Ayrılan Genç Kızın İntikamı 716 izlenme - 5 yıl önce Gittigidyor firmasının çok basrılı viral reklamı
Yedigün - Şok Amatör Viral Reklam 02:02
Yedigün - Şok Amatör Viral Reklam 507 izlenme - 4 yıl önce Aynı anda iki markanın birden viral reklamını yapan bir videodur, ülkemizde yeni gelişen bir sektör olan viral reklam örneği.
Don Duran - Arkamız Sağlam - BMP 03:38
Don Duran - Arkamız Sağlam - BMP 431 izlenme - 4 yıl önce "Don Duran reyis geri dön!” dediniz, dışarıdan buz gibi görünen yufka yürekli Don Duran'ın kalbini titrettiniz. O da sizi kıramadı, bu kez ekibiyle çıktı geldi! Ceketlerinizi ilikleyin, huzurlarınızda Don Duran reyis! HADİ, ELDİVENLER HAVAYA!
Dünya'yı Gezerek Evlenme Teklif Etmek 02:58
Dünya'yı Gezerek Evlenme Teklif Etmek 596 izlenme - 4 yıl önce Böyle evlenme teklifi ediyorlar sonra da biz sade evlenme teklifi edince 'sen ne öküzsün bak elalem ne yapıyor' diyorlar..Videodaki şahıs 3 ay içerisinde 14 ülke gezmiş sevgilisi için.. Kızların videoyu izledikten sonra şunu diyeceğini biliyorum ''ayyy ne romantik yaa'' Bakalım jeton ne zaman düşecek..
Fortçuluğa Son 01:18
Fortçuluğa Son 568 izlenme - 4 yıl önce Ford, 30 km/s hızın altında seyreden sürücüleri kazalardan korumak için yepyeni bir teknoloji sunuyor: Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi. Peki bu ileri teknolojiyi insanlara küçük bir şaka ile anlatmak istesek, nasıl olurdu?
Erikli Su Viral Reklam Denemesi 00:31
Erikli Su Viral Reklam Denemesi 599 izlenme - 4 yıl önce Viral reklam, internet üzerinde büyük çoğunlukla video yapımı olarak, e-posta yolu veya video paylaşım sitelerinde kullanıcıların ağızdan ağıza yöntemi ile yaydıkları bu yüzden de viral yani virüse benzetilen kendi kendine yayılan yeni nesil bir reklam metodudur. Yurdışında sıklıkla kullanan bir reklam çeşidi olan bu sistemin Türkiye versiyonu bir hayli etkileyici... Gerçekten yaratıcılık örneği, adamlar dahi! Olağanüstü bir senaryo, 6 aylık ön çalışma ve mükemmel oyunculuk, çekilen bu reklam firmayı akıllara kazımayı planlıyor. Dipnot:videoyu yükleyenin bir suçu yok.
Cin Küçük Kızın İçinde! 00:16
Cin Küçük Kızın İçinde! 944 izlenme - 7 yıl önce Küçük kızın içindeki Cin'i çıkartmak için yapılan zorlu ritüel...Acaba Cin kızın içinden çıkacak mıdır?...
İstanbul'da Hoş Bir Kız Olmak 02:57
İstanbul'da Hoş Bir Kız Olmak 747 izlenme - 4 yıl önce Youtube'da gezinirken karsilastigim bir video, yukleyen kullanicinin hosbirkiz nicki ile youtube'a yeni uye olmasi videodaki montajlarin profesyonelligi ve kizlarimizin bu seviyede video montaji yapabilecek kapasitede bir izlenim vermemeleri , video baslangicinda flash tv dialoglarini aratmayacak oyucunuluk ve kullanilan cihazin kameraya sokulmasi gibi nedenlerden viral reklam olduguna yuksek ihtimal veriyorum.Fulya'nin intikami videosunun yakaladigi basariyi yakalamayicagini dusunsem de otu boku facebookda paylasma manyakligimizin zirvede oldugu bu donemde bir hayli izlenecek bir video olacagi kesin dogrumudur, dogrudur arz ederim. Fulyanin Intikami : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/14327/eski-sevgili-krizi---kolpa-grosso-reklamciligi Fulya'nın İntikamı Viral Reklam Başarısı : http://vimeo.com/8387381
Sokak Oyunlarının Gerçek Kahramanları 01:55
Sokak Oyunlarının Gerçek Kahramanları 395 izlenme - 4 yıl önce Hayrettin'le Fanta sokak oyunlarına başka bi açıdan bakmış.Aslında sokakta her kazandığımız oyun bizim için en büyük zaferdi.Şimdiye bakılırsa bizim çocuklarımız bu zaferlerden yoksun kalacak o coşkuyu hiç tadamayacak.
Back To The Future 4 - Viral Reklam 00:51
Back To The Future 4 - Viral Reklam 304 izlenme - 4 yıl önce Bugün yabancı blog sayfalarını incelerken “Back To The Future 4” başlıklı bir yazıyı görünce, acaba “Geleceğe Dönüş” üçlemesinin devam filmi mi çekiliyor dedim. Fakat yazının devamını okuyunca olayın aslını anladım. Arjantinde bulunan bir markanın reklam kampanyası için çekilen bir viral video birden gündeme oturmuş. Dr. Emmet Brown‘u (Christopher Lloyd) ve arabasını yeniden görmek insanları baya bir heyecanlandırmış gibi. Videonun devamı mutlaka çekilecek gibi zaten. Belki bu sefer Marty McFly‘ı da görebiliriz. Video, Arjantinde bir sokakta konuşan birkaç gencin birden Dr. Brown’un arabasını görmesiyle başlıyor. Gençler hemen aracın yanına gidiyor ve olayı anlamaya çalışıyor. Dr. Brown ise 2011 yılında olduklarını öğrenince başardığı için seviniyor ve olayı kaydeden cep telefonunun ne olduğunu anlamaya çalışıyor. Neyse daha fazla uzatmadan direk videoyu verelim Bu viral kampanya universal ve amblin'in de izniyle bir retail store olan garbarino için yapılmıştır...
McDonalds'ın 2014 Dünya Kupası Reklam 01:50
McDonalds'ın 2014 Dünya Kupası Reklam 247 izlenme - 4 yıl önce Fazla söze gerek yok, mcdonald's oldukça başarılı bir dünya kupası çalışması yapmış.
Tırnak Makası Reklamı 01:31
Tırnak Makası Reklamı 298 izlenme - 4 yıl önce Tırnak makası icat edildikten sonra doğduğumuz için oldukça şanslıyız ya olmasaydı diyoruz ve kameralarımızı boğaza çeviriyoruz
Aygaz'dan Viral Reklam Denemesi - Aygaz Kızlar 01:01
Aygaz'dan Viral Reklam Denemesi - Aygaz Kızlar 236 izlenme - 6 yıl önce Aygaz'dan Viral Reklam Denemesi - Aygaz Kızlar
Ah Anam Lahanam - Gitti Gidiyor Viral 01:45
Ah Anam Lahanam - Gitti Gidiyor Viral 231 izlenme - 4 yıl önce Ülkemizdeki ilk viral çalışmalardan biri sayılabilir "Gitti Gidiyor" için çekilen bir videodur. Videoda izlediğimiz arkadaşlar bu çalışmalarla kendilerini oldukça geliştirdi ve geçtiğimiz aylarda bir sienma filmi ile beyaz perdeye atıldı. Şu an da Trt Okulda "Ters Takla" isimli bir program yapıyorlar
İce Ti - Viral Reklam 02:27
İce Ti - Viral Reklam 280 izlenme - 8 yıl önce director / dop hakan arslan------------------------------------------camera canon eos 7dlens canon 24 - 105 f/4 l------------------------------------------yönetmen / gör.yön. hakan arslancastözcan şenüstüntolga yaşar
Ayı İle Kavga Eden Adam 00:29
Ayı İle Kavga Eden Adam 129 izlenme - 3 yıl önce Ayı ile kavga eden adam, saldırıya karşı ayı karate yapıyor. Yaratıcı bir tv reklamı videosu.
Kola Yok Bira Var Kardeş 01:18
Kola Yok Bira Var Kardeş 142 izlenme - 3 yıl önce Anlamsız bir reklam henüz reklam mı onuda çözemedim çünkü hem coca colanın hemde efes pilsenin ürünleri var filmde sonunda kola ''yok biraz var kardeş!'' diyen adamsa bizik 3ten tanıdığımız rapçi fate.
Jurassic Park - Kedili Versiyon 01:07
Jurassic Park - Kedili Versiyon 188 izlenme - 4 yıl önce We Are Camera Studio adlı firmanın tanıtım amaçlı hazırladığı parodidir efendim. Oldukça eğlenceli bir çalışma.
No Kolpa No Fitamin - Viral Tepki 03:48
No Kolpa No Fitamin - Viral Tepki 174 izlenme - 4 yıl önce Bir ara "masum evlenme teklifi" adı altında viral bir video dönmüştü. Viral reklamlara verilebilecek en güzel cevap olarak hazırlanmış bir video. Hicabi Özdevrim gururla sunaR. İmece usulü hazırlanmıştır. Müzik: "marcha de la unidad popular" - Inti Illimani
Sokağı Su Kaydırağına Çevirmek 02:29
Sokağı Su Kaydırağına Çevirmek 168 izlenme - 4 yıl önce Yazı siz nasıl geçiriyorsunuz bilmiyorum ama yaz tatilini böyle geçiren insanlar her zaman var.
Narwhals - Şiş Kebabın Mucitleri 01:08
Narwhals - Şiş Kebabın Mucitleri 122 izlenme - 4 yıl önce Nyan Cat'i görüp dayanamayan bu deniz yaratıkları bir karşı badger badger atağı başlatmış bulunmakta. Serinin diğer videoları: Badgers:http://www.youtube.com/watch?v=EIyixC9NsLI Nyan Cat:http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/52517/nyan-cat---yasama-sevincini-alan-kedi