Hoşgeldiniz!

Virgül Videoları İzle

sezen aksu - ikili delilik remix 04:24
sezen aksu - ikili delilik remix 41.092 izlenme - 7 yıl önce artık hayatımdan çıksan diyorum bu ikili delilik sona erse ikimiz için de en hayırlısını diliyorum hiç olmamış gibi davranabilmeyi bu yok ediciliği anlayabilmeyi bir bilsen ne kadar yürekten istiyorum lütfen görmeyeyim seni bir yerlerde karşıma çıkma konuşmayalım bakışmayalım ne olursun daha fazla tükenmeye takatim yoksanki aşkı öğütmeye programlı gibiyiz aslında bakarsan insan olarak iyiyiz ama daha fazlasını isteme benden yalvarırım ben bittim artık kalmadım
Serdar Gökhan - Kalender Tepesi Mektupları 02:45
Serdar Gökhan - Kalender Tepesi Mektupları 3.688 izlenme - 2 yıl önce Serdar Gökhan'ın en güzel filmlerinden biri olan Deli Ferhat'ın efsaneleşmiş Kalender Tepesi kesitini içeren tüm mektupları ve defterleri inceleyeceğiz. Bizim de okuma yazmamız var ama biz hala yazılarımızı plastik tuşlara yazıyoruz. Şöyle 90,60, 90 bir mektup olsa da yazsak. Kısa hali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/536/kalender-tepesi
komik dans 01:19
komik dans 5.456 izlenme - 8 yıl önce acaip komik
Noktalı Virgül * İlk Kısa Film * 11:45
Noktalı Virgül * İlk Kısa Film * 5.984 izlenme - 9 yıl önce kısametraj film ekibinin ilk kısa film çalışmasıdır, her ne kadar kolpa bir çalışma olsada bu film göz bebeğimiz... yakında daha sinematik filmler gelecek.
Aralarda Virgül Kullan 00:06
Aralarda Virgül Kullan 1.126 izlenme - 2 yıl önce Aralarda Virgül kullan - yeni vine
Nokta ile Virgül - Yabancı Dizilere Sitem 01:10
Nokta ile Virgül - Yabancı Dizilere Sitem 1.110 izlenme - 2 yıl önce Abdullah Şahin ve Enver Demirkan'ın oluşturduğu nostaljik ikiliden bir skeç. İkilinin "Nokta ile Virgül - Paldır Küldür" isminde bir de sinema filmi vardır.
Hayata Tutunmasam (Kardesimle Ben) 02:33
Hayata Tutunmasam (Kardesimle Ben) 2.956 izlenme - 7 yıl önce
Ooohhh'layarak Birden Çok Şey Anlatmak 01:18
Ooohhh'layarak Birden Çok Şey Anlatmak 1.049 izlenme - 2 yıl önce Nokta ve Virgül adıyla parlayan tiyatrocular Enver Demirkan ve Abdullah Şahin bir dönem seri şekilde absürd komedi filmleri çekmişti.Yapışık Kardeşler (1981) filmindeki bu manasız absürd de tüm filmografilerinin özeti gibi :) kendi sesleriyle oynayan bu ikiliye ayrıca alkış tutuyorum
7. Sınıf Virgül Konu Anlatımı - Türkçe 06:28
7. Sınıf Virgül Konu Anlatımı - Türkçe 618 izlenme - 3 yıl önce Noktalama işaretlerinin en önemli işaretlerinden birisi olan virgül kullanımını öğreniyoruz. İşte karşınızda 7. Sınıflar İçin Olan Virgül Konu Anlatımı
Tekir Noktalama İşaretlerini Öğretiyor - Tv1 12:29
Tekir Noktalama İşaretlerini Öğretiyor - Tv1 312 izlenme - 2 yıl önce Trt'nin eğitici ve öğrwtici programlarından bir tanesini daha izleyeceksiniz. Tekir noktalama işaeralari öğretecek. Tekir : Gamze Gözalan Nokta : Altan Erkekli Alaaddin : Mehmet Çepiç Kaynak: http://www.youtube.com/watch?v=I_--ZHNwbkU
Tahtaya Şekil Vermek 04:33
Tahtaya Şekil Vermek 359 izlenme - 2 yıl önce Çocukluğumda düşünür dururdum lan bu tahtalara nasıl böyle şekil veriyolardır diye.Buldum sonunda artık rahatça nalları dikebilirim.Hazırım.
Heykel Taklidi Yapan İnsanı Anlayamamak - Nokta ile Virgül 00:57
Heykel Taklidi Yapan İnsanı Anlayamamak - Nokta ile Virgül 279 izlenme - 2 yıl önce 1981 yapımı "Uyanık Aptallar" filminden ibretlik bir kesit... Zeki Alasya ve Metin Akpınar'a alternatif olarak sinemaya kazandırılmaya çalışılan bir ikili vardı bir zamanlar; Abdullah Şahin ve Enver Demirkan; nam-ı diğer "Nokta ile Virgül". Yaptıkları tuhaf, saçma sapan absürdlükteki komedi filmleri ile bir dönem televizyonlarımıza konuk olmuşlar ve kahkahalarla güldürmeseler de gülümsetmeye çalışmışlardı. Bu kesitte de, heykel taklidi yapan Nokta ile Virgül'ü anında çakozlayamayan ve bir kap yoğurdun üstüne koşa koşa giden figüranların hezeyanını izliyoruz. Kesitin ilginç veya komik olmasından çok, sitede göremediğim bu nostaljik ikiliyi tanıtmak veya anımsatmak istedim siz nostaljiseverlere.
Hadi Bakalım - Komik Klip 02:13
Hadi Bakalım - Komik Klip 296 izlenme - 2 yıl önce Sezen Aksu'nun Hadi Bakalım isimli parçasını, tiyatro sanatçılarımızdan, nokta ile virgül olarakta bilenen noktanın yani Abdullah Şahin'in oynadğı dönemin komedisini yansıtan kliibini Minik Serçemizin o eşsiz parçası eşliğinde izliyoruz efendim. Nostaljik bir içerik olması nedeniyle paylaşma gereği hissettim. İyi seyirler.
Türkçem - Virgülün Tarihi 04:19
Türkçem - Virgülün Tarihi 92 izlenme - 2 yıl önce Trt Türk'ün bilgilendirici kısa belgesellerinden türkçem,yaygın yapılan türkçe hatalarını düzeltmek amacıyla hazırladığı programda,virgülün tarihini ve nerelerde kullanılması gerektiğini öğreniyoruz.
Kuğugibi Gel........ 04:48
Kuğugibi Gel........ 205 izlenme - 8 yıl önce
Namet...1ader 05:46
Namet...1ader 224 izlenme - 8 yıl önce by pırlantaa
Virgül 01:00
Virgül 196 izlenme - 9 yıl önce The Comma Client: Brazilian Press Association (ABI) Title: The Comma Copywriters: Fabio Seidl, Luiz Gonzaga Saraiva Art Director: Bruno Brasil Creative Directors: Nizan Guanaes, Sergio Gordilho, Fabio Seidl, Bruno Brasil Production/Agency: Francisco Oliveira Production Company: Visorama Director: Jose Bessa
Slower [atmaca] - Nokta Ve Virgül 2011 02:35
Slower [atmaca] - Nokta Ve Virgül 2011 122 izlenme - 6 yıl önce yenigün style
Video Başlığı 00:06
Video Başlığı 206 izlenme - 8 yıl önce video açıklaması
Sanal-Bela 04:45
Sanal-Bela 73 izlenme - 7 yıl önce azer kız
baslik 00:12
baslik 95 izlenme - 7 yıl önce denem ayı
Üç Harf Oldumu Şimdi :)) 01:17
Üç Harf Oldumu Şimdi :)) 209 izlenme - 8 yıl önce bu, deliler, napıyo ya xd nokte, virgül başkaaaa
Yaralandım 03:30
Yaralandım 110 izlenme - 8 yıl önce zafer korkmaz
Güne Merhaba - 11 Ağustos 2016 02:15:52
Güne Merhaba - 11 Ağustos 2016 23 izlenme - 10 ay önce Deniz Bayramoğlu ile "Güne Merhaba"da, gecenin ve günün taze haberleri, hava ve yol durumu keyifli bir tempoyla ekrana taşınıyor.
Hisarnet 05:32
Hisarnet 57 izlenme - 7 yıl önce Videolarınızla ilgili işlemleri buradan yapabilirsiniz
Kamalak ve Destici Soruları Cevapladı (1) 02:59
Kamalak ve Destici Soruları Cevapladı (1) 32 izlenme - 2 yıl önce "Saadet BBP ittifakının hedefi en az yüzde 15"-Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: -"Bu ittifakın, anketlere göre, en az yüzde 15'lerin üzerinde olacağını düşünüyoruz"-"Fatih (Erbakan) Bey kardeşimizin bize herhangi bir müracaatı olmadı.
Müezzinoğlu, Hastane Müteahhidiyle Telefonda Pazarlık Yaptı 05:41
Müezzinoğlu, Hastane Müteahhidiyle Telefonda Pazarlık Yaptı 27 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Çivril ilçesine yapılan devlet hastanesinin temel atıldığı alandan genel görüntü, Bakan Zeybekci ve Müezzinoğlu'nun alana gelişi, Müezzinoğlu'nun konuşması, Müezzinoğlu'nun hastane müteahhidiyle telefonda pazarlık yapması, Zeybekci'nin konuşması, temel atma töreni Müezzinoğlu ve Zeybekci Denizli'de- Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: - "Milletle beraber yürüyenleri, milletten ayırmaya çalışıyorlar.
Çeşitli Sanatçılar - Üç Virgül Ondört 03:18
Çeşitli Sanatçılar - Üç Virgül Ondört 22 izlenme - 5 yıl önce