Hoşgeldiniz!

visage

Dj Visage Formula 1 Song (Michael Schumacher) 05:21
Dj Visage Formula 1 Song (Michael Schumacher) 15.647 izlenme - 7 yıl önce dj visage formula 1 song (michael schumacher)
Dj Visage - Formula 1 (The Schumacher Song) 03:40
Dj Visage - Formula 1 (The Schumacher Song) 786 izlenme - 4 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Dj Visage - Formula (Schumacher) 03:41
Dj Visage - Formula (Schumacher) 187 izlenme - 1 yıl önce Kırmızı ışıkta dururken "dray, fiya, fünf" diye içimizden sayıp, yeşil yanınca da bu parçanın gazıyla nasıl abanırdık Murat 131 'in gaz pedalına sevgili dostlar.. Efendim 90'lı yıllara Alarma'lar , Are You Ready'ler , Amok'lar ile birlikte damgasını vuran, her Şahin'de her Doğan'da her Tempra'da mutlaka bangır bangır çalınan bir parça da Schumacher'dir. Siteye şu ana kadar eklenmemiş olması ise şahsımı şaşırtmıştır.
DJ Visage - Formula - 3Sat German TV 03:45
DJ Visage - Formula - 3Sat German TV 58 izlenme - 1 yıl önce Alman 3Sat kanalında dansçı kızlar eşliğinde dj visage'in formula(schumacher) isimli parçasını dinliyoruz.
Maurice Jarre - Eyes Without a Face / Les Yeux Sans Visage (1960) 02:47
Maurice Jarre - Eyes Without a Face / Les Yeux Sans Visage (1960) 70 izlenme - 1 yıl önce Yeşilçam filmlerinin müzikleri tadında bir Maurice Jarre bestesi.
Visage - Fade To Grey 03:44
Visage - Fade To Grey 32 izlenme - 1 yıl önce Visage isimli new romantic öncülerinden synth-pop grubunun en güzel şarkısıdır. Grubun 1980 yılında çıkmış albümü ve bu albümün en önemli şarkısıdır.
61 visage formula mp3 04:07
61 visage formula mp3 85 izlenme - 5 yıl önce
Billy Idol - Eyes Without A Face 04:56
Billy Idol - Eyes Without A Face 32 izlenme - 1 yıl önce Billy Idol'ın 1984'te yayınlanan, sanırım adını 1960 yapımı Fransız korku filmi 'Les yeux sans visage' den alan bu şarkısı, sitede yer alan 2 videosunun açıklamasında yazdığı gibi en iyilerinden biri.
Visage - The Damned Don't Cry 03:49
Visage - The Damned Don't Cry 23 izlenme - 1 yıl önce Yanımda sevgilim varken sigara yakıp, Radiohead dinleyip uyuyabilirim mesela; sevişmek ya da dövüşmek aklıma bile gelmez. Ancak yalnızken hayatı çekilmez olmaktan kurtaran tek unsur Visage şarkıları benim için. Steve Strange keşke bir düzine albüm yapsaymış demekten kendimi alamıyorum lan, o derece... Hep bir şeyleri anımsatan yer yer kalıcı hasarlar bırakan şarkıları var bu adamın... Ancak başladığınız cümleyi "keşke" ile bitirince, o ana kadar söylediklerinizin bir anlamı kalmıyor ve zaman tuhaf, tanımsız belirsiz bir şekilde adamın amına koyuyor... Mesela "bu anlatıyor yea, bunlar benim umrumda bile değil" de diyebilirsiniz -ki bunu ben de sık sık diyorum- çünkü hayat akarken çevrenizde yer alan çoğu şey sikinizde bile olmuyor... İşte bu parça böyle halet-i ruhiyelere sokan ve bir daha da çıkarmayan parçalardan... Visage'nin 2. Albümü The Anvil(1982)den. Visage harika, Steve Strange de... Bir şeyler bittiğinde fazlasını hep size bırakan tarafın gidişi kadar koyan arızalı parçası, tabiri caizse benim gelmiş geçmiş en iyi number one'im ise şudur. Tıklayın görün amk : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/52403/visage---fade-to-grey