Hoşgeldiniz!

vitaly

Neden Kız Arkadaşımın Poposuna Baktın Amanda Cerny'li Şaka 07:10
Neden Kız Arkadaşımın Poposuna Baktın Amanda Cerny'li Şaka 113.909 izlenme - 11 ay önce Amanda Cerny her zamanki çekiciliğini kullanarak insanların başını yakma peşinde. Vitaly ile birlikte bir şaka videosuna imza atan Amanda, sokaktaki insanları hedef aldı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Avatardaki Robotun Gerçeğinin Yapılması 02:10
Avatardaki Robotun Gerçeğinin Yapılması 3.655 izlenme - 7 ay önce Tasarımcı Vitaly Bulgarov ve Koreli ekip, Güney Kore'de Avatardaki robotun prototipine benzer bir robot yapmış. https://www.instagram.com/vitalybulgarov/
Onlarda & Bizde Şaka Anlayışı 00:21
Onlarda & Bizde Şaka Anlayışı 6.213 izlenme - 2 yıl önce Şöyle bakıyorum onlarda yapılan şakaya bir de dönüyorum kendimize bakıyorum, sonrası malum. İzleyelim efendim.
Bisiklete Testis Sıkıştırma Şakası 04:31
Bisiklete Testis Sıkıştırma Şakası 2.876 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki Vitaly adlı rus arkadaşımız bir şaka daha yapmasın. Bu şakasında bisiklete çakma testis sıkıştırarak milleti kandırıyor. yanında bfvsgf'den Jesse var. İyi seyirler.
Travesti Şakası - Vitalyzdtv 04:42
Travesti Şakası - Vitalyzdtv 1.682 izlenme - 3 yıl önce Son zamanların absürd çocuğu Vitaly bu sefer Natalie isimli arkadaşı ile bir şaka hazırlamış.Kadını gören yazılmaya kalkmış sonrasını izleyelim.
Evli Kadınlara Teklif Etmek 06:08
Evli Kadınlara Teklif Etmek 1.393 izlenme - 2 yıl önce Vitaly bu sefer evli kadınların numaralrını istiyor ben hayret ettim doğrusu...
Aşırı Özgüvenle Tavlanılan Tatlı Kız (Türkçe Altyazılı) 01:58
Aşırı Özgüvenle Tavlanılan Tatlı Kız (Türkçe Altyazılı) 1.748 izlenme - 2 yıl önce Bir kızla nasıl konuşulur yanında nasıl rahat davranılır ve numarası nasıl kapılır vitalyden izliyoruz.
Lindsey Pelas ile Bağımsızlık Gününü Kutlama 01:34
Lindsey Pelas ile Bağımsızlık Gününü Kutlama 678 izlenme - 2 yıl önce 22.09.2015 günü 1anriana2 kanalına yüklediğim "Lindsey Pelas ile Bağımsızlık Gününü Kutlama" başlıklı videoyu izleyin.
İspanyol Dans Balığı Büyülüyor 01:02
İspanyol Dans Balığı Büyülüyor 131 izlenme - 3 ay önce İspanyol dansçı balıkları olarak bilinen dalgalı balıklar, Kızıldeniz'de Akabe Körfezi kıyısındaki dalgıç Vitaly Bazarov tarafından görüntülendi.
Cansız mankene şiddet uygulayıp polisi keklemek 02:56
Cansız mankene şiddet uygulayıp polisi keklemek 756 izlenme - 3 yıl önce Ünlü youtube fenomeni Vitaly, sokak ortasında cansız mankene şiddet uygulayıp polisi keklemiş. Olaya müdahale etmek isteyen polisler kadının cansız olduğunu görünce gülüp geçmiş. Tabi kelepçeyi takan da olmuş.
Final'de Sahaya Daldı 00:56
Final'de Sahaya Daldı 1.106 izlenme - 3 yıl önce Dünya Kupası Final Maçında Bir İzleyici Sahaya Girdi. "doğuştan Şakacı" Yazan İnternet Fenomeni Vitaly Zdorovetskiy, Höwedes'e Sarılıp Öpmeye Çalıştıysa Da Emniyet Tarafından Alan Dışına Çıkarıldı.
Lamborghini'nin Kızlar Üzerindeki Etkisi - Vitalyzd 03:14
Lamborghini'nin Kızlar Üzerindeki Etkisi - Vitalyzd 754 izlenme - 3 yıl önce Youtube Prankster'larından birisi olan Vitaly süpercar Lamborghini ile kızları tavlamanın ne kadar kolay olduğunu gözler önüne sermiş. İstemiyor gibi yapsalar da ne kadar istekli oldukları ortada. Efenim Türkiye'de de günlük 1,250TL verip Lamborghini kiralayarak denemesini yapabilirsiniz. Denemesi bedava değil ama yapabilirsiniz.
Konuşarak Kızların İç Çamaşırını Almaya Çalışmak 06:54
Konuşarak Kızların İç Çamaşırını Almaya Çalışmak 535 izlenme - 2 yıl önce Vitaly bu defa kızların iç çamaşırlarının peşinde. Sokaktaki kızların yanlarına giderek onlardan iç çamaşırlarını isteyen adam ikna edebildiği ve çamaşırını aldığı kızların her biri için 100 dolarlık bir bağış yapıyor. Rahim kanserine dikkat çekmek istiyormuş gibi görünse de ne kadar inandırıcı sizlere kalmış...
Vitaly'den Annesine Yeni Ev Hediyesi Olarak Korkunç Chucky Şakası 02:58
Vitaly'den Annesine Yeni Ev Hediyesi Olarak Korkunç Chucky Şakası 636 izlenme - 2 yıl önce Yeni taşındıkları evde annesine bir şaka hazırlayan Youtuber Vitaly'den korkutucu Chucky şakası. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Böyle Şaka Görülmedi! 02:37
Böyle Şaka Görülmedi! 609 izlenme - 3 yıl önce Ünlü şakacı Vitaly'den şakazedelerin aklını alan korku dolu testere şakası.
Kızlarla Konuşarak İç Çamaşırlarını İstemek! 06:54
Kızlarla Konuşarak İç Çamaşırlarını İstemek! 279 izlenme - 2 yıl önce Vitaly bu defa kızların iç çamaşırlarının peşinde. Sokaktaki kızların yanlarına giderek onlardan iç çamaşırlarını isteyen adam ikna edebildiği ve çamaşırını aldığı kızların her biri için 100 dolarlık bir bağış yapıyor. Rahim kanserine dikkat çekmek istiyormuş gibi görünse de ne kadar inandırıcı sizlere kalmış...
Anneye Uyuşturucu Kullanıyorum Diye Şaka Yapmak 02:45
Anneye Uyuşturucu Kullanıyorum Diye Şaka Yapmak 397 izlenme - 2 yıl önce Ünlü şakacı genç vitaly annesine 1 nisan şakası yapmak için hazırladığı gizli kameraların önünde annesinden para istiyor ve annesinin şüphelenmesi üzerine bir süredir uyuşturucu kullandığını söylüyor annesi de bunun yanında kalmayıp kemerle sağlı sollu girişmeye başlıyor, vitaly bunun bir şaka olduğunu söylediğinde ise annesi bu sefer böyle şaka mı olur diye girişiyor izliyoruz efendim.
Üzerinde Arı Var ! 03:03
Üzerinde Arı Var ! 300 izlenme - 3 yıl önce Popolardan Nutella yalayan adam Vitaly Zidrovetski ve arkadaşı ingilizce arı(bee) kelimesi ve B harfinin benzerliğinden yola çıkarak anlatınca iğrenç gelen bir şakaya imza atmışlar. ama ortaya çıkan görüntü hiç de fena değil.
Putin'i Rezil Ettiler! Rus Yetkiliden 02:07
Putin'i Rezil Ettiler! Rus Yetkiliden "Soruşturma" İtirafı 231 izlenme - 1 yıl önce Putin'in doping skandalında yetkilileri suçlamasının ardından Rusya Spor Bakanı Vitaly Mutko, 40 civarında Rus sporcunun yasaklı madde kullandığı gerekçesiyle soruşturma altında olduğunu söyledi.
Vitalyzdtv'in Dünya Kupası Finalinde Sahaya Girmesi 00:44
Vitalyzdtv'in Dünya Kupası Finalinde Sahaya Girmesi 379 izlenme - 3 yıl önce Canım arjantinim GÖTzenin golüyle 1-0 kaybettiği maçta bir taraftar sahaya girmişti ancak spikerin dediği şekilde bu olayların TV de gösterilmesi insanlarda bir istek uyandıracağı için gösterilmiyor. İşte meğerse sahaya giren o adam sitede onlarca videosu bulunan Vitaly imiş.
Bisiklet Tekerine Sıkışmış Testis Şakası 04:31
Bisiklet Tekerine Sıkışmış Testis Şakası 282 izlenme - 2 yıl önce Vitaly her zaman olmasa da ara sıra yaptığı sevimsiz şakalardan birisini yeniden yaptı. Sokaktaki insanlardan yardım isteyen adam yapay testislerini bisiklet tekerinden çıkarmanın peşinde.
Arabanın Kızlar Üzerindeki Etkisi 01:39
Arabanın Kızlar Üzerindeki Etkisi 480 izlenme - 3 yıl önce Vitaly adlı arkadaşımız geçenki Lamborghini şakasının çok tutulması üzerine ona benzer yeni bir video yapmış. Bu videolar sayesinde kadınların ne istediğini herkes anlamıştır. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/152930/lamborghininin-kiz-tavlamaya-etkisi-altyazili
Tsunami Şakası - Vitalyzd (Türkçe Altyazılı) 03:37
Tsunami Şakası - Vitalyzd (Türkçe Altyazılı) 231 izlenme - 3 yıl önce Özgüveniyle birlikte yaptığı çapkınlıklarıyla ünlü Rus kardeşimiz Vitaly'yi bir çoğumuz tanırız, yine yapmış yapacağını izliyoruz.
Fbı Kılığında Sapıkları Avlamak 04:02
Fbı Kılığında Sapıkları Avlamak 328 izlenme - 4 yıl önce Youtube da yaptığı komik şaka videolarıyla tanıdığımız vitaly yine boş durmamış ve Amerika'da sapık avına çıkmış. 16 yaşında olduğunu söyleyen kız bazı adamların yanına gidip para istiyor, bunun üzerine bu arkadaşlarda ne yapıp edip kızı evlerine götürmeye çalışıyorlar ki tam o sırada kahramanımız vitaly çıkıveriyor.
Amanda Cerny'li 'Neden Kız Arkadaşımın Poposuna Baktın' Şakası 11:17
Amanda Cerny'li 'Neden Kız Arkadaşımın Poposuna Baktın' Şakası 95 izlenme - 11 ay önce Amanda Cerny her zamanki çekiciliğini kullanarak insanların başını yakma peşinde. Vitaly ile birlikte bir şaka videosuna imza atan Amanda, sokaktaki insanları hedef aldı.İzliyoruz efendim.
Vitaly'den Annesine Yeni Ev Hediyesi Olarak Korkunç Chucky Şakası 02:58
Vitaly'den Annesine Yeni Ev Hediyesi Olarak Korkunç Chucky Şakası 194 izlenme - 2 yıl önce Yeni taşındıkları evde annesine bir şaka hazırlayan Youtuber Vitaly'den korkutucu Chucky şakası.
Tsunami Şakası - Vitalyzd (Türkçe Altyazılı) 03:37
Tsunami Şakası - Vitalyzd (Türkçe Altyazılı) 233 izlenme - 3 yıl önce Özgüveniyle birlikte yaptığı çapkınlıklarıyla ünlü Rus kardeşimiz Vitaly'yi bir çoğumuz tanırız, yine yapmış yapacağını izliyoruz.
Sosyal Deney - Kız Düşürmenin Tadını Kaçırmak (Vitalyzdtv & Simplepickup) 05:05
Sosyal Deney - Kız Düşürmenin Tadını Kaçırmak (Vitalyzdtv & Simplepickup) 296 izlenme - 2 yıl önce Vitalyzdtv ile simplepickup kanallarının ortak çalışmasıyla hazırlanmış video Türkiye'de olsa...
Cansız Mankenle Polisleri Keklemek 02:56
Cansız Mankenle Polisleri Keklemek 231 izlenme - 3 yıl önce Yaptığı türlü şakalarla YouTube fenomenleri arasına girmiş olan Vitaly,bu sefer Amerikan polislerini cansız mankenle keklemiş efendim.Lafı fazla uzatmadan izleyelim.
Youtube Fenomeni Şakacı Vitaly'nin Faka Bastığı An 05:37
Youtube Fenomeni Şakacı Vitaly'nin Faka Bastığı An 183 izlenme - 2 yıl önce Eski porno yıldızı şimdilerin Youtube'ta yaptığı şaka videolarıyla tanınan rus asıllı Miami'de yaşayan fırlama Vitaly kardeşimizin, arkadaşları tarafından keklendiği video.. Elemanın kız kaldırma videolarına bir göz atın derim.