Hoşgeldiniz!

vitaly

Onlarda & Bizde Şaka Anlayışı 00:21
Onlarda & Bizde Şaka Anlayışı 5.347 izlenme - 2 yıl önce Şöyle bakıyorum onlarda yapılan şakaya bir de dönüyorum kendimize bakıyorum, sonrası malum. İzleyelim efendim.
Bisiklete Testis Sıkıştırma Şakası 04:31
Bisiklete Testis Sıkıştırma Şakası 2.768 izlenme - 1 yıl önce Gün geçmiyor ki Vitaly adlı rus arkadaşımız bir şaka daha yapmasın. Bu şakasında bisiklete çakma testis sıkıştırarak milleti kandırıyor. yanında bfvsgf'den Jesse var. İyi seyirler.
Travesti Şakası - Vitalyzdtv 04:42
Travesti Şakası - Vitalyzdtv 1.476 izlenme - 2 yıl önce Son zamanların absürd çocuğu Vitaly bu sefer Natalie isimli arkadaşı ile bir şaka hazırlamış.Kadını gören yazılmaya kalkmış sonrasını izleyelim.
Evli Kadınlara Teklif Etmek 06:08
Evli Kadınlara Teklif Etmek 1.055 izlenme - 1 yıl önce Vitaly bu sefer evli kadınların numaralrını istiyor ben hayret ettim doğrusu...
Lindsey Pelas ile Bağımsızlık Gününü Kutlama 01:34
Lindsey Pelas ile Bağımsızlık Gününü Kutlama 591 izlenme - 1 yıl önce 22.09.2015 günü 1anriana2 kanalına yüklediğim "Lindsey Pelas ile Bağımsızlık Gününü Kutlama" başlıklı videoyu izleyin.
Aşırı Özgüvenle Tavlanılan Tatlı Kız (Türkçe Altyazılı) 01:58
Aşırı Özgüvenle Tavlanılan Tatlı Kız (Türkçe Altyazılı) 1.083 izlenme - 2 yıl önce Bir kızla nasıl konuşulur yanında nasıl rahat davranılır ve numarası nasıl kapılır vitalyden izliyoruz.
Vitaly'den Annesine Yeni Ev Hediyesi Olarak Korkunç Chucky Şakası 02:58
Vitaly'den Annesine Yeni Ev Hediyesi Olarak Korkunç Chucky Şakası 572 izlenme - 12 ay önce Yeni taşındıkları evde annesine bir şaka hazırlayan Youtuber Vitaly'den korkutucu Chucky şakası. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Cansız mankene şiddet uygulayıp polisi keklemek 02:56
Cansız mankene şiddet uygulayıp polisi keklemek 752 izlenme - 2 yıl önce Ünlü youtube fenomeni Vitaly, sokak ortasında cansız mankene şiddet uygulayıp polisi keklemiş. Olaya müdahale etmek isteyen polisler kadının cansız olduğunu görünce gülüp geçmiş. Tabi kelepçeyi takan da olmuş.
Konuşarak Kızların İç Çamaşırını Almaya Çalışmak 06:54
Konuşarak Kızların İç Çamaşırını Almaya Çalışmak 508 izlenme - 1 yıl önce Vitaly bu defa kızların iç çamaşırlarının peşinde. Sokaktaki kızların yanlarına giderek onlardan iç çamaşırlarını isteyen adam ikna edebildiği ve çamaşırını aldığı kızların her biri için 100 dolarlık bir bağış yapıyor. Rahim kanserine dikkat çekmek istiyormuş gibi görünse de ne kadar inandırıcı sizlere kalmış...
Amanda Cerny'li 'Neden Kız Arkadaşımın Poposuna Baktın' Şakası 11:17
Amanda Cerny'li 'Neden Kız Arkadaşımın Poposuna Baktın' Şakası 76 izlenme - 2 ay önce Amanda Cerny her zamanki çekiciliğini kullanarak insanların başını yakma peşinde. Vitaly ile birlikte bir şaka videosuna imza atan Amanda, sokaktaki insanları hedef aldı.İzliyoruz efendim.
Final'de Sahaya Daldı 00:56
Final'de Sahaya Daldı 1.089 izlenme - 2 yıl önce Dünya Kupası Final Maçında Bir İzleyici Sahaya Girdi. "doğuştan Şakacı" Yazan İnternet Fenomeni Vitaly Zdorovetskiy, Höwedes'e Sarılıp Öpmeye Çalıştıysa Da Emniyet Tarafından Alan Dışına Çıkarıldı.
Lamborghini'nin Kızlar Üzerindeki Etkisi - Vitalyzd 03:14
Lamborghini'nin Kızlar Üzerindeki Etkisi - Vitalyzd 705 izlenme - 2 yıl önce Youtube Prankster'larından birisi olan Vitaly süpercar Lamborghini ile kızları tavlamanın ne kadar kolay olduğunu gözler önüne sermiş. İstemiyor gibi yapsalar da ne kadar istekli oldukları ortada. Efenim Türkiye'de de günlük 1,250TL verip Lamborghini kiralayarak denemesini yapabilirsiniz. Denemesi bedava değil ama yapabilirsiniz.
Putin'i Rezil Ettiler! Rus Yetkiliden 02:07
Putin'i Rezil Ettiler! Rus Yetkiliden "Soruşturma" İtirafı 231 izlenme - 7 ay önce Putin'in doping skandalında yetkilileri suçlamasının ardından Rusya Spor Bakanı Vitaly Mutko, 40 civarında Rus sporcunun yasaklı madde kullandığı gerekçesiyle soruşturma altında olduğunu söyledi.
Böyle Şaka Görülmedi! 02:37
Böyle Şaka Görülmedi! 601 izlenme - 2 yıl önce Ünlü şakacı Vitaly'den şakazedelerin aklını alan korku dolu testere şakası.
Bisiklet Tekerine Sıkışmış Testis Şakası 04:31
Bisiklet Tekerine Sıkışmış Testis Şakası 281 izlenme - 1 yıl önce Vitaly her zaman olmasa da ara sıra yaptığı sevimsiz şakalardan birisini yeniden yaptı. Sokaktaki insanlardan yardım isteyen adam yapay testislerini bisiklet tekerinden çıkarmanın peşinde.
Vitalyzdtv'in Dünya Kupası Finalinde Sahaya Girmesi 00:44
Vitalyzdtv'in Dünya Kupası Finalinde Sahaya Girmesi 366 izlenme - 2 yıl önce Canım arjantinim GÖTzenin golüyle 1-0 kaybettiği maçta bir taraftar sahaya girmişti ancak spikerin dediği şekilde bu olayların TV de gösterilmesi insanlarda bir istek uyandıracağı için gösterilmiyor. İşte meğerse sahaya giren o adam sitede onlarca videosu bulunan Vitaly imiş.
Anneye Uyuşturucu Kullanıyorum Diye Şaka Yapmak 02:45
Anneye Uyuşturucu Kullanıyorum Diye Şaka Yapmak 301 izlenme - 2 yıl önce Ünlü şakacı genç vitaly annesine 1 nisan şakası yapmak için hazırladığı gizli kameraların önünde annesinden para istiyor ve annesinin şüphelenmesi üzerine bir süredir uyuşturucu kullandığını söylüyor annesi de bunun yanında kalmayıp kemerle sağlı sollu girişmeye başlıyor, vitaly bunun bir şaka olduğunu söylediğinde ise annesi bu sefer böyle şaka mı olur diye girişiyor izliyoruz efendim.
Kızlarla Konuşarak İç Çamaşırlarını İstemek! 06:54
Kızlarla Konuşarak İç Çamaşırlarını İstemek! 183 izlenme - 1 yıl önce Vitaly bu defa kızların iç çamaşırlarının peşinde. Sokaktaki kızların yanlarına giderek onlardan iç çamaşırlarını isteyen adam ikna edebildiği ve çamaşırını aldığı kızların her biri için 100 dolarlık bir bağış yapıyor. Rahim kanserine dikkat çekmek istiyormuş gibi görünse de ne kadar inandırıcı sizlere kalmış...
Vitaly'den Fidyeci Rus Hitman Şakası 04:48
Vitaly'den Fidyeci Rus Hitman Şakası 148 izlenme - 1 yıl önce Bir Vitaly klasiği olan bu şakada Vitaly, komik bir şekilde insanların aklını başından alıyor. İyi seyirler! 07.10.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Vitaly'den Fidyeci Rus Hitman Şakası" başlıklı videoyu izleyin.
Vitaly'den Annesine Yeni Ev Hediyesi Olarak Korkunç Chucky Şakası 02:58
Vitaly'den Annesine Yeni Ev Hediyesi Olarak Korkunç Chucky Şakası 155 izlenme - 12 ay önce Yeni taşındıkları evde annesine bir şaka hazırlayan Youtuber Vitaly'den korkutucu Chucky şakası.
Fbı Kılığında Sapıkları Avlamak 04:02
Fbı Kılığında Sapıkları Avlamak 327 izlenme - 3 yıl önce Youtube da yaptığı komik şaka videolarıyla tanıdığımız vitaly yine boş durmamış ve Amerika'da sapık avına çıkmış. 16 yaşında olduğunu söyleyen kız bazı adamların yanına gidip para istiyor, bunun üzerine bu arkadaşlarda ne yapıp edip kızı evlerine götürmeye çalışıyorlar ki tam o sırada kahramanımız vitaly çıkıveriyor.
Arabanın Kızlar Üzerindeki Etkisi 01:39
Arabanın Kızlar Üzerindeki Etkisi 370 izlenme - 2 yıl önce Vitaly adlı arkadaşımız geçenki Lamborghini şakasının çok tutulması üzerine ona benzer yeni bir video yapmış. Bu videolar sayesinde kadınların ne istediğini herkes anlamıştır. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/152930/lamborghininin-kiz-tavlamaya-etkisi-altyazili
Üzerinde Arı Var ! 03:03
Üzerinde Arı Var ! 177 izlenme - 2 yıl önce Popolardan Nutella yalayan adam Vitaly Zidrovetski ve arkadaşı ingilizce arı(bee) kelimesi ve B harfinin benzerliğinden yola çıkarak anlatınca iğrenç gelen bir şakaya imza atmışlar. ama ortaya çıkan görüntü hiç de fena değil.
Sosyal Deney - Kız Düşürmenin Tadını Kaçırmak (Vitalyzdtv & Simplepickup) 05:05
Sosyal Deney - Kız Düşürmenin Tadını Kaçırmak (Vitalyzdtv & Simplepickup) 267 izlenme - 2 yıl önce Vitalyzdtv ile simplepickup kanallarının ortak çalışmasıyla hazırlanmış video Türkiye'de olsa...
Tsunami Şakası - Vitalyzd (Türkçe Altyazılı) 03:37
Tsunami Şakası - Vitalyzd (Türkçe Altyazılı) 225 izlenme - 2 yıl önce Özgüveniyle birlikte yaptığı çapkınlıklarıyla ünlü Rus kardeşimiz Vitaly'yi bir çoğumuz tanırız, yine yapmış yapacağını izliyoruz.
Rusya Spor Bakanı: 01:28
Rusya Spor Bakanı: "Doping suçlamaları asılsız" 127 izlenme - 11 ay önce Rusya doping skandalıyla derinden sarsıldı. Moskova, Dünya Dopingle Mücadele Kurumu (WADA) tarafından hazırlanan söz konusu raporun asılsız iddialara dayandığını savundu. Spor Bakanı Vitaly Mutko suçlamaların araştırma sonucu alınan gerçek kanıtlara dayandırılması gerektiğini söyledi.
Youtube Fenomeni Şakacı Vitaly'nin Faka Bastığı An 05:37
Youtube Fenomeni Şakacı Vitaly'nin Faka Bastığı An 145 izlenme - 1 yıl önce Eski porno yıldızı şimdilerin Youtube'ta yaptığı şaka videolarıyla tanınan rus asıllı Miami'de yaşayan fırlama Vitaly kardeşimizin, arkadaşları tarafından keklendiği video.. Elemanın kız kaldırma videolarına bir göz atın derim.
 Aşırı Özgüvenle Tavlanılan Tatlı Kız (Türkçe Altyazılı) 01:58
Aşırı Özgüvenle Tavlanılan Tatlı Kız (Türkçe Altyazılı) 232 izlenme - 2 yıl önce Bir kızla nasıl konuşulur yanında nasıl rahat davranılır ve numarası nasıl kapılır vitalyden izliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tsunami Şakası - Vitalyzd (Türkçe Altyazılı) 03:37
Tsunami Şakası - Vitalyzd (Türkçe Altyazılı) 126 izlenme - 2 yıl önce Özgüveniyle birlikte yaptığı çapkınlıklarıyla ünlü Rus kardeşimiz Vitaly'yi bir çoğumuz tanırız, yine yapmış yapacağını izliyoruz.
Şaka Videosu Çekeyim Derken Tutuklanan Vitaly 05:23
Şaka Videosu Çekeyim Derken Tutuklanan Vitaly 49 izlenme - 10 ay önce Youtuber Vitaly birçok başarılı şaka videosuna imza attı, atıyor da... Ancak istemeden de olsa bazen de isteyerek işin içine dahil ettiği polisler tarafından her seferinde tabiri caizse tekmeyi yedi. 2015'in sonlarına yaklaşırken de polisler tarafından tutuklandığı anları derleyen Vitaly'nin acı dolu anlarına tanıklık edeceğiz.