Hoşgeldiniz!

vitalyzd

İğrenç Taktiklerle Kız Tavlamak (Türkçe Altyazılı) 05:05
İğrenç Taktiklerle Kız Tavlamak (Türkçe Altyazılı) 1.090 izlenme - 3 yıl önce Normal yoldan artık rahatlıkla numara aldığını düşünüyor olmalı ki böyle garip çabalar içerisine girmiş, ama özgüven her şeyi hallediyor galiba.
Siyahi Kızlar Nasıl Tavlanır? - Özgüven Patlaması (Türkçe Altyazı) 04:14
Siyahi Kızlar Nasıl Tavlanır? - Özgüven Patlaması (Türkçe Altyazı) 907 izlenme - 3 yıl önce Vitaly yine iş başında bu sefer siyahi kızları ayartmaya çalışıyor izliyoruz.
Özgüvenle Tavlanılan Kızlar (Gizli Boynuzlar) 04:25
Özgüvenle Tavlanılan Kızlar (Gizli Boynuzlar) 700 izlenme - 3 yıl önce Sevgililer gününde kız tavlayıp sevgili bulmaya çalışan arkadaşlar. Birçok kişi arkadaşı, sevgilisi olmasına rağmen numara vermekte çekinmiyorlar.
Üzerinde Arı Var ! 03:03
Üzerinde Arı Var ! 300 izlenme - 3 yıl önce Popolardan Nutella yalayan adam Vitaly Zidrovetski ve arkadaşı ingilizce arı(bee) kelimesi ve B harfinin benzerliğinden yola çıkarak anlatınca iğrenç gelen bir şakaya imza atmışlar. ama ortaya çıkan görüntü hiç de fena değil.
Adam Kızlara Fermuarını Açınca 03:02
Adam Kızlara Fermuarını Açınca 424 izlenme - 3 yıl önce Vitalyzd Beğendiği Kızlara Bir Sürpriz Yapmak İster. Neler Olur
Vitalyzd'nin Uyuşturucu Baskını 05:06
Vitalyzd'nin Uyuşturucu Baskını 290 izlenme - 3 yıl önce Vitaly kardeş yine yeni bir şakayla karşımızda.Bir grup genç arkadaşı ev partisi sırasında baskına uğratıyor. Yakında film çevirecek sanırım bu adam.
Özgüvenle Tavlanılan Kızlar (Gizli Boynuzlar) 04:25
Özgüvenle Tavlanılan Kızlar (Gizli Boynuzlar) 306 izlenme - 3 yıl önce Sevgililer gününde kız tavlayıp sevgili bulmaya çalışan arkadaşlar. Birçok kişi arkadaşı, sevgilisi olmasına rağmen numara vermekte çekinmiyorlar.
Siyahi Kızlar Nasıl Tavlanır? - Özgüven Patlaması (Türkçe Altyazı) 04:14
Siyahi Kızlar Nasıl Tavlanır? - Özgüven Patlaması (Türkçe Altyazı) 260 izlenme - 3 yıl önce Vitaly yine iş başında bu sefer siyahi kızları ayartmaya çalışıyor izliyoruz.
Telefon Kılıfı İle Kız Tavlamak 03:48
Telefon Kılıfı İle Kız Tavlamak 165 izlenme - 3 yıl önce bu sefer de kendi tasarlayıp sattığı iphone için telefon kılıfı ile konuşmadan kızları tavlamayı başarıyor,artık viral mi tanıtım mı anlaşmalı mı yalan mı? Buna da siz karar verin,izliyoruz efendim... Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın Yeni Videolardan Her Zaman Haberdar Olun
Vitalyzd ve Roman Lastik Çalma Şakası 02:54
Vitalyzd ve Roman Lastik Çalma Şakası 151 izlenme - 3 yıl önce Vitaly ve Roman isimli prankcılar lastik çalma şakası yapıp videoya çekmişler.Vitalyzd genelde karı kız tavlama videosu çekerdi fakat bu sefer genel bir video çekmişler,izliyoruz efendim.
İnsanları Dünyanın Sonunun Geldiğine Böyle İnandırdı 03:37
İnsanları Dünyanın Sonunun Geldiğine Böyle İnandırdı 143 izlenme - 3 yıl önce Otobüs durağında bekleyen insanların yanında telefonla konuşan adam, New York'a dev bir tsunaminin geldiğini ve yarım saat içinde bulundukları yere de geleceğini söylüyor. Şakanın yapıldığı tarihin de 21 Aralık 2012 oluşu inandırıcılığını oldukça artırmış.
Vitalyzd Ve Roman Lastik Çalma Şakası 02:54
Vitalyzd Ve Roman Lastik Çalma Şakası 130 izlenme - 3 yıl önce Vitaly ve Roman isimli prankcılar lastik çalma şakası yapıp videoya çekmişler.Vitalyzd genelde karı kız tavlama videosu çekerdi fakat bu sefer genel bir video çekmişler,izliyoruz efendim.
Telefon Kılıfı ile Kız Tavlamak 03:48
Telefon Kılıfı ile Kız Tavlamak 110 izlenme - 2 yıl önce Ulan genemi Vitalyzd diyeceksiniz moraliniz bozulacak ama maalesef öyle, bu sefer de kendi tasarlayıp sattığı iphone için telefon kılıfı ile konuşmadan kızları tavlamayı başarıyor,artık viral mi tanıtım mı anlaşmalı mı yalan mı? Buna da siz karar verin,izliyoruz efendim...
Dünya Kupası Finalinde Sahaya Dalan Vitalyzd 00:44
Dünya Kupası Finalinde Sahaya Dalan Vitalyzd 77 izlenme - 3 yıl önce Ünlü internet şakacısı Vitalyzdtv, o dandik sahte şakalarla kazandığı parayla Dünya Kupası final maçına gidip, maçta sahaya dalıyor.
Telefon Kılıfı İle Kız Tavlamak 03:48
Telefon Kılıfı İle Kız Tavlamak 68 izlenme - 3 yıl önce Ulan Genemi Vitalyzd Diyeceksiniz Moraliniz Bozulacak Ama Maalesef Öyle, Bu Sefer De Kendi Tasarlayıp Sattığı İphone İçin Telefon Kılıfı İle Konuşmadan Kızları Tavlamayı Başarıyor,artık Viral Mi Tanıtım Mı Anlaşmalı Mı Yalan Mı? Buna Da Siz Karar Verin,izliyoruz Efendim...