Hoşgeldiniz!

Vitalyzdtv Videoları İzle

Lamborghini ile Toyota Farkının Kız Tavlamaya Etkisi 01:11
Lamborghini ile Toyota Farkının Kız Tavlamaya Etkisi 1.113 izlenme - 2 yıl önce Video zaten çok kısa. Birincisini izleyenler bilirler yine aynı olay elamanımız lamborgini'ye yaslanmış kıza "yalnızım canım sıkıldı bi şey yapak ne yapak?" sorusunu soruyor. aldığı cevap yine kadın milletinden beklendiği üzere oluyor. fakat bu sefer cevap birinci videodan daha net.
Bang Prank! - Vitalyzdtv 03:03
Bang Prank! - Vitalyzdtv 525 izlenme - 2 yıl önce Özgüveni tavanda olan arkadaşımız Vitaly farklı bir şakayla karşımıza çıkıyor. Azıcık ingilizce bilgisi içerir.
Sapıkları Avlamak 04:02
Sapıkları Avlamak 794 izlenme - 2 yıl önce Youtube da yaptığı komik şaka videolarıyla tanıdığımız vitaly yine boş durmamış ve amerikada sapık avına çıkmış. 16 yaşında olduğunu söyleyen hanım kızımız bazı adamların yanına gidip para istiyor, bunun üzerine bu arkadaşlarda ne yapıp edip kızı evlerine götürmeye çalışıyorlar ki tam o sırada kahramanımız vitaly çıkıveriyor. hep beraber izliyoruz.. iyi seyirler..
Alınası Batı ve Ahlakı - Şu An Benimle Öpüşmemek İçin Bahanen Nedir? 03:05
Alınası Batı ve Ahlakı - Şu An Benimle Öpüşmemek İçin Bahanen Nedir? 699 izlenme - 2 yıl önce Özgüveni Volkan Demirel'den bile fazla olan rus elemanı Miami sokaklarında bedava öpücük alışını ''Türküye'de'' olsa geyiği yapmadan izliyoruz efem.
Arabanın Kızlar Üzerindeki Etkisi 01:39
Arabanın Kızlar Üzerindeki Etkisi 473 izlenme - 2 yıl önce Vitaly adlı arkadaşımız geçenki Lamborghini şakasının çok tutulması üzerine ona benzer yeni bir video yapmış. Bu videolar sayesinde kadınların ne istediğini herkes anlamıştır. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/152930/lamborghininin-kiz-tavlamaya-etkisi-altyazili
Vitalyzdtv'in Dünya Kupası Finalinde Sahaya Girmesi 00:44
Vitalyzdtv'in Dünya Kupası Finalinde Sahaya Girmesi 377 izlenme - 2 yıl önce Canım arjantinim GÖTzenin golüyle 1-0 kaybettiği maçta bir taraftar sahaya girmişti ancak spikerin dediği şekilde bu olayların TV de gösterilmesi insanlarda bir istek uyandıracağı için gösterilmiyor. İşte meğerse sahaya giren o adam sitede onlarca videosu bulunan Vitaly imiş.
13. Cuma Karakteriyle Şaka Yapmak 02:49
13. Cuma Karakteriyle Şaka Yapmak 172 izlenme - 2 yıl önce VitalyzdTv ekibinin 13. Cuma karakteri olan Jason'la yaptığı şakayı izliyoruz efenim.
Büyük Siyah Tikimi Görmek İster misin? 03:54
Büyük Siyah Tikimi Görmek İster misin? 296 izlenme - 2 yıl önce Zenci arkadaşımız kelime oyunları ile insanları şakalayıp ardından da siz ne düşünmüştünüz diye soruyor. Keyifli seyirler efendim.
Lamborghini İle Konuşmadan Kız Tavlamak Vitalyzdtv (Türkçe Altyazılı) 03:14
Lamborghini İle Konuşmadan Kız Tavlamak Vitalyzdtv (Türkçe Altyazılı) 72 izlenme - 2 yıl önce VitalyZDTVLamborLamborghini ile Konuşmadan Kız Tavlamak VitalyZDTV (Türkçe Altyazılı)Lamborghini ile Konuşmadan Kız Tavlamak VitalyZDTV (Türkçe Altyazılı)Lamborghini ile Konuşmadan Kız Tavlamak VitalyZDTV (Türkçe Altyazılı)Lamborghini ile Konuşmadan Kız Tavlamak VitalyZDTV (Türkçe Altyazılı)Lamborghini ile Konuşmadan Kız Tavlamak VitalyZDTV (Türkçe Altyazılı)Lamborghini ile Konuşmadan Kız Tavlamak VitalyZDTV (Türkçe Altyazılı)Lamborghini ile Konuşmadan Kız Tavlamak VitalyZDTV (Türkçe Altyazılı)Lamborghini ile Konuşmadan Kız Tavlamak VitalyZDTV (Türkçe Altyazılı)
Futbolcuyu Öpen Holigan 01:30
Futbolcuyu Öpen Holigan 28 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar bu holigan arkadaşımız sahadan içeri girerek desteklediği Almanya takımınından bir fotbolcuyu moral öpücüğü vermesiyle kendi takımına destek oluyor.Buyrun devamını izliyoruz...