Hoşgeldiniz!

vites

Bacak Arasında Vites Değiştirilen Kadın 00:49
Bacak Arasında Vites Değiştirilen Kadın 8.845 izlenme - 1 hafta önce Hindistan'da insan taşımacılığı ile ilgili daha öncede bir çok görüntü izledik ama en tehlikeli görüntü bu olabilir vites öyle bir tehlikeli yerdeki, tamam otobüste ye yok da hiç mi başka yer bulamadın be kadın.
Sürücünün Geri Vitesle İmtihanı 00:32
Sürücünün Geri Vitesle İmtihanı 361.550 izlenme - 5 yıl önce Romanya'da geri vitesle manevra yaparken aracından düşen, sonrasında aracının peşine düşen kadın sürücünün trafikteki görüntüleri güldürüyor
Sosyal Deney Yaparken Öğretim Görevlisine Denk Gelmek 00:55
Sosyal Deney Yaparken Öğretim Görevlisine Denk Gelmek 6.704 izlenme - 2 ay önce Hanım kızımız sosyal deney yapmak isterken üniversitenin öğretim görevlisine denk geliyor ve sonrasında gerçekleşen diyalogu izliyoruz.
Yüzyılın Geri Vitesini Yapan Güvenlik Görevlisi 01:26
Yüzyılın Geri Vitesini Yapan Güvenlik Görevlisi 13.777 izlenme - 5 ay önce Bir sitede güvenlik görevlisi olarak çalışan bu elemana siteden çıkmak isteyen biri çıkışı sormuş ilk başta güvenlik görevlisi atarlı giderli konuşsa da sonradan geri vites de zirve yapmış.
Vitesi Ayağı İle Değiştiren Otobüs Şoförü 00:15
Vitesi Ayağı İle Değiştiren Otobüs Şoförü 4.074 izlenme - 1 ay önce Uzakdoğuda bir ülkede çekilen görüntülerde bir halk otobüsünde vitesi ayağı ile değiştiren şoförü izliyoruz. Bizim şoförler görmesin...
Dalgadan Vites Kolu Yapıp Çavuşu Tokatlamak 00:15
Dalgadan Vites Kolu Yapıp Çavuşu Tokatlamak 32.180 izlenme - 2 yıl önce Genç arkadaşımız farklı bir modifiye tarzına girişmiş ki arabanın vites kolunu çoban değneği gibi penis yapmış. Gece görünce korkulan cinsten. Genç arkadaşımızın vites kolunu kavraması, bükmesi, ayı yavrusunu severken öldürür derecesindeki tokatlaması ön yargılarımızı kırmıyor.
20 Vitesli Amerikan Tırı Kullanmak 07:44
20 Vitesli Amerikan Tırı Kullanmak 8.463 izlenme - 8 ay önce 20 vitesli 3 tame vites topuzu olan Kenworth W900L tırı kullanan abimizi izleyeceğiz. https://i.hizliresim.com/z3PNN4.jpg
Yasaklanan Gözlükçü Reklamı 00:29
Yasaklanan Gözlükçü Reklamı 2.362 izlenme - 2 ay önce Almanyada yasaklanan optik gözlükcü reklamı. reklam ''optikciye gitme vaktiniz geldi'' gibilerinden bir mesaj veriyor
Anında Geri Vitese Takmak 00:35
Anında Geri Vitese Takmak 14.176 izlenme - 2 yıl önce Ergenliğin verdiği bi ateşle artistlenen ergenin hazin sonunu izliyoruz. -aaa yavşağa bak -ne diyon len -buraya gel len -yok abi, çocukla konuşuyom abi
Otomatik Vitesli Araba Nasıl Kullanılır? 02:42
Otomatik Vitesli Araba Nasıl Kullanılır? 22.238 izlenme - 3 yıl önce Otomatik Vites Araba Nasıl Kullanılır? Merak Edenler İçin Basit Bir Anlatımla, Hemen Direksiyon Başına Geçebilirsiniz...
Mercedes Benz 2521 Kamyon 24 Ton Yükle Vites Aktarma 01:19
Mercedes Benz 2521 Kamyon 24 Ton Yükle Vites Aktarma 50.840 izlenme - 5 yıl önce izmitte ışıklardan kaltık
Vitesleri Karıştırınca 00:50
Vitesleri Karıştırınca 20.884 izlenme - 4 yıl önce İnegöl İlçesinde, Bir Yolcu Otobüsünün, Terminalde Yolcu Yakınlarına Ve Duvara Çarpması Sonucu, 8 Kişi Yaralandı..
Debriyaja Basmadan Vitese Atmak 06:16
Debriyaja Basmadan Vitese Atmak 8.298 izlenme - 1 yıl önce Kimisi araba alabilmek için bankadan kredi çeker, borç alır vs... Ama bu abimiz arabayı bedavaya almış olmalı ki videolarından anladığım kadarıyla arabanın canına okuyor. https://www.youtube.com/channel/UCRkxrMTnzhSxdoi_DhkdcxA/videos
Boşver Abi Sktiret Gidelim Diyen Mercedes 00:39
Boşver Abi Sktiret Gidelim Diyen Mercedes 19.231 izlenme - 2 yıl önce Sözlük yazarı tarzı açıklama: Amerika'da sürücüsü kavgaya bulaşmasın diye elinden geleni ardına koymayan Mercedes ML 'in maceraları... alkışlarlayaşıyorum.com tarzı açıklama: Otomatik vites aracı D'den P'ye almadan araçtan inen gerizekalı sürücünün rezil olması
Vites 00:30
Vites 49.673 izlenme - 12 yıl önce Bu mazda reklamı güldürüyor.
Otomatik Vites Arabayı Suya Düşürmek 00:48
Otomatik Vites Arabayı Suya Düşürmek 4.780 izlenme - 1 yıl önce Olay Doğu Çin'in Jiangsu Eyaleti, Yangzhong Şehrinde gerçekleşmiş. Arkadaşını gören soyismi Zhang olan Çinli arkadaşına selam vermek için arabasını kenara çekmiş. Ancak otomatik vites olan arabayı N'de bırakmış. Bir süre sonra araba geri geri kayma başlayınca arabayı durdurmak isteyen Zhang yanlışlıkla arabayı geri vitese almış.
vites kutusu calısma prensıbı 03:32
vites kutusu calısma prensıbı 29.473 izlenme - 9 yıl önce vites kutusu calısma prensıbı
Putin'e Atarlanan Dayının Geri Vitesi 00:43
Putin'e Atarlanan Dayının Geri Vitesi 11.832 izlenme - 2 yıl önce Bilindiği üzere geçmiş günlerde eline almış oldugu kamerayla putine "Teneke, gevşek" gibi kelimeler kullanıp, iş yeri adresini veren dayının u dönüşünü ve son durumunu izliyoruz
3. vites honda civic 00:23
3. vites honda civic 22.348 izlenme - 8 yıl önce dumana bak be
Sanal Alemin Son Meşhuru: Geri Vites 03:36
Sanal Alemin Son Meşhuru: Geri Vites 21.730 izlenme - 5 yıl önce Otomobil tanıtım programlarıyla ilgili Tavşanlı şivesiyle hazırlanmış mizah videosu.
Boa Yılanını Görünce Geri Vites Yapan Köpek 01:07
Boa Yılanını Görünce Geri Vites Yapan Köpek 8.716 izlenme - 2 yıl önce Direğe bağlı duran agresif köpek gelen geçen herkese kafa tutarken. Karşısına çıkartılan boa yılanını görünce ne yapacağını şaşırmış.
Sevimli Çocuğun Babası Bağrınca Geri Vites Yapması 00:49
Sevimli Çocuğun Babası Bağrınca Geri Vites Yapması 353 izlenme - 4 hafta önce Minik çocuğun babasıyla girdiği tartışmada peşpeşe yaptığı geri vitesler güldürdü. Geri vitesin dozunu öyle abarttı ki, halıyı bile suçladı efendim.
İki Vitesi Olan Kamyon 03:47
İki Vitesi Olan Kamyon 6.223 izlenme - 3 yıl önce Çift şanzımanlı olan kamyonun nasıl çalıştığını anlamasam da ilginç bir video oldugu için eklemek istedim.
99 Model Şahin'in Bilinmeyen Özellikleri 06:39
99 Model Şahin'in Bilinmeyen Özellikleri 3.716 izlenme - 2 yıl önce 99 Model Şahin'inin tanıtımını kendi çapında yapan abimizi izliyoruz.
Tofaşcı Amcanın Şahini Coşturması 01:28
Tofaşcı Amcanın Şahini Coşturması 602 izlenme - 3 ay önce Torununun TOFAŞ Şahin model aracına binen amca, bir anda gençliğini hatırlamış olacak ki her vites değiştirdiğinde bir başka mutlu olmuş.
Mazda RX-8 243 km/h 01:01
Mazda RX-8 243 km/h 13.855 izlenme - 11 yıl önce 5.vitesde 243km/h yapıyor daha 6 var.
73 Yaşında Araba Kullanan Teyze Mağazaya Daldı 00:59
73 Yaşında Araba Kullanan Teyze Mağazaya Daldı 5.079 izlenme - 4 yıl önce Lüks aracıyla mağazaya daldı, çocuklarına kızdı Mersin'in Silifke ilçesinde Park halindeki lüks arabasını geri geri çıkartmak isteyen Şükran Çelik isimli 73 yaşındaki kadın, fren yerine gaza basınca giyim mağazasına girdi. Vitrindeki mankenlere çarpan yaşlı sürücü, kendisine otomatik vites araç aldıkları için çocuklarına kızdı. Otomatik vites lüks arabası ile Konya'dan Silifke'ye gelen Şükran Çelik, aracını Göksu Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde bulunan bir giyim mağazası önüne park etti. Daha sonra arabasını geri geri çıkartmak isteyen sürücü Çelik, aracını hem geri vitese takmadığı hem de fren yerine gaza bastığı için önce bir araca çaptı daha sonrada giyim mağazasının vitrininden içeri girdi. Kazada hiç kimse yara almazken, araçlarda ve giyim mağazasında maddi hasar meydana geldi. İşyeri sahibi ve çalışanları araç sürücüsü Şükran Çelik'e isyan ettiler. Kazanın maddi hasarla atlatıldığını fakat can kaybının da yaşanabileceğine dikkat çeken çalışanlar, "Kaldırımda veya işyerinin camekanına yakın bir yerde birileri olsaydı büyük bir can kaybı yaşanabilirdi" dediler. 25 yıldır ehliyeti olduğunu ve araba kullandığını söyleyen Şükran Çelik, "25 yıldır manuel vitesli araba kullanıyorum. Manuel araçlara alışkınım. Çocuklarım bu aracı yeni aldılar. Onlara otomatik vites araç kullanmakta zorlanacağımı söyledim ama bana alışabileceğimi söylediler. Bugün de aracı geri çıkartayım derken geri vitese takmadan fren yerine gaza basınca bu olay başıma geldi. Allah'tan can kaybı yaşanmadığı için çok mutluyum" dedi. Giyim mağazasına girerek vitrindeki mankenlere çarpan araç daha sonra kurtarıcı yardımı ile mağazadan çıkartılarak çekici yardımıyla götürüldü.
Geri Vitesin Kralını Yapan Ufaklık 00:49
Geri Vitesin Kralını Yapan Ufaklık 44 izlenme - 5 gün önce Babasının gel demesine rağmen gelmeyen ufaklıkla babası arasında ufak yollu bir tartışma çıkıyor. Ufaklığın sesi yükselip de babası hesap sorunca geri vitesin kralı geliyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Park Sensörüyle Memoli Soundtrack Çalmak 00:28
Park Sensörüyle Memoli Soundtrack Çalmak 4.346 izlenme - 2 yıl önce Memoli'nin unutulmaz soundtrack'i, flütten sonra şimdi de park sensörü tonlarıyla çalındı.
Yüksek hızda geri vites giden otomobil 00:59
Yüksek hızda geri vites giden otomobil 299 izlenme - 2 ay önce Yüksek hızda geri vites giden otomobil! Rusya'da bir grup genç yolda giderden birden geri geri yüksek hizda giden otomobili fark ediyorlar ve kameraya çekmeye başlıyorlar!