Hoşgeldiniz!

vitrin

Mağazayı Soyarken Cansız Mankenle Sevişmek! 00:52
Mağazayı Soyarken Cansız Mankenle Sevişmek! 58.868 izlenme - 5 yıl önce Düzce'de, ayakkabı ve konfeksiyon mağazasını soyan iki hırsızdan birinin vitrindeki cansız mankenle sevişmesi güvenlik kameralarına yansıdı.
Nusret Mannequin Challange Modasına Uydu 00:26
Nusret Mannequin Challange Modasına Uydu 16.214 izlenme - 1 yıl önce Nusret yeni akıma seyirci kalmadı. Nusret, son dönemin popüler hareketi Mannequin Challange modasına uydu.
Farming Simulator - Garaj Treyler Araç Vitrin 01:09
Farming Simulator - Garaj Treyler Araç Vitrin 23.341 izlenme - 5 yıl önce Yılın oyunu için son römork burada. Bu oyunu :) bıraktığında ben Z A kapsayan olacağım Bugün, traktörler, biçerdöverler ve Farming Simulator 2013 diğer makineleri etkileyici bir video ile ahır ve eyleme yayıyoruz! Numaralı farming simulator için bu yeni fragmanı en sevilen özelliklerinden biri, araç ve tarım makineleri, sadakatle orijinal çoğaltılamaz her çok çeşitli kapalı gösterir. Case IH, Deutz-Fahr, Lamborghini, Grimme, Amazon ve diğerleri de dahil olmak üzere tüm büyük markalar tüm oyuncular götürmek ve kullanmak için araç ve araçların büyük bir seçim sunan, oyunda yer veriliyor. Traktörler itibaren biçerdöverler için, balya makineleri, sondaj ve diğer her aracı ve araç hayal, her bir kategori otantik makineleri, hassas detaylı modellenmiş ve animasyon tam bir yelpazesi sunmaktadır. Bugünün Video, oyuncular oyunun 130 araç ve tarım makineleri, iş yerinde tüm sert küçük bir seçim keşfedeceksiniz! 25 Ekim 2012 tarihinde PC Simulator 2013 bültenleri, Tarım ve Xbox 360 ve PlayStation 3 üzerinde Q1 2013 yılında.
Portekiz Milli Takımıda Mannequin Challenge Akımına Katıldı 01:00
Portekiz Milli Takımıda Mannequin Challenge Akımına Katıldı 9.812 izlenme - 1 yıl önce Son dönemin popüler "Mannequin (manken) Challenge" modasına Portekiz Milli Takımı da uydu. Günlük hayatın rutin akışı hiç bu kadar eğlenceli olmamıştır. Uzun zamandır sağlam bir akım çıkarma konusunda sıkıntı yaşayan sosyal medyanın son denemesi Mannequin Challenge. Gençler arasında son günlerde epeyce popüler olan Mannequin Challenge günlük hayatın dona kalması üzerine kurulu. Vitrin mankeni düellosu olarak çevirebileceğimiz bu akım hızlı bir şekilde yayılırken Borussia Dortmund'a kadar ulaşmış durumda.
Adriana Lima'da Mannequin Challenge Akımına Katıldı 00:48
Adriana Lima'da Mannequin Challenge Akımına Katıldı 7.876 izlenme - 1 yıl önce Son dönemin popüler "Mannequin (manken) Challenge" modasına Adriana Lima'da uydu. Günlük hayatın rutin akışı hiç bu kadar eğlenceli olmamıştır. Uzun zamandır sağlam bir akım çıkarma konusunda sıkıntı yaşayan sosyal medyanın son denemesi Mannequin Challenge. Gençler arasında son günlerde epeyce popüler olan Mannequin Challenge günlük hayatın dona kalması üzerine kurulu.
Ajda Pekkan - Vitrin 04:17
Ajda Pekkan - Vitrin 14.676 izlenme - 7 yıl önce vitrin ajda pekkan
Adanalı Gençlerden Mannequin Challenge 00:58
Adanalı Gençlerden Mannequin Challenge 4.088 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medyada hızla yayılan ve günlük hayatın donması olarak bilinen Mannequin Challenge akımının etkileri giderek büyüyor. YENİ SOSYAL MEDYA AKIMI MANNEQUİN CHALLENGE NEDİR? Mannequin, manken anlamına geliyor. Bu yeni akım Amerika'nın Florida'daki Edward H. White Lisesi'nde başladı. Daha sonra hızla yayılarak Mannequin Challenge (meydan okuma, düello) haline dönüşerek sosyal medyada sıkça yer almaya başladı.
Emre Mor Ve Ailesi Mannequin Challenge Akımana Katıldı 00:55
Emre Mor Ve Ailesi Mannequin Challenge Akımana Katıldı 3.700 izlenme - 1 yıl önce Son dönemin popüler "Mannequin (manken) Challenge" modasına Emre Mor'da uydu. Günlük hayatın rutin akışı hiç bu kadar eğlenceli olmamıştır. Uzun zamandır sağlam bir akım çıkarma konusunda sıkıntı yaşayan sosyal medyanın son denemesi Mannequin Challenge. Gençler arasında son günlerde epeyce popüler olan Mannequin Challenge günlük hayatın dona kalması üzerine kurulu.
dijital grafiti fırtınası adidas mağazalarını renklendirdi 01:34
dijital grafiti fırtınası adidas mağazalarını renklendirdi 12.868 izlenme - 7 yıl önce son yıllarda özellikle avrupadaki sanat meraklılarının yaratıcılıkta sınırları zorladığı dijital grafiti akımı istanbulda adidas vitrinlerinde gençlerle buluştu. mağaza vitrininde özel ve farklı bir teknoloji ile uygulanan dijital grafiti bir ay boyunca istanbuldaki çeşitli adidas mağazalarında bir grafiti sanatçısı ile birlikte yürütüldü. isteyenler adidas vitrinlerinde kendi grafitilerini tasarladı ve en beğenilen grafiti tasarımı bir hafta süreyle adidas originals mağazalarının vitrinlerine t
+18 Tangalı Vitrin Temizlikçisi 01:07
+18 Tangalı Vitrin Temizlikçisi 14.714 izlenme - 9 yıl önce
Seksi Vitrin Temizliği!!! 01:03
Seksi Vitrin Temizliği!!! 6.398 izlenme - 8 yıl önce vitrini seksi güzel temizlerse
Ajda Pekkan 00:01
Ajda Pekkan 6.498 izlenme - 9 yıl önce ajda pekkan - vitrin
Robot Mankenlerle Yöresel Tanıtım 02:56
Robot Mankenlerle Yöresel Tanıtım 1.160 izlenme - 1 yıl önce Gürsel TASARIM Bülent Gürsel Mekanik Hareketli Vitrin Müze Mankenleri Tasarımı Ve İmalatı Cnc Makine İmalatı - Fuar stant uygulama - Özel tasarımlar Kurumsal logo dizaynı ve Hareketli kurumsal sembol tasarımı Hareketli billboard - Dönen eksen hareketli totem tabela plexsiglas modüler rgb led aydınlatmalı kutu harf sistemleri Yönlendirme Panoları - Krom harf - Tabela reklam sistemleri Ahşap işleme - Ayakkabı vitrin tasarımları - sanatsal çalışmalar. Arge Teknik Tasarım Ve Çözüm Atölyesi www.gurseltasarim.com - gurseltasarim@hotmail.com 0216 325 79 09 - 0541 941 67 10
Ajda Pekkan - Vitrin 05:10
Ajda Pekkan - Vitrin 1.680 izlenme - 6 yıl önce
Kolay Dantel Vitrin Takımı Modeli 10:05
Kolay Dantel Vitrin Takımı Modeli 33 izlenme - 4 hafta önce Dantelden Gayet Kolay bir şekilde yapabileceğiniz Yeni Vitrin Takımı Modelini Beğeninize sunuyorum.Vitrin Modelleri yeni,Vitrin Takımı Modelleri,Dantel Örnekleri,Yeni Dantel Modelleri,Masa örtüsü,Oda Takımı,Salon Takımı **** Kanaviçe Modelleri:https://goo.gl/vs8AoJ Bebek Bekleyenler İçin Organik Ürünler:https://goo.gl/p8WsEN Takı Tasarım Videoları:https://goo.gl/fLz3xc Kendin Yap/DIY vİDEOLARI:https://goo.gl/a1uvCd Geri Dönüşüm Harikaları:https://goo.gl/rbfztH İğne Oyası Dersleri:https://goo.gl/q2JxMA Havlu Kenarı Modelleri:https://goo.gl/2GqWJK Elişine dair her şey; HD KALİTESİNDE VE TAM ANLATIMLI bu kanalda.Abone olursanız memnun kalırsınız.Kendine özgü takı tasarım,çanta yapımı,geri dönüşüm harikaları,iğne oyası,havlu kenarı,yazma modeli ve evde pratik çözümler videosu için lütfen takipte kalın.Abone olmayı unutmayınız.https://goo.gl/yvCy3U https://www.facebook.com/ElisiEmekister/ Evde Pratik Çözümler için:https://goo.gl/tMZqGF İğne Oyası Modelleri:https://goo.gl/kRtHZE Organik Oyuncak Yapım Videoları:https://goo.gl/6Q4YSA
Playboy Güzelleride Mannequin Challenge Akımına Katıldı 01:25
Playboy Güzelleride Mannequin Challenge Akımına Katıldı 376 izlenme - 12 ay önce Son dönemin popüler "Mannequin (manken) Challenge" modasına Palyboy Güzelleri'de uydu. Günlük hayatın rutin akışı hiç bu kadar eğlenceli olmamıştır. Uzun zamandır sağlam bir akım çıkarma konusunda sıkıntı yaşayan sosyal medyanın son denemesi Mannequin Challenge. Gençler arasında son günlerde epeyce popüler olan Mannequin Challenge günlük hayatın dona kalması üzerine kurulu.
Kemal Sunal - Verdim Say 01:34
Kemal Sunal - Verdim Say 829 izlenme - 3 yıl önce Şaban, açlığını taze ekmek yanında vitrinde kızarmış tavuk ile gidermektedir. Ekmeğini vitrin camına banan Şaban'ı gören esnaf, bizim Şaban'ı biraz saf görmüş olacak ki ondan para kopartmaya çalışır. Her kuşun eti yenmez sözünün doğru olduğunu ispat eden Şaban, kıvrak zekası ile esnafı alt eder, üstelik üstüne para bile alır.
İğne Oyası Kolye Yapımı | İğneden Harika Tasarımlar! 21:33
İğne Oyası Kolye Yapımı | İğneden Harika Tasarımlar! 27 izlenme - 2 hafta önce Bu kanalda iğne oyası yazma,havlu kenarı,vitrin takımı modellerinin yanı sıra İğne Oyası İle Yapılmış Kolye Takı Modelleri ,küpe,yüzük gibi harika takı tasarımlarını da bulacaksınız.Desteğiniz için şimdideb teşekkürler.. **** Bu kanalda sadece İğne Oyası Videoları bulacaksınız.İğne Oyası Dersleri,En yeni yazma,havlu kenarı,mutfak havlusu,iğne oyası takı,kolye,küpe,fular,pike,masa örtüsü,salon takımı,vitrin takımı gibi modellerin en yeni ve orijinal tasarılarımı sizlerle paylaşacağım.Diğer Adreslerim: https://www.facebook.com/enyeniigneoy... https://www.instagram.com/enyeniigneo... Sonraki işlerimden haberdar olmak kanalımı takipte kalınız.Abone olmak için linki ziyaret etmeniz yeterlidir.Abonelik tamamen ücretsizdir=https://goo.gl/YbCcp3
Mağazada Vitrin Mankeni Memesi Emmek 00:43
Mağazada Vitrin Mankeni Memesi Emmek 983 izlenme - 3 yıl önce Plastik vitrin mankenlerinin sahip olduğu ideal ölçüler, diri vücut ve üstünde duran şık elbiseler insanları etkileyip malın albenisini her ne kadar arttırsa da küçük kardeşimiz üstünde duran elbiseden ziyade içindeki mankenle ilgilenmiş. Bana kalırsa küçük, karnını doyurmaya çalışmış, ha kafada oluşacak diğer fikirler konusunda ise düşünen sorumludur.
Seksi Vitrin Hizmetçisi! 01:02
Seksi Vitrin Hizmetçisi! 1.423 izlenme - 8 yıl önce kamera şakası..
Ajda Pekkan - Vitrin 2006 04:17
Ajda Pekkan - Vitrin 2006 966 izlenme - 7 yıl önce ajda pekkan - vitrin 2006
Osmanlı Berberi 00:46
Osmanlı Berberi 358 izlenme - 1 yıl önce Gürsel TASARIM Bülent Gürsel Mekanik Hareketli Vitrin Müze Mankenleri Tasarımı Ve İmalatı Cnc Makine İmalatı - Fuar stant uygulama - Özel tasarımlar Kurumsal logo dizaynı ve Hareketli kurumsal sembol tasarımı Hareketli billboard - Dönen eksen hareketli totem tabela plexsiglas modüler rgb led aydınlatmalı kutu harf sistemleri Yönlendirme Panoları - Krom harf - Tabela reklam sistemleri Ahşap işleme - Ayakkabı vitrin tasarımları - sanatsal çalışmalar. Arge Teknik Tasarım Ve Çözüm Atölyesi www.gurseltasarim.com - gurseltasarim@hotmail.com
Ajda Pekkan - Vitrin 04:16
Ajda Pekkan - Vitrin 962 izlenme - 4 yıl önce İçime attım ne varsa Anlamaya çalıştım herkesi Aşkı da sevdim kavgayı da Anlatamadım ki Hiç korkmadım çelişkiden Onaylanmayan ilişkidenNe çoğaldım övgüden Ne azaldım yergiden Hiç korkmadım yasaklardan Korunmadım tuzaklardan Kalktım güvenli kucaklardan Hep denedim bilerek göstermedim Kendimi sakladım görmeyi bilenlere Vitrinime değil iklimime gelenlere Deliyim aslında Allah'ına kadar deliyim Kalbimi vereceğim aslımı görenlere
Ajda Pekkan / Vitrin 04:14
Ajda Pekkan / Vitrin 840 izlenme - 7 yıl önce
Ajda Pekkan Vitrin 04:14
Ajda Pekkan Vitrin 623 izlenme - 6 yıl önce
Ajda Pekkan - Vitrin 04:16
Ajda Pekkan - Vitrin 885 izlenme - 5 yıl önce Ajda Pekkan - Vitrin - Cool Kadın 06 - Türkçe Pop
Sayfa - Duyuru - Vitrin Ekleme 01:22
Sayfa - Duyuru - Vitrin Ekleme 520 izlenme - 4 yıl önce Sitenize Sayfalar Eklemek. http://www.asilnet.com
vitrin ajda pekkan.mp4 04:16
vitrin ajda pekkan.mp4 551 izlenme - 7 yıl önce vitrin ajda pekkan.mp4
Cansız Manken Canlanırsa - Kamera Şakası 01:53
Cansız Manken Canlanırsa - Kamera Şakası 296 izlenme - 3 yıl önce Cansız Manken Canlanırsa - Kamera Şakası Şakacı mağazada cansız mankenlerin yanında manken gibi durup sonra insanları korkutuyor.
Ayakkabı Vitrin Reklamı 01:41
Ayakkabı Vitrin Reklamı 185 izlenme - 1 yıl önce Gürsel Tasarım Bülent Gürsel 0541-941 67 10 www.gurseltasarim.com