Hoşgeldiniz!

Vitrin Videoları

Nusret Mannequin Challange Modasına Uydu 00:26
Nusret Mannequin Challange Modasına Uydu 14.821 izlenme - 7 ay önce Nusret yeni akıma seyirci kalmadı. Nusret, son dönemin popüler hareketi Mannequin Challange modasına uydu.
Mağazayı Soyarken Cansız Mankenle Sevişmek! 00:52
Mağazayı Soyarken Cansız Mankenle Sevişmek! 58.676 izlenme - 5 yıl önce Düzce'de, ayakkabı ve konfeksiyon mağazasını soyan iki hırsızdan birinin vitrindeki cansız mankenle sevişmesi güvenlik kameralarına yansıdı.
Portekiz Milli Takımıda Mannequin Challenge Akımına Katıldı 01:00
Portekiz Milli Takımıda Mannequin Challenge Akımına Katıldı 9.270 izlenme - 8 ay önce Son dönemin popüler "Mannequin (manken) Challenge" modasına Portekiz Milli Takımı da uydu. Günlük hayatın rutin akışı hiç bu kadar eğlenceli olmamıştır. Uzun zamandır sağlam bir akım çıkarma konusunda sıkıntı yaşayan sosyal medyanın son denemesi Mannequin Challenge. Gençler arasında son günlerde epeyce popüler olan Mannequin Challenge günlük hayatın dona kalması üzerine kurulu. Vitrin mankeni düellosu olarak çevirebileceğimiz bu akım hızlı bir şekilde yayılırken Borussia Dortmund'a kadar ulaşmış durumda.
Adriana Lima'da Mannequin Challenge Akımına Katıldı 00:48
Adriana Lima'da Mannequin Challenge Akımına Katıldı 7.252 izlenme - 7 ay önce Son dönemin popüler "Mannequin (manken) Challenge" modasına Adriana Lima'da uydu. Günlük hayatın rutin akışı hiç bu kadar eğlenceli olmamıştır. Uzun zamandır sağlam bir akım çıkarma konusunda sıkıntı yaşayan sosyal medyanın son denemesi Mannequin Challenge. Gençler arasında son günlerde epeyce popüler olan Mannequin Challenge günlük hayatın dona kalması üzerine kurulu.
Farming Simulator - Garaj Treyler Araç Vitrin 01:09
Farming Simulator - Garaj Treyler Araç Vitrin 23.167 izlenme - 4 yıl önce Yılın oyunu için son römork burada. Bu oyunu :) bıraktığında ben Z A kapsayan olacağım Bugün, traktörler, biçerdöverler ve Farming Simulator 2013 diğer makineleri etkileyici bir video ile ahır ve eyleme yayıyoruz! Numaralı farming simulator için bu yeni fragmanı en sevilen özelliklerinden biri, araç ve tarım makineleri, sadakatle orijinal çoğaltılamaz her çok çeşitli kapalı gösterir. Case IH, Deutz-Fahr, Lamborghini, Grimme, Amazon ve diğerleri de dahil olmak üzere tüm büyük markalar tüm oyuncular götürmek ve kullanmak için araç ve araçların büyük bir seçim sunan, oyunda yer veriliyor. Traktörler itibaren biçerdöverler için, balya makineleri, sondaj ve diğer her aracı ve araç hayal, her bir kategori otantik makineleri, hassas detaylı modellenmiş ve animasyon tam bir yelpazesi sunmaktadır. Bugünün Video, oyuncular oyunun 130 araç ve tarım makineleri, iş yerinde tüm sert küçük bir seçim keşfedeceksiniz! 25 Ekim 2012 tarihinde PC Simulator 2013 bültenleri, Tarım ve Xbox 360 ve PlayStation 3 üzerinde Q1 2013 yılında.
Adanalı Gençlerden Mannequin Challenge 00:58
Adanalı Gençlerden Mannequin Challenge 4.033 izlenme - 7 ay önce Sosyal medyada hızla yayılan ve günlük hayatın donması olarak bilinen Mannequin Challenge akımının etkileri giderek büyüyor. YENİ SOSYAL MEDYA AKIMI MANNEQUİN CHALLENGE NEDİR? Mannequin, manken anlamına geliyor. Bu yeni akım Amerika'nın Florida'daki Edward H. White Lisesi'nde başladı. Daha sonra hızla yayılarak Mannequin Challenge (meydan okuma, düello) haline dönüşerek sosyal medyada sıkça yer almaya başladı.
Emre Mor Ve Ailesi Mannequin Challenge Akımana Katıldı 00:55
Emre Mor Ve Ailesi Mannequin Challenge Akımana Katıldı 3.645 izlenme - 7 ay önce Son dönemin popüler "Mannequin (manken) Challenge" modasına Emre Mor'da uydu. Günlük hayatın rutin akışı hiç bu kadar eğlenceli olmamıştır. Uzun zamandır sağlam bir akım çıkarma konusunda sıkıntı yaşayan sosyal medyanın son denemesi Mannequin Challenge. Gençler arasında son günlerde epeyce popüler olan Mannequin Challenge günlük hayatın dona kalması üzerine kurulu.
Ajda Pekkan - Vitrin 04:17
Ajda Pekkan - Vitrin 14.634 izlenme - 6 yıl önce vitrin ajda pekkan
dijital grafiti fırtınası adidas mağazalarını renklendirdi 01:34
dijital grafiti fırtınası adidas mağazalarını renklendirdi 12.851 izlenme - 6 yıl önce son yıllarda özellikle avrupadaki sanat meraklılarının yaratıcılıkta sınırları zorladığı dijital grafiti akımı istanbulda adidas vitrinlerinde gençlerle buluştu. mağaza vitrininde özel ve farklı bir teknoloji ile uygulanan dijital grafiti bir ay boyunca istanbuldaki çeşitli adidas mağazalarında bir grafiti sanatçısı ile birlikte yürütüldü. isteyenler adidas vitrinlerinde kendi grafitilerini tasarladı ve en beğenilen grafiti tasarımı bir hafta süreyle adidas originals mağazalarının vitrinlerine t
Kasnak İşi Vitrin Örtüsü Yapılışı 15:15
Kasnak İşi Vitrin Örtüsü Yapılışı 6.162 izlenme - 2 yıl önce Kasnakla nasıl örtü yapılır, tüm detaylarıyla bu videoda Canım Anne. Com - Anne, Bebek ve Hobi Portalı ----------------------------------------­---------------------- Web Site: http://www.canimanne.com Facebook Sayfa: https://www.facebook.com/canimannecom ----------------------------------------­----------------------
+18 Tangalı Vitrin Temizlikçisi 01:07
+18 Tangalı Vitrin Temizlikçisi 14.335 izlenme - 8 yıl önce
Seksi Vitrin Temizliği!!! 01:03
Seksi Vitrin Temizliği!!! 6.395 izlenme - 8 yıl önce vitrini seksi güzel temizlerse
Ajda Pekkan 00:01
Ajda Pekkan 6.498 izlenme - 8 yıl önce ajda pekkan - vitrin
Robot Mankenlerle Yöresel Tanıtım 02:56
Robot Mankenlerle Yöresel Tanıtım 1.087 izlenme - 9 ay önce Gürsel TASARIM Bülent Gürsel Mekanik Hareketli Vitrin Müze Mankenleri Tasarımı Ve İmalatı Cnc Makine İmalatı - Fuar stant uygulama - Özel tasarımlar Kurumsal logo dizaynı ve Hareketli kurumsal sembol tasarımı Hareketli billboard - Dönen eksen hareketli totem tabela plexsiglas modüler rgb led aydınlatmalı kutu harf sistemleri Yönlendirme Panoları - Krom harf - Tabela reklam sistemleri Ahşap işleme - Ayakkabı vitrin tasarımları - sanatsal çalışmalar. Arge Teknik Tasarım Ve Çözüm Atölyesi www.gurseltasarim.com - gurseltasarim@hotmail.com 0216 325 79 09 - 0541 941 67 10
Ajda Pekkan - Vitrin 05:10
Ajda Pekkan - Vitrin 1.667 izlenme - 5 yıl önce
Kemal Sunal - Verdim Say 01:34
Kemal Sunal - Verdim Say 660 izlenme - 2 yıl önce Şaban, açlığını taze ekmek yanında vitrinde kızarmış tavuk ile gidermektedir. Ekmeğini vitrin camına banan Şaban'ı gören esnaf, bizim Şaban'ı biraz saf görmüş olacak ki ondan para kopartmaya çalışır. Her kuşun eti yenmez sözünün doğru olduğunu ispat eden Şaban, kıvrak zekası ile esnafı alt eder, üstelik üstüne para bile alır.
Osmanlı Berberi 00:46
Osmanlı Berberi 305 izlenme - 9 ay önce Gürsel TASARIM Bülent Gürsel Mekanik Hareketli Vitrin Müze Mankenleri Tasarımı Ve İmalatı Cnc Makine İmalatı - Fuar stant uygulama - Özel tasarımlar Kurumsal logo dizaynı ve Hareketli kurumsal sembol tasarımı Hareketli billboard - Dönen eksen hareketli totem tabela plexsiglas modüler rgb led aydınlatmalı kutu harf sistemleri Yönlendirme Panoları - Krom harf - Tabela reklam sistemleri Ahşap işleme - Ayakkabı vitrin tasarımları - sanatsal çalışmalar. Arge Teknik Tasarım Ve Çözüm Atölyesi www.gurseltasarim.com - gurseltasarim@hotmail.com
Mağazada Vitrin Mankeni Memesi Emmek 00:43
Mağazada Vitrin Mankeni Memesi Emmek 828 izlenme - 3 yıl önce Plastik vitrin mankenlerinin sahip olduğu ideal ölçüler, diri vücut ve üstünde duran şık elbiseler insanları etkileyip malın albenisini her ne kadar arttırsa da küçük kardeşimiz üstünde duran elbiseden ziyade içindeki mankenle ilgilenmiş. Bana kalırsa küçük, karnını doyurmaya çalışmış, ha kafada oluşacak diğer fikirler konusunda ise düşünen sorumludur.
Seksi Vitrin Hizmetçisi! 01:02
Seksi Vitrin Hizmetçisi! 1.353 izlenme - 7 yıl önce kamera şakası..
Ajda Pekkan - Vitrin 2006 04:17
Ajda Pekkan - Vitrin 2006 963 izlenme - 6 yıl önce ajda pekkan - vitrin 2006
Ajda Pekkan - Vitrin 04:16
Ajda Pekkan - Vitrin 898 izlenme - 3 yıl önce İçime attım ne varsa Anlamaya çalıştım herkesi Aşkı da sevdim kavgayı da Anlatamadım ki Hiç korkmadım çelişkiden Onaylanmayan ilişkidenNe çoğaldım övgüden Ne azaldım yergiden Hiç korkmadım yasaklardan Korunmadım tuzaklardan Kalktım güvenli kucaklardan Hep denedim bilerek göstermedim Kendimi sakladım görmeyi bilenlere Vitrinime değil iklimime gelenlere Deliyim aslında Allah'ına kadar deliyim Kalbimi vereceğim aslımı görenlere
Ajda Pekkan / Vitrin 04:14
Ajda Pekkan / Vitrin 839 izlenme - 6 yıl önce
Playboy Güzelleride Mannequin Challenge Akımına Katıldı 01:25
Playboy Güzelleride Mannequin Challenge Akımına Katıldı 87 izlenme - 5 ay önce Son dönemin popüler "Mannequin (manken) Challenge" modasına Palyboy Güzelleri'de uydu. Günlük hayatın rutin akışı hiç bu kadar eğlenceli olmamıştır. Uzun zamandır sağlam bir akım çıkarma konusunda sıkıntı yaşayan sosyal medyanın son denemesi Mannequin Challenge. Gençler arasında son günlerde epeyce popüler olan Mannequin Challenge günlük hayatın dona kalması üzerine kurulu.
Ajda Pekkan Vitrin 04:14
Ajda Pekkan Vitrin 623 izlenme - 5 yıl önce
Ajda Pekkan - Vitrin 04:16
Ajda Pekkan - Vitrin 871 izlenme - 5 yıl önce Ajda Pekkan - Vitrin - Cool Kadın 06 - Türkçe Pop
Sayfa - Duyuru - Vitrin Ekleme 01:22
Sayfa - Duyuru - Vitrin Ekleme 472 izlenme - 3 yıl önce Sitenize Sayfalar Eklemek. http://www.asilnet.com
Ayakkabı Vitrin Reklamı 01:41
Ayakkabı Vitrin Reklamı 164 izlenme - 9 ay önce Gürsel Tasarım Bülent Gürsel 0541-941 67 10 www.gurseltasarim.com
vitrin ajda pekkan.mp4 04:16
vitrin ajda pekkan.mp4 551 izlenme - 6 yıl önce vitrin ajda pekkan.mp4
Robot Vitrin Mankenleri 01:26
Robot Vitrin Mankenleri 118 izlenme - 9 ay önce GÜRSEL TASARIM Bülent GÜRSEL Mekanik hareketli reklamlar - Özel Tasarımlar - Fuar fuar stant uygulama- Hareketli vitrin - Müze mankenleri - Dönerci reklamı - Kurumsal logo dizaynı - Döner totem tabela - Makine imalatı - Hareketli billboard - sanatsal çalışmalar Plexsiglas kutu harf - Led ve Krom tabela - Yönlendirme Reklamı Teknik Tasarım Çözüm Ve Sanat Atölyesi. 0216 325 79 09 - 0541 941 67 10 www.gurseltasarim.com gurseltasarim@hotmail.com
Kasa Banko Ve Masa 03:10
Kasa Banko Ve Masa 335 izlenme - 3 yıl önce Firmamız,mağaza raf sistemleri ve vitrin aksesuarları üretmektedir.Aynı zamanda mimari hizmet,iç mimari,ev tasarımı,mağaza tasarımı,eczane tasarımı,mutfak tasarımı ve dolap imalatı,ayakkabı rafı,orta vitrin,orta stand,vitrin mankeni,mağaza konsepti,market rafı,elbise askısı,elbise standı,kanallı pano,jeans dükkanı,jeans rafı ve her türlü dekorasyon işleri yapmaktadır. Firmamız, mağaza rf sistemlri v vitrin aksesuarları üretmektedir.Aynı zamanda arxitektura xidmt, daxili memarlıq, ev dizayn, mağaza dizaynı, czaxana dizaynı, mtbx dizaynı v şkaf emalatı, ayaqqabı rfi, orta vitrin, orta stand, vitrin manekeni, mağaza anlayışı, market rfi , paltar kmr, paltar stendi, kanallı pano, jeans mağazası, jeans rack v hr cür dekorasiya işlri etmkddir. , dir.ayn , , , , , , , , , , , , , , , , . Nasha kompaniya , magazin stellazhi sistemy i aksessuary dlya okon proizvodit arkhitekturnyye uslugi dir.ayn vremya, dizayn inter'yera, dizayn doma , dizayn magazinov , dizayn apteka , kukhnya proyektirovaniye i izgotovleniye shkafa , obuvi, srednego , tsentral'nyy stend, maneken , kontseptsiyu magazina , rynka stoyki, veshalka dlya odezhdy , veshalka , kanal'nyye plity , dzhinsy magazin , dzhinsy stoyki i oformleniye vsekh vidov ekspluatatsii. dir.ayn . Our company, shop shelving systems and window accessories manufactures dir.ayn time architectural services, interior design, home design, store design, pharmacy design, kitchen design and cabinet manufacturing, shoe rack, middle windows, central stand, mannequin, store concept, market rack, clothes hanger, clothes stand, channel boards, jeans shop, jeans rack and decoration of all kinds operate. kasa bankosu,reception,resepsiyon,masa,kasa ödeme,kassa stolu