Hoşgeldiniz!

Vizesi Videoları İzle

İngiltere Vize Başvuru Durumu Sorgulama 01:50
İngiltere Vize Başvuru Durumu Sorgulama 2.130 izlenme - 1 yıl önce Bu videomuzda size İngiltere vize başvurunuzun durumunu nasıl sorgulayabileceğinizi göstereceğiz. İyi seyirler... https://www.ingiltereyevize.net | https://uk.tlscontact.com/tr
Adem Kılıçcı, Olimpiyat Vizesini Aldı 05:17
Adem Kılıçcı, Olimpiyat Vizesini Aldı 879 izlenme - 2 yıl önce Adem Kılıçcı, olimpiyat vizesini aldı- Milli boksör Kılıçcı, AIBA Profesyonel Boks 75 kilo final mücadelesinde Rus Cheboratev'i yenerek, 2016 Rio Olimpiyatları'na katılma hakkı kazandı Milli boksör Adem Kılıçcı, Uluslararası Boks Birliği'nin (AIBA) düzenlediği profesyonel boks turnuvasında, 75 kilo final maçında Rus Artem Cheboratev'i yenerek, 2016 Rio Olimpiyatları'na katılma hakkı elde etti.
Kaldıran Türkler - Yengen Vizesi 04:56
Kaldıran Türkler - Yengen Vizesi 548 izlenme - 2 yıl önce Avrupa'yı arzulamak, ona duyulan özlem; güney sahillerimizden insan manzaraları ve yengen vizesi hakkında röportajlar izliyoruz. Konuyla ilgili belgesel için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/83147/sabaha-kadar-bodrum-belgesel-37-dk
İngiltere vizesi randevusu nasıl alınır? 06:35
İngiltere vizesi randevusu nasıl alınır? 86 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'deki tüm İngiltere vizesi başvuruları için online randevu almak zorunludur. Bu videoda İngiltere Vizesi İstanbul (www.ingiltereyevize.net) olarak size randevunuzu nasıl alacağınızı anlattık, umarız faydalı olur... Profesyonel danışmanlık ve başvuru hizmetlerimizden faydalanmak için bize info@ingiltereyevize.net mail adresinden veya 0212 227 00 36 no.lu telefondan ulaşabilirsiniz.
Aşk Vizesi / We'll Never Have Paris - Türkçe Altyazılı Fragman 2 02:24
Aşk Vizesi / We'll Never Have Paris - Türkçe Altyazılı Fragman 2 194 izlenme - 2 yıl önce "Aşk Vizesi" yakında sinemalarda! Film Helberg- Towne’nin gerçek aşkına dayanarak hazırlanmış bir romantik komedi. Merak edenler için filmin konusu şöyle: Helberg orta yaş krizi yaşayan sinirli bir adam iken, bir iş arkadaşının (Grace) kendisine aşık olduğunu itiraf etmesiyle ulaştığı zirvenin tadını çıkarır. Helberg bu sırada uzun süredir birlikte olduğu sevgilisine (Melanie Lynskey) evlenme teklifi etmeye hazırlanıyordur, ama bir anda sevgilisini terk eder ve sevgilisinin Paris’e gittiğini öğrenmesiyle bu kararından büyük bir pişmalık duyar. Kısacası, iniş çıkışlarla dolu bir Paris yolculuğu sizleri bekliyor.
Ver 500.000 $ Al ABD Vizesini 02:35
Ver 500.000 $ Al ABD Vizesini 183 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da ekonomik gerilemenin büyük darbe vurduğu birçok bölge daha fazla istihdam yaratmak için yabancı yatırımcılardan destek istiyor. Bunun karşılığındaysa Amerikan Hükümeti yatırımcılara ve ailelerine Amerika'da ikamet ve çalışma olanağı tanıyan yeşilkart verileceğini duyuruyor. Çin'den çok sayıda yatırımcı bu fırsattan yararlanıyor. Amerika'nın Sesi'nin haberi.
robbenden [inanılmaz bi gol!!!] 01:06
robbenden [inanılmaz bi gol!!!] 382 izlenme - 7 yıl önce 07.04.2010
A1 Almanca ve Aile Birleşimi Kursu 04:38
A1 Almanca ve Aile Birleşimi Kursu 150 izlenme - 4 yıl önce ALTIN GEÇİT ALMANCA A1 KURSU http://www.altingecit.com http://www.a1almanca.com İletişim : Tel : 0312-417 87 45 - 0312 417 87 46 Adres : Konur Sokak 30/13 Kızılay/ANKARA AİLE BİRLEŞİMİ İLE ALMANYA'YA GİDECEKLER!! SADECE "20 GÜNDE" ALMANCA A1 SERTİFİKANIZI ""GARANTİ"" EDİYORUZ!!!
Australya'da Çalışmak - Devlet Bilgilendirme Mesajı 04:41
Australya'da Çalışmak - Devlet Bilgilendirme Mesajı 58 izlenme - 1 yıl önce Australia devletinin Türkleri ve Türkçe'yi de ciddiye alıp yeni göçmenler için video hazırlamış. Bizi dikkate aldıkları için çok teşekkürler. Darısı ABD ve Kanada hükümetlerinin başına.
Mecnun'un Efsane Yumruğu - Leyla ile Mecnun 00:49
Mecnun'un Efsane Yumruğu - Leyla ile Mecnun 72 izlenme - 1 yıl önce Efsane dizimiz Leyla ile Mecnun'dan efsane bir sahne. Kaan okulda sevgilisinin derdinde iken Mecnun ise Kırklareli vizesi derdine düşmüştür. Kaan'ın Mecnun'a atarlanmasının sonucu olarak Mecnun'dan Kaan'a efsane olacak bir yumruk gelecektir.
Selamet Turizm 00:10
Selamet Turizm 85 izlenme - 3 yıl önce İşçi Vizesiyle Hac'a Gitmek İsteyenlere Müjde Selamet Turizm 2014-05-15 19:31:31 günü alipala42 kanalına yüklediğim 'Selamet Turizm' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kanal/alipala42 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kanada Turist Vizesi Nasıl Alınır? 02:56
Kanada Turist Vizesi Nasıl Alınır? 35 izlenme - 1 yıl önce Kanada turist vizesi için tüm pasaport tiplerine vize istenir. Pasaportun geçerlilik süresine kadar vize verilir. Kanada bilgi formu doldurulup gerekli tüm evraklar toplanmalıdır.
Almanca A1 Kursu ve Aile Birleşimi 02:05
Almanca A1 Kursu ve Aile Birleşimi 147 izlenme - 4 yıl önce ALTIN GEÇİT ALMANCA A1 KURSU http://www.altingecit.com http://www.a1almanca.com İletişim : Tel : 0312-417 87 45 - 0312 417 87 46 Adres : Konur Sokak 30/13 Kızılay/ANKARA AİLE BİRLEŞİMİ İLE ALMANYA'YA GİDECEKLER!! SADECE "20 GÜNDE" ALMANCA A1 SERTİFİKANIZI ""GARANTİ"" EDİYORUZ!!!
İngiltere vizesi kaç günde çıkar? 06:56
İngiltere vizesi kaç günde çıkar? 17 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda İngiltere Vizesi İstanbul (www.ingiltereyevize.net) olarak size, İngiltere vize başvurularınızın hangi şartlarla ne kadar sürede sonuçlandırıldığını anlattık, umarız faydalı olmuştur... Profesyonel danışmanlık ve başvuru hizmetlerimizden faydalanmak için bize info@ingiltereyevize.net mail adresinden veya 0212 227 00 36 no.lu telefondan ulaşabilirsiniz.
fransa vizesi 01:20
fransa vizesi 20 izlenme - 1 yıl önce fransa vize
Work And Travel 17:44
Work And Travel 173 izlenme - 7 yıl önce work and travel programına Experience USA ile katılan adayların vizeye girmeden önce ingilizce seviyelerini tespit etmek
american visa 01:30
american visa 69 izlenme - 6 yıl önce
Kanada Vizesi - Kanada Vize Merkezi 00:21
Kanada Vizesi - Kanada Vize Merkezi 23 izlenme - 2 yıl önce Kanada Vizesi ve Kanada Vize işlemleriniz için Kanada Vize Merkezini tercih ediniz. http://www.kanadavizemerkezi.com adresinden iletişime geçiniz.
Kanada Kültür Merkezi- Kanada Vizesi 00:24
Kanada Kültür Merkezi- Kanada Vizesi 21 izlenme - 2 yıl önce Kanada Kültür Merkezi ile Kanada Vizesini http://www.kanadakultur.com.tr yada www.kanadakulturmerkezi.com adresilerinden iletişime geçerek yapabilirsiniz.
Olimpiyat Vizesi Parmaklarının Ucunda 00:52
Olimpiyat Vizesi Parmaklarının Ucunda 47 izlenme - 5 yıl önce Olimpiyat Vizesi Parmaklarının Ucunda
İngiltere Turist Vizesi Nasıl Alınır? 02:51
İngiltere Turist Vizesi Nasıl Alınır? 11 izlenme - 1 yıl önce İngiltere turist vizesi için geçerliliği olan bir pasaport gereklidir. Bu geçerlilik süresi, seyahat tarihinden sonraki altı aya kadardır. Diplomatik vizeye sahip olanlar vizeden muaftır. Tüm belgeler toplandıktan sonra online randevu alınıp, belgeler eksiksiz teslim edilmeli.
İngiltere Vizesi Danışmanlık ve Başvuru Hizmetleri 00:49
İngiltere Vizesi Danışmanlık ve Başvuru Hizmetleri 8 izlenme - 1 yıl önce İngiltere vizesi ile ilgili tüm gelişmeleri Facebook sayfamızdan (https://www.facebook.com/ingiltereyevize) veya http://www.ingiltereyevize.net/ | http://www.ingilterevizesix.com/ sitelerimizden takip edebilirsiniz.
Kanada Ziyaretçi Vizesi , Öğrenci Vizesine Çevirilebilir Mi ? 00:34
Kanada Ziyaretçi Vizesi , Öğrenci Vizesine Çevirilebilir Mi ? 2 izlenme - 3 ay önce Kanada göçmenlik danışmanımız İsmail İnce , "Kanada Ziyaretçi vizesi , Öğrenci vizesine çevirilebilir mi ?" sorusunu yanıtladı. http://www.kanadaziyaretcivizesi.com/ Bizleri sosyal medya üzerinden takip ederek : Kanada hakkında güncel bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Facebook : https://www.facebook.com/kanadakultur... Twitter : https://twitter.com/kanadakultur İnstagram : https://www.instagram.com/kanadakultur/ kanada ziyaretçi vizesi başvuru formu kanada ziyaretçi vizesi formu kanada turist vizesi için gerekli belgeler kanada turistik vize evrakları kanada turist vizesi almak zor mu kanada turist vizesi ücreti kanada turist vizesi süresi kanada turist vizesi kaç günde çıkar
Schengen vizesi nedir? 01:11
Schengen vizesi nedir? 9 izlenme - 1 yıl önce Avrupa Birliği üyeleri arasında yapılan bir sözleşmedir. Bu sözleşmeyle beraber taraf üyeler arasındaki geçişlerde sınırlamalar kalkmıştır. Schengen anlaşması olan ülkelere Schengen vizesi ile geçiş yapılabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İman Hususi Bir Nimettir Sözünden Ne Anlamamamız Gerekir? 11:27
İman Hususi Bir Nimettir Sözünden Ne Anlamamamız Gerekir? 55 izlenme - 4 yıl önce Bu Sohbette, " İman Hususi Bir Nimettir " Sözünün Mânası Geniş Olarak Açıklanmaktadır.
belcika vize 00:43
belcika vize 4 izlenme - 1 yıl önce belçika vize işlemleri
Almanya vize 01:30
Almanya vize 5 izlenme - 1 yıl önce Almanya vize işlemleri
italya vizesi 01:18
italya vizesi 5 izlenme - 1 yıl önce italya vizesi
ingiltere vize 01:19
ingiltere vize 4 izlenme - 1 yıl önce İngiltere vizesi
Ver 500.000 $ Al ABD Vizesini 02:35
Ver 500.000 $ Al ABD Vizesini 6 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da ekonomik gerilemenin büyük darbe vurduğu birçok bölge daha fazla istihdam yaratmak için yabancı yatırımcılardan destek istiyor. Bunun karşılığındaysa Amerikan Hükümeti yatırımcılara ve ailelerine Amerika'da ikamet ve çalışma olanağı tanıyan yeşilkart verileceğini duyuruyor. Çin'den çok sayıda yatırımcı bu fırsattan yararlanıyor. Amerika'nın Sesi'nin haberi.