Hoşgeldiniz!

vladimir putin

Tayyip Erdoğan'dan Putin'e Liseli Şakası 00:07
Tayyip Erdoğan'dan Putin'e Liseli Şakası 614.547 izlenme - 2 yıl önce Putinden gelen telefonu açan Tayyip Erdoğanın aşırı samimi şakası. Kafanızda canlandırınca güldürüyor
Putin'in Türkiye'ye Armağan Ettiği İbrahim Tatlıses Şarkısı 00:30
Putin'in Türkiye'ye Armağan Ettiği İbrahim Tatlıses Şarkısı 288.647 izlenme - 2 yıl önce Putin'in Türkiye'ye armağan ettiği İbrahim Tatlıses şarkısını dinleyenler gözyaşlarını tutamadı. Hep berarber o duygusal anlara gidiyoruz.
Vladimir Putin Kremlin'de Top Sektirdi 01:24
Vladimir Putin Kremlin'de Top Sektirdi 1.865 izlenme - 2 hafta önce Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, 2018 FIFA Dünya Kupası'na 100 gün kalması dolayısıyla yayınlanan bir video için Kremlin’de top sektirdi.
Putin Tümgeneralin Verdiği Kağıdı Yırtıp Atıyor 00:38
Putin Tümgeneralin Verdiği Kağıdı Yırtıp Atıyor 9.107 izlenme - 5 ay önce Kağıdı yırttıktan sonra adama dönüp dinlemeye devam ediyor. Tek bir kelime yok, ancak verdiği mesaj çok açık. Böyle bir durumdan sonra, karşısındaki insan daha dikkatli olacaktır.
Dünya Liderlerinin Aşırı Gerçekçi Maskeleri 00:37
Dünya Liderlerinin Aşırı Gerçekçi Maskeleri 4.856 izlenme - 11 ay önce landon meier adlı abinin yapmış olduğu oranj başgan trump, apaçi eşofmanlı putin ve mickey kulaklı kim jong-un'un ürkütücü maskeleridir efenim.
Saakashvili'ye (Saakaşvili)) Putin Ayarı 00:57
Saakashvili'ye (Saakaşvili)) Putin Ayarı 5.916 izlenme - 1 yıl önce Karşınızda daha güçlü bir rakip varken, birilerine güvenip (burada ABD'ye güvenip) diklenmeye kalkmayın. Sonuçları bu olur. Putin'in Rusyası Belgeselinden (3. Bölüm) bir kesit.
Putin Yeni Lada'yı Test Etti 00:57
Putin Yeni Lada'yı Test Etti 8.028 izlenme - 2 yıl önce Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rusya'nın yerli otomobil şirketi AVTOVAZ'ın ürettiği son model "Lada Vesta"nın test sürüşünü yaptı. Soçi'de düzenlenen Valdai Kulübü toplantısında kendi kullandığı araçla gelen Rus lider, yol boyu hız sınırını aştığını da itiraf etti.
Vladimir Putin: Başkan Seçilmezsem Traktör Şoförü Olacağım  01:02
Vladimir Putin: Başkan Seçilmezsem Traktör Şoförü Olacağım 335 izlenme - 2 ay önce Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin yaklaşan başkanlık seçimleri öncesi, "Başkan seçilmezsem traktör şoförü olacağım" dedi.
Putin'den Piyano Resitali 00:43
Putin'den Piyano Resitali 1.705 izlenme - 10 ay önce Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, uluslararası işbirliği için Yol ve Kuşak Forumu'na katılmak üzere gittiği Çin'in başkenti Pekin'de piyano çaldı.
Kadın Judocu Vladimir Putin'i Yere Serdi 01:37
Kadın Judocu Vladimir Putin'i Yere Serdi 4.268 izlenme - 2 yıl önce Rus milli judo antrenmanına katılan Putin, takımın kadın antrenörü ile maç yaptı. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rusya'nın milli judo takımının antrenmanına katıldı. Sporcularla kısa antrenman yapan Putin, takımın kadın antrenörü Irinia Zabludinia'ya yenildi.
Rus ve Türk Ordularının Karşılaştırması 10:02
Rus ve Türk Ordularının Karşılaştırması 7.466 izlenme - 2 yıl önce Malumunuz son günlerde çok tatsız olaylar yaşandı Suriye'ye destek olarak giden Ruslar Türkmen dağında ÖSO ve Türkmen ordularını bombaladı bu görevi icra ederkende sınırımızı ihlal etmeleri sonucunda Türk jetleri Rus jetlerini alaşağı etti savaş çıkarmı çıkmazmı tartışmaları mevcutken böyle bir video hazırlanmış ilk okul slaytı şeklinde izliyoruz.
The Putin Interviews (2017) Türkçe Altyazılı Fragman 00:58
The Putin Interviews (2017) Türkçe Altyazılı Fragman 1.584 izlenme - 9 ay önce 2017 yılı içinde gösterilecek The Putin Interviews filminin Türkçe altyazılı fragmanı. Filmde Oliver Stone'un Vladimir Putin'le yaptığı röportajlar yer alıyor.
Putin Konuştu Onlar Uyudu 01:14
Putin Konuştu Onlar Uyudu 3.859 izlenme - 2 yıl önce Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin yılın son Federal Meclis üyelerine yaptığı ulusa sesleniş konuşmasını yaptı. Putin'in konuşması sırasında , Rusya Başbakanı Dmitri Medvedev dahil salondaki çok sayıda kişinin zaman zaman uyuduğu dikkatleri çekti.
Vladimir Putin Belgeseli 40:51
Vladimir Putin Belgeseli 2.878 izlenme - 3 yıl önce Rusya'yı ayağa kaldıran efsane lider Vladimir Putin hayatı ve siyasi yaşamı. Tam bir dünya lideri olan Putin iktidara geldiği ilk yıl ülkesindeki amerikan konseyini ve yahudi asıllı işadamları çeşitli bahanelerle tasviye etmiştir. Birileri gibi ülkesini Amerikan'ın hizmete sunmamış tam aksine dünyada tek güç sen değilsin diyerek Amerika'ya meydan okumuştur. Bugün eğer dünyada Amerika istediği gibi at koşturamıyosa Putin sayesindedir. Bu sebepledir ki Amerika ve Avrupa Putin'i sevmez. Aynı zamanda tam bir dikdatör olan ve kendine muhalifleri öldüren Putin öyle anüse böyle penis politikası gütmektedir. Takdir edilir.
Putin Şerefine 1000 Çift Meme 19:23
Putin Şerefine 1000 Çift Meme 3.683 izlenme - 4 yıl önce Youtube için subscriber kapmak çabasında olan arkadaşımızın emeline ulaşıp, ellediği göğüsleri izliyoruz. Sen elle biz de burda elleriz merak etme dostum.
Putin - Blueberry Hill Piyano Solo 04:29
Putin - Blueberry Hill Piyano Solo 1.460 izlenme - 3 yıl önce Halkının sevilen adamı Büyük Başkan Putin Blueberry Hill adlı parçayı seslendiriyor darısı başımıza umarım
Vladimir Putin Zıpkınla Balık Avladı! 01:58
Vladimir Putin Zıpkınla Balık Avladı! 592 izlenme - 8 ay önce Rusya devlet başkanı Putin, Tuva Cumhuriyeti'nde kamp gezisi sırasında Tyva gölüne dalış yaparak zıpkınla turna balığı vurdu.
İşte Putin'in Herkesten Sakladığı Kızı Yekaterina 01:50
İşte Putin'in Herkesten Sakladığı Kızı Yekaterina 2.381 izlenme - 3 yıl önce Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in devlet sırrı gibi gizlediği kızının nerde olduğu ortaya çıktı... Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin herkesten gizlediği aile sırları ortalığa döküldü. DÜNYA BASINI HEMEN YAYDI! Kaşin’in ortaya attığı iddia dünya basınında da hemen ilgi gördü. Reuters geçtiği haberde, isminin açıklanmasını istemeyen bir üniversite görevlisinin elde edilen bilgiyi doğruladığını duyurdu. İDDİALAR ART ARDA GELDİ! Putin’in kızı ile ilgili iddialar bununla da sınırlı değil; Rusya liderinin küçük kızının 1,7 milyar dolarlık üniversiteyi genişletme projesini yönettiği ileri sürüldü. ROCK AND ROLL DANSLARINI DA ÇOK SEVİYOR Gazeteci Kaşin, Yekaterina’nın Moskova Devlet Üniversitesi’nde bulduğunu ileri sürerek şu sözler, kaydetti: “Hiçbir şüphe yok. Kayıtlarda özgeçmişi olmayan, belirli süre önce yerin altından çıkarak Moskova Üniversitesi’nde çalışmaya başlayan Katerina Vladimirovna Tihonova Putin’in küçük kızı Yekaterina’dan başka birisi değil. Bu genç kız milyonlarca dolarlık fonu yönettiği gibi rock&roll dansları da icra ediyor” SÖYLENTİLER KREMLİN SARAYI'NA ULAŞTI Putin’in küçük kızı Yekaterina’nın bulunduğuna ilişkin söylentiler Kremlin Sarayı’na kadar ulaştı. Putin’in basın danışmanı Dmitriy Peskov, konuya ilişkin açıklamasında “İddialarda adı geçen Katerina Vladimirovna Tihonova’nın kim olduğunu ben bilmiyorum. Başkan Putin’in kızları şimdiye kadar hatırlayacaksınız hep bir yerlerde bulunduğu söylenmiştir. Üstelik benim görevim Putin’in ailesiyle değil, sadece başkanın kendisiyle ilgilenmektir” dedi.
O Ses Rusya'ya Katılan Vladimir Putin 01:26
O Ses Rusya'ya Katılan Vladimir Putin 2.615 izlenme - 3 yıl önce O Ses Türkiye'nin Rusya versiyonunun tanıtımı, jüri üyelerini şaşırtan bir sürprize sahne olmuş. Arkaları dönük bir şekilde Putin'in söylediği şarkıyı dinleyen jüri, döndüklerinde Putin'i görünce şaşkınlık yaşamış. Bizde yapmalıyız bunu hemen Başbakan'ın danışmanları ayarlamalara başlamalı.
Putin'in Rusyası - 1. Bölüm (60 dk) 59:27
Putin'in Rusyası - 1. Bölüm (60 dk) 1.516 izlenme - 3 yıl önce BBC tarafından hazırlanmış 4 bölümlük Vladimir Putin belgeselinde 1. bölümünde Putin'in başkanlığa gelişi, oligarklarla mücadelesi,Rusya-ABD ilişkileri anlatılıyor.
Çıplak kadınlar sandığı bastı 00:42
Çıplak kadınlar sandığı bastı 3.952 izlenme - 6 yıl önce Ukraynalı feminist örgüt Femen'in kadınları bu kez Rusya Başbakanı Vladimir Putin'i protesto etmek amacıyla sandık başında soyunarak gösteri yaptılar...
Putin mi Karizmatik Erdoğan mı? - Sokak Röportajı 01:55
Putin mi Karizmatik Erdoğan mı? - Sokak Röportajı 1.406 izlenme - 2 yıl önce Son zamanlarda Rusya ile Türkiye arasında ki gerilim ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin arasında ki siyasi mücadele her alanda artmış durumda olduğundan doyalı bizde bu iki Dünya Lideri arasında ki Karizma karşılaştırmasını Türk halkına sorduk Recep Tayyip Erdoğan ne kadar Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı olmasına rağman Türk halkının içindeki Putin hayranlığı yadsınamaz düzeyde olduğunu bu röportaj da görmekteyiz.
Putin Yerli Otomobili Test Etti 01:15
Putin Yerli Otomobili Test Etti 1.211 izlenme - 2 yıl önce Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rusya'nın yerli otomobil şirketi AVTOVAZ'ın ürettiği son model "Lada Vesta"nın test sürüşünü yaptı. Soçi'de düzenlenen toplantıya kendi kullandığı araçla gelen Rus lider, yol boyu hız sınırını aştığını da itiraf etti. Putin, Lada'nın Kalina modeline göre Vesta'nın daha iyi, biraz daha büyük ve kullanımının daha rahat olduğunu söyledi.
Putin’in Kaplanı Köpek Yedi 00:32
Putin’in Kaplanı Köpek Yedi 1.617 izlenme - 3 yıl önce Rus Lider Vladimir Putin’in Çin’de bulunan bir çiftlik evinde bakılan Kuzya isimli kaplanının gece yarısı bir köpeği yediği dakikalar güvenlik kameralarına yansıdı.
Vladimir Putin'in Özel Aracı 02:44
Vladimir Putin'in Özel Aracı 235 izlenme - 9 ay önce Her yıl dünyanın en güçlü insanı seçinlen Vladimir Putin'in araç tercihini görüyoruz. Koskoca Rusya'nın cumhurbaşkanı işe Lada Niva 4x4 ile gidip geliyor.
Rasputin vs Stalin vs Lenin vs Gorbaçov vs Putin - Rap Düellosu 02:43
Rasputin vs Stalin vs Lenin vs Gorbaçov vs Putin - Rap Düellosu 1.310 izlenme - 2 yıl önce Son 100-115 yıllık Rus tarihinin en önemli tarihi kişiliklerinin rap düellosu ile boy ölçüştükleri bir mizanseni ERB adlı YouTube sayfası oluşturmuş ve ben de eğlenceli bulduğumdan sizler için çevirdim. Umarım beğenirsiniz. İyi seyirler. Not: Rasputin ile ilgili at yarrağı esprisini anlamazsanız diye aydınlatayım. Rasputin'in penisi müzede sergileniyor arkadaşlar. Buyrun bu da kanıtı: http://i.imgur.com/s6sncot.jpg
Vladimir Putin Ve Beşar Esad'ın Soçi'de Sıcak Kucaklaşması 00:59
Vladimir Putin Ve Beşar Esad'ın Soçi'de Sıcak Kucaklaşması 100 izlenme - 4 ay önce Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esad ile Rusya’nın Soçi kentinde görüştü.
Rusya Lideri Putin Müslüman Mı Oldu? 01:13
Rusya Lideri Putin Müslüman Mı Oldu? 275 izlenme - 1 yıl önce Rusya Devleti Başkanı Vladimir Putin'in ortalarda 5 Mart'tan beri, yani 1 haftadır hiç ortalarda görünmedi. Her salı günü düzenlenen güvenlik toplantısına bu hafta, ayın 10’unda katılmaması ile birlikte hasta olduğu dedikoduları yayılmaya başladı. Putin'in basın danışmanı Dimitri Peskov, bu iddiaları yalanlasa da, Putin’in Kazakistan'ın başkenti Astana'da 12 - 13 Mart tarihleri arasında yapılacak zirveye katılmayacağının açıklanması ve bu nedenle zirvenin ileri bir tarihe atılması, dedikoduların şiddetini arttırdı. Kazak kaynaklarınca Putin'in hasta olduğu iddia ederken Kremlin ise resmi internet sitesinden Putin'in devlet politikaları ve bankalarla ilgili basına kapalı üç toplantıya katıldığını duyurdu. Putin'in bir haftadır ortalarda görünmemesi dedikoduların asıl sebebi. Ama bugün özellikle Türk medyasında geniş yer alan çarpıcı bir iddia vardı. İddiaya göre; Vladimir Putin İslam'ı seçti ve Müslüman oldu. Buna kaynak olarak da yine danışmanı Vladimir Peskov’un twitter’daki açıklamaları gösterildi. Bu haberin aslını Rus haber sitesi Gezitter.org okuyucularına şöyle verdi. Sitede yer alan habere göre; 11 Mart akşamı saat sabah 5’te Rusya Başbakanı Dimitri Medvedev’in Twitter hesabı hacklendi ve hackerlar Putin’in öldüğünü yazdı. Kısa bir süre sonra Dimitri Medvedev hesabını geri almayı başardı ve bu tweet silindi. Hemen ardından bu sefer de Vladimir Putin'in basın danışmanı Dimitri Peskov’un Twitter hesabını hackledi ve oradan Putin’in Müslümanlığı seçtiğini yazdı. Kısacası Gezzitter.org’a göre, Putin’in Müslüman olduğu iddiası, basit bir hacklenme olayından daha fazlası değil. Görünen o ki Putin basının karşısına çıkana kadar bu tarz iddialar dünya gündeminde yerini almaya devam edecek.
O Ses Rusya'da Putin Sürprizi 01:26
O Ses Rusya'da Putin Sürprizi 660 izlenme - 3 yıl önce O ses turkiye programinin rusya versiyonu, juri uyelerine buyuk bir surpriz yasatti. sahneye arkalari donuk olarak oturan rus yildizlar alexander gradsky, dima bilan, leonid agutin ve pelagea'dan olusan juri uyeleri, vladimir putin'in soyledigi blueberry hill sarkisini dinledi. onayladiklari sarki icin dugmeye basarak teker teker sahneye donen juri uyeleri, putin'i karsilarinda gorunce buyuk bir surpriz yasadi.ozellikle rus sarkici pelagea, putin'i karsisinda gorunce soke olmus bir vaziyette ekrana yansidi
Putin'in Korumaları Kapı Dışarı Edildi. 01:17
Putin'in Korumaları Kapı Dışarı Edildi. 672 izlenme - 5 yıl önce Güney Afrika'daki Zirvede Putin'in Yakın Korumaları Zor Anlar Yaşadı. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Konferans Salonuna Girerken Korumaların Elindeki Çanta Sıkıntı Oldu. Rus Korumalar Nükleer Silahlarla İlgili Gizli Belgelerin Bulunduğu Gerekçesiyle Çantayı X-ray Cihazından Geçirmek İstemedi.