Hoşgeldiniz!

volkan bozkır

Bülent Arınç Açıklamalar Yapıyor 03:13
Bülent Arınç Açıklamalar Yapıyor 168 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Köşk'te gerçekleşen ilk Bakanlar Kurulu toplantısı sonrası açıklamalarda bulunuyor.
Kafamı Kızdırmayın İş İçin Türkiye'ye Gelecek Avrupalılara Kapıyı Kapatırız 00:42
Kafamı Kızdırmayın İş İçin Türkiye'ye Gelecek Avrupalılara Kapıyı Kapatırız 65 izlenme - 2 yıl önce AB Bakanı VOLKAN BOZKIR Avrupa Birliği'nin Türkiye'yi serbest dolaşıma katması sonucu Türkiye'den Avrupa'ya kimsenin gitmeyeceğini, zaten avrupa'da iş olmadığını söyleyerek iş açısından sorunu olmayan !!! Türkiye'ye Avrupalıların iş bulmak için akın edeceğini söyleyerek "kafamı kızdırırsanız size kapıları kapatırım" diye gözdağı verdi. avrupalılar çaresiz Türkiye'de olmazsa nerede iş bulurum diye dövünmeye başladı.biri şu bakana sorsun 300 euro bile etmeyen asgari ücretinle hangi avrupalı çalışmaya gelecekmiş.madem o kadar iş bolluğu varmış neden ülkenin yarısı işsizmiş.
Ab Bakanı Bozkır, Uetd Brüksel Ofisi'nin Açılışına Katıldı 03:10
Ab Bakanı Bozkır, Uetd Brüksel Ofisi'nin Açılışına Katıldı 36 izlenme - 3 yıl önce AB Bakanı Bozkır, UETD Brüksel Ofisi'nin açılışına katıldıBRÜKSEL (AA) - Avrupa Türk Demokratlar Birliği (UETD) Brüksel Ofisi, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır'ın katıldığı törenle açıldı.
Volkan Bozkır - Manfred Weber Görüşmesi 00:55
Volkan Bozkır - Manfred Weber Görüşmesi 40 izlenme - 3 yıl önce Diplomatik temaslarda bulunmak üzere Brüksel'e gelen Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Avrupa Halk Partisi Grubu (EPP) Başkanı Manfred Weber ile görüştü.
Bozkır, Avrupa Parlamentosu Türkiye Raportörü Kati Piri İle Görüştü 01:28
Bozkır, Avrupa Parlamentosu Türkiye Raportörü Kati Piri İle Görüştü 36 izlenme - 3 yıl önce Diplomatik temaslarda bulunmak uzere Bruksel'e gelen Avrupa Birligi Bakani ve Basmuzakereci Volkan Bozkir, Avrupa Parlamentosu Turkiye Raportoru Kati Piri ile gorustu .
Başbakan Davutoğlu Macaristan'a Geldi 01:51
Başbakan Davutoğlu Macaristan'a Geldi 44 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Davutoğlu Macaristan'a geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "TUR" ile TSİ 23.55'te Macaristan'ın başkenti Budapeşte'ye geldi.
Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Davosta 02:16
Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Davosta 11 izlenme - 3 yıl önce Dünya Ekonomik Forumu'na katılmak üzere Davos'a gelen Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, bir oturumda konuşma yaptı.
Avrupa Birliği Bakanı Ve Başmüzakereci Volkan Bozkır Brüksel'de 00:58
Avrupa Birliği Bakanı Ve Başmüzakereci Volkan Bozkır Brüksel'de 9 izlenme - 3 yıl önce Temaslarda bulunmak üzere Brüksel'e gelen Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Eğitim Kültür, Gençlik ve Spordan sorumlu AB Komisyonu üyesi (Macaristan Eski Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı) Tibor Navracsics ile makamında görüştü.
Volkan Bozkır-Stefan Füle Görüşmesi 01:09
Volkan Bozkır-Stefan Füle Görüşmesi 9 izlenme - 3 yıl önce Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Avrupa Parlamentosu Dış İlişkiler Komitesi (AFET) Başkanı Elmar Brok ile Genişleme ve Komşuluk Politikasından Sorumlu Avrupa Komisyonu Üyesi Stefan Füle ile görüştü.
Ab Bakanı Bozkır, Açıklamalarda Bulundu 05:41
Ab Bakanı Bozkır, Açıklamalarda Bulundu 8 izlenme - 3 yıl önce Brüksel - AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Lüksemburg'da Schengen Avrupa Müzesini ve çevresini ziyaret etti.
Ab Bakanı Bozkır, Kktc Dışişleri Bakanı Özdil Nami İle Görüştü 04:17
Ab Bakanı Bozkır, Kktc Dışişleri Bakanı Özdil Nami İle Görüştü 8 izlenme - 3 yıl önce AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Brüksel'deki AB Daimi Temsilcilik binasında KKTC Dışişleri Bakanı Özdil Nami ile görüştü.
Volkan Bozkır, Norveç Dışişleri Bakanı Brende ile Bir Araya Geldi 02:56
Volkan Bozkır, Norveç Dışişleri Bakanı Brende ile Bir Araya Geldi 7 izlenme - 3 yıl önce AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Norveç Dışişleri Bakanı Borge Brende ile bir araya geldi..
Ab Bakanı Bozkır, Ab Komisyonu Üyeleriyle Görüştü 00:52
Ab Bakanı Bozkır, Ab Komisyonu Üyeleriyle Görüştü 7 izlenme - 3 yıl önce AB Bakanı Bozkır, AB Komisyonu üyeleriyle görüştüBRÜKSEL (AA) - AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, AB Komisyonu'nun ulaştırmadan sorumlu üyesi Violeta Bulc, eğitim, kültür, gençlik ve spordan sorumlu üyesi Tibor Navracsics ve insani yardımlardan sorumlu üyesi Hristos Stilianidis ile görüştü.
Bozkır - Canete Görüşmesi 01:09
Bozkır - Canete Görüşmesi 9 izlenme - 3 yıl önce Brüksel - Temaslarda bulunmak üzere Brüksel'e gelen Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, İklim Eylemi ve Enerjiden sorumlu AB Komisyonu üyesi Miguel Arias Canete ile görüştü.
AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır Brüksel'de 01:04
AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır Brüksel'de 7 izlenme - 3 yıl önce Temaslarda bulunmak üzere Brüksel'e gelen Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, AB Komisyonu başkan yardımcısı Frans Timmermans ile görüştü.
 Vize serbestliği için düzenlemeler yolda 02:30
Vize serbestliği için düzenlemeler yolda 4 izlenme - 2 yıl önce Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, AB'nin vize muafiyeti yolunda Türkiye'den hayata geçirilmesini istediği 72 düzenleme arasında yer alan 10 yasanın paket halinde sunulacağını söyledi.
Hafta Sonu   27 Mart 2016 49:31
Hafta Sonu 27 Mart 2016 5 izlenme - 2 yıl önce Hakan Çelik ile Hafta Sonu Avrupa Birliği Bakanı Volkan Bozkır’ı ağırladı. Avrupa’daki terör saldırısı, Türkiye ile olan ilişkileri nasıl etkiler? Suriyeli sığınmacılar konusundaki anlaşmanın ayrıntıları neler? Avrupa Birliği ülkelerine vizeler ne zaman kalkacak? Hakan Çelik sordu, Volkan Bozkır yanıtladı.
Çavuşoğlu ve Bozkır - Türkiye-Ab Ortaklık Konseyi 53'üncü Toplantısı 01:10
Çavuşoğlu ve Bozkır - Türkiye-Ab Ortaklık Konseyi 53'üncü Toplantısı 6 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkırdörtlü fotoğraf çekimi - Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ve AB Bakanı Bozkır, Türkiye-AB Ortaklık Konseyi 53'üncü toplantısı detayları Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır Brüksel'de düzenlenen Türkiye-AB Ortaklık Konseyi 53'üncü toplantısına katıldı.
Bozkır: Bizim İçin En Önemli Konu Türkiyenin Biran Önce AB Standartlarına Ulaşmasıdır 05:27
Bozkır: Bizim İçin En Önemli Konu Türkiyenin Biran Önce AB Standartlarına Ulaşmasıdır 7 izlenme - 3 yıl önce AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, AB'ye Katılım İçin Ulusal Eylem Planı'nın 2. aşamasını bakanlıkta yaptığı toplantıda açıkladı.
Bozkır, Ab Büyükelçileri İle Bir Araya Geldi 00:59
Bozkır, Ab Büyükelçileri İle Bir Araya Geldi 7 izlenme - 3 yıl önce Bozkır, AB Büyükelçileriyle bir araya geldi- AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, İtalya Büyükelçiliğinin ev sahipliğinde düzenlenen yemekte AB Büyükelçileri ile bir araya geldi.
Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır 02:11
Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır 5 izlenme - 3 yıl önce Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Avrupa Komşuluk Politikası ve Genişleme Müzakerelerinden sorumlu AB Komisyonu üyesi Johannes Hahn, Araştırma Bilim ve İnovasyondan sorumlu AB Komisyonu üyesi Carlos Moedas ve Ekonomik ve Mali İşler, Vergilendirme, Gümrük Birliğinden sorumlu AB Komisyonu üyesi Pierre Moscovici ile görüştü.
Ab Bakanı Bozkır, Temaslarını Değerlendirdi 04:19
Ab Bakanı Bozkır, Temaslarını Değerlendirdi 5 izlenme - 3 yıl önce AB Bakanı Bozkır, AB Komisyonu üyeleriyle görüştüBRÜKSEL (AA) - AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, AB Komisyonu'nun ulaştırmadan sorumlu üyesi Violeta Bulc, eğitim, kültür, gençlik ve spordan sorumlu üyesi Tibor Navracsics ve insani yardımlardan sorumlu üyesi Hristos Stilianidis ile görüştü.
Ab Bakanı Ve Başmüzakereci Bozkır 02:06
Ab Bakanı Ve Başmüzakereci Bozkır 5 izlenme - 3 yıl önce BRÜKSEL (AA) - AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, "Twitter'ın kapatılmasının hata olduğu şeklinde bir açıklama yaptım ve hala bakanım" dedi.
AB Eski Bakanı Volkan Bozkır: 04:40
AB Eski Bakanı Volkan Bozkır: "Ab, Türkiye'ye Çok Haksızlık Yaptı" 1 izlenme - 8 ay önce AB eski Bakanı Volkan Bozkır: "AB, Türkiye'ye çok haksızlık yaptı"İSTANBUL - Avrupa Birliği Eski Bakanı Volkan Bozkır, Avrupa Birliği'nin Türkiye'ye çok haksızlık yaptığını belirterek, "Yani 50 senelik ilişkiyi başka hiçbir ülke sürdüremezdi.
Elvan ile  Bozkır Basın Toplantısı Düzenledi 1 09:21
Elvan ile Bozkır Basın Toplantısı Düzenledi 1 3 izlenme - 2 yıl önce Lütfi Elvan ile Volkan Bozkır basın toplantısı düzenledi ve açıklamalarda bulundular
Avrupa Birliği Bakanı Ve Başmüzakereci Volkan Bozkır Brüksel'de 00:56
Avrupa Birliği Bakanı Ve Başmüzakereci Volkan Bozkır Brüksel'de 4 izlenme - 3 yıl önce Temaslarda bulunmak üzere Brüksel'e gelen Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Ulaştırmadan sorumlu AB Komisyonu üyesi Violeta Bulc ile görüştü.
Ab Bakanı'ndan Twitter İtirafı 02:12
Ab Bakanı'ndan Twitter İtirafı 4 izlenme - 3 yıl önce AB Bakanı Volkan Bozkır, Twitter'ın kapatılmasının hata olduğunu söyleyerek, "Twitter'ı keşke kapatmasaydık" dedi.
Avrupa Birliği Bakanı Ve Başmüzakereci Volkan Bozkır'ın Ap Temasları 00:38
Avrupa Birliği Bakanı Ve Başmüzakereci Volkan Bozkır'ın Ap Temasları 3 izlenme - 3 yıl önce Diplomatik temaslarda bulunmak üzere Brüksel'e gelen Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Avrupa Parlamentosu Türkiye'nin Dostları Grubu Eşbaşkanı Artis Pabriks ve Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu Eşbaşkanı EPP Hıristiyan Demokrat Grubu Üyesi Manolis Kefalogiannis ile görüştü.
Elvan ile  Bozkır Basın Toplantısı Düzenledi 4 08:12
Elvan ile Bozkır Basın Toplantısı Düzenledi 4 2 izlenme - 2 yıl önce Lütfi Elvan ile Volkan Bozkır basın toplantısı düzenledi ve açıklamalarda bulundular
 Elvan ile  Bozkır Basın Toplantısı Düzenledi 5 05:39
Elvan ile Bozkır Basın Toplantısı Düzenledi 5 2 izlenme - 2 yıl önce Lütfi Elvan ile Volkan Bozkır basın toplantısı düzenledi ve açıklamalarda bulundular