Hoşgeldiniz!

Volkan Kantoğlu

Sabit Kanca 2 Fragman 02:01
Sabit Kanca 2 Fragman 113.588 izlenme - 3 yıl önce Merakla beklenen "Sabit Kanca 2" filmi 24 Ekim'de Sinemalarda... İlk 2013'ün Mart ayında gösterime giren ve Sabit Kanca karakterinin internetteki hayranları tarafından yoğun ilgiyle karşılanan filmin devamı niteliğindeki yapımda yine İsmail Baki başrolde yer alıyor. İlk filmde sevdiği kadın olan Hande'ye bir türlü kavuşamayan, kavuşamadıkça her şeye atarlanan ve her şeyi bilen adam Sabit Kanca ikinci filmde de gönül meselelerine derman arıyor. Filmin yapımcılığını yine Muhteşem Film üstleniyor.
Saki Çimen - Akşam Oluyor 04:59
Saki Çimen - Akşam Oluyor 2.014 izlenme - 5 yıl önce "Sabit Kanca" Filminin Meyhane Sahnesinde Çalan Şarkı..
Sabit Kanca 2 Fragmanı 02:01
Sabit Kanca 2 Fragmanı 566 izlenme - 3 yıl önce Merakla beklenen "Sabit Kanca 2" filmi 24 Ekim'de Sinemalarda... İlk 2013'ün Mart ayında gösterime giren ve Sabit Kanca karakterinin internetteki hayranları tarafından yoğun ilgiyle karşılanan filmin devamı niteliğindeki yapımda yine İsmail Baki başrolde yer alıyor. İlk filmde sevdiği kadın olan Hande'ye bir türlü kavuşamayan, kavuşamadıkça her şeye atarlanan ve her şeyi bilen adam Sabit Kanca ikinci filmde de gönül meselelerine derman arıyor. Filmin yapımcılığını yine Muhteşem Film üstleniyor.
Silah zoruyla yaptırılmış Tanıtım Kolajı 03:44
Silah zoruyla yaptırılmış Tanıtım Kolajı 295 izlenme - 2 yıl önce 24 Ekim Cumartesi Saat 19.30'da Profilo KM'de yapılacak olan Stand Up Gösterime hepiniz davetlisiniz arkadaşlar :)
Oçko Fiao İfrs Stat Çgu İüd Nnu İr N (Ofis Çiftçinin Kara Gün Dostudur) 01:54
Oçko Fiao İfrs Stat Çgu İüd Nnu İr N (Ofis Çiftçinin Kara Gün Dostudur) 384 izlenme - 3 yıl önce İstanbul'da vapur yolculuklarının ortak noktası, birçok kişinin düştüğü yanılgı; Yavuz'un Minibüsü'den tanıdığımız Volkan Kantoğlu tarafından skeçleştirilmiş hali...İzliyoruz.