Hoşgeldiniz!

volleyball

Voleybolcu Esnetmek 02:24
Voleybolcu Esnetmek 13.369 izlenme - 2 yıl önce Videodaki abi dahil olmak istediğim bir meslek grubunun emekçisi. Esnettiği bacı ise Winifer Fernandez. Sanıyorum ki oyuna girmeden önce bütün takımı bu abi esnetiyor.
Rémi Gaillard Şampiyon Voleybol Takımının Seremonisini Trolllerse 00:55
Rémi Gaillard Şampiyon Voleybol Takımının Seremonisini Trolllerse 8.648 izlenme - 3 yıl önce Dübya şampiyonu olan voleybol takımının fotoğraf çekimi sırasında araya karışan Youtuber Rémi Gaillard fark edilmeyince ortaya bu anlar çıktı.
Bayanlar Voleybol Turnuvası En Güzel Taktik Verme Anları 04:13
Bayanlar Voleybol Turnuvası En Güzel Taktik Verme Anları 1.198 izlenme - 3 yıl önce Voleybolda bilirsiniz rakibinizin görmemesi için ellerinizi arkanıza götürür götünüzün hizasından, arkada bulunan arkadaşınıza taktik verirsiniz. Bayanlar voleybol turnuvalarından sizin için en iyi taktik veriş sahnelerini derledim. Taktik önemli arkadaşlar. Bilmeyenler için voleybol: Voleybol, file ile ikiye bölünmüş bir oyun alanı üzerinde iki takım tarafından topla oynanan bir spordur. Oyunun amacı, topu filenin üzerinden göndererek rakip takımın oyun alanına değmesini sağlamak ve rakip takımın aynı amaca ulaşmasını ise önlemektir. Takımların topu rakip alana gönderirken topa en az 1 kere kendi sahaları içinde vurulmalıdır.En fazla üç kere değebilirler blok teması ile 4 kere değme hakları vardır Top oyuna servis ile sokulur, servisi atan oyuncu topu filenin üzerinden rakip alana gönderir, topun oyun alanına değmesi, harice gitmesi veya bir takımın hata yapmasına kadar devam eder. Voleybolda bir rally kazanan takım bir sayı alır (Rally Sayı Sistemi). Servisi karşılayan takım rallyi kazandığında bir sayı ve servis kullanma hakkı kazanır. Hakem oyuncuların birine sarı kart verir ise oyuncunun bulunduğu takım 1 sayı ceza alır eğer servis onlarda ise servis haklarını kaybederler ve servis diğer takıma geçer hakem kırmızı kart verir ise kırmızı kart yiyen, o setliğine oyundan çıkar ve oyuncuları saat yönünde bir pozisyona dönerler. Spor salonlarında, plajda veya çimde oynanabilir.ve saha ölçüleri 9/6 m dir.
bilfen-gündoğdu:voleybol bölüm 03 05:00
bilfen-gündoğdu:voleybol bölüm 03 855 izlenme - 9 yıl önce
Voleybolda Bu Olurmu? 00:49
Voleybolda Bu Olurmu? 778 izlenme - 9 yıl önce
bilfen-gündoğdu:voleybol bölüm 02 10:18
bilfen-gündoğdu:voleybol bölüm 02 627 izlenme - 9 yıl önce
bilfen-gündoğdu:voleybol bölüm 01 05:00
bilfen-gündoğdu:voleybol bölüm 01 456 izlenme - 9 yıl önce
kung fu volleyball or kung fu soccer 02:30
kung fu volleyball or kung fu soccer 273 izlenme - 7 yıl önce
Neriman Ozsoy funny volleyball situation 01:12
Neriman Ozsoy funny volleyball situation 174 izlenme - 6 yıl önce Neriman Ozsoy funny volleyball situation
kasia skowranska spor magazin röportajı 12:06
kasia skowranska spor magazin röportajı 191 izlenme - 7 yıl önce
Duygu Bal Kimdir? 00:59
Duygu Bal Kimdir? 18 izlenme - 3 yıl önce Duygu Bal Kimdir, Duygu Bal Biyografi, Duygu Bal Hayatı, Duygu Bal Boyu, Duygu Bal Kilosu, Duygu Bal Yaşı, Duygu Bal Kim, 14.08.2015 günü Biyografi TV kanalına yüklediğim 'Duygu Bal Kimdir?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/biyografitv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Fence Fence Panel Sports Field Tennis Court Construction Ballpark Construction Construction Volleyba 01:10
Fence Fence Panel Sports Field Tennis Court Construction Ballpark Construction Construction Volleyba 4 izlenme - 2 yıl önce YÖYKEM GRUP DEMİR ÇELİK SANAYİ İÇ ve DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Güngören Mah. Turgut Özall Bulvarı. No:4-B Tasdelen / Çekmeköy / Istanbul Gsm : 90 532 794 49 53 Tel / Faks : 90 (216) 312 98 53 e-mail: yyoykem@gmail.com yoykem@yoykempanel.com.tr skype : yoykem Line : Yunus BAŞER WhatSaap : 90 532 79 4 49 53 facebook.com/yoykempanel twitter.com/yoykempanel https://www.linkedin.com/in/yunus-başer-138a0a61?trk=hp-identity-photo Fence Fence -Panel - Sports Field - Tennis Court Construction - Ballpark Construction - Construction Volleyball Court - Sports Equipment Sales