Hoşgeldiniz!

vona

Destanlaşan Türküler Vona Süper Hareketli Bir Türkü 02:58
Destanlaşan Türküler Vona Süper Hareketli Bir Türkü 11.665 izlenme - 7 yıl önce tokatlı salih
Perşembe Horonu (Vona Erkek Horonu) 02:18
Perşembe Horonu (Vona Erkek Horonu) 7.404 izlenme - 10 yıl önce ordu yöresine ayit vona erkek horonu.
Kazım Koyuncu  - Ordunun Işıkları 02:54
Kazım Koyuncu - Ordunun Işıkları 5.063 izlenme - 10 yıl önce kazım koyuncunun ist yedikule zindanlarındaki konserinden
Deniz Canavarı S.ü.k.b. Mavi Deniz Ve Beyaz Bot 01:19
Deniz Canavarı S.ü.k.b. Mavi Deniz Ve Beyaz Bot 1.798 izlenme - 8 yıl önce deniz canavarı s.ü.k.b. mavi deniz ve beyaz bot
Davulcu Dursun Show 04:37
Davulcu Dursun Show 879 izlenme - 6 yıl önce ordu perşembe vona davulcu dursun davul show
Karadenizin Tek İncisi Ünye 06:40
Karadenizin Tek İncisi Ünye 2.553 izlenme - 9 yıl önce karadenizin tek incisi ünye
baharim 03:28
baharim 1.296 izlenme - 10 yıl önce baharim
Milyon Kere Ayten 03:27
Milyon Kere Ayten 980 izlenme - 8 yıl önce milyon kere ayten-aşkı birde böyle dinleyin
Laz Kızı Ayşen - Tulum Horon Havası 05:06
Laz Kızı Ayşen - Tulum Horon Havası 300 izlenme - 2 yıl önce Laz Kızı Ayşen - Tulum Horon Havası(Bey Plak) Karadeniiz Kemençe Müziği Sevenler için Rize Fındıklı Trabzon ordu vona Giresun arhavi ve civar bölgelerin sevilen eserlerini Laz Kızı Ayşenin Yorumuyla buradan dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Erzincana Vardım Eledim Eledim Klarnet Davul 01:57
Erzincana Vardım Eledim Eledim Klarnet Davul 624 izlenme - 6 yıl önce erzincana vardım eledim eledim davul klarnet vona ordu
Çeşitli Sanatçılar - Vona (Ordu'nun Işıkları) 02:58
Çeşitli Sanatçılar - Vona (Ordu'nun Işıkları) 204 izlenme - 7 yıl önce
Laz Kızı Ayşen - Kemençe Horon 03:40
Laz Kızı Ayşen - Kemençe Horon 83 izlenme - 2 yıl önce Laz Kızı Ayşen - Kemençe Horon(Bey Plak) Karadeniiz Kemençe Müziği Sevenler için Rize Fındıklı Trabzon ordu vona Giresun arhavi ve civar bölgelerin sevilen eserlerini Laz Kızı Ayşenin Yorumuyla buradan dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Kacalı Team 03:16
Kacalı Team 158 izlenme - 8 yıl önce kankalarıma!!
Laz Kızı Ayşen - Fındık Dalları 02:41
Laz Kızı Ayşen - Fındık Dalları 63 izlenme - 2 yıl önce Laz Kızı Ayşen - Fındık Dalları(Bey Plak) Karadeniiz Kemençe Müziği Sevenler için Rize Fındıklı Trabzon ordu vona Giresun arhavi ve civar bölgelerin sevilen eserlerini Laz Kızı Ayşenin Yorumuyla buradan dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Laz Kızı Ayşen - Divane Aşık Gibi 03:47
Laz Kızı Ayşen - Divane Aşık Gibi 58 izlenme - 2 yıl önce Laz Kızı Ayşen - Divane Aşık Gibi(Bey Plak) Karadeniiz Kemençe Müziği Sevenler için Rize Fındıklı Trabzon ordu vona Giresun arhavi ve civar bölgelerin sevilen eserlerini Laz Kızı Ayşenin Yorumuyla buradan dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Laz Kızı Ayşen - Şu Cidenin Çeşmesi 02:59
Laz Kızı Ayşen - Şu Cidenin Çeşmesi 55 izlenme - 2 yıl önce Laz Kızı Ayşen - Şu Cidenin Çeşmesi(Bey Plak) Karadeniiz Kemençe Müziği Sevenler için Rize Fındıklı Trabzon ordu vona Giresun arhavi ve civar bölgelerin sevilen eserlerini Laz Kızı Ayşenin Yorumuyla buradan dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Laz Kızı Ayşen - Tokat Yolları Taşlı 03:32
Laz Kızı Ayşen - Tokat Yolları Taşlı 36 izlenme - 2 yıl önce Laz Kızı Ayşen - Tokat Yolları Taşlı(Bey Plak) Karadeniiz Kemençe Müziği Sevenler için Rize Fındıklı Trabzon ordu vona Giresun arhavi ve civar bölgelerin sevilen eserlerini Laz Kızı Ayşenin Yorumuyla buradan dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Laz Kızı Ayşen - Dere Boyu Kavaklar 03:20
Laz Kızı Ayşen - Dere Boyu Kavaklar 28 izlenme - 2 yıl önce Laz Kızı Ayşen - Dere Boyu Kavaklar(Bey Plak) Karadeniiz Kemençe Müziği Sevenler için Rize Fındıklı Trabzon ordu vona Giresun arhavi ve civar bölgelerin sevilen eserlerini Laz Kızı Ayşenin Yorumuyla buradan dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Laz Kızı Ayşen - Nazlı Yar 02:34
Laz Kızı Ayşen - Nazlı Yar 17 izlenme - 2 yıl önce Laz Kızı Ayşen - Nazlı Yar(Bey Plak) Karadeniiz Kemençe Müziği Sevenler için Rize Fındıklı Trabzon ordu vona Giresun arhavi ve civar bölgelerin sevilen eserlerini Laz Kızı Ayşenin Yorumuyla buradan dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Laz Kızı Ayşen - Bu Sene Yaylalarda 04:56
Laz Kızı Ayşen - Bu Sene Yaylalarda 17 izlenme - 2 yıl önce Laz Kızı Ayşen - Bu Sene Yaylalarda(Bey Plak) Karadeniiz Kemençe Müziği Sevenler için Rize Fındıklı Trabzon ordu vona Giresun arhavi ve civar bölgelerin sevilen eserlerini Laz Kızı Ayşenin Yorumuyla buradan dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Laz Kızı Ayşen - Yazmaları Oyalı 02:33
Laz Kızı Ayşen - Yazmaları Oyalı 11 izlenme - 2 yıl önce Laz Kızı Ayşen - Yazmaları Oyalı(Bey Plak) Karadeniiz Kemençe Müziği Sevenler için Rize Fındıklı Trabzon ordu vona Giresun arhavi ve civar bölgelerin sevilen eserlerini Laz Kızı Ayşenin Yorumuyla buradan dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
İsmail Türüt - Vona (Ordu'nun Işıkları) 03:00
İsmail Türüt - Vona (Ordu'nun Işıkları) 5 izlenme - 1 yıl önce
Laz Kızı Ayşen - Oy Fadimem 03:50
Laz Kızı Ayşen - Oy Fadimem 10 izlenme - 2 yıl önce Laz Kızı Ayşen - Oy Fadimem (Bey Plak) Karadeniiz Kemençe Müziği Sevenler için Rize Fındıklı Trabzon ordu vona Giresun arhavi ve civar bölgelerin sevilen eserlerini Laz Kızı Ayşenin Yorumuyla buradan dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Laz Kızı Ayşen - Fındıklının içinde 02:23
Laz Kızı Ayşen - Fındıklının içinde 6 izlenme - 2 yıl önce Laz Kızı Ayşen - Fındıklının içinde(Bey Plak) Karadeniiz Kemençe Müziği Sevenler için Rize Fındıklı Trabzon ordu vona Giresun arhavi ve civar bölgelerin sevilen eserlerini Laz Kızı Ayşenin Yorumuyla buradan dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Laz Kızı Ayşen - Tamo Tamo 03:14
Laz Kızı Ayşen - Tamo Tamo 5 izlenme - 2 yıl önce Laz Kızı Ayşen - Tamo Tamo(Bey Plak) Karadeniiz Kemençe Müziği Sevenler için Rize Fındıklı Trabzon ordu vona Giresun arhavi ve civar bölgelerin sevilen eserlerini Laz Kızı Ayşenin Yorumuyla buradan dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Laz Kızı Ayşen - Laz Kızı 04:16
Laz Kızı Ayşen - Laz Kızı 3 izlenme - 2 yıl önce Laz Kızı Ayşen - Laz Kızı (Bey Plak) Karadeniiz Kemençe Müziği Sevenler için Rize Fındıklı Trabzon ordu vona Giresun arhavi ve civar bölgelerin sevilen eserlerini Laz Kızı Ayşenin Yorumuyla buradan dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..