Hoşgeldiniz!

vona

Destanlaşan Türküler Vona Süper Hareketli Bir Türkü 02:58
Destanlaşan Türküler Vona Süper Hareketli Bir Türkü 11.264 izlenme - 6 yıl önce tokatlı salih
Adem Ekiz - Vona 05:21
Adem Ekiz - Vona 2.648 izlenme - 2 yıl önce Adem Ekiz'in, Güvercin Müzik etiketiyle yayınlanan "Parhar" albümünün "Vona" isimli çalışması video klibiyle NetD Müzik'te !
Perşembe Horonu (Vona Erkek Horonu) 02:18
Perşembe Horonu (Vona Erkek Horonu) 7.352 izlenme - 8 yıl önce ordu yöresine ayit vona erkek horonu.
Kazım Koyuncu  - Ordunun Işıkları 02:54
Kazım Koyuncu - Ordunun Işıkları 5.046 izlenme - 8 yıl önce kazım koyuncunun ist yedikule zindanlarındaki konserinden
Deniz Canavarı S.ü.k.b. Mavi Deniz Ve Beyaz Bot 01:19
Deniz Canavarı S.ü.k.b. Mavi Deniz Ve Beyaz Bot 1.795 izlenme - 7 yıl önce deniz canavarı s.ü.k.b. mavi deniz ve beyaz bot
Karadenizin Tek İncisi Ünye 06:40
Karadenizin Tek İncisi Ünye 2.553 izlenme - 8 yıl önce karadenizin tek incisi ünye
Davulcu Dursun Show 04:37
Davulcu Dursun Show 788 izlenme - 5 yıl önce ordu perşembe vona davulcu dursun davul show
baharim 03:28
baharim 1.290 izlenme - 9 yıl önce baharim
Milyon Kere Ayten 03:27
Milyon Kere Ayten 975 izlenme - 7 yıl önce milyon kere ayten-aşkı birde böyle dinleyin
Laz Kızı Ayşen - Tulum Horon Havası 05:06
Laz Kızı Ayşen - Tulum Horon Havası 196 izlenme - 10 ay önce Laz Kızı Ayşen - Tulum Horon Havası(Bey Plak) Karadeniiz Kemençe Müziği Sevenler için Rize Fındıklı Trabzon ordu vona Giresun arhavi ve civar bölgelerin sevilen eserlerini Laz Kızı Ayşenin Yorumuyla buradan dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Erzincana Vardım Eledim Eledim Klarnet Davul 01:57
Erzincana Vardım Eledim Eledim Klarnet Davul 617 izlenme - 5 yıl önce erzincana vardım eledim eledim davul klarnet vona ordu
Çeşitli Sanatçılar - Vona (Ordu'nun Işıkları) 02:58
Çeşitli Sanatçılar - Vona (Ordu'nun Işıkları) 201 izlenme - 5 yıl önce
Laz Kızı Ayşen - Kemençe Horon 03:40
Laz Kızı Ayşen - Kemençe Horon 44 izlenme - 10 ay önce Laz Kızı Ayşen - Kemençe Horon(Bey Plak) Karadeniiz Kemençe Müziği Sevenler için Rize Fındıklı Trabzon ordu vona Giresun arhavi ve civar bölgelerin sevilen eserlerini Laz Kızı Ayşenin Yorumuyla buradan dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Laz Kızı Ayşen - Fındık Dalları 02:41
Laz Kızı Ayşen - Fındık Dalları 36 izlenme - 10 ay önce Laz Kızı Ayşen - Fındık Dalları(Bey Plak) Karadeniiz Kemençe Müziği Sevenler için Rize Fındıklı Trabzon ordu vona Giresun arhavi ve civar bölgelerin sevilen eserlerini Laz Kızı Ayşenin Yorumuyla buradan dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Laz Kızı Ayşen - Şu Cidenin Çeşmesi 02:59
Laz Kızı Ayşen - Şu Cidenin Çeşmesi 35 izlenme - 10 ay önce Laz Kızı Ayşen - Şu Cidenin Çeşmesi(Bey Plak) Karadeniiz Kemençe Müziği Sevenler için Rize Fındıklı Trabzon ordu vona Giresun arhavi ve civar bölgelerin sevilen eserlerini Laz Kızı Ayşenin Yorumuyla buradan dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Kacalı Team 03:16
Kacalı Team 158 izlenme - 7 yıl önce kankalarıma!!
Laz Kızı Ayşen - Divane Aşık Gibi 03:47
Laz Kızı Ayşen - Divane Aşık Gibi 30 izlenme - 10 ay önce Laz Kızı Ayşen - Divane Aşık Gibi(Bey Plak) Karadeniiz Kemençe Müziği Sevenler için Rize Fındıklı Trabzon ordu vona Giresun arhavi ve civar bölgelerin sevilen eserlerini Laz Kızı Ayşenin Yorumuyla buradan dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Laz Kızı Ayşen - Tokat Yolları Taşlı 03:32
Laz Kızı Ayşen - Tokat Yolları Taşlı 23 izlenme - 10 ay önce Laz Kızı Ayşen - Tokat Yolları Taşlı(Bey Plak) Karadeniiz Kemençe Müziği Sevenler için Rize Fındıklı Trabzon ordu vona Giresun arhavi ve civar bölgelerin sevilen eserlerini Laz Kızı Ayşenin Yorumuyla buradan dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Laz Kızı Ayşen - Dere Boyu Kavaklar 03:20
Laz Kızı Ayşen - Dere Boyu Kavaklar 16 izlenme - 10 ay önce Laz Kızı Ayşen - Dere Boyu Kavaklar(Bey Plak) Karadeniiz Kemençe Müziği Sevenler için Rize Fındıklı Trabzon ordu vona Giresun arhavi ve civar bölgelerin sevilen eserlerini Laz Kızı Ayşenin Yorumuyla buradan dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Laz Kızı Ayşen - Nazlı Yar 02:34
Laz Kızı Ayşen - Nazlı Yar 11 izlenme - 10 ay önce Laz Kızı Ayşen - Nazlı Yar(Bey Plak) Karadeniiz Kemençe Müziği Sevenler için Rize Fındıklı Trabzon ordu vona Giresun arhavi ve civar bölgelerin sevilen eserlerini Laz Kızı Ayşenin Yorumuyla buradan dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Laz Kızı Ayşen - Bu Sene Yaylalarda 04:56
Laz Kızı Ayşen - Bu Sene Yaylalarda 11 izlenme - 10 ay önce Laz Kızı Ayşen - Bu Sene Yaylalarda(Bey Plak) Karadeniiz Kemençe Müziği Sevenler için Rize Fındıklı Trabzon ordu vona Giresun arhavi ve civar bölgelerin sevilen eserlerini Laz Kızı Ayşenin Yorumuyla buradan dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Laz Kızı Ayşen - Yazmaları Oyalı 02:33
Laz Kızı Ayşen - Yazmaları Oyalı 7 izlenme - 10 ay önce Laz Kızı Ayşen - Yazmaları Oyalı(Bey Plak) Karadeniiz Kemençe Müziği Sevenler için Rize Fındıklı Trabzon ordu vona Giresun arhavi ve civar bölgelerin sevilen eserlerini Laz Kızı Ayşenin Yorumuyla buradan dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
İsmail Türüt - Vona (Ordu'nun Işıkları) 03:00
İsmail Türüt - Vona (Ordu'nun Işıkları) 1 izlenme - 2 ay önce
Laz Kızı Ayşen - Fındıklının içinde 02:23
Laz Kızı Ayşen - Fındıklının içinde 2 izlenme - 10 ay önce Laz Kızı Ayşen - Fındıklının içinde(Bey Plak) Karadeniiz Kemençe Müziği Sevenler için Rize Fındıklı Trabzon ordu vona Giresun arhavi ve civar bölgelerin sevilen eserlerini Laz Kızı Ayşenin Yorumuyla buradan dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Laz Kızı Ayşen - Oy Fadimem 03:50
Laz Kızı Ayşen - Oy Fadimem 1 izlenme - 10 ay önce Laz Kızı Ayşen - Oy Fadimem (Bey Plak) Karadeniiz Kemençe Müziği Sevenler için Rize Fındıklı Trabzon ordu vona Giresun arhavi ve civar bölgelerin sevilen eserlerini Laz Kızı Ayşenin Yorumuyla buradan dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Laz Kızı Ayşen - Laz Kızı 04:16
Laz Kızı Ayşen - Laz Kızı 1 izlenme - 10 ay önce Laz Kızı Ayşen - Laz Kızı (Bey Plak) Karadeniiz Kemençe Müziği Sevenler için Rize Fındıklı Trabzon ordu vona Giresun arhavi ve civar bölgelerin sevilen eserlerini Laz Kızı Ayşenin Yorumuyla buradan dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..
Laz Kızı Ayşen - Tamo Tamo 03:14
Laz Kızı Ayşen - Tamo Tamo 1 izlenme - 10 ay önce Laz Kızı Ayşen - Tamo Tamo(Bey Plak) Karadeniiz Kemençe Müziği Sevenler için Rize Fındıklı Trabzon ordu vona Giresun arhavi ve civar bölgelerin sevilen eserlerini Laz Kızı Ayşenin Yorumuyla buradan dinleyebilirsiniz Bey Plak Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Güzel Yöresel Klipleri HD İzle !..