Hoşgeldiniz!

vreskala

Hakan Vreskala - Kum Gibi 04:36
Hakan Vreskala - Kum Gibi 8.905 izlenme - 4 yıl önce Çeşitli Sanatçılar (Ahmet Kaya) - ... Bir Eksiğiz (2014) Full Albüm CD 1 1. Aylin Aslım: İçimde Ölen Biri Söz & Müzik: Ahmet Kaya 2. Aynur: Kaçakçı Kurban Söz: Yusuf Hayaloğlu Müzik: Ahmet Kaya 3. Bajar (Vedat Yıldırım): Cinayet Saati Söz: Attila İlhan Müzik Ahmet Kaya 4. Bülent Ortaçgil: Mahur Söz: Attila İlhan Müzik: Ahmet Kaya 5. Büyük Ev Ablukada: Katlime Ferman Söz: Enver Gökçe Müzik Ahmet Kaya 6. Cem Adrian: Yakamoz Söz & Müzik: Ahmet Kaya 7. Gece Yolcuları: Kendine İyi Bak Söz: Ali Çınar Müzik: Ahmet Kaya 8. Gripin & Küçük İskender: Ayrılığın Hediyesi Söz: Yusuf Hayaloğlu Müzik: Ahmet Kaya 9. Hakan Vreskala: Kum Gibi Söz & Müzik: Ahmet Kaya 10. Halil Sezai: Başım Belada Söz: Yusuf Hayaloğlu Müzik: Ahmet Kaya 11. Harun Tekin: Beni Vur Söz: Yusuf Hayaloğlu Müzik: Ahmet Kaya 12. Hayko Cepkin: Memleket Hasreti Söz & Müzik: Ahmet Kaya
Hakan Vreskala - Kum Gibi 04:36
Hakan Vreskala - Kum Gibi 4.053 izlenme - 4 yıl önce Hakan Vreskala - Kum Gibi
Hakan Vreskala - Padişahım Çok Yaşa 05:57
Hakan Vreskala - Padişahım Çok Yaşa 811 izlenme - 3 yıl önce Gezi olaylarından sonra hükümet karşıtı duruşun yine tavan yaptığı nadide bir parçayı iftiharla sunuyorum sizlere, her ne kadar Ak gençlik kızacaksa da bu yaratıcılığın ve emeğin önünde saygıyla eğilmeli bence.
Barikatta ilginç mini konser! Dağılın lan.. 02:03
Barikatta ilginç mini konser! Dağılın lan.. 878 izlenme - 5 yıl önce Taksim'deki Gezi Parkı protestolarında Gümüşsuyu ilginç görüntülere sahne oldu.
Taksim Gezi Parkı Direnişçileri - Dağılın Lan! 02:56
Taksim Gezi Parkı Direnişçileri - Dağılın Lan! 487 izlenme - 3 yıl önce Gezi Parkı adeta yaratıcılıktan geberiyor. Gümüşsuyu barikatlarına müzikal yaklaşımlar.
Dagilin Lan Hakan Vreskala-Taksim Gezi Direniscileri 02:56
Dagilin Lan Hakan Vreskala-Taksim Gezi Direniscileri 779 izlenme - 5 yıl önce gumussuyu barikatlarina muzikal yaklasimlar..
Hakan Vreskala - Kurdî Nizanim 03:43
Hakan Vreskala - Kurdî Nizanim 174 izlenme - 3 yıl önce Türk, Kürt kardeş falan değil; ayan beyan sevgilidir! Hakan Vreskala'nın güzel şarkısı. Yaşasın halkların aşkı! xezala min, delala min, ez kurdî nizanim keca, kurdan, jiyana min ez te hez dikim gellek türk kürt kardes falan değil ayan beyan sevgilidir ayıran kalleş değil ancak hayatın tam da kendisidir sen silvan'ın çorak ovalarında ben kordon'un arka sokaklarında büyütülmüşüz bunca zaman teslim oldum kaderime inan dinlemem kimseyi gönlümün eylemi bir temenni benimki yaşasın halkların aşkı xezala min, delala min, ez kurdî nizanim keca kurda min jiyana min ez te hez dikim gellek her öpüşmemiz daraltacak ırkçıya faşiste dünyayı her sevişmemiz yol açacak yeni bir kozmik ışımaya kudurup köpürseler bile keçe kürdamsın böyle biline sözleri şivan perwer yazdi sezen aksu besteledi bu aşkı dinlemem kimseyi gönlümün eylemi bir temenni benimki yaşasın halkların aşkı xezala min, delala min, ez kurdî nizanim keca, kurdan, jiyana min ez te hez dikim gellek
hakan vreskala - kurdi nizanim 03:43
hakan vreskala - kurdi nizanim 433 izlenme - 6 yıl önce kurdi nizanim hakan vreskala
Dağılın Lan (Hakan Vreskala) 05:58
Dağılın Lan (Hakan Vreskala) 188 izlenme - 6 yıl önce
Hakan Vreskala - Her Köyde Bir Deli Var 05:01
Hakan Vreskala - Her Köyde Bir Deli Var 280 izlenme - 6 yıl önce her köyde bir deli var hakan vreskala
Hakan Vreskala - Blocket 04:40
Hakan Vreskala - Blocket 192 izlenme - 6 yıl önce blocket hakan vreskala
Blocket (Hakan Vreskala) 04:40
Blocket (Hakan Vreskala) 85 izlenme - 6 yıl önce