Hoşgeldiniz!

vücut dili

Ahmet Şerif İzgören  Dikkat Vücudunuz Konuşuyor 07:38
Ahmet Şerif İzgören Dikkat Vücudunuz Konuşuyor 15.981 izlenme - 5 yıl önce Ahmet Şerif İzgören Dikkat Vücudunuz Konuşuyor
Beşiktaş Marşına Yeni Bir Anlam Kattı! - Sporx 00:30
Beşiktaş Marşına Yeni Bir Anlam Kattı! - Sporx 259 izlenme - 2 yıl önce Bir Beşiktaş taraftarı, Siyah-Beyazlı takımın efsaneleşen (Sen Benim Her Gece Efkarım) marşını işaret diliyle ifade etti.
Ahmet Şerif İzgören - Flörtte Vücut Dili 04:21
Ahmet Şerif İzgören - Flörtte Vücut Dili 343 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Şerif İzgören Polis kolejinde konfrerans veriyor.Seminer konusu ise beden dili (vücut dili) nedir? Avucunuzdaki kelebek ve mücadele ruhu videolarını bilmeyen yoktur zaten.Bu videoda Dikkat vücudunuz konuşuyor adlı seminerden alınan kısa bir bölümdür.Koçluk eğitimi,Yaşam koçluğu,Eğitim koçluğu gibi konularda yardım almak isterseniz de İzgören Akademi ye uğramanız yeterli olacaktır.İYİ SEYİRLER.
Amy Cuddy - Vücut Dilin Benliğini Şekillendiriyor 20:59
Amy Cuddy - Vücut Dilin Benliğini Şekillendiriyor 399 izlenme - 3 yıl önce Çok bilgilendirici, ilginç ve insanlarda değişimlere yol açacak harika bir sunum. TED'in sitesinde en çok izlenenler bölümünde 2. sıradadır. Şöyle bir açıklama yapılabilir bunun hakkında: Hani özgüveni yüksek-başarılı insanların kullandığı beden hareketleri vardır ve biz onlarla karşılaştığımızda o insanlara hayran kalırız. Tam da buna benzer davranışta bulunan normal insanlarında kendine kendine güvenleri üst düzeye çıkar ve bu hareketlere şahit olan insanları da etkileyen bir konum kazanır. Vücut dili başkalarının bizi nasıl gördüğünü etkilemekte, fakat kendimizi nasıl gördüğümüzü de değiştirebilir.
Trump'ın Vücut Dili Ne Anlatıyor? 01:10
Trump'ın Vücut Dili Ne Anlatıyor? 67 izlenme - 10 ay önce ABD Başkanı Donald Trump'ın diğer dünya liderleriyle iletişimi sürekli gündemde. Vücut dili uzmanı Lillian Glass'a göre Trump birinden hoşlandığını uzun tokalaşmalarla belli ediyor.
Advanced Body Language - Beden Dili 00:44
Advanced Body Language - Beden Dili 199 izlenme - 3 yıl önce Birçoğumuzun yanlış şekilde kullandığı hareketi çok güzel bir çalışma ile ögretiyor eleman yanına birde ozellikleri yazıp iyice açıklamış. Bu arada adamın tipi de ortalığı yakıyor, o ne tiptir öyle.
Etkili Hitabet Ve Vücut Dili Kullanımı | Sinan Demirtürk | Anadolu Düşünce Grubu 32:28
Etkili Hitabet Ve Vücut Dili Kullanımı | Sinan Demirtürk | Anadolu Düşünce Grubu 168 izlenme - 4 yıl önce
Bu Ne Dili? 00:58
Bu Ne Dili? 95 izlenme - 3 yıl önce Erdal Türkmen'in hazırlayıp sunduğu Mr. Morjinal programından, konuklar, Vatan Şaşmaz ve Müge Mangan inanılmaz espriler havalarda uçuşmaktadır.
Süper Sanatsal İçerik - Delerim! (Stop Motion) 01:17
Süper Sanatsal İçerik - Delerim! (Stop Motion) 46 izlenme - 3 yıl önce Direkt olmak çok önemlidir. Yok bu akşam işin yoksa bişeyler içmeye gidelim mi? Ya da sinemaya çok güzel filim gelmiş,efek falan varmış beraber gitsek mi vs. Bırakacaksın bu işleri aga. -La ver -Yok -Get La