Hoşgeldiniz!

Vur Emri Videoları İzle

vur emri fragman 02:27
vur emri fragman 1.356 izlenme - 6 yıl önce
Savaş Uçakları Vur Emriyle Havalandı 00:48
Savaş Uçakları Vur Emriyle Havalandı 886 izlenme - 4 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri’nin (ABD) Suriye’ye yapacağı hava operasyonu için geri sayım başlarken, Diyarbakır 2. Hava Kuvvet Komutanlığı, 8. Ana Jet Üssü’nden havalanan 4 adet F 16 savaş uçağı sınır boyunda keşif uçuşu yaptı. Hava harekatı öncesinde Diyarbakır’dan havalanan Türk jetleri Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesi ile Suriye sınırı boyunda 2 saat süreyle keşif uçuşu yaptı. Savaş uçaklarının keşif uçuşuna mühimmatlı çıktığı ve olası olumsuzluklara karşı ‘Vur’ emriyle havalandıkları belirtildi. Dün akşam havalanan ve yaklaşık 2 saat boyunca keşif uçuşu yapan Türk jetlerinin sorunsuz bir şekilde üslerine geri döndükleri belirtildi.
Polisin Çıplak Vatandaşı Vurması 01:12
Polisin Çıplak Vatandaşı Vurması 170 izlenme - 3 yıl önce Polisimizin yol açtığı olaylardan ötürü 'kaygılı' olan Angela Merkel ile Taksime provakatörlüğe gelen Claudia Roth kendi polisi hakkında ne düşünüyor merak ediyorum. Yine biz şanslıyız. Bizde 'Vur Emri' yok.
rules of engagement fragmanı 1 02:27
rules of engagement fragmanı 1 145 izlenme - 6 yıl önce deniz albay terry childers vietnam beyrut ve çöl fırtınası harekatlarına katılarak üstün savaş deneyimi edinmiş 30 yıllık bir ordu mensubudur. kahramanlığı ve vatanseverliğiyle tanınan albay childers ülkesi tarafından yolunda gitmeyen bir harekat nedeniyle mahkemeye çıkartılır. duruşma avukatı ise vietnam'da hayatını kurtardığı silah arkadaşı ve ordunun en iyi avukatı olarak bilinen deniz albay hays hodges'dir. childers'ın ateş altındayken ölüm riskiyle karşılaşmanın ne demek olduğunu çok iyi