Hoşgeldiniz!

vurdurmak

Porsche Vurdururken Arkasından Baka Kalmak 00:27
Porsche Vurdururken Arkasından Baka Kalmak 7.795 izlenme - 2 yıl önce Arıza yapan Porsche'yi vurdururken aniden çalışmasıyla beklemedikleri bir durumla karşılaşan elemanlar bi anda çalışan aracın arkasından baka kaldılar izliyoruz.
Böyle Vurdurma Yöntemi Görülmedi 00:59
Böyle Vurdurma Yöntemi Görülmedi 2.864 izlenme - 7 ay önce Ankara’da iki kişinin arızalanan otomobili, hareket halindeki başka bir otomobilin kaputuna oturarak vurdurmaya çalışması akıllara durgunluk getirdi.
Son Model Pagani'yi İttirmek 00:44
Son Model Pagani'yi İttirmek 8.055 izlenme - 3 yıl önce Aslında her şey net ve ortada. Kim isterdi ki böyle bir arabası olsun ve çalışmayıp insan gücüyle kendine gelsin. Oluyor işte böyle şeyler, insan yapısı sonuçta.
Kafa Kafaya Vuruşanlar 00:14
Kafa Kafaya Vuruşanlar 2.165 izlenme - 2 yıl önce Bu adamların amacı ne? Neyin kafasını yaşıyorlar? Ne ispat etmeye çalışıyorlar? Bu videoyu izledikten sonra insanın aklına bu sorular takılıyor. Sizce ne yapıyorlar?
Havalı Tabanca İle Kendini Vurdurma - Steve-O 02:06
Havalı Tabanca İle Kendini Vurdurma - Steve-O 3.162 izlenme - 3 yıl önce Jackass üyesi olarak tanıdığımız steve-o, herkesçe merak edilen havalı tabanca ile vurulduğunda mermi içeri ne kadar girer sorusunun yanıtını arıyor gibi
Havalı Tabanca İle Kendini Vurdurmak 02:06
Havalı Tabanca İle Kendini Vurdurmak 3.304 izlenme - 4 yıl önce Jackass üyesi olarak tanıdığımız steve-o, herkesçe merak edilen havalı tabanca ile vurulduğunda mermi içeri ne kadar girer sorusunun yanıtını arıyor gibi
Japon Metrosu İttiricileri 01:35
Japon Metrosu İttiricileri 2.054 izlenme - 3 yıl önce Kim demiş Tokyo kalabalık diye Metro'da en yoğun saatte bile istasyonda tek bir kişi bile kalmıyo hepsi biniyo trene. Bu olaydaki asıl sorun bi sonraki istasyonda neler olduğudur. Kapılar açılınca gelişen olaylar nedir mesela.
Arıza Yapan Uçağı İterek Vurdurtmak - Trabzon 02:42
Arıza Yapan Uçağı İterek Vurdurtmak - Trabzon 2.020 izlenme - 3 yıl önce Trabzon Havalimanı'nda kalkış yapmak üzereyken arızalanan Alman bayraklı ambulans uçak, görevliler tarafından aprona kadar itilerek götürüldü
Cem Yılmaz'a Şok Soru: Yaşlandıkça Vurdurmaktan Vaz Mı Geçtiniz? 01:35
Cem Yılmaz'a Şok Soru: Yaşlandıkça Vurdurmaktan Vaz Mı Geçtiniz? 3.273 izlenme - 5 yıl önce Üniversitelerde yaptığı ‘Soru Cevap’ adlı söyleşilerinin DVD’sini çıkaran Cem Yılmaz’ın bu DVD’ye her soruyu almadığı ortaya çıktı. Bir öğrencinin cep telefonuyla çektiği görüntülerde soru da cevap da bu kadar da olmaz dedirten cinsten….
Penisiyle Araba Çeken Siyahi Arkadaş (+18) 01:09
Penisiyle Araba Çeken Siyahi Arkadaş (+18) 1.758 izlenme - 3 yıl önce Arabası bozulan bir grup genç bu adama vurdurma teklif ediyor. Adam vurdurma deyimini yanlış anlıyor ve olaylar gelişiyor.
Eşeği Yokuş Aşağı Vurdurmak 00:20
Eşeği Yokuş Aşağı Vurdurmak 1.522 izlenme - 4 yıl önce Eşeği Yokuş Aşağı Vurdurmak
Treni Vurdurarak Çalıştırtmak - Çetin Çiftçioğlu 06:22
Treni Vurdurarak Çalıştırtmak - Çetin Çiftçioğlu 1.153 izlenme - 3 yıl önce Ankara'dan başka bir yerde yapılmayacak kamera şakası budur. Ankaralı'lara tren ittiren Çetin Abiyi alkışlıyorum.
Aküsü Bitmiş Bir Otomobili Çalıştırmak - Topaç Yöntemi 00:24
Aküsü Bitmiş Bir Otomobili Çalıştırmak - Topaç Yöntemi 671 izlenme - 3 yıl önce Şimdiye kadar böyle bir araba çalıştırma gördünüz mü? Bu videoyu izleyin belki bir gün aynı durumda kalabilirsiniz! Bu tekniği kısaca topaç yöntemi olarak tanımlayabiliriz.
Metrobüs Vurdurmak 00:48
Metrobüs Vurdurmak 497 izlenme - 3 yıl önce Daha evvelden tren iteklediğine şahit olduğumuz vatandaşlarımız, (bkz: http://tinyurl.com/qafkqn ) teknolojinin de ilerlemesiyle bu sefer metrobüs itekliyor, vurduruyor. Kim demiş güzel şeyler olmuyor Türkiye'de. Gün gelecek yht de vurduracağız. İşte o gün, aşırı dozda duygu salınımından kulaklarımı yalıyor olacağım.
Arabaya Tekme Atarak İlerlemesini Sağlayan Adam 00:55
Arabaya Tekme Atarak İlerlemesini Sağlayan Adam 139 izlenme - 2 yıl önce Görüntüler Rusya'dan demek yeterli olur aslında. Yolun ortasında muhtemelen arızalanıp duran araca sinirlenen adam inip tekme atıyor ve araba korkarcasına hareket edip uzaklaşıyor.
Son Model Pagani'yi İttirmek 00:44
Son Model Pagani'yi İttirmek 82 izlenme - 3 yıl önce Aslında her şey net ve ortada. Kim isterdi ki böyle bir arabası olsun ve çalışmayıp insan gücüyle kendine gelsin. Oluyor işte böyle şeyler, insan yapısı sonuçta. Bu arada son model felan değil, öylesine yazdım.