Hoşgeldiniz!

Walter Videoları İzle

Walter White ile İftara Doğru 00:10
Walter White ile İftara Doğru 1.399.630 izlenme - 2 yıl önce Walter White hocam Meth'inizi çok duyduk diğer arkadaşlarla da paylaşalım dedik. Jesse Pinkman kardeşimizde umarım hak yolunu bulur.
2 Puan İçin Öğrencisini Yaz Okuluna Bırakan Kimya Öğretmeni Walter White 01:42
2 Puan İçin Öğrencisini Yaz Okuluna Bırakan Kimya Öğretmeni Walter White 10.014 izlenme - 5 ay önce Dünyanın en ünlü dizilerinden birisi olan Breaking Bad'den bir sahne. Dizinin ana karakteri olan Kimya öğretmeni Walter White'ın geçme notu 60 olan okulda, öğrencisini 58'den bırakması...
Sigaradan Gitmek - Breaking Bad 00:30
Sigaradan Gitmek - Breaking Bad 5.498 izlenme - 1 yıl önce Efsanelerin efsanesi Breaking Bad'in final bölümünden ufak bir kesit. Gemileri çoktan yakmış olan bir adamla şaka olmayacağının ufak bir ispatı, arife tarif gerekmeyeceğinden izliyoruz..
Breaking Bad - Hapishane Katliamı 02:35
Breaking Bad - Hapishane Katliamı 4.370 izlenme - 7 ay önce Breaking bad'in 5. sezon 8.bölümünden efsane bir sahne.
7 Dakikada Jesse Pinkman - Breaking Bad 07:32
7 Dakikada Jesse Pinkman - Breaking Bad 1.647 izlenme - 5 ay önce Breaking Bad dizisinden tanıdığımız kafası biraz değişik çalışan Jesse Pinkman karakterinin fanları tarafından hazırlanmış 7 dakikalık bir video içeriği...
bu kez boğa kazandı :( 02:26
bu kez boğa kazandı :( 21.044 izlenme - 7 yıl önce kolombiyalı boğa güreşçisi walter perdomo, yeni yıl nedeniyle yapılan gösteride 500 kiloluk bir boğa tarafından öldürüldü.
Walter Mitty' nin Gizli Yaşamı Türkçe Altyazılı Fragman 2 03:04
Walter Mitty' nin Gizli Yaşamı Türkçe Altyazılı Fragman 2 13.353 izlenme - 3 yıl önce Ben Stiller’ın yönetmenlik koltuğuna oturduğu ve başrolünde yer aldığı Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı filminde; herkesin iyi hissetmesi için gereken potansiyelin içinde bir yerlerde gizlendiği anlatılıyor. Sıradan bir adam olan Walter sessiz sakin hayatına devam ederken, komik ve şok eden gerçek üstü hayaller görmeye başlar. Bir gün kaderi öyle bir değişir ki, hayallerinin bile ötesinde bir maceralar zincirine adım atar… Ben Stiller’ı alıştığımızdan çok farklı bir rolde seyredeceğimiz Walter Mitty’in Gizli Yaşamı, her yaştan izleyicinin yüzünde bir gülümseme bırakıp, tıpkı Pİ’NİN YAŞAMI gibi unutulmaz filmler arasında yerini alacak.
Walter White'tan Sonra Jesse Pinkman'ın da İmana Gelmesi 00:07
Walter White'tan Sonra Jesse Pinkman'ın da İmana Gelmesi 5.409 izlenme - 2 yıl önce İlahi dinleyerek kendinden geçen Walter White videosundan sonra Jesse Pinkman da hocasının yolundan gitmiş ve huşu içinde Kur'an dinliyor. Yalnız bu seferki "realistic mask değil bir "lookalike" durumu söz konusu.
Breaking Bad Finalini Test Etmek - MythBusters 04:03
Breaking Bad Finalini Test Etmek - MythBusters 5.790 izlenme - 1 yıl önce MythBusters ekibi efsane dizi Breaking Bad'in final sahnesinin olabilirliğini test etmiş. Filmdeki sahneye neredeyse hemen hemen aynı olacak şekilde gerçek silah ve mermilerle denemişler. Vince reyizi de konuk etmişler. İzliyor ve de rahmetle anıyoruz Walter reyizi...
The Big Lebowski - Bu Senin Ödevin mi Larry ? 01:10
The Big Lebowski - Bu Senin Ödevin mi Larry ? 1.652 izlenme - 6 ay önce Site olarak sevdiğimiz The Big Lebowski filminin en can alıcı sahnesi. John Goodman(Walter Sobchak) dan mimikleri,hareketleri ve ses tonuyla muhteşem bir oyunculuk dersi izliyoruz...Nostaljiyle kalın... Not:Genelde malumunuz altyazılar en az küfürle çevirilir ve gerçek diyaloğu yansıtmaz, bu çevirinin bu konuda oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim.
Breaking Bad Sitcom versiyonu 03:50
Breaking Bad Sitcom versiyonu 2.467 izlenme - 1 yıl önce Dostlarım altyazılı video bulamadım ama diziyi takip edenleri gülümseteceğini umuyorum çünkü çok farklı bir konsept hazırlamışlar bölümlerden keserek.Keyifli izlemeler.
Walt'un Skyler'i Ellediği Sahne - Breaking Bad 00:59
Walt'un Skyler'i Ellediği Sahne - Breaking Bad 3.156 izlenme - 2 yıl önce Bildiğim gibi bu sitede Skyler'i seven yok ama yine de göz alıcı bir Milf ablamız kendisi. Walter'ın manyama belirtilerini daha yeni yeni gösterdiği ilk sezondan bir kesit. Reyiz abazanlığına yenik düşüp masa altı işlere girişiyor.
Breaking Bad En İyi 10 Sahne ( Ağır Spoiler ) 11:36
Breaking Bad En İyi 10 Sahne ( Ağır Spoiler ) 4.187 izlenme - 1 yıl önce Bir diziden çok daha fazlası olan Breaking Bad psikolojik ve dramatik yönüyle hepimizi etkilemiştir. 5 sezon boyunca en iyi sahnelerden seçmeler.
Danger Mouse & Norah Jones 03:28
Danger Mouse & Norah Jones "black" Breaking Bad Season 4 Soundtrack 1.639 izlenme - 1 yıl önce Breaking Bad Sezon 4 Walter White görüntülerini içeren müzik klibi. 4. Sezon finali şarkısı. Şarkı Sözleri: We touch the walls of a city streets, and Didn't explain Sadly showed us our ways Of never asking why Cast down, It was heaven sent, and To the church no intent to repent On my knees, just to cry Until you travel to that place you can't come back Where the last pain is gone and all that's left is black Bright nights cease coming to me, and Some day They'll punish my deeds, and they'll find All the crimes But then they ask when they going to see them Then they're going to Ask to feel the ghosts, the walls, the dreams Oh, I've got mine At last those coming came and they never looked back With blinding stars in their eyes but all they saw was black Fooled them, hoping to seem Like the slayer of evil, But the product of greed, and It's not a mask, so be honest with me They can't afford to ignore that I'm a disease Practical, since we had to be, and When they were old they came back to me And they tried, oh they tried And when you follow through and wind up on your back Looking up at no stars in the sky those white clouds have turned it black
Breaking Bad Karakterlerini Taklit Eden Adam 01:37
Breaking Bad Karakterlerini Taklit Eden Adam 1.834 izlenme - 2 yıl önce Walter White,Jesse Pinkman ve bana kalırsa en iyisi olan Walter Jr.'ı taklit eden muhtemelen evsiz abimizi izliyoruz. Bu vesileyle geçen hafta final yapmış dizimizi sevgiyle anıyoruz efenim...
Breaking Bad - Jenerik Müziği 01:15
Breaking Bad - Jenerik Müziği 1.069 izlenme - 1 yıl önce Breaking Bad'in jeneriğinde çalan unutulmaz parçayı dinliyor ve efsane diziyi bir kez daha hatırlıyoruz...
Walter Fragman 02:16
Walter Fragman 1.596 izlenme - 3 yıl önce WalterWalter
En İyi Alman Generaller - TOP 10 03:36
En İyi Alman Generaller - TOP 10 1.339 izlenme - 11 ay önce En iyi 10 Alman Generalin sıralamasını izliyoruz. Taktiksel ve savaş dehası olarak bir sıralama yapılmış. Savunma ve saldırı da farklı yetenekleri olan generallerde listede mevcut efenim. İyi seyirler.
Bu Adam Sizce İnsanmı! Şaşacaksınız... 02:27
Bu Adam Sizce İnsanmı! Şaşacaksınız... 4.308 izlenme - 6 yıl önce damien walters 1982 doğumlu bir ingiliz. yanlış yaptığı bir hareket sonrasında annesinin onu bir jimnastik kursuna yazdırmasıyla şu anki hayatı şekil almaya başlamış. bunlar bir insanının yapabileceği hareketler değil..
Walter - Jeff Dunham 10:54
Walter - Jeff Dunham 7.511 izlenme - 8 yıl önce yine jeff dunham dan çok komil ve çok başarılı bir kukla şovu daha: walter. dikkat: gülmekten karnınız ağırabilir!!
Walter White'ın Tuco'ya Verdiği İbretlik Ayar - Breaking Bad 04:58
Walter White'ın Tuco'ya Verdiği İbretlik Ayar - Breaking Bad 1.607 izlenme - 2 yıl önce Walt'un Jesse'nin intikamını alışını içinde barındıran video. Burada Walter yine reyizliğini kanıtlıyor ve taşşaklı bir adam olduğunu tekrar gözler önüne seriyor."This is not meth." repliğinin söylendiği ve "Heisenberg" isminin ilk defa telaffuz edildiği sahnedir. Yoğun kimya ve para içerir.
Breaking Bad -Say My Name (Racon İçerir) 05:48
Breaking Bad -Say My Name (Racon İçerir) 1.407 izlenme - 2 yıl önce Tren soygunundan ele geçirdikleri Metilamin'i (Bknz; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/177095/breaking-bad-tren-hortumlama-sahnesi) Mike’ın satmaya çalıştığı bağlantısıyla anlaşmaya çalışılıyor fakat çete, Metilamin'in tamamını ve mavi malın piyasan çekilmesi durumunda bu anlaşmayı yapacaklarını söylüyorlar. Walter White ise bu teklifi beğenmez ve çeteyle görüşmeye karar verir.
Breaking Bad - Ben Tehlikede Değilim, Tehlike Benim 01:46
Breaking Bad - Ben Tehlikede Değilim, Tehlike Benim 1.057 izlenme - 2 yıl önce Walter abimizin efsaneleşmiş repliklerinden biri. I'm not in danger, I'm the danger(ben tehlikede değilim, tehlike benim)
Walter White ve Jesse Pinkman Kılığına Girip Şaka Yapmak 02:41
Walter White ve Jesse Pinkman Kılığına Girip Şaka Yapmak 1.376 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar diziden replikler kullanarak şaka yapmaya kalkmış ama gel gör ki Breaking Bad'den habersiz bir kitleye denk gelmişler.Bu yüzden tepkiler napıyor bu amk salağı gibisinden.Yalnız Jesse'yi taklit eden adamın sesi mükemmel.Son olarak adetullahtandır orospu Skyler.
The Secret Life of Walter Mitty - Eruption Sahnesi 01:29
The Secret Life of Walter Mitty - Eruption Sahnesi 1.297 izlenme - 3 yıl önce The Secret Life of Walter Mitty - Eruption Sahnesi
Breaking Bad - Gustavo Fring ve Hector Salamanca'nın Ölümü 02:48
Breaking Bad - Gustavo Fring ve Hector Salamanca'nın Ölümü 652 izlenme - 2 yıl önce Breaking Bad'in şahsi kanaatimce en güzel sahnesi. 4. sezonun final bölümünde Walter White'ın Hector Salamanca'yla işbirliği yapıp Gus'ı tekerlekli sandalyeye döşediği bombayla hunharca katlettiği sahne. Çok özledik Walter Reyiz.
Breaking Bad - Heisenberg (Altyazılı) 03:43
Breaking Bad - Heisenberg (Altyazılı) 1.035 izlenme - 2 yıl önce Breaking Bad'in 2. sezonunda çıkan şarkı dizinin nasıl bir zeka ekibi tarafından yazıldığını gösteriyor videoyu izleyecek olan arkadaşlar 2. sezonda daha 4. ve 5. sezonda neler olacağını yazmışlar gösteriyorlar saygı duydum.
 Breaking Bad Walter White'ın Evrimi Türkçe Altyazılı 13:24
Breaking Bad Walter White'ın Evrimi Türkçe Altyazılı 710 izlenme - 3 yıl önce Breaking Bad Walter'ın 5 sezon boyunca geçirdiği evrimi anlatan videodur. Tarafımca çevrilmiştir.Video bryan cranston tarafından seslendirilmiştir. Aşırı derecede spoiler içerir. Diziyi bitirmeyenin izlememesi tavsiye olunur.
Breaking Bad - Walter White'ın Evrimi (Altyazılı) 13:24
Breaking Bad - Walter White'ın Evrimi (Altyazılı) 518 izlenme - 2 yıl önce Breaking Bad Walter'ın 5 sezon boyunca geçirdiği evrimi anlatan videodur. Tarafımca çevrilmiştir.Video bryan cranston tarafından seslendirilmiştir. Aşırı derecede spoiler içerir. Diziyi bitirmeyenin izlememesi tavsiye olunur.
Breaking Bad Jr. 06:39
Breaking Bad Jr. 707 izlenme - 2 yıl önce AMC TV'de yayınlanan ve 30 eylül günü final bölümüyle ekranlara veda eden Breaking Bad dizisininin henüz hüznü içimize yeni otururken dizinin küçük veletler tarafından cover versiyonunu nette görmek beni ayrı bir mutlu etmiştir.Buyrun izliyoruz... Not: Seni özlüyoruz Walter Reyiz