Hoşgeldiniz!

Walter

Walter White ile İftara Doğru 00:10
Walter White ile İftara Doğru 1.404.346 izlenme - 3 yıl önce Walter White hocam Meth'inizi çok duyduk diğer arkadaşlarla da paylaşalım dedik. Jesse Pinkman kardeşimizde umarım hak yolunu bulur.
2 Puan İçin Öğrencisini Yaz Okuluna Bırakan Kimya Öğretmeni Walter White 01:42
2 Puan İçin Öğrencisini Yaz Okuluna Bırakan Kimya Öğretmeni Walter White 10.246 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın en ünlü dizilerinden birisi olan Breaking Bad'den bir sahne. Dizinin ana karakteri olan Kimya öğretmeni Walter White'ın geçme notu 60 olan okulda, öğrencisini 58'den bırakması...
Breaking Bad - Gerilim Nedir Temalı Sahne 03:12
Breaking Bad - Gerilim Nedir Temalı Sahne 5.232 izlenme - 10 ay önce Efsane dizinin bir bölümünden efsane bir sahne daha. Jesse'nin her zamanki gibi gammazladığı Walt' yine oyuna gelir ve artık yolun sonu olduğunu düşünür, ancak hesaba katmadığı bir şey vardır. Her izlendiğinde bilmem nerenizden solutan sahneyi sizlerle paylaşıyorum.
Sigaradan Gitmek - Breaking Bad 00:30
Sigaradan Gitmek - Breaking Bad 5.785 izlenme - 2 yıl önce Efsanelerin efsanesi Breaking Bad'in final bölümünden ufak bir kesit. Gemileri çoktan yakmış olan bir adamla şaka olmayacağının ufak bir ispatı, arife tarif gerekmeyeceğinden izliyoruz..
bu kez boğa kazandı :( 02:26
bu kez boğa kazandı :( 21.062 izlenme - 8 yıl önce kolombiyalı boğa güreşçisi walter perdomo, yeni yıl nedeniyle yapılan gösteride 500 kiloluk bir boğa tarafından öldürüldü.
Walter Mitty' nin Gizli Yaşamı Türkçe Altyazılı Fragman 2 03:04
Walter Mitty' nin Gizli Yaşamı Türkçe Altyazılı Fragman 2 16.679 izlenme - 4 yıl önce Ben Stiller’ın yönetmenlik koltuğuna oturduğu ve başrolünde yer aldığı Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı filminde; herkesin iyi hissetmesi için gereken potansiyelin içinde bir yerlerde gizlendiği anlatılıyor. Sıradan bir adam olan Walter sessiz sakin hayatına devam ederken, komik ve şok eden gerçek üstü hayaller görmeye başlar. Bir gün kaderi öyle bir değişir ki, hayallerinin bile ötesinde bir maceralar zincirine adım atar… Ben Stiller’ı alıştığımızdan çok farklı bir rolde seyredeceğimiz Walter Mitty’in Gizli Yaşamı, her yaştan izleyicinin yüzünde bir gülümseme bırakıp, tıpkı Pİ’NİN YAŞAMI gibi unutulmaz filmler arasında yerini alacak.
Breaking Bad Pantoloncu Sahnesi 02:38
Breaking Bad Pantoloncu Sahnesi 116 izlenme - 2 hafta önce Walter White oğlu ve eşiyle alışverişe geldiği mağazada liseli ergenlerin alayına maruz kalan oğlunun intikamını alıyor.
Walt'un Skyler'i Ellediği Sahne - Breaking Bad 00:59
Walt'un Skyler'i Ellediği Sahne - Breaking Bad 7.460 izlenme - 3 yıl önce Bildiğim gibi bu sitede Skyler'i seven yok ama yine de göz alıcı bir Milf ablamız kendisi. Walter'ın manyama belirtilerini daha yeni yeni gösterdiği ilk sezondan bir kesit. Reyiz abazanlığına yenik düşüp masa altı işlere girişiyor.
Walter Fragman 02:16
Walter Fragman 6.647 izlenme - 4 yıl önce WalterWalter
Walter White'tan Sonra Jesse Pinkman'ın da İmana Gelmesi 00:07
Walter White'tan Sonra Jesse Pinkman'ın da İmana Gelmesi 5.498 izlenme - 3 yıl önce İlahi dinleyerek kendinden geçen Walter White videosundan sonra Jesse Pinkman da hocasının yolundan gitmiş ve huşu içinde Kur'an dinliyor. Yalnız bu seferki "realistic mask değil bir "lookalike" durumu söz konusu.
Breaking Bad - Hapishane Katliamı 02:35
Breaking Bad - Hapishane Katliamı 4.582 izlenme - 2 yıl önce Breaking bad'in 5. sezon 8.bölümünden efsane bir sahne.
Breaking Bad Finalini Test Etmek - MythBusters 04:03
Breaking Bad Finalini Test Etmek - MythBusters 6.197 izlenme - 2 yıl önce MythBusters ekibi efsane dizi Breaking Bad'in final sahnesinin olabilirliğini test etmiş. Filmdeki sahneye neredeyse hemen hemen aynı olacak şekilde gerçek silah ve mermilerle denemişler. Vince reyizi de konuk etmişler. İzliyor ve de rahmetle anıyoruz Walter reyizi...
7 Dakikada Jesse Pinkman - Breaking Bad 07:32
7 Dakikada Jesse Pinkman - Breaking Bad 1.907 izlenme - 1 yıl önce Breaking Bad dizisinden tanıdığımız kafası biraz değişik çalışan Jesse Pinkman karakterinin fanları tarafından hazırlanmış 7 dakikalık bir video içeriği...
Breaking Bad - Remix (5 Sezon) 04:24
Breaking Bad - Remix (5 Sezon) 1.851 izlenme - 1 yıl önce 5 sezon, 62 bölümlük efsane dizi Breaking Bad'in 5 sezonundan çeşitli sahneler remixlenmiş, ortaya iyi bir çalışma çıkmış. İyi seyirler.
Breaking Bad En İyi 10 Sahne ( Ağır Spoiler ) 11:36
Breaking Bad En İyi 10 Sahne ( Ağır Spoiler ) 5.730 izlenme - 3 yıl önce Bir diziden çok daha fazlası olan Breaking Bad psikolojik ve dramatik yönüyle hepimizi etkilemiştir. 5 sezon boyunca en iyi sahnelerden seçmeler.
Breaking Bad Sitcom versiyonu 03:50
Breaking Bad Sitcom versiyonu 2.586 izlenme - 2 yıl önce Dostlarım altyazılı video bulamadım ama diziyi takip edenleri gülümseteceğini umuyorum çünkü çok farklı bir konsept hazırlamışlar bölümlerden keserek.Keyifli izlemeler.
Walter - Jeff Dunham 10:54
Walter - Jeff Dunham 9.631 izlenme - 9 yıl önce yine jeff dunham dan çok komil ve çok başarılı bir kukla şovu daha: walter. dikkat: gülmekten karnınız ağırabilir!!
The Big Lebowski - Bu Senin Ödevin mi Larry ? 01:10
The Big Lebowski - Bu Senin Ödevin mi Larry ? 1.686 izlenme - 2 yıl önce Site olarak sevdiğimiz The Big Lebowski filminin en can alıcı sahnesi. John Goodman(Walter Sobchak) dan mimikleri,hareketleri ve ses tonuyla muhteşem bir oyunculuk dersi izliyoruz...Nostaljiyle kalın... Not:Genelde malumunuz altyazılar en az küfürle çevirilir ve gerçek diyaloğu yansıtmaz, bu çevirinin bu konuda oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim.
Breaking Bad - Jenerik Müziği 01:15
Breaking Bad - Jenerik Müziği 1.518 izlenme - 2 yıl önce Breaking Bad'in jeneriğinde çalan unutulmaz parçayı dinliyor ve efsane diziyi bir kez daha hatırlıyoruz...
Bu Adam Sizce İnsanmı! Şaşacaksınız... 02:27
Bu Adam Sizce İnsanmı! Şaşacaksınız... 4.335 izlenme - 7 yıl önce damien walters 1982 doğumlu bir ingiliz. yanlış yaptığı bir hareket sonrasında annesinin onu bir jimnastik kursuna yazdırmasıyla şu anki hayatı şekil almaya başlamış. bunlar bir insanının yapabileceği hareketler değil..
Danger Mouse & Norah Jones 03:28
Danger Mouse & Norah Jones "black" Breaking Bad Season 4 Soundtrack 1.674 izlenme - 2 yıl önce Breaking Bad Sezon 4 Walter White görüntülerini içeren müzik klibi. 4. Sezon finali şarkısı. Şarkı Sözleri: We touch the walls of a city streets, and Didn't explain Sadly showed us our ways Of never asking why Cast down, It was heaven sent, and To the church no intent to repent On my knees, just to cry Until you travel to that place you can't come back Where the last pain is gone and all that's left is black Bright nights cease coming to me, and Some day They'll punish my deeds, and they'll find All the crimes But then they ask when they going to see them Then they're going to Ask to feel the ghosts, the walls, the dreams Oh, I've got mine At last those coming came and they never looked back With blinding stars in their eyes but all they saw was black Fooled them, hoping to seem Like the slayer of evil, But the product of greed, and It's not a mask, so be honest with me They can't afford to ignore that I'm a disease Practical, since we had to be, and When they were old they came back to me And they tried, oh they tried And when you follow through and wind up on your back Looking up at no stars in the sky those white clouds have turned it black
Walter White'ın Tuco'ya Verdiği İbretlik Ayar - Breaking Bad 04:58
Walter White'ın Tuco'ya Verdiği İbretlik Ayar - Breaking Bad 2.254 izlenme - 3 yıl önce Walt'un Jesse'nin intikamını alışını içinde barındıran video. Burada Walter yine reyizliğini kanıtlıyor ve taşşaklı bir adam olduğunu tekrar gözler önüne seriyor."This is not meth." repliğinin söylendiği ve "Heisenberg" isminin ilk defa telaffuz edildiği sahnedir. Yoğun kimya ve para içerir.
Breaking Bad - Ben Tehlikede Değilim, Tehlike Benim 01:46
Breaking Bad - Ben Tehlikede Değilim, Tehlike Benim 1.705 izlenme - 3 yıl önce Walter abimizin efsaneleşmiş repliklerinden biri. I'm not in danger, I'm the danger(ben tehlikede değilim, tehlike benim)
Breaking Bad Karakterlerini Taklit Eden Adam 01:37
Breaking Bad Karakterlerini Taklit Eden Adam 2.172 izlenme - 3 yıl önce Walter White,Jesse Pinkman ve bana kalırsa en iyisi olan Walter Jr.'ı taklit eden muhtemelen evsiz abimizi izliyoruz. Bu vesileyle geçen hafta final yapmış dizimizi sevgiyle anıyoruz efenim...
Breaking Bad - Gustavo Fring ve Hector Salamanca'nın Ölümü 02:48
Breaking Bad - Gustavo Fring ve Hector Salamanca'nın Ölümü 1.374 izlenme - 3 yıl önce Breaking Bad'in şahsi kanaatimce en güzel sahnesi. 4. sezonun final bölümünde Walter White'ın Hector Salamanca'yla işbirliği yapıp Gus'ı tekerlekli sandalyeye döşediği bombayla hunharca katlettiği sahne. Çok özledik Walter Reyiz.
En İyi Alman Generaller - TOP 10 03:36
En İyi Alman Generaller - TOP 10 1.600 izlenme - 2 yıl önce En iyi 10 Alman Generalin sıralamasını izliyoruz. Taktiksel ve savaş dehası olarak bir sıralama yapılmış. Savunma ve saldırı da farklı yetenekleri olan generallerde listede mevcut efenim. İyi seyirler.
Breaking Bad - Araba Alma Sahnesi 01:22
Breaking Bad - Araba Alma Sahnesi 55 izlenme - 1 ay önce Breaking Bad 5. Sezon 4. bölümden bir sahne izleyeceğiz. Arabaların Marka ve Modelleri : Walter Junior : Dodge Challenger SRT8 Walter White : Chrysler 300 SRT8 Çalan Şarkı : Knife Party - Bonfire
Breaking Bad - BMW Patlatma Sahnesi 01:31
Breaking Bad - BMW Patlatma Sahnesi 52 izlenme - 1 ay önce Breaking Bad 1. sezon 4. bölümden bir sahne izleyeceğiz. B
Afacan Dennis - Fragman (1993) 02:00
Afacan Dennis - Fragman (1993) 1.817 izlenme - 3 yıl önce 1993 yılında çocukların hayal dünyasına giren afacan dennis nick castle ile ölümsüzleşti.Küçük büyük demeden herkesin izlediği afacan dennis kısa sürede herkesin sevdiği bir çizgi film karekteri olarak sinemaya girdi.Oyuncuların performanslarıyla dahada komik veeğlenceli bir film ortayaçıkmış keyifle izlenebilecek eğlenceli bir film.. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/48432/afacan-dennis-jenerik Film de Oynayan Kirli Saçlı Adamın Geleceğe Dönüş Filminde Oynayan Christopher Lloyd Olunca Ayrıca Şaşırdım Bizim Zamanımız da Evde Tek Başına,Problem Çocuk ve Bebek Firarda Filmleri Tutunca Afacan Dennis Çizgi Film Olayını Atlatıp Film Haline Dönüştü...Eminim Hatırlıyorsunuz..
Walter White Ve Jesse Pinkman Kılığına Girip Şaka Yapmak 02:41
Walter White Ve Jesse Pinkman Kılığına Girip Şaka Yapmak 1.507 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlar diziden replikler kullanarak şaka yapmaya kalkmış ama gel gör ki Breaking Bad'den habersiz bir kitleye denk gelmişler.Bu yüzden tepkiler napıyor bu amk salağı gibisinden.Yalnız Jesse'yi taklit eden adamın sesi mükemmel.Son olarak adetullahtandır orospu Skyler.