Hoşgeldiniz!

Walter White

Walter White ile İftara Doğru 00:10
Walter White ile İftara Doğru 1.401.435 izlenme - 2 yıl önce Walter White hocam Meth'inizi çok duyduk diğer arkadaşlarla da paylaşalım dedik. Jesse Pinkman kardeşimizde umarım hak yolunu bulur.
Breaking Bad - Gerilim Nedir Temalı Sahne 03:12
Breaking Bad - Gerilim Nedir Temalı Sahne 5.082 izlenme - 3 ay önce Efsane dizinin bir bölümünden efsane bir sahne daha. Jesse'nin her zamanki gibi gammazladığı Walt' yine oyuna gelir ve artık yolun sonu olduğunu düşünür, ancak hesaba katmadığı bir şey vardır. Her izlendiğinde bilmem nerenizden solutan sahneyi sizlerle paylaşıyorum.
2 Puan İçin Öğrencisini Yaz Okuluna Bırakan Kimya Öğretmeni Walter White 01:42
2 Puan İçin Öğrencisini Yaz Okuluna Bırakan Kimya Öğretmeni Walter White 10.116 izlenme - 11 ay önce Dünyanın en ünlü dizilerinden birisi olan Breaking Bad'den bir sahne. Dizinin ana karakteri olan Kimya öğretmeni Walter White'ın geçme notu 60 olan okulda, öğrencisini 58'den bırakması...
Sigaradan Gitmek - Breaking Bad 00:30
Sigaradan Gitmek - Breaking Bad 5.642 izlenme - 2 yıl önce Efsanelerin efsanesi Breaking Bad'in final bölümünden ufak bir kesit. Gemileri çoktan yakmış olan bir adamla şaka olmayacağının ufak bir ispatı, arife tarif gerekmeyeceğinden izliyoruz..
Breaking Bad - Hapishane Katliamı 02:35
Breaking Bad - Hapishane Katliamı 4.478 izlenme - 1 yıl önce Breaking bad'in 5. sezon 8.bölümünden efsane bir sahne.
Walter White'tan Sonra Jesse Pinkman'ın da İmana Gelmesi 00:07
Walter White'tan Sonra Jesse Pinkman'ın da İmana Gelmesi 5.470 izlenme - 2 yıl önce İlahi dinleyerek kendinden geçen Walter White videosundan sonra Jesse Pinkman da hocasının yolundan gitmiş ve huşu içinde Kur'an dinliyor. Yalnız bu seferki "realistic mask değil bir "lookalike" durumu söz konusu.
7 Dakikada Jesse Pinkman - Breaking Bad 07:32
7 Dakikada Jesse Pinkman - Breaking Bad 1.826 izlenme - 11 ay önce Breaking Bad dizisinden tanıdığımız kafası biraz değişik çalışan Jesse Pinkman karakterinin fanları tarafından hazırlanmış 7 dakikalık bir video içeriği...
Breaking Bad Finalini Test Etmek - MythBusters 04:03
Breaking Bad Finalini Test Etmek - MythBusters 6.028 izlenme - 2 yıl önce MythBusters ekibi efsane dizi Breaking Bad'in final sahnesinin olabilirliğini test etmiş. Filmdeki sahneye neredeyse hemen hemen aynı olacak şekilde gerçek silah ve mermilerle denemişler. Vince reyizi de konuk etmişler. İzliyor ve de rahmetle anıyoruz Walter reyizi...
Breaking Bad En İyi 10 Sahne ( Ağır Spoiler ) 11:36
Breaking Bad En İyi 10 Sahne ( Ağır Spoiler ) 5.015 izlenme - 2 yıl önce Bir diziden çok daha fazlası olan Breaking Bad psikolojik ve dramatik yönüyle hepimizi etkilemiştir. 5 sezon boyunca en iyi sahnelerden seçmeler.
Danger Mouse & Norah Jones 03:28
Danger Mouse & Norah Jones "black" Breaking Bad Season 4 Soundtrack 1.661 izlenme - 2 yıl önce Breaking Bad Sezon 4 Walter White görüntülerini içeren müzik klibi. 4. Sezon finali şarkısı. Şarkı Sözleri: We touch the walls of a city streets, and Didn't explain Sadly showed us our ways Of never asking why Cast down, It was heaven sent, and To the church no intent to repent On my knees, just to cry Until you travel to that place you can't come back Where the last pain is gone and all that's left is black Bright nights cease coming to me, and Some day They'll punish my deeds, and they'll find All the crimes But then they ask when they going to see them Then they're going to Ask to feel the ghosts, the walls, the dreams Oh, I've got mine At last those coming came and they never looked back With blinding stars in their eyes but all they saw was black Fooled them, hoping to seem Like the slayer of evil, But the product of greed, and It's not a mask, so be honest with me They can't afford to ignore that I'm a disease Practical, since we had to be, and When they were old they came back to me And they tried, oh they tried And when you follow through and wind up on your back Looking up at no stars in the sky those white clouds have turned it black
Walter White'ın Tuco'ya Verdiği İbretlik Ayar - Breaking Bad 04:58
Walter White'ın Tuco'ya Verdiği İbretlik Ayar - Breaking Bad 1.976 izlenme - 2 yıl önce Walt'un Jesse'nin intikamını alışını içinde barındıran video. Burada Walter yine reyizliğini kanıtlıyor ve taşşaklı bir adam olduğunu tekrar gözler önüne seriyor."This is not meth." repliğinin söylendiği ve "Heisenberg" isminin ilk defa telaffuz edildiği sahnedir. Yoğun kimya ve para içerir.
Breaking Bad -Say My Name (Racon İçerir) 05:48
Breaking Bad -Say My Name (Racon İçerir) 1.773 izlenme - 2 yıl önce Tren soygunundan ele geçirdikleri Metilamin'i (Bknz; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/177095/breaking-bad-tren-hortumlama-sahnesi) Mike’ın satmaya çalıştığı bağlantısıyla anlaşmaya çalışılıyor fakat çete, Metilamin'in tamamını ve mavi malın piyasan çekilmesi durumunda bu anlaşmayı yapacaklarını söylüyorlar. Walter White ise bu teklifi beğenmez ve çeteyle görüşmeye karar verir.
Breaking Bad Karakterlerini Taklit Eden Adam 01:37
Breaking Bad Karakterlerini Taklit Eden Adam 2.021 izlenme - 3 yıl önce Walter White,Jesse Pinkman ve bana kalırsa en iyisi olan Walter Jr.'ı taklit eden muhtemelen evsiz abimizi izliyoruz. Bu vesileyle geçen hafta final yapmış dizimizi sevgiyle anıyoruz efenim...
Breaking Bad - Ben Tehlikede Değilim, Tehlike Benim 01:46
Breaking Bad - Ben Tehlikede Değilim, Tehlike Benim 1.372 izlenme - 2 yıl önce Walter abimizin efsaneleşmiş repliklerinden biri. I'm not in danger, I'm the danger(ben tehlikede değilim, tehlike benim)
Breaking Bad - Gustavo Fring ve Hector Salamanca'nın Ölümü 02:48
Breaking Bad - Gustavo Fring ve Hector Salamanca'nın Ölümü 1.141 izlenme - 2 yıl önce Breaking Bad'in şahsi kanaatimce en güzel sahnesi. 4. sezonun final bölümünde Walter White'ın Hector Salamanca'yla işbirliği yapıp Gus'ı tekerlekli sandalyeye döşediği bombayla hunharca katlettiği sahne. Çok özledik Walter Reyiz.
Walter White Ve Jesse Pinkman Kılığına Girip Şaka Yapmak 02:41
Walter White Ve Jesse Pinkman Kılığına Girip Şaka Yapmak 1.465 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlar diziden replikler kullanarak şaka yapmaya kalkmış ama gel gör ki Breaking Bad'den habersiz bir kitleye denk gelmişler.Bu yüzden tepkiler napıyor bu amk salağı gibisinden.Yalnız Jesse'yi taklit eden adamın sesi mükemmel.Son olarak adetullahtandır orospu Skyler.
Breaking Bad - Heisenberg (Altyazılı) 03:43
Breaking Bad - Heisenberg (Altyazılı) 1.272 izlenme - 2 yıl önce Breaking Bad'in 2. sezonunda çıkan şarkı dizinin nasıl bir zeka ekibi tarafından yazıldığını gösteriyor videoyu izleyecek olan arkadaşlar 2. sezonda daha 4. ve 5. sezonda neler olacağını yazmışlar gösteriyorlar saygı duydum.
 Breaking Bad Walter White'ın Evrimi Türkçe Altyazılı 13:24
Breaking Bad Walter White'ın Evrimi Türkçe Altyazılı 736 izlenme - 3 yıl önce Breaking Bad Walter'ın 5 sezon boyunca geçirdiği evrimi anlatan videodur. Tarafımca çevrilmiştir.Video bryan cranston tarafından seslendirilmiştir. Aşırı derecede spoiler içerir. Diziyi bitirmeyenin izlememesi tavsiye olunur.
Breaking Bad - Walter White'ın Evrimi (Altyazılı) 13:24
Breaking Bad - Walter White'ın Evrimi (Altyazılı) 634 izlenme - 2 yıl önce Breaking Bad Walter'ın 5 sezon boyunca geçirdiği evrimi anlatan videodur. Tarafımca çevrilmiştir.Video bryan cranston tarafından seslendirilmiştir. Aşırı derecede spoiler içerir. Diziyi bitirmeyenin izlememesi tavsiye olunur.
Breaking Bad Jr. 06:39
Breaking Bad Jr. 812 izlenme - 2 yıl önce AMC TV'de yayınlanan ve 30 eylül günü final bölümüyle ekranlara veda eden Breaking Bad dizisininin henüz hüznü içimize yeni otururken dizinin küçük veletler tarafından cover versiyonunu nette görmek beni ayrı bir mutlu etmiştir.Buyrun izliyoruz... Not: Seni özlüyoruz Walter Reyiz
Breaking Bad - Walter White Sinir Krizi 03:21
Breaking Bad - Walter White Sinir Krizi 587 izlenme - 2 yıl önce Walt, Gus’ı korumak için harekete geçer. Ancak onun yeni planını öğrenince farklı şekilde hareket etmeye mecbur kalır. Skyler’ın Ted Beneke’nin finansal problemlerini çözmek için verdiği uğraş sonuç vermeyince o da farklı yollara başvurur. Walt ailesini de yanına alıp kaçma planları yaparken, kimlik değiştirme vb. masraflarını karşılacağı paranın büyük bir kısmını Skyler ted’e vermiştir. Bu olaydan sonra Walter White ölmüştür, o artık Heisenberg’dir.
Walter White'la Ot Sarmayı Öğreniyorum - Breaking Bad 01:50
Walter White'la Ot Sarmayı Öğreniyorum - Breaking Bad 636 izlenme - 2 yıl önce Bir adam her konuda da iyi olamaz değil mi? Walt reyizden ot sarma denemeleri. En son amacına ulaştığı için bir sıkıntı yok gibi. Bazı arkadaşlar Breaking Bad videoları üzerinden prim yapıyor türünden yorumlar atıyor. Beyler bundan kazandığım bir para veya elde ettiğim maddi bir kar yok. Amacım size nostalji yaşatmak ve bu eşsiz diziden kesitleri yüksek kalitede izletmek.
Breaking Bad Remix Cover 04:59
Breaking Bad Remix Cover 428 izlenme - 2 yıl önce Popüler bir kitleye sahip olan Breaking Bad dizisi dünyada hayranları tarafından merakla izleniyor.. Bu Seferse olaya Remix açısından bakan bir müzisyen var. İyi İş çıkmış...
Meth Kafası ile Bisikletlilere Bakış - Jesse Pinkman 02:20
Meth Kafası ile Bisikletlilere Bakış - Jesse Pinkman 483 izlenme - 2 yıl önce Breaking Bad müdavimleri için çok tatlı bir aperatif. ulan diziyi baştan bir daha mı izlesem diyenler de çok olacaktır. Neyse efenim dizinin her bölümü, hemen hemen çoğu sahnesi efsanedir bu da öyle.
Jesse Pinkman - What Up Biatch - Ft. Heisenberg 02:31
Jesse Pinkman - What Up Biatch - Ft. Heisenberg 410 izlenme - 2 yıl önce Bir Breaking Bad sever tarafından yapılan çalışma. BB remixlerinden en hoşuma gideni sizinle paylaşmak istedim.
Walter White'tan Heisenberg'e Kırılma Anı (Breaking Bad) 01:56
Walter White'tan Heisenberg'e Kırılma Anı (Breaking Bad) 331 izlenme - 2 yıl önce Walter'ın, karısının (O. Skyler) paraları Benekey'e (Skyler'ın uzatmalı sevgilisi) verdiğini öğrenmesi üzerine kafayı yediği, Joker'e bağladığı sahneyi izliyoruz. Sahnenin gerçekten etkileyici, oyunculuk on numara. Resmen bir anda Walter White gidiyor, Heisenberg geliyor. Alkışlayarak izliyoruz.
Kolombiya İşi Breaking Bad (Metástasis Extended ) 06:16
Kolombiya İşi Breaking Bad (Metástasis Extended ) 396 izlenme - 2 yıl önce Kimilerine göre gelmiş geçmiş en iyi dizi olan breaking bad üç dört ay önce final yaptı ve bitti ama kolombiyalılar dizinin haklarını satın almış ve tekrar çekmiş, tekrar izlemek isteyenler takip edebilir ama bu kez ispanyolca. Son olarak bizim yapımcılar inşallah böyle bi girişimde bulunmaz saul goodman rolünde hallederiz kadiri falan görmek istemiyorum.
Breaking Bad Walter White / Heisenberg - Türk Versiyonu 00:06
Breaking Bad Walter White / Heisenberg - Türk Versiyonu 288 izlenme - 3 yıl önce Breaking Bad dizisi ile hayatımıza giren Walter White nam-ı diğer Heisenberg türkiye'de yaşasaydı, ne pişirirdi?
Walter White'lı İlaç Reklamı 01:10
Walter White'lı İlaç Reklamı 221 izlenme - 2 yıl önce Breaking Bad'de Bryan Cranston'ın canlandırdığı Walter White, Ensurance adlı ilaç firmasının reklamında oynadı.
Walter White'ın Mutfak Lavabosuna İşemesi 00:56
Walter White'ın Mutfak Lavabosuna İşemesi 220 izlenme - 2 yıl önce Skyler'ın kezbanlaşıp Walt reisi odaya almaması üzerine adamağız mesanesini mutfak lavabosuna boşaltıyor. İzlediğimde bayağı şaşırdığım bir sahneydi ve şu içerik sayesinde aklıma yeniden düştü. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/176043/pizza-mutfaginda-lavaboya-isemek