Hoşgeldiniz!

wasabi

wasabi 02:24
wasabi 4.757 izlenme - 7 yıl önce japonya'da bir kızı olduğunu öğrenen polis ''jean reno''kendini bir maceranın ortasında bulur.
Ceza Zarı Oynadık - Ahtapotu Yala, Balığı Öp, Wasabiyi Yüzüne Sür 11:53
Ceza Zarı Oynadık - Ahtapotu Yala, Balığı Öp, Wasabiyi Yüzüne Sür 1.338 izlenme - 9 ay önce Bu videoda çok ilginç ve eğlenceli bir yarışma yapıyoruz. Elimizde dev ceza zarları var. Zarlar ne derse kurban mecburen onu yapıyor. Diğer eğlenceli YAPYAP yarışmaları tam şurada: https://goo.gl/qhr1i1 YAPYAP'ın mobil uygulamasını şimdi indirebilirsiniz: Android cihazlar: https://goo.gl/F1WvEe iPhone ve iPad: https://goo.gl/LjfECj Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/ohaadiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Çiğ Balık Eti (Sashimi) Nasıl Yenir? 03:38
Çiğ Balık Eti (Sashimi) Nasıl Yenir? 2.992 izlenme - 3 yıl önce Japon abimiz nasıl sashimi yenileceğini uygulamalı olarak göstermiş. Önce Türk mutfağının çeşitliliğine ve kalitesine şükredelim sonra videoyu izleyelim.
Doraemon - Stand by Me Doraemon - Türkçe Dublajlı Fragman 01:37
Doraemon - Stand by Me Doraemon - Türkçe Dublajlı Fragman 1.041 izlenme - 2 yıl önce Nobita, Tokyo’da yaşayan 10 yaşında saf bir çocuktur. Bir gün Nobita’nın karşısına torununun torunu Sewashi ve insanlara yardım etmek için üretilmiş olan kedi robot Doraemon çıkagelir. Sewashi’nin ailesi çok zor zamanlar geçirmektedir. Sewashi, ailesinin geleceğini değiştirmek için Nobita’ya göz kulak olacak Doraemon’u getirmiştir. Nobita’yı mutlu edemezse Doraemon asla 22. yüzyıla geri dönemeyecektir. http://www.filmbankasi.com
Uyuyan Arkadaşa Wasabi Yedirmek 00:44
Uyuyan Arkadaşa Wasabi Yedirmek 867 izlenme - 3 yıl önce tam olarak ne olduğunu bilmediğim fakat wasabi olduğunu tahmin ettiğim bir kaşık acı şeyi uyuyan arkadaşının ağzına veriveriyor. son olarak şunu söylemek istiyorum; mazeretim var, wasabiyim ben.
Rey Mysterio screams Wasabi 00:30
Rey Mysterio screams Wasabi 503 izlenme - 5 yıl önce Jack Swagger puts an ankle lock on Rey Mysterio's torn ankle causing his to scream something that sounds a little like the word "wasabi."
İnsanlara Helva Diye Wasabi Yedirmek - Aras Karafil 03:38
İnsanlara Helva Diye Wasabi Yedirmek - Aras Karafil 104 izlenme - 8 ay önce Sosyal medya fenomeni Aras Karafil insanlara Çin helvası deyip wasabi yedirmiş , İnsanlar ağızları yanar yanmaz hemen yere tükürmüşler ve gözlerinden resmen alev atmış.
Shawn Wasabi - Uncool Lunch Tables (Skrillex Recess Mashup) 03:05
Shawn Wasabi - Uncool Lunch Tables (Skrillex Recess Mashup) 461 izlenme - 4 yıl önce
wasabi fragmanı 1 02:25
wasabi fragmanı 1 454 izlenme - 7 yıl önce japonya'da bir kızı olduğunu öğrenen polis ''jean reno''kendini bir maceranın ortasında bulur.
Çiğ Tavuk Yemek (Japon Mutfağı İçerir) 04:10
Çiğ Tavuk Yemek (Japon Mutfağı İçerir) 247 izlenme - 2 yıl önce Tokyo'da bulunan bu restoranda çiğ tavuk (sashimi) tadıyoruz. Keyifli seyirler. Çiğ at eti gelecek videoda. Önceki bölümler için: https://ordasaatkac.wordpress.com/2015/04/29/ciddiyetsiz-mini-belgesel-alternatif-japon-mutfagi/ Hepsi ve daha fazlası için ise: https://www.facebook.com/ordasaatkac
1 Dakikada Wasabi Yemek 02:33
1 Dakikada Wasabi Yemek 172 izlenme - 3 yıl önce Bir Dakikada Wasabi Yemek
Relacja z Stopro Freestyle Battle FILIPEK x TOMB (caa bitwa oficjalne video) 25.09.2015 Wasabi 17:39
Relacja z Stopro Freestyle Battle FILIPEK x TOMB (caa bitwa oficjalne video) 25.09.2015 Wasabi 27 izlenme - 2 yıl önce Zapraszamy do obejrzenia video relacji z Stopro Freestyle Battle Tomb x Filipek (fina konkursu Wszystko albo Nic) https://www.facebook.com/events/53353... Bitw poprowadzi RDI 25.09.2015 w klubie Wasabi Zwycizca zgarn 2000 z :) Zdjcia/Monta: Piotr PELO Godych dla http://www.stoproccent.com