Hoşgeldiniz!

Wes Anderson

Stanley Kubrick ve Wes Anderson Filmlerinden Benzer Sahnelerin Karşılaştırılması 05:59
Stanley Kubrick ve Wes Anderson Filmlerinden Benzer Sahnelerin Karşılaştırılması 2.958 izlenme - 2 yıl önce Sinemada Stanley Kubrick gibi bir isimden etkilenmeden film yapmak çok zor olsa gerek. Her sanatçı gibi Wes Anderson'ın da sahnelerinde esinlendiği birçok yönetmen olabiliyor...
Didik Didik Edilmeyen Sahnesi Kalmayan Wes Anderson Filmlerinin Tüm Supercut'ları 01:31
Didik Didik Edilmeyen Sahnesi Kalmayan Wes Anderson Filmlerinin Tüm Supercut'ları 764 izlenme - 2 yıl önce Neredeyse her sahnesinin bir başka sahnesi ile bağlantısı olduğu varsayılıp adına birçok supercut yapılan Wes Anderson'un bugüne kadar yapılan tüm supercut'ları bir videoda toplandı.
Simetri Takıntılı Yönetmen - Wes Anderson 02:23
Simetri Takıntılı Yönetmen - Wes Anderson 561 izlenme - 4 yıl önce Amerikalı yönetmen Wes Anderson'un ne kadar simetri hastası bir insan olduğunu ispatlamaya çalıştıkları video.
Françoise Hardy - Le Temps De L'amour 1964 02:23
Françoise Hardy - Le Temps De L'amour 1964 1.042 izlenme - 5 yıl önce Françoise Hardy - Le Temps De L'amour 1964
GIF'ler ile Wes Anderson Filmleri 01:28
GIF'ler ile Wes Anderson Filmleri 224 izlenme - 2 yıl önce Wes Anderson'ın en güzel sahnelerini bulup popüler animasyon sanatı GIF'lere dönüştüren 'whoispablo' isimli Vimeo hesabının başarılı çalışmasını izliyoruz.
Wes Anderson'dan Başrolünde Adrien Brody'li H&M İçin Yılbaşı Filmi 03:52
Wes Anderson'dan Başrolünde Adrien Brody'li H&M İçin Yılbaşı Filmi 73 izlenme - 1 yıl önce Adrien Brody'nin başrolünde olduğu yönetmenliğini Wes Anderson'ın yaptığı H&M filmi yayınlandı. Bir trende balayan filmin hikayesi kötü hava koşullarıyla geciken trenin içinde Adrien Brody'nin günü kurtarmasını konu alıyor.
Simetri Manyağı Yönetmen - Wes Anderson 02:23
Simetri Manyağı Yönetmen - Wes Anderson 52 izlenme - 2 yıl önce Amerikalı yönetmen Wes Anderson'ın ne kadar titiz, ilginç ya da takıntılı olduğunu belgelemeye çalışmışlar.
The Grand Budapest Hotel Film Efektleri - Wes Anderson 04:51
The Grand Budapest Hotel Film Efektleri - Wes Anderson 62 izlenme - 2 yıl önce Wes Anderson'un 2012 yapımlı The Grand Budapest Hotel isimli filminin efekt yapım süreci. İlginç hilelerle bezeli bir video.
Wes Anderson Film Portföyü 02:39
Wes Anderson Film Portföyü 98 izlenme - 3 yıl önce Sinemanın fark yaratan yönetmenlerinden biri olan Wes Anderson'un filmografisi. Filmlerinde ise genellikle erken olgunlaşan gençlerin ön planda olduğu , ilginç diyalogların ve renkli kişiliklerin öne çıktığı yapımlarıyla dikkati çekmektedir. Benim favori filmim Yaman Tilki olmuştur lakin diğer yapımları da mutlaka izlenmeli..
Sahne Sahne Karşılaştırma ile Wes Anderson'ın Esinlendiği Filmler 02:39
Sahne Sahne Karşılaştırma ile Wes Anderson'ın Esinlendiği Filmler 9 izlenme - 1 yıl önce ABD'li yönetmen Wes Anderson başarısı tartışılmaz. Olaylara, insanlara, müziğe önem veren sinemayı bir tiyatro sahnesi gibi işleyerek size sunan Wes Anderson'ın her biri ayrı güzel ve başarılı filmlerinde esinlendiği filmler mevcut. Kendisinden önce yapılan çalışmaları çok iyi inceleyen yönetmenin filmlerini çekerken esinlendiği diğer filmler bu videoda karşılaştırmalı olarak ele alındı.
The Auteurs Of Christmas 02:30
The Auteurs Of Christmas 29 izlenme - 4 yıl önce Christmas Morning Through The Eyes Of A Few Of Our Favourite Film Directors.happy Holidays From Fourgrounds Media Inc. And Suitcase İn Point Theatre Company ...