Hoşgeldiniz!

Wesley Snipes

Gallowwalker Fragman 02:05
Gallowwalker Fragman 7.269 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Wesley Snipes, Kevin Howarth, Riley Smith gibi isimlerin yer aldığı aksiyon korku türündeki Gallowwalker filminin resmi fragmanı.
Armed Response (2017) Fragman 01:38
Armed Response (2017) Fragman 685 izlenme - 9 ay önce 2017 yapımı Armed Response filminin fragmanı. Filmde Wesley Snipes, Anne Heche ve Dave Annable rol alıyor.
Blade 08:47
Blade 3.980 izlenme - 10 yıl önce
Cezalandırıcı - Fragman(1993) 02:05
Cezalandırıcı - Fragman(1993) 1.850 izlenme - 3 yıl önce 1990larda metropol teröristi Simon Phoenix (Wesley Snipes), kamuya karşı işlediği suçlardan ötürü dondurularak buz içine hapsedilir. Onu adelete teslim eden ve sert metotlarıyla ünlü polis memuru John Spartan (Sylvester Stallone) da Phoenix tarafından kurulan bir komploya kurban gider ve bir otobüs dolusu masum sivili öldürmekle suçlanarak aynı akıbete uğrar.2032 yılında, şiddetten temizlenmiş ve sinir bozucu derecede sorunsuz görünen San Angeles’te (Los Angeles’in 2023teki adı) Phoenix yanlışlıkla serbest kalır ve şiddetle başetmeye hiç de alışık olmayan polis teşkilatı dehşete kapılarak Spartan’ı da uykusundan uyandırır ve yardımını istemek zorunda kalır. Burada sempatik kadın polis Lenina Huxley (Sandra Bullock) ile uyumsuz bir çift oluştururlar. Şakacı tavırları ve aksiyonperver mizacı ile Spartan şehrin, yeraltında yaşayan evsiz isyancılarla dolu bir sahte cennet olduğunu zaman geçmeden anlayacaktır. Filmin sonunda, şehrin her iki kanadını oluşturan kesime kolaycı ve maço bir şekilde yol gösterirken meşhur repliğini söyleyecektir: ‘siz biraz temizlenin, siz de biraz kirlenin’ Filmin önemi ve güzelliği bakımından açıklayıcı olacağını düşündüğüm bu alıntı özeti sizlerle paylaşmak istedim. Bunun dışında söylemek istediğim,filmin 2023 yıllarına ait bir tuvalet sahnesinde geçen 3 deniz kabuğunun ne işe yaradığı, nasıl kulllanıldığı hala muammadır. Ve söylemeden geçemeyeceğim dostlar,Sandra Bullock'a hastayım.. Simon diyor ki... (Demolition Man-1993)
Blade [Bıçağın İki Yüzü]-Kan Banyosu 07:09
Blade [Bıçağın İki Yüzü]-Kan Banyosu 933 izlenme - 3 yıl önce Blade 1998 yapımı Stephen Norrington yönetmenliğinde ünlü Marvel çizgi romanı karakteri Blade'in sinemaya uyarlanmış korku içerikli aksiyon filmidir. Filmin başrolünde Wesley Snipes vardır. Senaryosunu ise daha sonra da Snipes ile çalışan David Goyer yazmıştır. Filmin 1998 yılında gişedeki başarasını gören yapımcılar filmin 2002 yılında bir devam filmini, 2004 yılında ise üçüncü filmini çektiler. Üçüncü filmiyle beyazperdelere veda ettiği söylense de devamı olacağına dair söylentiler vardır. Tvde ilk kez Star'da 18 olarak yayınlanmıştır.
The Expendables 3 Fragman 00:55
The Expendables 3 Fragman 2.366 izlenme - 4 yıl önce Aksiyon hayranlarının favori serilerinden olan Cehennem Melekleri'nin son filmi, Sylvester Stallone, Jason Statham, Arnold Schwarzenegger, Dolph Lundgren, Jet Lİ ve Bruce Willis'ten oluşan yine efsane bir kadroyu bir araya getiriyor. Bu filmin bir zamanların Blade'i olarak tanıdığımız Wesley Snipes'ın hapishane günlerinden sonra kamera önüne geçtiği ilk film olarak da ayrıca önemli. Filmin yönetmenliği ise Patrick Hughes'a ait.
Detonator (Fünye) Fragman 01:08
Detonator (Fünye) Fragman 1.336 izlenme - 4 yıl önce Gizli C.I.A ajanı Sonni Grifith (Wesley Snipes) , bir silah tüccarını yakalamak ve nükleer bir silahın satşını durdurmak için yalnız başına Polonya’ya gider.Silah tüccarı Griffith’in kim olduğunu öğrendiğinde , Griffith kendini hapse attırır.Ancak C.I.A yeni bir görev için onu hapisten çıkarır.Yeni görevi güzeller güzeli Nadia’ya Brileşik Devletler’e dönene kadar eşlik etmektir.Griffith çok geçmeden yüksek iradeli Nadia’nın , yok etmeye çalıştığı silah tüccarı tarafından yakalandığını ve bu şeytani adamın ,nükleer bombayı alması için gereken , Nadia’nın gizlediği 30 milyon doların nerede saklı olduğunu öğrenmeden durmaya asla niyeti olmadığını anlar.C.I.A’den paranın yeri ve Griffith ile Nadia’nın gerçek kimliği ile ilgili bilgiler sızmaya devam ettikçe , hem kendilerini hemde dünyayı kurtarmak için ikisi silah tüccarlarıyla ölesiye savaşmak zorunda kalırlar.
Blade - Final Sahnesi 03:18
Blade - Final Sahnesi 441 izlenme - 3 yıl önce Asıl adı Eric Brooks olan Blade, dünyaya vampir bir adamın ve normal bir kadının çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Ancak o daha doğmadan babası onu terk eder, annesi ise ona tek başına bakamayacağını düşünür ve onu sokağa bırakır. Bunun bir nedeni de onunda giderek bir vampire dönüşmeye başlamasıdır. Blade sokaklarda büyür. Daha çocukken diğerlerinden farklı olduğunu fark eder. O tam bir vampir değildir, ama kana ihtiyaç duyar ve diğer vampirler kadar da güçlüdür. Bu yeteneklerini fark eden bir vampir avcısı olan Whistler, onu yanına alır ve eğitir, böylece Blade vampirlerin kabusu olur. Bir yandan da tam bir vampire dönüşmeden annesini bulmak hayattaki tek amacıdır.
Blade Soundtrack - Blood Rave 10:11
Blade Soundtrack - Blood Rave 355 izlenme - 3 yıl önce Blade filminin unutulmaz film müziğini paylaşıyorum arkadaşlar. Gösterime girdiği dönemlerde bu müziklede oldukça beğeni toplamıştır.Kemerlerinizi bağlayıp sıkı tutunun.. (Blade-1998)
Gallowwalkers Fragman 2 01:25
Gallowwalkers Fragman 2 305 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Wesley Snipes, Kevin Howarth, Riley Smith gibi isimlerin yer aldığı Gallowwalkers filminin ikinci resmi fragmanı.
the marksman trailer 01:40
the marksman trailer 290 izlenme - 7 yıl önce
Blade - Fragman (1998) 02:00
Blade - Fragman (1998) 172 izlenme - 3 yıl önce Wesley Snipes'ın en iyi performanslarından biri.Blade serisinin ilk filmi karşınızda. Vampir efsanesinin işlendiği en mükemmel filmlerden biridir. Kendiside vampirler tarafından emiklenmiş olan kahramanımız, vampirliği yaymaya değil vampirlere ölümüne bir savaş açmıştır. Kendine has silahları, kendine has giyim tarzı,farklı dövüş sahneleri, özelliklede müzikleriyle bir döneme damgasını vuran bir film. Öyle ki hoş bir klip tadında hala da izlemekten sıkılmadığım bir filmdir.
Blade - Vampire Dance Club Theme 10:12
Blade - Vampire Dance Club Theme 53 izlenme - 2 yıl önce Blade - Vampire Dance Club Theme ________@_________xclas_______________ Watch the full Blade movie: http://smarturl.it/blademovie Download the Blade soundtrack here: http://smarturl.it/bladesoundtrack Vampire dance club theme Blade theme Blade vampire theme
Blade - Fragmanları 09:16
Blade - Fragmanları 54 izlenme - 3 yıl önce Vampirler her geçen gün çoğalmaktadır ve insnlara saldırmaktadır. yine bir gün olağan saldırılarında hamile bir bayana saldırılar. saldırı sonucu kadın ölür ama çocuğu dünyaya gelir. yarı insan yarı vampir olan bu çocuk ilerde tüm vampirlere savaş açacak bir süper kahraman olacaktır. Yarı insan olmasından olayı güneş ışığından etkilenmeyen blade tüm vampirlerin korkulu rüyası olacaktır. Bıçağın İki Yüzü (1998) Blade 2 (2002) Blade: Trinity (2004) Blade The Series