Hoşgeldiniz!

west side story

west side story 00:31
west side story 5.211 izlenme - 7 yıl önce jets'in üyesi tony'nin richard beymer sharks'ın liderinin kız kardeşi maria'ya natalie aşık olmasıyla iki grup arasında bir şiddet patlaması olur ve filmin kalpleri kıran finalinde pek çok masum kan dökülür.
Lang Lang - Tonight From West Side Story (Audio) 04:52
Lang Lang - Tonight From West Side Story (Audio) 481 izlenme - 1 yıl önce Lang Lang - Tonight From West Side Story (Audio) 2016 En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
West Side Story - America (Altyazılı) 03:28
West Side Story - America (Altyazılı) 615 izlenme - 3 yıl önce Türkiyede ''Batı Yakasının Hikayesi'' olarak vizyona giren film. 1961 yapımı 11 oscarlı bu efsane başyapıtın belki de en eleştirisel performansı... 'Amerikan Rüyası' deyiminin gerçeklerini muzipçe dile getiren America şarkısındaki karşılıklı atışmalı sözler oldukça manidar, aynı zamanda oldukça eğlenceli. Büyük hayallerin beşiği Amerika'ya kavuşmak, Amerika'da etnik kökenli olmak, memleket topraklarını özlemek, bir beyaz amerika'lı gibi yaşamaya öykünmek, Amerika'ya alışmak ve alışamamak... Bizim gurbetçilik dediğimiz durumun okyanus ötesi versiyonunun gerçekleri dans, müzik ve espirili bir dille karşınızda. İzleyicilere Not: Mor elbiseli muhteşem Rita Moreno'yu HBO draması OZ'da Rahibe Peter Marie rolüyle tanıyor olabilir çoğunuz. Not 2: Hayatımda ilk defa altyazı ayarladığım için abuk oldu biraz, takip etmekte zorlananlardan özür diliyorum, kusuruma bakmayınız lütfen.
Rennata - West Side Story 03:24
Rennata - West Side Story 377 izlenme - 3 yıl önce Rennata - West Side Story (Audio) 2015 Şarkı Sözleri (lyrics): Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Rennata - West Side Story (Audio) Music video for West Side Story (Audio) performed by Rennata. (C) 2015 Sky Eye Entertainment.
west side story fragmanı 1 00:31
west side story fragmanı 1 694 izlenme - 7 yıl önce jets'in üyesi tony'nin richard beymer sharks'ın liderinin kız kardeşi maria'ya natalie aşık olmasıyla iki grup arasında bir şiddet patlaması olur ve filmin kalpleri kıran finalinde pek çok masum kan dökülür.