Hoşgeldiniz!

WFL

Koşamayanlar için koşuyoruz. Wings for Life World Run 3 Mayıs’ta Alanya’da 00:30
Koşamayanlar için koşuyoruz. Wings for Life World Run 3 Mayıs’ta Alanya’da 394.076 izlenme - 2 yıl önce Koşamayanlar için koşuyoruz. Wings for Life World Run 3 Mayıs’ta Alanya’da http://www.wingsforlifeworldrun.com/tr/tr/
Wings For Life World Run Böyle Geçti 00:47
Wings For Life World Run Böyle Geçti 100 izlenme - 2 yıl önce 3 Mayıs 2015 tarihinde katılımcılar, altı kıtada 35ten fazla lokasyonda saat tam 11.00da (UTC) Wings for Life World Run etkinliğini başlatmak üzere bir araya gelecek. Bu sene Türkiyedeki yarışın destinasyonu yine Alanya olacak. Sporx, Redbull ile yaptığı anlaşma ile bu organizasyonun sponsorları arasında yer aldı.
Wings For Life World Run, Alanya'da... 07:32
Wings For Life World Run, Alanya'da... 45 izlenme - 2 yıl önce Wings for Life World Run, dünyanın dört bir yanında omurilik araştırma projelerini finansa eden, kar amacı gütmeyen Wings for Life vakfını desteklemek üzere başlatıldı. Sporx de bu organizasyonun sponsorları arasında yer alıyor.
Wings For Life World Run İle Koştular 01:29
Wings For Life World Run İle Koştular 37 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en ilham verici ve bir o kadar da eğlendirici ve rekabetçi koşu etkinliği ikinci kez düzenleniyor. 3 Mayıs 2015 tarihinde katılımcılar, altı kıtada 35ten fazla lokasyonda saat tam 11.00da (UTC) Wings for Life World Run etkinliğini başlatmak üzere bir araya gelecek. Sporx de bu organizasyonun sponsorları arasında yer alıyor.
Wings For Life World Run 2014 02:38
Wings For Life World Run 2014 29 izlenme - 2 yıl önce Wings for Life World Run, dünyanın dört bir yanında omurilik araştırma projelerini finansa eden, kar amacı gütmeyen Wings for Life vakfını desteklemek üzere başlatıldı. Wings for Life World Run katılım ücretlerinin tamamı ve tüm sponsorluk ücretleri doğrudan araştırmaya gidiyor. Sporx de bu organizasyonun sponsorları arasında yer alıyor.
Ünlüler yardım için direksiyon başında 04:12
Ünlüler yardım için direksiyon başında 3 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın her yerinde aynı anda başlayan, Wings for Life World Run koşusu bu yıl ikinci kez düzenlenecek. 3 Mayıs 2015teki koşuya katılanlar altı kıtada ve 35ten fazla lokasyonda Türkiye saatiyle 14:00da Wings for Life World Runa başlayacak. Rekor katılımla başvuruların 28 Nisanda kapanacağı yarışta şimdiden dünya çapında 60 bin koşucu kayıt yaptırdı.