Hoşgeldiniz!

what dreams may come

what dreams may come 00:31
what dreams may come 12.686 izlenme - 7 yıl önce chris nielsen ve karısı annie kaçınılmaz bir şekilde birbirine bağlanmış olan birbiri için yaratılmış bir çifttir. bir otomobil kazasında çocukları öldüğünde chrisin tutkusu ve şefkati annieyi yaşama bağlayan tek şey olarak kalır. bir gün chris de öldüğünde acıya dayanamayan annie kendi canına kıyar. sevgilisine her ne pahasına olursa olsun bağlanmış olan chris cenneti terkeder ve karısıyla birlikte olmak için cehennemin derinliklerine doğru bir yolculuğa başlar.
what dreams may come 1 fragmanı 00:31
what dreams may come 1 fragmanı 3.587 izlenme - 7 yıl önce chris nielsen ve karısı annie kaçınılmaz bir şekilde birbirine bağlanmış olan birbiri için yaratılmış bir çifttir. bir otomobil kazasında çocukları öldüğünde chrisin tutkusu ve şefkati annieyi yaşama bağlayan tek şey olarak kalır. bir gün chris de öldüğünde acıya dayanamayan annie kendi canına kıyar. sevgilisine her ne pahasına olursa olsun bağlanmış olan chris cenneti terkeder ve karısıyla birlikte olmak için cehennemin derinliklerine doğru bir yolculuğa başlar.
Toygar Işıklı Kırılgan 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 04:20
Toygar Işıklı Kırılgan 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 2.581 izlenme - 6 yıl önce 'âdem'in hikâyesini hatırlayan herkes, her şey kendi başından geçmiş gibi olur.. kendi hikâyesini okur.. ben? benden önce seçilmiş bir yolun yolcusu olarak geldim bu dünyaya ben.. bana sorulmadı.. ama sorulsaydı ben de seçerdim.. açık itiraf işte: yasak meyveyi/unutarak ve hatırlayarak ben de yerdim.. hangimiz balçık bedeni yaratılmışların en üstünü kılacak olan kutsal nefese, özgür iradaye hayır, derdik? hangimiz insan olmanın şerefli bilincine, kansız olaysız bir masumluk halini tercih ederdik? hangimiz bu dünya yolculuğunun onurlu yorgunluğuna, kazasız belâsız cennet yaşamının bilgisizliğini yeğlerdik? bilmenin güvencesini hangimiz neylerdik? bildiğini bilmeyen bilgisini ne yapsın? sen biliyordun ben bilmiyordum, buna kim dayanabilir? demem o ki, dağların taşların taşımaya takat yetiremediği teklifi hangimiz reddederdik? ödülle cezayı hangimiz ayırt edebilirdik? yasak meyveyi hangimiz yemezdik? böyle ağır sınanmasa âdem kendisini nereden bilecekti? geçici yanılgısının sebebi olan şey, onun sahiplenilmesine de neden olan şeydir.. ve böyle bir sahipleniliş için insan olan gözden düşmeyi, sürgün edilmeyi, her şeyi göze alabilir..' nazan bekiroğlu (lâ-sonsuzluk hecesi'nden)
Çok Sevdiğimiz Filmler: Aşkın Gücü - Fragman (1998) 00:31
Çok Sevdiğimiz Filmler: Aşkın Gücü - Fragman (1998) 551 izlenme - 3 yıl önce Gençken bir gölde çok güzel bir kızla tanıştım… Anlatım o denli akıcı ki içine girmeden duramadığınız bir aşk masalını yaşıyor ve seyir boyunca hayıflanıyorsunuz ben neden böyle bir aşka düşmedim hiç diye. Aslında sinemada klasik hale gelmiş bir konuyu gayet başarılı anlatan yapım sırf bu renkli ve bir o kadar da sade anlatımı dolayısıyla seyredilmeye değer hale geliyor. Film gösterime girdiği tarihte çok fazla ses getiremese de yıllar içinde hak ettiği yeri almayı başardı. Varlığı, aşkı, değer ölçülerini felsefi bir bakış açısıyla irdeleyen yapım tüm o ağdalı sözlerinin arasında sunduğu renk cümbüşü ile izleyene hem ders veriyor hem de izlemeyi kolay hale getiriyor. Cümlelerin ağdalı dünyasından sıkıldığınızda renklere, karşınızda uzanan tabloya sarılıp izlemeye devam edebiliyorsunuz. Bu açıdan da anlatmak istediğini ölçüyü kaçırmadan, görselliği akıllıca kullanarak anlatan bir film. Herkesin cehennemi ayrıdır. Sadece ateş ve acıdan oluşmaz. Asıl cehennem yolunda gitmeyen hayatınızdır. Hala seyretmediyseniz izleyin. Alıntı: Melahat Yılmaz Özberk Saygılar,
Rebel Moves Mancis 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 06:02
Rebel Moves Mancis 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 170 izlenme - 5 yıl önce 'kesiyorum durduğumuz yeri ortasından ey görünüş! seni bir yerinden hiç anlamıyorum dibinde değil ayaklarımın, damarlarında derinliğini orda tutan, ordan harcayan uçsuz bucaksız bir uçurum..' edip cansever (uçurum'dan)