Hoşgeldiniz!

while my guitar gently weeps

Eric Clapton - While My Guitar Gently Weeps @ Bestconcertsever 06:09
Eric Clapton - While My Guitar Gently Weeps @ Bestconcertsever 1.975 izlenme - 4 yıl önce Tarihteki En İyi Konserlerden Sahneler Paylaşan Kanalımız Eric Clapton'un En Beğinilen Şarkısı While My Guitar Gently Weeps'in Canlı Performansını Paylaşıyor. izlesene@bestconcertsever etiketler: Eric, Clapton, Canlı, Hd, While, My, Guitar, Gently, Weeps
The Beatles - While My Guitar Gently Weeps 04:36
The Beatles - While My Guitar Gently Weeps 680 izlenme - 5 yıl önce
While My Guitar Gently Weeps - George Harrison 04:47
While My Guitar Gently Weeps - George Harrison 998 izlenme - 8 yıl önce while my guitar gently weeps - george harrison
While My Guitar Gently Weeps - Jake Shimabukuro 04:34
While My Guitar Gently Weeps - Jake Shimabukuro 200 izlenme - 3 yıl önce The Beatles'ın while my guitar gently weeps şarkısının bir de ukulele ile dinleyin. Pek çok insanın ciddiye bile almadğı ukulele'yi ağlatan bir arkadaştır kendisi.
Eric Clapton -  While My Guitar Gently Weeps (Concert for George) 06:09
Eric Clapton - While My Guitar Gently Weeps (Concert for George) 128 izlenme - 3 yıl önce Gelmiş geçmiş tüm zamanların en iyi gruplarından kabul edilen hatta belki en iyisi The Beatles'ın 1968 yılında çıkardığı The White Album isimli albümünde yer alan George Harrison şarkısı. Bu versiyonu ise yanılmıyorsam 2002 yılında Eric Clapton'ın George Harrison anısına düzenlediği Concert for George konserde çalınmıştır. Sahnede Eric Clapton, eski beatle Paul McCartney, Billy Preston, Eric Clapton'ın gitaristi Andy Fairweather-low, Travelling Wilburys grubundan eski grup arkadaşı Jeff Lynne ve George Harrison'a çok benzeyen oğlu Dhani Harrison var. Aynı zamanda şöyle bir hikayesi de var; George Harrison'un kayıt için Beatles elemanlarının da hazır bulunduğu stüdyoya davet ettiği Eric Clapton, daha önce kimse Beatles ile çalmadı hem diğer elemanlar beni istemezler diye çok çekinmiş. Ancak White Album'ün kayıtları esnasında sürekli birbirlerinin gırtlaklarına sarılan grup elemanları, Clapton'ın varlığında uysallaşmışlar. Sonuçta da kayıt süper olmuş. Ayrıca George Harrison'a, The Beatles'a, Eric Clapton'a ilgi duyan varsa Martin Scorsese'nin bu belgeselini kesinlikle izlemeliler. Türkçe altyazısı mevcut. http://www.imdb.com/title/tt1113829/?ref_=nv_sr_3 Umarım hakettiği ilgiyi görür. Teşekkürler, keyifli dinlemeler.
While My Guitar Gently Weeps - George Harrison 04:45
While My Guitar Gently Weeps - George Harrison 128 izlenme - 3 yıl önce Yıl 1971. New York'da Bangladeş için verilen bir konserden. Bana göre en iyi Beatles şarkısıdır ve en yakışan ses de George Harrison'ın. Şarkı Sözleri (lyrics): i look at you all see the love there that's sleeping while my guitar gently weeps i look at the floor and i see it needs sweeping still my guitar gently weeps i don't know why nobody told you how to unfold your love i don't know how someone controlled you they bought and sold you i look at the world and i notice it's turning while my guitar gently weeps with every mistake we must surely be learning still my guitar gently weeps look at you all look at you all look at you all look at you all i don't know how you were diverted you were perverted too i don't know how you were inverted no one alerted you look at you all still my guitar gently weeps look at you all look at you all look at you all look at you all still my guitar gently weeps
The Beatles While My Guitar Gently Weeps 05:39
The Beatles While My Guitar Gently Weeps 211 izlenme - 6 yıl önce
Prince, Tom Petty, Steve Winwood, Jeff Lynne And Others - 06:15
Prince, Tom Petty, Steve Winwood, Jeff Lynne And Others - "While My Guitar Gently Weeps" 166 izlenme - 5 yıl önce Prince, Tom Petty, Steve Winwood, Jeff Lynne And Others Perform "while My Guitar Gently Weeps" At The 2004 Hall Of Fame Inductions
Ankara Lisesi - Santana & India Arie - While My Guitar Gently Weeps 03:36
Ankara Lisesi - Santana & India Arie - While My Guitar Gently Weeps 141 izlenme - 4 yıl önce 2012 Ankara elemelerinde Ankara Lisesi Santana & India Arie'dan While My Duitar Througt Weeps parçsasını seslendiriyor.
Gür Akad - While My Guitar Gently Weeps (Canlı Performans) 07:57
Gür Akad - While My Guitar Gently Weeps (Canlı Performans) 79 izlenme - 3 yıl önce Gür Akad üstadın 24.12.2011 tarihli TV8 Disko Kralı performansı. Her ne kadar bu muhteşem performansı vasat bir stüdyo seyircisi karşısında vermiş olsa da onun gönüllerimizdeki yeri sağlamdır diyor, iyi seyirler diliyorum efendim.
gür akad while my guitar 07:57
gür akad while my guitar 129 izlenme - 6 yıl önce
While My Guitar Gently Weeps - My Cover 03:25
While My Guitar Gently Weeps - My Cover 156 izlenme - 8 yıl önce the beatles'in bu eşsiz parçasını yorumlamaya çalıştım.3-4 saatte gitar ve vokallerinin bana ait olduğu ve mixin bana ait olduğu bu parça çıktı.İyi dinlemeler.