Hoşgeldiniz!

white house

Beyaz Saray Düştü 01:53
Beyaz Saray Düştü 66.414 izlenme - 5 yıl önce Herhangi bir gün gibi başlamıştı...Beyaz Saray Düştü 12 Temmuz’da sinemalarda.
Beyaz Saray Düştü Türkçe Altyazılı Fragman 01:53
Beyaz Saray Düştü Türkçe Altyazılı Fragman 16.453 izlenme - 5 yıl önce Columbia Pictures'ın "Beyaz Saray Düştü / White House Down" filminde, polis kuvvetlerinde görevli John Cale, (Channing Tatum) Başkan James Sawyer'ı (Jamie Foxx) korumak için Gizli Servis görevine başvurmuş ancak kabul edilmemiştir. Küçük kızını bu haber ile hayal kırıklığına uğratmak istemeyen Cole, onu Beyaz Saray turuna götürür. Baba-kız Beyaz Saray'ı gezdikleri sırada, ağır silahlarla donanımlı ordu mensubu olmayan askerler tarafından Beyaz Saray kuşatılır. Kısa sürede büyük bir kaosun hakim olduğu ortamda, küçük kızını, başkanı ve ülkeyi kurtarmak için Cale'in zamana karşı yarışması gerekmektedir. Yönetmen Roland Emmerich, yazar James Vanderbilt, yapımcılar Bradley J. Fischer, Harald Kloser, James Vanderbilt, Larry Franco, ve Laeta Kalogridis. Yönetici yapımcılar Ute Emmerich, Channing Tatum ve Reid Carolin.
Beyaz Saray Düştü - Uzun Fragman 04:19
Beyaz Saray Düştü - Uzun Fragman 2.475 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Channing Tatum, Jamie Foxx, Maggie Gyllenhaal gibi isimlerin yer aldığı Beyaz Saray Düştü filminin dört dakikalık uzun fragmanı.
CLIP: President Obama's Anger Translator (C-SPAN) 05:10
CLIP: President Obama's Anger Translator (C-SPAN) 337 izlenme - 3 yıl önce CLIP: President Obama and his anger translator at 2015 White House Correspondents’ Dinner. Watch complete video here: http://cs.pn/1JFZuMo
Beyaz Saray Düştü Fragman 02:30
Beyaz Saray Düştü Fragman 619 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Channing Tatum, Jamie Foxx, Maggie Gyllenhaal gibi isimlerin yer aldığı Beyaz Saray Düştü (White House Down) filminin resmi fragmanı.
Osuruğunu Obama'ya Mektupla Yollayan Adam 00:46
Osuruğunu Obama'ya Mektupla Yollayan Adam 267 izlenme - 3 yıl önce Videoyu yapan herifin minyatür Jack Daniel's şişesine cayır cayır osurup üşenmeden zarfa koyarak White House'a yollaması tüyleri diken diken edecek türden bir yapıt.
Beyaz Saray Düştü / White House Down / Tv spot 00:32
Beyaz Saray Düştü / White House Down / Tv spot 425 izlenme - 5 yıl önce 12 Temmuz'da sinemalarda! Büyük ölçüde kızını etkilemek amacıyla gizli servise dahil olabileceği bir görevde çalışmayı isteyen John Cale, Başkan James Sawyer'ın korumalarından biri olabilmek için başvuruda bulunur. Ancak ne yazık ki karşılığında aldığı yanıt olumsuz olur. Olumsuz haberi kızına vermekte zorlanan genç adam, kızını Beyaz Saray'a gidecekleri bir gezintiye çıkarır. Burada haberi vermeye hazırlanırken ortalık bir anda karışır. Paramiliter bir grup asker, Beyaz Saray'ı işgal etmiştir. Başkan, First Lady ve çocuklarının hayatı tehlikede; üçünün kaderi de John Cale'in ellerindedir! Independence Day, The Day After Tomorrow ve 2012 gibi yüksek bütçeli filmlere imza atan Alman yönetmen Roland Emmerich'in yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosu Zodiac ve The Amazing Spider-Man filmlerinin senaryolarını yazan James Vanderbilt'e emanet. Başrollerinde ise son dönemin parlayan yeteneklerinden Channing Tatum, Jamie Foxx ve Maggie Gyllenhaal bulunuyor.
Danışmanı ve Yardımcısını Yağmurdan Koruyan Obama 01:46
Danışmanı ve Yardımcısını Yağmurdan Koruyan Obama 163 izlenme - 3 yıl önce Şimdi sen koskoca Obama'sın. Dünyanın en güçlü ordusuna, en büyük ekonomisine sahip ülkenin devlet başkanısın ve bir şemsiye tutanın bile yok. Eşine ve misafirin sarışın kadına şemsiyeyi sen tutuyorsun, tam da denk getiremiyorsun, sucuk gibi ıslanıyorsun. Zaten Aksaray'ın onda biri kadar ve üç yüz yıllık Beyaz Saray'ı yıkıp, yeni ve devasa bir saray yapmıyorsun, Manhattan ortasındaki devasa Central Park'ı imara açmıyorsun. Sen ne biçim dünya liderisin?
Beyaz Saray Düştü Kamera Arkası Görüntünleri 03:19
Beyaz Saray Düştü Kamera Arkası Görüntünleri 336 izlenme - 5 yıl önce Channing Tatum ve Jamie Foxx'un başrolünde yer aldığı White House Down (Beyaz Saray Düştü) filminin kamera arkası görüntüleri.
Beyaz Saray Düştü - White House Down / Türkçe Altyazılı Fragmanı 01:53
Beyaz Saray Düştü - White House Down / Türkçe Altyazılı Fragmanı 382 izlenme - 5 yıl önce Columbia Pictures'ın "Beyaz Saray Düştü / White House Down" filminde, polis kuvvetlerinde görevli John Cale, (Channing Tatum) Başkan James Sawyer'ı (Jamie Foxx) korumak için Gizli Servis görevine başvurmuş ancak kabul edilmemiştir. Küçük kızını bu haber ile hayal kırıklığına uğratmak istemeyen Cole, onu Beyaz Saray turuna götürür. Baba-kız Beyaz Saray'ı gezdikleri sırada, ağır silahlarla donanımlı ordu mensubu olmayan askerler tarafından Beyaz Saray kuşatılır. Kısa sürede büyük bir kaosun hakim olduğu ortamda, küçük kızını, başkanı ve ülkeyi kurtarmak için Cale'in zamana karşı yarışması gerekmektedir. Yönetmen Roland Emmerich, yazar James Vanderbilt, yapımcılar Bradley J. Fischer, Harald Kloser, James Vanderbilt, Larry Franco, ve Laeta Kalogridis. Yönetici yapımcılar Ute Emmerich, Channing Tatum ve Reid Carolin. 12 Temmuz'da sinemalarda.
Beyaz Saray Düştü Filmi Görsel Efektleri 02:46
Beyaz Saray Düştü Filmi Görsel Efektleri 190 izlenme - 3 yıl önce Holivudun (Hollywood) insanları nasıl kandırdığını gözler önüne sermeye devam ediyoruz. Beyaz Saray Düştü (White House Down) 2013 yapımı Channing Tatum, Jamie Foxx, Maggie Gyllenhaal gibi isimleri kadrosunda barındıran ABD yapımı aksiyon filmidır. Bildik Amerikan milliyetciliğini insanlara aşılamaya çalışan bol kırdılı vurdulu bi film. İşte o filmin görsel efektlerine göz atıyoruz. Her gördüğüne inanmayanların sitesi Alkışlarlayaşıyorum.com
Beyaz Saray Düştü Filmi Görsel Efektleri 02:46
Beyaz Saray Düştü Filmi Görsel Efektleri 196 izlenme - 4 yıl önce Holivudun (Hollywood) insanları nasıl kandırdığını gözler önüne sermeye devam ediyoruz. Beyaz Saray Düştü (White House Down) 2013 yapımı Channing Tatum, Jamie Foxx, Maggie Gyllenhaal gibi isimleri kadrosunda barındıran ABD yapımı aksiyon filmidır. Bildik Amerikan milliyetciliğini insanlara aşılamaya çalışan bol kırdılı vurdulu bi film. İşte o filmin görsel efektlerine göz atıyoruz.
In Performance At The White House Bob Dylan 03:37
In Performance At The White House Bob Dylan 187 izlenme - 4 yıl önce Bob Dylan performs "The Times They Are A-Changin'" in his first performance at the White House.
Beyaz Saray Düştü - Javelin Sahnesi 00:50
Beyaz Saray Düştü - Javelin Sahnesi 312 izlenme - 5 yıl önce Oyuncu kadrosunda Channing Tatum, Jamie Foxx, Maggie Gyllenhaal, Jason Clarke, Richard Jenkins, James Woods gibi isimlerin yer aldığı Beyaz Saray Düştü filminin Javelin isimli sahnesi.
Beyaz Saray Düştü & White House Down - Uzun Fragman 04:19
Beyaz Saray Düştü & White House Down - Uzun Fragman 184 izlenme - 5 yıl önce Beyaz Saray Düştü & White House Down - Uzun Fragman Film Özeti: Büyük ölçüde kızını etkilemek amacıyla gizli servise dahil olabileceği bir görevde çalışmayı isteyen John Cale, Başkan James Sawyer'ın korumalarından biri olabilmek için başvuruda bulunur. Ancak ne yazık ki karşılığında aldığı yanıt olumsuz olur. Olumsuz haberi kızına vermekte zorlanan genç adam, kızını Beyaz Saray'a gidecekleri bir gezintiye çıkarır. Burada haberi vermeye hazırlanırken ortalık bir anda karışır. Paramiliter bir grup asker, Beyaz Saray'ı işgal etmiştir. Başkan, First Lady ve çocuklarının hayatı tehlikede; üçünün kaderi de John Cale'in ellerindedir! Independence Day, The Day After Tomorrow ve 2012 gibi yüksek bütçeli filmlere imza atan Alman yönetmen Roland Emmerich'in yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosu Zodiac ve The Amazing Spider-Man filmlerinin senaryolarını yazan James Vanderbilt'e emanet. Başrollerinde ise son dönemin parlayan yeteneklerinden Channing Tatum, Jamie Foxx ve Maggie Gyllenhaal bulunuyor.
Beyaz Saray Düştü - Roket Atar Sahnesi 00:40
Beyaz Saray Düştü - Roket Atar Sahnesi 207 izlenme - 5 yıl önce Channing Tatum ve Jamie Foxx'un başrolünde yer aldığı ve düşmanlardan kaçmak için roket atarla kapıyı kırdıkları sahne.
Go To College Music Video (with FIRST LADY MICHELLE OBAMA!) 02:02
Go To College Music Video (with FIRST LADY MICHELLE OBAMA!) 78 izlenme - 2 yıl önce College is awesome. If you don’t believe us just ask the First Lady of the United States and SNL’s Jay Pharoah. See more http://www.collegehumor.com LIKE us on: http://www.facebook.com/collegehumor FOLLOW us on: http://www.twitter.com/collegehumor FOLLOW us on: http://www.collegehumor.tumblr.com Subscribe to our new channel: CH2: https://www.youtube.com/ch2 cast: First Lady Michele Obama Jay Pharaoh Morgan Meadows Mahlon Raoufi crew: Director - Tim Wilkerson, Spencer Griffin Producer - Julia Bales Music Composer - The Gregory Brothers Assistant Music Producer - Michael Onufrak Assistant Music Producer - Tony Rodini Mastering - Dan Millice Cinematography - Kenny Wu Production Designer - Clayton Beisner Editors- Ryan Anthony Martin Writers: Pat Cassels, The Gregory Brothers, Jay Pharoah President of Original Content - Sam Reich Executive Producer & Vice President of Production - Spencer Griffin Director of Production - Sam Sparks Director of Post Production - Michael Schaubach Production Coordinator - Jessie Hixenbaugh Supervising Producer - Alex Edge Cam Op: Greg Harriot Sound Mixer - Patrick Southern Visual Effects - Somatic Studios, Ryan Anthony Martin Post Production Supervisor - Ashley Ruben Post Production Manager - Stephanie Zorn & Evan Watkins Head Assistant Editor - Phil Fox Assistant Editor - Eve Hinz Production Legal - Julia Shapiro Production Accountant - Shay Parsons Assistant Production Accountant - Giles Moffett Second Assistant Production Accountant - Chetera Bell Key Set PA - Marino Sannuti PA - Natalie Mattox
Obama'nın Ulusa Seslenişi - 1 Nisan Şakası 01:02
Obama'nın Ulusa Seslenişi - 1 Nisan Şakası 122 izlenme - 3 yıl önce 1 Nisan nedeniyle sevgili can kardeşlerimiz(!) bize şaka yapmışlar. Çocuğun bi ara Süleyman Demirel'e bağlaması bizim ne kadar dost olduğumuzu yansıtır gibi...
White House Down Fragman 02:16
White House Down Fragman 156 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Jaime Foxx ve Channing Tatum yer aldığı ve Amerikan Başkanı'na yapılan saldırıyı konu alan White House Down filminin resmi fragmanı.
Beyaz Saray Düştü Türkçe Altyazılı Fragman 01:53
Beyaz Saray Düştü Türkçe Altyazılı Fragman 175 izlenme - 5 yıl önce Başrollerini Jamie Foxx ve Channing Tatum'un paylaştığı nefesinizi kesecek aksiyon filmi Beyaz Saray Düştü( White House Down) 12 Temmuz'da sinemalarda.
Beyaz Saray Düştü Filmi 4.Fragmanı 02:36
Beyaz Saray Düştü Filmi 4.Fragmanı 105 izlenme - 5 yıl önce Büyük ölçüde kızını etkilemek amacıyla gizli servise dahil olabileceği bir görevde çalışmayı isteyen John Cale, Başkan James Sawyer'ın korumalarından biri olabilmek için başvuruda bulunur. Ancak ne yazık ki karşılığında aldığı yanıt olumsuz olur. Olumsuz haberi kızına vermekte zorlanan genç adam, kızını Beyaz Saray'a gidecekleri bir gezintiye çıkarır. Burada haberi vermeye hazırlanırken ortalık bir anda karışır. Paramiliter bir grup asker, Beyaz Saray'ı işgal etmiştir. Başkan, First Lady ve çocuklarının hayatı tehlikede; üçünün kaderi de John Cale'in ellerindedir! Independence Day, The Day After Tomorrow ve 2012 gibi yüksek bütçeli filmlere imza atan Alman yönetmen Roland Emmerich'in yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosu Zodiac ve The Amazing Spider-Man filmlerinin senaryolarını yazan James Vanderbilt'e emanet. Başrollerinde ise son dönemin parlayan yeteneklerinden Channing Tatum, Jamie Foxx ve Maggie Gyllenhaal bulunuyor.
White House Down - 4 Minute Trailer - In Theaters JUNE 28th 04:20
White House Down - 4 Minute Trailer - In Theaters JUNE 28th 43 izlenme - 5 yıl önce Beyaz saray düştü - white house down 17 temmuzda sinemalarda
Beyaz Saray Düştü TV Fragman 00:32
Beyaz Saray Düştü TV Fragman 37 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Channing Tatum, Jamie Foxx, Roland Emmerich gibi isimlerin yer aldığı Beyaz Saray Düştü (White House Down) filminin televizyonlarda yayınlanan fragmanı.