Hoşgeldiniz!

who is it

Michael Jackson - Oprah Winfrey Röportajı (1993) 03:13
Michael Jackson - Oprah Winfrey Röportajı (1993) 611 izlenme - 2 yıl önce Evet Michael reisin fırtına gibi estiği yılardan bir röportaj kesiti. Dansını ve Who Is It performansını izliyoruz. Malum kendisi pek medyaya çıkmaz, röportaj vermezdi. İyi bakın kardeşler; böyle bir adam kolay kolay gelmez. Kendine has stilleri ile yazan-çizen, besteleyen, söyleyen ve dans eden nadir yetenek. O nesilden gelenler olarak şanslıyız. Admin bak nostaljik içeriktir, ona göre.
Michael Jackson Who Is It - Acapella (1991) 05:57
Michael Jackson Who Is It - Acapella (1991) 124 izlenme - 2 yıl önce Who Is It; Michael'ın dansı hariç, tüm yeteneklerini sergildeği (söz, müzik, vokal, geri vokallar) 1991 çıkışlı Dangerous albümünün en güzel şarkılarından biridir. Her ne kadar youtubevs. izlenme oranları düşük olsada, aslında herkesin dinlediği ve bildiği en melodik şarkılarından biridir. Videodan çok şarkının kendisini severerim. Keza bu video aslında 2. videosudur, ilk video MJ tarafından beğenilmediği için çöpe gitmiştir. Video, Fight Club filmininde yönetmeni olan David Fincher imzasını taşıyor. Videonun sonunda helikopter sekanslarında görünen kişinin MJ olmama ihtimali büyük, vardır bir bildiği. Neyse, biz vokalinin güzelliğie ve gücüne bakalım. Çoğu şarkısında yaptığı gibi, finale doğru MJ yine uçuşa geçer ve kendine özgü haykırışları ile şarkıyı bambaşka bir boyuta taşır.
Michael Jackson - Who is it 06:34
Michael Jackson - Who is it 63 izlenme - 2 yıl önce 2009 yılında kaybettiğimiz dünya starı, yeryüzüne bir daha bir eşinin daha gelmeyeceğine inandığım popun kralı Michael Jackson'ın Who is it isimli parçasını sizlerle paylaşmak istedim. Nur içinde yat Michael reyiz...