Hoşgeldiniz!

whose

Silah Kimin? - Kısa Film 01:31
Silah Kimin? - Kısa Film 130 izlenme - 3 yıl önce Silahın kime ait olduğu bir türlü belli olmayan, sonu sürprizle biten güzel bir kısa film.
Shania Twain Whose Bed Have Your Boots Been Under? 04:27
Shania Twain Whose Bed Have Your Boots Been Under? 202 izlenme - 6 yıl önce shania twain whose bed have your boots been under?
What Where When Why How Who Kullanımı #4 08:28
What Where When Why How Who Kullanımı #4 70 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda What Where When Why How Who Soruları Konu Anlatımı yapacağım. What, Where, When, Why, How, Who, Whose, Which soru kalıplarını öğreneceğiz. Bu dersi PDF olarak indirmek ve 'Çeviriyle Öğren' kitabımı satın almak isterseniz www.konuanlatımı.com siteme bakabilirsiniz. What = Ne / Neyi / Neye When = Ne zaman Where = Nerede / Nere/Nereye Which = Hangi / Hangisi Who = Kim / Kimi / Kime Whose = Kimin Why = Neden / Niçin How = Nasıl / Ne kadar Tüm bu soru kelimeleri cümlenin en başında kullanılır ve cümlenin devamına göre yan anlamlar kazanabilirler. Örneğin, “what” kelimesi “ne” anlamında kullanıldığı gibi, “neyi/neye” gibi anlamlara da gelebilir. Aynı şekilde, “nerede” anlamına gelen “where” kelimesi, içinde kullanıldığı cümleye göre “nere / nereye” gibi anlamlara sahip olabilir.
Prong - Whose Fist Is This Anyway? 04:41
Prong - Whose Fist Is This Anyway? 61 izlenme - 6 yıl önce
Whose Plane İs İt Anyway? 03:04
Whose Plane İs İt Anyway? 21 izlenme - 3 yıl önce Hate the comment system? Discuss this video here http://www.rocketjump.com/?video=whose-plane-anyway Behind the Scenes!
Whose Voice Are You Listening To? 05:54
Whose Voice Are You Listening To? 1 izlenme - 10 ay önce