Hoşgeldiniz!

Willem Dafoe

Dog Eat Dog (2016) Fragman 02:13
Dog Eat Dog (2016) Fragman 3.616 izlenme - 2 yıl önce 2016 yapımı aksiyon filmi Dog Eat Dog'un fragmanı. Yönetmen: Paul Schrader Eser: Edward Bunker Oyuncular: Nicolas Cage, Willem Dafoe ve Paul Schrader
Odd Thomas Fragmanı 02:31
Odd Thomas Fragmanı 11.818 izlenme - 4 yıl önce 2012 ABD yapımı gerilim türündeki Odd Thomas filminin fragmanı.
Günaha Son Çağrı (The Last Temptation of Christ) Fragmanı 01:37
Günaha Son Çağrı (The Last Temptation of Christ) Fragmanı 3.248 izlenme - 4 yıl önce Yunan yazar ve filozof Nikos Kazancakisin aynı adlı romanından uyarlanmış İsa Peygamberin insani özelliklerini vurgulayan emsalleri içinde farklı bir başyapıt.
Bad Country Fragman 01:50
Bad Country Fragman 1.911 izlenme - 4 yıl önce Bad Country Fragman
Spiderman Örümcek Adam - Fragmanları 07:31
Spiderman Örümcek Adam - Fragmanları 2.074 izlenme - 3 yıl önce Örümcek Adam kurgusal karakteri, Marvel Comics yayınlarında geçen bir çizgi roman süper kahramanıdır. Karakter, yaratılışından bu yana dört filmde görülmüştür. Örümcek Adam'dan uyarlama sinema filmi hakları 1985'te satın alındı ve Sony Pictures Entertainment tarafından güvence altına alınmadan önce bir ara yönetmek için James Cameron'un da almayı düşündüğü, çeşitli yapım şirketleri ve stüdyolara aktarıldı. Sony ilk üç filmi yönetmesi için çizgi roman hayranı Sam Raimi ile çalıştı: Örümcek Adam (2002), Örümcek Adam 2 (2004) ve Örümcek Adam 3 (2007). Filmlerde, Peter Parker (Tobey Maguire) lise aşkı Mary Jane Watson'la (Kirsten Dunst) ilişkisini geliştirirken Örümcek Adam olarak da, aralarında Yeşil Cin (Willem Dafoe), Doktor Octopus (Alfred Molina), Kum Adam (Thomas Haden Church) ve Venom'un (Topher Grace) yer aldığı kötülerle savaştı. Raimi'nin üçlemesi, toplamda 597 milyon dolar bütçeyle çekildi, dünya çağında yaklaşık 2,5 milyar dolar hasılat yakaladı. Her filmde çeşitli gişe rekorları kırdı; her üçü de hem en yüksek gişe hasılatı elde eden en iyi 20 yerli film hem de en yüksek gişe hasılatı elde eden en iyi 30 dünya çapında film içinde yer aldı. Serinin tamamı ise en yüksek gişe hasılatı yapan sekizinci film serisidir. Eleştirmenler serinin ilk iki filmi için olumlu görüşler bildirmelerine karşın üçüncü film içinse daha karışık görüş bildirdiler. Film serisi hem Blu-ray hem de DVD ortamında yayınlandı. İlk üç filmde anlatılan öykü dördüncü filmle devam edecekken, Sony bunun yerine serinin yeni yönetmen Marc Webb ve yeni oyuncu kadrosuyla yeniden başlatılacağını duyurdu. Yeni oyuncu kadrosunda Peter Parker olarak başrolde Andrew Garfield, Gwen Stacy rolünde Emma Stone ve Dr. Curt Connors rolünde Rhys Ifans yer aldı. Yeniden başlatmanın amacı, Peter Parker'ın lisedeki yeteneklerini geliştirmesine geri döndürmekti. İnanılmaz Örümcek Adam adlı film, Temmuz 2012'de 3D ve IMAX 3D olarak yayınlandı. Eleştirmenler de bu filme olumlu görüşler sundu.
SpiderMan - Örümcek Fetişcisi Goblinin Hazin Sonu 02:16
SpiderMan - Örümcek Fetişcisi Goblinin Hazin Sonu 560 izlenme - 2 yıl önce İyi bir dublaj yapmışlar samanyolu Tv'nin ambleminide eklemişler gayet eğlenceli ve komik bir video olmuş.
Beyond - Two Souls Willem Dafoe Kamera Arkası - Türkçe Altyazı 02:29
Beyond - Two Souls Willem Dafoe Kamera Arkası - Türkçe Altyazı 548 izlenme - 4 yıl önce BEYOND - Two Souls Willem Dafoe Kamera Arkası - Türkçe Altyazı
The Fault In Our Stars Official Extended Trailer (2014) Shailene Woodley HD 03:10
The Fault In Our Stars Official Extended Trailer (2014) Shailene Woodley HD 588 izlenme - 4 yıl önce Hazel ve Gus tam ergenlik dönemini yaşayan zeki ama huysuz, uyumsuz, geleneksele burun kıvrıan gençlerdir. Kanserli hastalar için oluşturulan bir destek grubunda tanışan gençlerin aşkına eşlik edenlerse Hazel'ın oksijen tüpü ve Gus’ın protez bacağıdır… Josh Boone’un yönetmenliğini üstlendiği film, John Green’in romanından Scott Neustadter ve Michael H. Weber tarafından uyarlanmış. Filmin kadrosunda ise Shailene Woodley, Ansel Elgort ve Willem Dafoe yer alıyor.
Hız Tuzağı 2 - Fragman (1997) 02:24
Hız Tuzağı 2 - Fragman (1997) 154 izlenme - 3 yıl önce Serinin ilk bölümünde de yer alan Sandra Bullock, yine kendine polis sevgili bulmuş, üstüne üstlük onunla romantik olmasını planladığı bir okyanus yolculuğuna çıkmıştır. Fakat, intikam peşindeki psikopat bir katil, sevgililerin tüm planlarını bozacaktır... Erkek arkadaşıyla Karayip Adaları tatiline çıkan Annie Porter deli bir dahinin gemilerini ele geçirmesi sonucu artık hem dev dalgalar, hem de çılgın dahi ve ekibine karşı savaşmalıdır.
Affliction Fragmanı 02:03
Affliction Fragmanı 259 izlenme - 4 yıl önce Eşinden ayrı yaşayan ve küçük kız çocuğu ile sorunları olan bir polis şefi (Nick Nolte) sıkıntılar yaşamaktadır. Avlanmaya giden 2 kişiden biri av sırasında ölünce olayın kaza olmadığına inanan Nick Nolte olayı araştırmaya karar verir.
Beyond: Two Souls Hareket Yakalama Teknolojisi 02:59
Beyond: Two Souls Hareket Yakalama Teknolojisi 162 izlenme - 3 yıl önce Beyond: Two Souls yönetmenliğini efsane oyun yapımcısı David Cage'in yaptığı, başrollerini dünyalar tatlısı Ellen Page'in ve ailemizin yeşil cini Willem Dafoe'nun paylaştığı interaktif bir macera oyunu. Hikayeyi özet geçmek gerekirse; küçüklüğünden beri görünmez bir arkadaşa sahip olan ve bu yüzden ailesi tarafından terk edilip devletin gözetimi altında yetiştirilen bir kızla ilgili. Oyun özene bözene hazırlanmış iki bin sayfalık bir senaryoya sahip ve yapımcı firma videoda da gösterilen üç boyutlu modellemede çığır açan hareket yakalama teknolojisini kullanıyor. Yapımcıya, başrollere, senaryonun uzunluğuna ve yapım aşamasına bakarsak oyunun tırt çıkma ihtimali söz konusu değil.
Elias'ın Hazin Sonu - Müfreze (Platoon) 03:08
Elias'ın Hazin Sonu - Müfreze (Platoon) 90 izlenme - 3 yıl önce Oliver Stone'nin yönettiği 1986 tarihli vietnam savaşını konu edinen Müfreze (Platoon) isimli filmin başrol oyuncularından Willem Dafoe (Elias) ile Tom Berenger (Barnes) arasında film boyunca yaşanan çatışmanın nihayete erdiği sekansı izleyeceğiz bu videoda. Filmin akıllara kazınan afişi 2:41'deki plandan alınmıştır. Savaş karşıtı bu film 4 oskar kazanmıştır.
Doğu Ekspresinde Cinayet - Türkçe Altyazılı İlk Fragman 02:02
Doğu Ekspresinde Cinayet - Türkçe Altyazılı İlk Fragman 21 izlenme - 11 ay önce 1935 yılında geçen öykü; İstanbul'dan yolculuğuna başlayan bir ekspres treninin içinde işlenen cinayetin dedektif Hercule Poirot'un tarafından aydınlatılmasını konu alıyor. Johnny Depp, Judi Dench, Michelle Pfeiffer, Penelope Cruz ve Olivia Colman’ı bir araya getiren kadrosuyla göz kamaştıran filmin yönetmen koltuğunda Kenneth Branagh oturuyor. Hikayesinin yanı sıra dev oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Doğu Ekspresi’nde Cinayet’in 10 Kasım‘da vizyona girmesi bekleniyor.
A Most Wanted Man Official Trailer #1 (2014) - Philip Seymour Hoffman, Willem Dafoe Thriller Hd 02:25
A Most Wanted Man Official Trailer #1 (2014) - Philip Seymour Hoffman, Willem Dafoe Thriller Hd 50 izlenme - 4 yıl önce A Most Wanted Man Official Trailer #1 (2014) - Philip Seymour Hoffman, Willem Dafoe Thriller Hd
Mississippi Burning - Fragman (1988) 01:28
Mississippi Burning - Fragman (1988) 44 izlenme - 3 yıl önce Chris Gerolmo'nun gerçek bir olaydan uyarlayarak yazdığı, Alan Parker'ın yönettiği, Gene Hackman ve Willem Dafoe'nun başrollerini paylaştığı 1988 yapımı bu kült film şu ana kadar yapılmış en yüksek potansiyelli ve perde arkası bilgilere sahip ırkçılık konulu filmdir. Bir çok festivalde ödül almış ve 6 dalda Oscar'a aday gösterilmiştir, en iyi Sinematografi Oscar'ınıda kapıp götürmüştür.