Hoşgeldiniz!

William Lane Craig

Allahın Varlığının Bilimsel İspatı Kelam Kozmolojik Kanıt - Wlliam Lane Craig 14:12
Allahın Varlığının Bilimsel İspatı Kelam Kozmolojik Kanıt - Wlliam Lane Craig 109 izlenme - 3 yıl önce İnternet Sitemize Bekleriz. www.sorgulayanmusluman.com facebook.com/sorgulayanteist Kanalımızda ve Websitemizde cevabını bulabileceğiniz sorular : Allah var mı? Tanrı var mı? Evrim teorisi Tanrı'nın varlığına tehtid oluşturmakta mıdır? Tanrı'nın delilleri nelerdir? Allah'ın olduğunu nereden biliyoruz? İslam neden doğru din? Tanrı ile Allah arasındaki fark nedir? Tanrı demek günah mıdır? Doğru Din nasıl bulunur? Din Bilim İlişkisi nedir? Ateizm Bilim çatışması nedir? Din bilim çatışması var mıdır? Ateizm nedir ? İslam'ın kanıtları var mıdır? Tanrı'nın argümanları nelerdir? Argüman nedir? Evrim teorisi Tanrı inancına zıt mıdır? Evrim Din çatışıyor mu? Evrim Teorisi ile İslam arasında herhangi bir zıtlıkdan söz edilebilir mi? Bilim nedir? Sözde Bilim nedir? Bilim düşmanları kimlerdir? Evrimi Aetizmleri için araçsallaştıran bilim adamları kimlerdir? Felsefe nedir? Felsefe Bilimi kapsar mı? Bilim felsefesi nedir? Ontolojik Arügman felsefi midir? Felsefi argümanlar nelerdir? Bilimsel argümanlar nelerdir? Kur'an'da çelişki var mıdır? Kur'an'da hata var mıdır? Kur'an Allah'ın kelamı mıdır ? Kur'an'ın hak olduğunun kanıtları var mıdır? Ruh nedir ? Reankarnasyon nedir ? İslam dini bilim ile uyuşuyor mu? Kur'an'da matematiksel mucizeler var mı? Ateizm Bilim ile neden çatışmaktadır ? İslam mantıklı mıdır ? Modern bilim Evrenin hassas ayarlandığını mı gösteriyor ? Evrenin başlangıcı var mı? Caner Taslaman Kimdir ? Enis Doko Kimdir? Günümüz din felsefecileri kimlerdir? Kötülük problemi nedir? Allah neden kötülüklere izin veriyor? Dinna kaynağı olarak Kur'an yeter mi? İslam felsefesi nedir ? Ahlak ve Allah. Kur'an'ı muhammed uydurdu diyenlere cerebileceğimiz cevaplar nelerdir? Allah'ın olduğuna dair delillerimiz neler olmalı? Hadisler uyduruldu mu ? Hikmet nedir ? Kur'anda 19 mucizesi var mıdır ? Hristiyanlık doğru din midir? Kur'an'ın astronomik mucizeleri nelerdir? Kur'an'ın jeolojik mucizeleri nelerdir ?Kur'an kaç yılda inmiştir ? Tüm bu soruların cevaplarına facebook sayfamızdan ve Youtube kanalımızdan ulaşabilirsiniz.
Zayıf Olasılıklara Meydan Okumak 06:58
Zayıf Olasılıklara Meydan Okumak 107 izlenme - 3 yıl önce Efenim bu video bir yaprağın herhangi bir yere düşme olasılığı ve evrimin tesadüfi olarak gerçekleşme olasılığı ile ilgilidir.Rakamlara güvenmeyenler araştırmakta özgürdür
Natüralizm Hakkında Güzel Bir Düello 05:25
Natüralizm Hakkında Güzel Bir Düello 77 izlenme - 3 yıl önce Natüralizm hakkında sonuna kadar izlenesi bir video. Özellikle konuyla ilgilenenler sonuna kadar izlemeli.
Ateizmin Tabutundaki Son Çivi - Hassas Ayar Kanıtı 09:00
Ateizmin Tabutundaki Son Çivi - Hassas Ayar Kanıtı 107 izlenme - 3 yıl önce Big Bang'in keşfi ile birlikte evrenin rastgele olabilmesini düşünen görüş git gide ezilmektedir. Big Bang bizlere evrenin hassas ayarlar ile donatılarak varolduğunu göstermektedir. Videoda ise bununla ilgili bilgiler verilmekte. İzleyelim.