Hoşgeldiniz!

Wings For Life World Run

Colin Jackson - Wings For Life World Run 02:53
Colin Jackson - Wings For Life World Run 1.119.304 izlenme - 4 yıl önce Efsane atlet Colin Jackson ile Wings For Life World Run hakkında konuştuk. http://www.wingsforlifeworldrun.com/tr/
Ünlülerden Wings For Life World Run’a Çağrı 01:57
Ünlülerden Wings For Life World Run’a Çağrı 413.730 izlenme - 3 yıl önce Tüm Dünyada Aynı Anda Başlayacak Wings For Life World Run, Dünyanın Dört Bir Yanında Omurilik Araştırmalarını Desteklemek Üzere İkinci Kez Hayata Geçiriliyor. 3 Mayıs 2015’te Türkiye Saatiyle 14:00’da Dünyada Altı Kıtada 35’ten Farklı Lokasyonda Startı Verilecek Wings For Life World Run’ın Türkiye Ayağı 2014’te Olduğu Gibi 2015’te De Alanya’da Koşulacak. Dünya Çapında Büyük İlgi Gören Etkinliğin Alanya’da Gerçekleşen Türkiye Ayağına Ünlü Oyuncu Ayşe Tolga, Gazeteci Yonca Tokbaş, Hiphop Sanatçısı Kamufle, Profesyonel Hırvat Basketbolcu Dario Šari Ve Milli Sporcular Naz Aydemir Akyol Ve Ahmet Arslan’ın Yanı Sıra Pek Çok Profesyonel Ve Amatör Sporcu Da Destek Veriyor
Koşamayanlar için koşuyoruz. Wings for Life World Run 3 Mayıs’ta Alanya’da 00:30
Koşamayanlar için koşuyoruz. Wings for Life World Run 3 Mayıs’ta Alanya’da 394.076 izlenme - 3 yıl önce Koşamayanlar için koşuyoruz. Wings for Life World Run 3 Mayıs’ta Alanya’da http://www.wingsforlifeworldrun.com/tr/tr/
Ünlüler yardım için direksiyon başında 04:12
Ünlüler yardım için direksiyon başında 399 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın her yerinde aynı anda başlayan, Wings for Life World Run koşusu bu yıl ikinci kez düzenlenecek. 3 Mayıs 2015’teki koşuya katılanlar altı kıtada ve 35’ten fazla lokasyonda Türkiye saatiyle 14:00’da Wings for Life World Run’a başlayacak. Rekor katılımla başvuruların 28 Nisan’da kapanacağı yarışta şimdiden dünya çapında 60 bin koşucu kayıt yaptırdı.
Wings For Life World Run Böyle Geçti 00:47
Wings For Life World Run Böyle Geçti 100 izlenme - 3 yıl önce 3 Mayıs 2015 tarihinde katılımcılar, altı kıtada 35ten fazla lokasyonda saat tam 11.00da (UTC) Wings for Life World Run etkinliğini başlatmak üzere bir araya gelecek. Bu sene Türkiyedeki yarışın destinasyonu yine Alanya olacak. Sporx, Redbull ile yaptığı anlaşma ile bu organizasyonun sponsorları arasında yer aldı.
Wings For Life World Run, Alanya'da... 07:32
Wings For Life World Run, Alanya'da... 45 izlenme - 3 yıl önce Wings for Life World Run, dünyanın dört bir yanında omurilik araştırma projelerini finansa eden, kar amacı gütmeyen Wings for Life vakfını desteklemek üzere başlatıldı. Sporx de bu organizasyonun sponsorları arasında yer alıyor.
Binler Omurilik Felçlileri İçin Koştu 06:36
Binler Omurilik Felçlileri İçin Koştu 10 izlenme - 1 yıl önce Omurilik felçlilerinin tedavisine yönelik araştırmalara kaynak bulmak amacıyla kurulan Wings For Life Vakfı’nın düzenlediği Dünya Koşusu’nun Türkiye ayağı, 6 bin kişinin katılımıyla İzmir’de yapıldı. Dünyada 24 ülkede eş zamanlı olarak başlayan koşu İzmir Kültür Park Lozan Kapısı’ndan start aldı, organizasyon alanında ise şölen havası vardı. Koşunun Türkiye elçileri olan ünlü oyuncular Müjde Uzman, Ayşe Tolga ve fitness eğitmeni Murat Bür de binlerce insanla beraber yarıştı.
Wings For Life World Run İle Koştular 01:29
Wings For Life World Run İle Koştular 37 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en ilham verici ve bir o kadar da eğlendirici ve rekabetçi koşu etkinliği ikinci kez düzenleniyor. 3 Mayıs 2015 tarihinde katılımcılar, altı kıtada 35ten fazla lokasyonda saat tam 11.00da (UTC) Wings for Life World Run etkinliğini başlatmak üzere bir araya gelecek. Sporx de bu organizasyonun sponsorları arasında yer alıyor.
Wings For Life World Run 2014 02:38
Wings For Life World Run 2014 29 izlenme - 3 yıl önce Wings for Life World Run, dünyanın dört bir yanında omurilik araştırma projelerini finansa eden, kar amacı gütmeyen Wings for Life vakfını desteklemek üzere başlatıldı. Wings for Life World Run katılım ücretlerinin tamamı ve tüm sponsorluk ücretleri doğrudan araştırmaya gidiyor. Sporx de bu organizasyonun sponsorları arasında yer alıyor.
Wings For Life World Run 2016 İzmir'den Görüntüler! - Sporx 02:14
Wings For Life World Run 2016 İzmir'den Görüntüler! - Sporx 13 izlenme - 2 yıl önce Wings for Life World Run 2016 , İzmir işte böyle geçti.
Wings For Life World Run 04:08
Wings For Life World Run" 5 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Havadan genel kent görüntüsü ve yarışlar, koşan yarışmacılar, tekerlekli sandalye ile yarışmaya katılanlar, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Genel Başkanı Ramazan Baş'ın konuşması, yarışmadan ve ödül töreninden görüntüler Omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara kaynak sağlamak üzere dünyada 6 kıtada 35 farklı parkurda aynı anda gerçekleştirilen "Wings for Life World Run"'ın Türkiye ayağı, Alanya ilçesinde 3 bin 500 kişinin katılımıyla yapıldı.
Wings For Life World Run heyecanı 02:39
Wings For Life World Run heyecanı 2 izlenme - 2 yıl önce Omurilik felcine dikkat çekmek için dünya genelinde 34 farklı şehirde aynı anda koşulan Wings For Life World Runın Türkiye ayağı, 8 Mayıs'ta İzmirde düzenlenecek.
Ünlüler yardım için direksiyon başında 04:12
Ünlüler yardım için direksiyon başında 3 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın her yerinde aynı anda başlayan, Wings for Life World Run koşusu bu yıl ikinci kez düzenlenecek. 3 Mayıs 2015teki koşuya katılanlar altı kıtada ve 35ten fazla lokasyonda Türkiye saatiyle 14:00da Wings for Life World Runa başlayacak. Rekor katılımla başvuruların 28 Nisanda kapanacağı yarışta şimdiden dünya çapında 60 bin koşucu kayıt yaptırdı.