Hoşgeldiniz!

Wingsuit Videoları İzle

3847 Metreden Adrenalin Dolu Çılgın Wingsuit Uçuşu 02:42
3847 Metreden Adrenalin Dolu Çılgın Wingsuit Uçuşu 3.068 izlenme - 1 yıl önce Wingsuit atlayışı yapmak müthiş bir spor, en azından izlemesi. Vince Reffet, Graham Dickinson ve Noah Bahnson gibi adamlar bizim yapamadığımız bu adrenalin dolu ve ölüme meydan okuyan atlayışları yapıp bir de üstüne videoya alıp en azından bizim de o heyecana ortak olmamızı sağladılar.
Çılgın Wingsuit Uçuşu 00:52
Çılgın Wingsuit Uçuşu 2.334 izlenme - 1 yıl önce The Great Dario adındaki arkadaş tarafından yapılan çılgın ötesi wingsuit uçuşu. Seyrettikten sonra " ulan mal gibi yaşıyorum , millet neler neler yapıyor" demeniz için özellikle paylaşıldı.
Yanardağın Üstünde Wingsuit Yapıp Ölüme Meydan Okuyan Kadın 01:52
Yanardağın Üstünde Wingsuit Yapıp Ölüme Meydan Okuyan Kadın 1.291 izlenme - 7 ay önce Macera tutkunu İtalyan Roberto Mancino ölüme meydan okudu. Şili’deki yanardağ üzerindeyken kendisini boşluğa bıraktı. Sıcak lav ateşinin üzerinde uçan Mancino başarılı bir şekilde yere inmeyi başardı.
Erzincan Kemaliye'de Wingsuit Atlayışı 04:17
Erzincan Kemaliye'de Wingsuit Atlayışı 2.110 izlenme - 1 yıl önce Erzincan Kemaliye'deki Karanlık Kanyon'da her sene doğa sporları festivalleri yapılıyor. En çok ilgi çekeni de kuşkusuz paraşüt atlayışları. Amerikalı Miles Daisher (45) ve Türk Jak Kamhi (35) 1500 metreden wingsuit denilen, insanın kuş gibi süzülmesini sağlayan, bir çeşit kıyafetle atlayışlarını gerçekleştirdiler. #kemaliyesenibekliyor
Sahibiyle Uçan Köpek 00:46
Sahibiyle Uçan Köpek 5.325 izlenme - 3 yıl önce Wingsuit ile uçan ilk köpek ve sahibi
Wingsuit atlayışını yapan dünyanın ilk köpeği 02:41
Wingsuit atlayışını yapan dünyanın ilk köpeği 1.889 izlenme - 1 yıl önce Dean Potter ile birlikte İsviçre'de dünyanın ilk atlayışını yapan köpeği. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kendi Ölümünü Kameraya Aldı 01:07
Kendi Ölümünü Kameraya Aldı 224 izlenme - 3 ay önce Wingsuit flying kıyafetiyle uçan kişi ağaçlara çok yaklaşınca dengesini sağlayamadı ve hatasını canıyla ödedi.
Çin'de 6 bin Metreden Wingsuit Atlayışı 02:42
Çin'de 6 bin Metreden Wingsuit Atlayışı 309 izlenme - 8 ay önce Çin'e giden ABD'li paraşürtçü, 6 bin metrelik yükseklikten kendini boşluğa bıraktı Fransa'nın başkenti Paris'teki Eyfel Kulesi'nde yaptığı atlayışla bir dönem gündeme gelen 40 yaşındaki ABD'li paraşütçü Jeb Corliss, bu kez Çin'de dikkat çeken bir atlayış yaptı. O ANLAR KAMERADA 6 bin metrelik yükseklikten kendini boşluğa bırakan Corliss, o anları GoPro ile saniye saniye kaydetti. İzleyenleri bile heyecanlandıran o anlar, internet üzerinde hızla paylaşılmaya başlandı.
İsviçre Dağlarında Wingsuit ile Uçan Adam 02:04
İsviçre Dağlarında Wingsuit ile Uçan Adam 887 izlenme - 2 yıl önce Brandon Mikesell isimli profesyonel atlayıcı adamın İsviçre dağlarında yaptığı adrenalin dolu atlayışına kısa bir ziyarette bulunacağız.
Serbest Wingsuit Atlayışı! 03:45
Serbest Wingsuit Atlayışı! 974 izlenme - 5 yıl önce
Rio'da Wingsuit Yapmak (Cristo Redentor) 02:57
Rio'da Wingsuit Yapmak (Cristo Redentor) 373 izlenme - 2 yıl önce Son zamanların en favori sporlarından Wingsuitin doruk noktasına ulaşıldığı videolardan bir tanesi. Bu konuda birçok güzel videoları var ama bu harbiden çok güzel olmuş. Rio'dan başka bir video için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/112336/sehir-merkezine-ucarak-inmek-rio
Adrenalin Dolu 10 Çılgın ‘Wingsuit’ Uçuşu! 07:25
Adrenalin Dolu 10 Çılgın ‘Wingsuit’ Uçuşu! 234 izlenme - 2 yıl önce Son zamanlarda hızla yayılan Wingsuit uçuşları insanları hem eğlendiren hemde ürperten cinsten. Birçoğumuzun o yüksekten atlamayı bırak çıkmaya cesaret edemeyeceği alanda bu insanların GoPro kamera vasıtasıyla çektikleri görüntüler bile bizlere bir hayli tedirgin etmekte. Kısaca Wingsuit nedir diye soracak olanlara; "kanatli takım elbise" gibi türkçe karşılığı olan feci extreme sporu. Normal paraşütçülerin elbiselerinden farklı olarak kollar ile vücut arasına ve iki bacak arasına hava geçirmeyen parçalar eklenerek elde edilen giysi. Bu parçalar sayesinde atlayış yapan kişi havada 'süzülen sincap' gibi süzülerek çok uzun süre havada kalabilir ve yatayda da hareket edebilir.
Wingsuit ile Daracık Yerden Geçen Psikopat 02:43
Wingsuit ile Daracık Yerden Geçen Psikopat 224 izlenme - 1 yıl önce Wingsuit ile Daracık Yerden Geçen Psikopat "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hedefe Tam İsabet Atlayış Yapan Çılgın Wingsuit Pilotu 01:07
Hedefe Tam İsabet Atlayış Yapan Çılgın Wingsuit Pilotu 56 izlenme - 5 ay önce Adrenalin meraklısı insanların ulaştığı en uç noktalardan biridir wingsuit yapmak. Merak ediyorum, saatte 200 km hızla dağın tepesindeki bir hedefe atlamak için nasıl bir cesaret düzeyi ve çılgınlık eşiği aşmak gerekiyor?
3847 Metreden Adrenalin Dolu Çılgın Wingsuit Uçuşu 02:42
3847 Metreden Adrenalin Dolu Çılgın Wingsuit Uçuşu 99 izlenme - 1 yıl önce Wingsuit atlayışı yapmak müthiş bir spor, en azından izlemesi. Vince Reffet, Graham Dickinson ve Noah Bahnson gibi adamlar bizim yapamadığımız bu adrenalin dolu ve ölüme meydan okuyan atlayışları yapıp bir de üstüne videoya alıp en azından bizim de o heyecana ortak olmamızı sağladılar.
Wingsuit Denemesi Feci Kazayla Son Biten Buldu 01:02
Wingsuit Denemesi Feci Kazayla Son Biten Buldu 27 izlenme - 3 ay önce Eric Dossantos isimli profesyonel paraşütçü adam Fransa'da gerçekleştirdiği Wingsuit atlayışı sırasında ağaçlara çarptı. Özel kıyafeti ile yaklaşık 90 kilometre hıza ulaşan Eric kaza sonrası gözlerini hastanede açarak "Ben öldüm sandım. Orada ne yaptığım hakkında hiçbir fikrim yok." dedi. Eric'in kafa travması, omuz ve kaburga kırıklarına sebep olan o kazası... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Wingsuit Yaparak Gökdelenlerin Yanından Uçan Korkusuz İnsanlar 01:50
Wingsuit Yaparak Gökdelenlerin Yanından Uçan Korkusuz İnsanlar 84 izlenme - 11 ay önce Wingusit yapmak her babayiğidin harcı değil. Her şeyden önce biraz çılgınlık isteyen bu uçuş deneyimi yapıldığında ise muazzam eğlenceye sahne oluyor. Devasa gökdelenlerin yanı başından uçarak geçen bu çılgınların görüntüleri gibisine sahip olmak da cabası...
Dağın Doruk Noktasından Paraşütsüz Atlamak 03:03
Dağın Doruk Noktasından Paraşütsüz Atlamak 261 izlenme - 2 yıl önce Abimizin dağın tepesinden paraşütsüz bir şekilde atlayışını izliyoruz. Olay 30 Eylül 2013 Tarihinde İtalya'da gerçekleşiyor. Garda Gölü'ne kule izni olmadan başarılı bir iniş yapılıyor. (Ön sevişme istemeyen 1:40 dan izlemeye başlayabilir.) İyi seyirler.
Sonu Feci Kazayla Biten Wingsuit Denemesi 01:02
Sonu Feci Kazayla Biten Wingsuit Denemesi 20 izlenme - 3 ay önce Eric Dossantos isimli profesyonel paraşütçü adam Fransa'da gerçekleştirdiği Wingsuit atlayışı sırasında ağaçlara çarptı. Özel kıyafeti ile yaklaşık 90 kilometre hıza ulaşan Eric kaza sonrası gözlerini hastanede açarak "Ben öldüm sandım. Orada ne yaptığım hakkında hiçbir fikrim yok." dedi. Eric'in kafa travması, omuz ve kaburga kırıklarına sebep olan o kazası...
Lucid Dreams 3 | Wingsuit Base Jumping  Paraşütle Atlama 08:57
Lucid Dreams 3 | Wingsuit Base Jumping Paraşütle Atlama 319 izlenme - 3 yıl önce
Wingsuit İle Adrenalin Dolu Atlayış 03:13
Wingsuit İle Adrenalin Dolu Atlayış 184 izlenme - 2 yıl önce 'İnsan Hakları İçin İnsan Uçuşları' sloganıyla farkındalık yaratmak isteyen grup Project Base adı altında bu videoya imza atmışlar. İzliyoruz.
Wingsuit Yaparken Kayaya Çarpmak 01:23
Wingsuit Yaparken Kayaya Çarpmak 118 izlenme - 1 yıl önce Eyfel kulesi, Space needle, Rio de Janeiro'dak İsa Mesih heykeli gibi dunyanın bircok yerinden atlamış, unlu skydiver Jeb Corliss'in 16 Ocak 2012de Cape Down atlayışı esnasındaki talihsiz kazayı izliyoruz. Bu kazada Corliss'in ayak parmakları ve bilekleri kırılmış, çapraz bagları da kopmustu. Sporcu mucizevi bi şekilde hayata tutunmuştu. Gunumuzde Jep Corliss hala aktif olarak spor yaşantısına devam etmektedir.
İnsan Uçabilir mi ? 04:50
İnsan Uçabilir mi ? 170 izlenme - 2 yıl önce İnsanoğlunun en çok istediği şeylerin başında gelir herhalde uçmak. Rüyalarda , hayallerde hep uçmayı düşleriz. Son yıllarda moda olan bu spor akımında ise insanlar uçamasada uçmak nasıl bir his oldukça yakından hissedebiliyorlar artık. Kimi çekimlerde şimdi çakıldı dediğimiz anlarla bizi şaşırtan bir video. Devamını izlemek isteyenler olursa videodaki kişi Alexander Polli . Kimbilir belki bir gün uçabilirizde...
Red Bull Hava Gücü - Wingsuit Uçuşu 04:08
Red Bull Hava Gücü - Wingsuit Uçuşu 318 izlenme - 5 yıl önce Red Bull Hava Gücü - Wingsuit Uçuşu
200 Km Hızla Hedefe Tam İsabet Atlayış Yapan Çılgın Wingsuit Pilotu 01:07
200 Km Hızla Hedefe Tam İsabet Atlayış Yapan Çılgın Wingsuit Pilotu 23 izlenme - 5 ay önce Adrenalin meraklısı insanların ulaştığı en uç noktalardan biridir wingsuit yapmak. Merak ediyorum, saatte 200 km hızla dağın tepesindeki bir hedefe atlamak için nasıl bir cesaret düzeyi ve çılgınlık eşiği aşmak gerekiyor?
İnsan Uçabilir mi ? 04:50
İnsan Uçabilir mi ? 361 izlenme - 4 yıl önce İnsanoğlunun en çok istediği şeylerin başında gelir herhalde uçmak. Rüyalarda , hayallerde hep uçmayı düşleriz. Son yıllarda moda olan bu spor akımında ise insanlar uçamasada uçmak nasıl bir his oldukça yakından hissedebiliyorlar artık. Kimi çekimlerde şimdi çakıldı dediğimiz anlarla bizi şaşırtan bir video. Devamını izlemek isteyenler olursa videodaki kişi Alexander Polli . Kimbilir belki bir gün uçabilirizde...
Wingsuit ile 2.5 Metrelik Delikten Geçmek 02:43
Wingsuit ile 2.5 Metrelik Delikten Geçmek 107 izlenme - 2 yıl önce Abimiz deli cesaretinden olsa gerek ucarak, yuksek hizla delikten gecmeyi deniyor ve bu seferlik basarili oluyor. Wingsuit'de bugune kadar 24 kisi hayatini kaybetmis. Bunlarin cogunlugu deneyimli.
Rio Semalarında Çılgın Wingsuit Uçuşu 02:45
Rio Semalarında Çılgın Wingsuit Uçuşu 194 izlenme - 4 yıl önce Adrenalin arıyan insanların Rio semalarında muhtemeşem gösterisi
Wingsuit Yapacakken Uçağın Tekerleğine Takılan Talihsiz Adam 00:56
Wingsuit Yapacakken Uçağın Tekerleğine Takılan Talihsiz Adam 14 izlenme - 3 ay önce Bizim için oldukça ürkütücü olsa da profesyonel Redbull sporcuları için gayet normal karşılanan bir durumda sporcu elbisesi ile birlikte uçağın tekerleğine takıldı. Profesyonelliğin getirdiği bilgiyle kendini dengeleyen sporcu ağırlığını ayarlayarak sabit kalmaya çalışıyor...
Helikopterden Wingsuit Atlayışı ve Muhteşem Manzaralar 04:25
Helikopterden Wingsuit Atlayışı ve Muhteşem Manzaralar 71 izlenme - 1 yıl önce Helikopterden Wingsuit Atlayışı ve Muhteşem Manzaralar Helikopter ile Wingsuit dalışı yapan adamın selfie çubuğuyla kaydettiği muhteşem görüntüler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."