Hoşgeldiniz!

wingsuit

İlginç İnsanlar 04:33
İlginç İnsanlar 81.073 izlenme - 5 yıl önce
3847 Metreden Adrenalin Dolu Çılgın Wingsuit Uçuşu 02:42
3847 Metreden Adrenalin Dolu Çılgın Wingsuit Uçuşu 5.398 izlenme - 2 yıl önce Wingsuit atlayışı yapmak müthiş bir spor, en azından izlemesi. Vince Reffet, Graham Dickinson ve Noah Bahnson gibi adamlar bizim yapamadığımız bu adrenalin dolu ve ölüme meydan okuyan atlayışları yapıp bir de üstüne videoya alıp en azından bizim de o heyecana ortak olmamızı sağladılar.
Wingsuit ile 2.5 Metrelik Delikten Geçmek 02:43
Wingsuit ile 2.5 Metrelik Delikten Geçmek 3.468 izlenme - 2 yıl önce Abimiz deli cesaretinden olsa gerek ucarak, yuksek hizla delikten gecmeyi deniyor ve bu seferlik basarili oluyor. Wingsuit'de bugune kadar 24 kisi hayatini kaybetmis. Bunlarin cogunlugu deneyimli.
Sahibiyle Uçan Köpek 00:46
Sahibiyle Uçan Köpek 5.374 izlenme - 3 yıl önce Wingsuit ile uçan ilk köpek ve sahibi
Erzincan Kemaliye'de Wingsuit Atlayışı 04:17
Erzincan Kemaliye'de Wingsuit Atlayışı 2.221 izlenme - 2 yıl önce Erzincan Kemaliye'deki Karanlık Kanyon'da her sene doğa sporları festivalleri yapılıyor. En çok ilgi çekeni de kuşkusuz paraşüt atlayışları. Amerikalı Miles Daisher (45) ve Türk Jak Kamhi (35) 1500 metreden wingsuit denilen, insanın kuş gibi süzülmesini sağlayan, bir çeşit kıyafetle atlayışlarını gerçekleştirdiler. #kemaliyesenibekliyor
Çılgın Wingsuit Uçuşu 00:52
Çılgın Wingsuit Uçuşu 2.402 izlenme - 2 yıl önce The Great Dario adındaki arkadaş tarafından yapılan çılgın ötesi wingsuit uçuşu. Seyrettikten sonra " ulan mal gibi yaşıyorum , millet neler neler yapıyor" demeniz için özellikle paylaşıldı.
Yanardağın Üstünde Wingsuit Yapıp Ölüme Meydan Okuyan Kadın 01:52
Yanardağın Üstünde Wingsuit Yapıp Ölüme Meydan Okuyan Kadın 1.429 izlenme - 1 yıl önce Macera tutkunu İtalyan Roberto Mancino ölüme meydan okudu. Şili’deki yanardağ üzerindeyken kendisini boşluğa bıraktı. Sıcak lav ateşinin üzerinde uçan Mancino başarılı bir şekilde yere inmeyi başardı.
Wingsuit atlayışını yapan dünyanın ilk köpeği 02:41
Wingsuit atlayışını yapan dünyanın ilk köpeği 1.942 izlenme - 2 yıl önce Dean Potter ile birlikte İsviçre'de dünyanın ilk atlayışını yapan köpeği. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gökyüzünde Rodeo Yapmak 01:33
Gökyüzünde Rodeo Yapmak 545 izlenme - 9 ay önce Gökyüzünde wingsuit ile uçan adrenalin tutkunu çılgının ikilinin kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Yapay Rüzgarda Wingsuit Deneyimi 01:04
Yapay Rüzgarda Wingsuit Deneyimi 56 izlenme - 1 ay önce İsveç, Stockholm'de, ziyaretçilere kapalı wingsuit'u sağlayacak bir rüzgar tüneli adapte edilmiştir. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Venedik Semalarında Wingsuit Macerası 02:09
Venedik Semalarında Wingsuit Macerası 64 izlenme - 1 ay önce İtalya Venedik semalarında maceraperest arkadaşlar Pilot Marco Frontera, Niccolo Porcera ve Massimiliano Haim, wingsuit kıyafetleri ile uçuş gerçekleştirmişler.
İsviçre Dağlarında Wingsuit ile Uçan Adam 02:04
İsviçre Dağlarında Wingsuit ile Uçan Adam 970 izlenme - 3 yıl önce Brandon Mikesell isimli profesyonel atlayıcı adamın İsviçre dağlarında yaptığı adrenalin dolu atlayışına kısa bir ziyarette bulunacağız.
Çin'de 6 Bin Metreden Wingsuit Atlayışı 02:42
Çin'de 6 Bin Metreden Wingsuit Atlayışı 387 izlenme - 1 yıl önce Çin'e giden ABD'li paraşürtçü, 6 bin metrelik yükseklikten kendini boşluğa bıraktı Fransa'nın başkenti Paris'teki Eyfel Kulesi'nde yaptığı atlayışla bir dönem gündeme gelen 40 yaşındaki ABD'li paraşütçü Jeb Corliss, bu kez Çin'de dikkat çeken bir atlayış yaptı. O ANLAR KAMERADA 6 bin metrelik yükseklikten kendini boşluğa bırakan Corliss, o anları GoPro ile saniye saniye kaydetti. İzleyenleri bile heyecanlandıran o anlar, internet üzerinde hızla paylaşılmaya başlandı.
Kendi Ölümünü Kameraya Aldı 01:07
Kendi Ölümünü Kameraya Aldı 246 izlenme - 1 yıl önce Wingsuit flying kıyafetiyle uçan kişi ağaçlara çok yaklaşınca dengesini sağlayamadı ve hatasını canıyla ödedi.
Serbest Wingsuit Atlayışı! 03:45
Serbest Wingsuit Atlayışı! 1.035 izlenme - 5 yıl önce
Rio'da Wingsuit Yapmak (Cristo Redentor) 02:57
Rio'da Wingsuit Yapmak (Cristo Redentor) 419 izlenme - 3 yıl önce Son zamanların en favori sporlarından Wingsuitin doruk noktasına ulaşıldığı videolardan bir tanesi. Bu konuda birçok güzel videoları var ama bu harbiden çok güzel olmuş. Rio'dan başka bir video için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/112336/sehir-merkezine-ucarak-inmek-rio
Adrenalin Dolu 10 Çılgın ‘Wingsuit’ Uçuşu! 07:25
Adrenalin Dolu 10 Çılgın ‘Wingsuit’ Uçuşu! 293 izlenme - 3 yıl önce Son zamanlarda hızla yayılan Wingsuit uçuşları insanları hem eğlendiren hemde ürperten cinsten. Birçoğumuzun o yüksekten atlamayı bırak çıkmaya cesaret edemeyeceği alanda bu insanların GoPro kamera vasıtasıyla çektikleri görüntüler bile bizlere bir hayli tedirgin etmekte. Kısaca Wingsuit nedir diye soracak olanlara; "kanatli takım elbise" gibi türkçe karşılığı olan feci extreme sporu. Normal paraşütçülerin elbiselerinden farklı olarak kollar ile vücut arasına ve iki bacak arasına hava geçirmeyen parçalar eklenerek elde edilen giysi. Bu parçalar sayesinde atlayış yapan kişi havada 'süzülen sincap' gibi süzülerek çok uzun süre havada kalabilir ve yatayda da hareket edebilir.
Wingsuit ile Daracık Yerden Geçen Psikopat 02:43
Wingsuit ile Daracık Yerden Geçen Psikopat 224 izlenme - 2 yıl önce Wingsuit ile Daracık Yerden Geçen Psikopat "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Lucid Dreams 3 | Wingsuit Base Jumping  Paraşütle Atlama 08:57
Lucid Dreams 3 | Wingsuit Base Jumping Paraşütle Atlama 362 izlenme - 4 yıl önce
Wingsuit İle Adrenalin Patlaması Yaşayan Adam 01:42
Wingsuit İle Adrenalin Patlaması Yaşayan Adam 356 izlenme - 3 yıl önce Wingsuit, bir spor olarak nitelendirilmekle birlikte adrenalin seviyesi en üst noktalarda yer alan bir spor dalı olarak karşımıza çıkmaktadır. Videodaki yerin neresi olduğu hakkında bir fikrimizin olmaması ile birlikte uçan arkadaşı izlemekte en az Wingsuit yapmak kadar adrenalin verici.
3847 Metreden Adrenalin Dolu Çılgın Wingsuit Uçuşu 02:42
3847 Metreden Adrenalin Dolu Çılgın Wingsuit Uçuşu 99 izlenme - 2 yıl önce Wingsuit atlayışı yapmak müthiş bir spor, en azından izlemesi. Vince Reffet, Graham Dickinson ve Noah Bahnson gibi adamlar bizim yapamadığımız bu adrenalin dolu ve ölüme meydan okuyan atlayışları yapıp bir de üstüne videoya alıp en azından bizim de o heyecana ortak olmamızı sağladılar.
Dağın Doruk Noktasından Paraşütsüz Atlamak 03:03
Dağın Doruk Noktasından Paraşütsüz Atlamak 295 izlenme - 3 yıl önce Abimizin dağın tepesinden paraşütsüz bir şekilde atlayışını izliyoruz. Olay 30 Eylül 2013 Tarihinde İtalya'da gerçekleşiyor. Garda Gölü'ne kule izni olmadan başarılı bir iniş yapılıyor. (Ön sevişme istemeyen 1:40 dan izlemeye başlayabilir.) İyi seyirler.
Red Bull Hava Gücü - Wingsuit Uçuşu 04:08
Red Bull Hava Gücü - Wingsuit Uçuşu 319 izlenme - 5 yıl önce Red Bull Hava Gücü - Wingsuit Uçuşu
Wingsuit İle Adrenalin Dolu Atlayış 03:13
Wingsuit İle Adrenalin Dolu Atlayış 212 izlenme - 3 yıl önce 'İnsan Hakları İçin İnsan Uçuşları' sloganıyla farkındalık yaratmak isteyen grup Project Base adı altında bu videoya imza atmışlar. İzliyoruz.
Gökdelenlerin Arasından Wingsuit Uçuşu 01:26
Gökdelenlerin Arasından Wingsuit Uçuşu 52 izlenme - 8 ay önce Brandon Mikesell isimli bir adam Panama'nın Panama şehrindeki gökdelenler arasında wingsuit uçuşu yaptı. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
Wingsuit Yaparak Gökdelenlerin Yanından Uçan Korkusuz İnsanlar 01:50
Wingsuit Yaparak Gökdelenlerin Yanından Uçan Korkusuz İnsanlar 121 izlenme - 2 yıl önce Wingusit yapmak her babayiğidin harcı değil. Her şeyden önce biraz çılgınlık isteyen bu uçuş deneyimi yapıldığında ise muazzam eğlenceye sahne oluyor. Devasa gökdelenlerin yanı başından uçarak geçen bu çılgınların görüntüleri gibisine sahip olmak da cabası...
İnsan Uçabilir mi ? 04:50
İnsan Uçabilir mi ? 191 izlenme - 3 yıl önce İnsanoğlunun en çok istediği şeylerin başında gelir herhalde uçmak. Rüyalarda , hayallerde hep uçmayı düşleriz. Son yıllarda moda olan bu spor akımında ise insanlar uçamasada uçmak nasıl bir his oldukça yakından hissedebiliyorlar artık. Kimi çekimlerde şimdi çakıldı dediğimiz anlarla bizi şaşırtan bir video. Devamını izlemek isteyenler olursa videodaki kişi Alexander Polli . Kimbilir belki bir gün uçabilirizde...
Uçmanın Şifresini Bulan Paraşütçüler 02:18
Uçmanın Şifresini Bulan Paraşütçüler 62 izlenme - 8 ay önce Red Bull firması yine heyecanlı bir klip daha yayınladı ve paraşütle atlama sporunda adrenalini bir seviye daha yukarı çıkardı. Özel tasarım elbiseler ile uçabiliyorsunuz...
İnsan Uçabilir mi ? 04:50
İnsan Uçabilir mi ? 379 izlenme - 5 yıl önce İnsanoğlunun en çok istediği şeylerin başında gelir herhalde uçmak. Rüyalarda , hayallerde hep uçmayı düşleriz. Son yıllarda moda olan bu spor akımında ise insanlar uçamasada uçmak nasıl bir his oldukça yakından hissedebiliyorlar artık. Kimi çekimlerde şimdi çakıldı dediğimiz anlarla bizi şaşırtan bir video. Devamını izlemek isteyenler olursa videodaki kişi Alexander Polli . Kimbilir belki bir gün uçabilirizde...
Kayalıklara Teğet Tehlikeli Uçuş 00:55
Kayalıklara Teğet Tehlikeli Uçuş 42 izlenme - 9 ay önce Kayalıklara Teğet Tehlikeli Uçuş Yüzlerce metre yüksek bir tepeden kendilerini aşağı bırakan wingsuitçiler bakın nasıl süzülüyor!