Hoşgeldiniz!

Winter İs Coming Videoları İzle

Game Of Thrones 5.  Sezon Özel Bölüm 26:07
Game Of Thrones 5. Sezon Özel Bölüm 4.293 izlenme - 2 yıl önce 5. sezonun başlamasına sayılı günler kala 5. sezon çekimleri, kamera arkası vs. 5. sezon Kuzey İrlanda, Hırvatistan ve İzlanda'da çekilecek. Çekimlerinin bir ayağı İspanya'da devam ederken bir savaş sahnesi için yaklaşık 600 kişiye ihtiyaç duyduklarını duyurmaları üzerine 86.000 kişi başvuruda bulunmuş. İspanya'da turizm patlamış, olaylar olaylar.
Winter is Coming - Efes Pilsen Reklamı 00:33
Winter is Coming - Efes Pilsen Reklamı 2.611 izlenme - 12 ay önce Yeşilçam oyuncularının oynadığı efes pilsen reklamlarından. Serinin diğer reklamlarından bazıları var sitede ama bu yoktu. Şerefe!
Winter is Coming! - Türkiye'de Kış Belgeseli 04:54
Winter is Coming! - Türkiye'de Kış Belgeseli 460 izlenme - 5 ay önce Bugün sizler için " memleketimin kışı bile bir başka üşütüyor arkadaş " diyebileceğiniz bir video hazırladık. Eğer videoyu beğenirseniz sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı unutmayın. Ayrıca, bu video vesilesi ile bu hafta içinde Aladağ'da meydana gelen yurt yangınında hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz. Giriş Müziği - Christmas Music Royalty Free İçerik Müziği - Your Voice Is American - Letter Box Final Müziği - Deniz Tekin Sezenler Olmuş
Jon Snow'u Akşam Yemeğine Davet Etmek 05:03
Jon Snow'u Akşam Yemeğine Davet Etmek 1.186 izlenme - 2 yıl önce Seth Meyers'in kit harington'i razı etmiş ve late night için güzel bir skeç çekmişler. game of thrones'u hiç izlememiş olanlar için bir çok spoiler içerir.
Game Of  Thrones Türküsü 02:48
Game Of Thrones Türküsü 944 izlenme - 2 yıl önce Game of thrones'u bi de burdan dinleyin. Nemrut is coming
Blok Flütle Game Of Thrones'un Giriş Müziğini Çalmak 01:27
Blok Flütle Game Of Thrones'un Giriş Müziğini Çalmak 410 izlenme - 2 yıl önce Memoli müziğini çok iyi çaldığımız blok flüt ile çokça türlü cover'ı yapılan Game of Thrones'un giriş müziğini çalmak istemiş. Bence gereğinden fazla güzel olmuş. Tebessümle izliyoruz..
Game Of Thrones - Western Cover 01:48
Game Of Thrones - Western Cover 295 izlenme - 2 yıl önce game of thrones Cover'larına her geçen gün yenisi eklenmekte bu kezde kovboyların şeysinden olan western versiyonunu izliyoruz, dinliyoruz.
Game of Thrones - Super Mario Versiyon 02:16
Game of Thrones - Super Mario Versiyon 206 izlenme - 2 yıl önce artık bir efsane haline gelmiş dünyanın bilmem kaç ülkesinde bilmem kaç milyon kişinin izlediği pazar/pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi game of thrones dizisinin bi o kadar efsaneleşmiş introsunun mario versiyonu yapılmış. buyrun efendim..
İstanbul'dan Hodor Geçti! 04:00
İstanbul'dan Hodor Geçti! 66 izlenme - 2 yıl önce Yılın son Cumartesi gecesi, İstanbul, Game of Thrones oyuncularından Kristian Nairn'i DJ kabininde ağırladı. İstanbul Blue Night’ın ev sahipliğinde gerçekleşen yıl sonu partisi Rave of Thrones'da Kristian Nairn, nam-ı diğer Hodor İstanbullular'a unutulmaz bir gece yaşattı. Türkiye'de ilk kez sahneye çıkan Nairn, Game of Thrones tahtıyla objektiflere poz vermeyi ihmal etmedi. Yine bekleriz sevgili Hodor...
3D Game of Thrones Kitabı 01:20
3D Game of Thrones Kitabı 126 izlenme - 2 yıl önce Delice takip edilen dizinin Pop-up rehberi hazırlanmış entersan ve güzel olmuş...meraklısına.
Game Of Thrones Has A Drinking Game? 01:42
Game Of Thrones Has A Drinking Game? 266 izlenme - 4 yıl önce In the 'Game of Thrones' drinking game, you take a drink every time two people have sex in the wildly popular HBO show... which means you're getting totally ...
Game of Thrones - 3.Sezon Görsel Efektler (Spoiler İçerir) 02:42
Game of Thrones - 3.Sezon Görsel Efektler (Spoiler İçerir) 74 izlenme - 2 yıl önce Dünyada büyük ilgi gören Game Of Thrones Dizisinin 3.Sezonda uyguladığı görsel efektler... Sinema ve dizi sektörünün bu hale gelip muazzam işler yaratması takdire şayan. Bu tarz yeniliklerin bizede gelmesi dileğiyle..
Media Markt - Okul is Coming 01:54
Media Markt - Okul is Coming 65 izlenme - 2 yıl önce Efendim Elektronik Perakendecisi Media Markt'ın Game of Thrones adlı dünyaca ünlü diziden ilham alarak yaptığı keyifli reklam filmini izliyoruz.
Winter is Coming - Türkiye'de Kış Belgeseli 04:54
Winter is Coming - Türkiye'de Kış Belgeseli 4 izlenme - 5 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...