Hoşgeldiniz!

Wisconsin Videoları İzle

1940'lı Yıllarda Amerika'da Tarım ve Hayvancılık (John Deere Sponsorluğunda) 14:37
1940'lı Yıllarda Amerika'da Tarım ve Hayvancılık (John Deere Sponsorluğunda) 1.242 izlenme - 7 ay önce John Deere tarafından desteklenen, toprak koruma ve tarım hakkındaki bu film aşırı ekim konusunda tavsiye ve toprak sağlığına ilişkin bilimsel araştırmalar yapıldığı gösterilmektedir. Benim ilgimi çeken 40'lı yıllarda dahi toprağı bilimsel olarak incelemeri oldu. Bizle kıyaslama yapayım dedim bırak bilimsel araştırmayı daha 20 yıl önce hatırladığım kadarıyla buğdayı, arpayı biçmek için orak kullanılırdı.Diğer taraftan inek sağma makinelerinin şimdikinden farkı yok.
USA'dan Fransa 'ya Kaçan Kedi Emily'nin Eve Dönmesi! (2005) 01:49
USA'dan Fransa 'ya Kaçan Kedi Emily'nin Eve Dönmesi! (2005) 2.535 izlenme - 2 yıl önce 2005 yılında Wisconsin deki evinden kaçan Emily , evin yakınındaki bir kağıt fabrikasına gider.Çaktırmadan konteynıra giren Emily hiç durmadan Fransa ya kadar yolculuk edecektir.Burada içeriden kedi sesi geldiğini farkeden dikkatli çalışanlar tarafından bulunan Emily tasması sayesinde kurtulur.Yaklaşık 1 aydır durmadan yolculuk eden kedinin ailesi ise, kedilerinin Fransa ya nasıl gittiğini ilk başta anlayamaz ve şok geçirir.İşte Dünya da 2005 yılını keyifle hale getiren bir olay...Emily ise First Class biletle evine ulaştırılır...
Tim Knoll ile Bisiklet Kullanmayı Öğreniyorum 01:41
Tim Knoll ile Bisiklet Kullanmayı Öğreniyorum 106 izlenme - 2 yıl önce Çocukken ben de çok iyi bisiklet sürerdim. Mesala iki elimi salabiliyordum ve sıkı durun ön kaldırabiliyordum (ön kaldırarak bisikleten inme hareketi). Hatta bir keresinde arka bile kaldırmıştım. Yanlışlıkla ön frene basmamla yeri öpmem bir olmuştu. Neyse konu bisiklet olunca çocukluk anılarımdan bahsetmeden edemedim. Asıl tanıma gelecek olursak, bisiklet ile cambazlık yapanını çok gördüm ama bu abi olayı başka bir seviyeye çıkarmış gerçekten.
402 Numaralı Sınıf - Kütüphaneciler 20:40
402 Numaralı Sınıf - Kütüphaneciler 137 izlenme - 2 yıl önce Bir dönemin Çılgın Korsan jack ve Loui gibi çizgi filmler ile birlikte en çok sevilen çizgi filmlerden biriydi 402 numaralı sınıf.
Kilometrelerce yükseklikte dehşet anlar! 00:14
Kilometrelerce yükseklikte dehşet anlar! 79 izlenme - 3 yıl önce ABD'nin Wisconsin eyaletinde bir hava gösterisi sırasında inanılmaz bir olay yaşandı. Uçakta bulunan göstericiler paraşütle atlama yapmaya çalışırken bir başka uçakla çarpışma yaşandı.
Lunaparkta Mancınık ile Fırlatılmayı Beklerken Halatın Kopması 01:49
Lunaparkta Mancınık ile Fırlatılmayı Beklerken Halatın Kopması 78 izlenme - 2 yıl önce Şaka olsun diye "ipler biraz yıpranmış gibi gözüküyor" dedikten sonra gerilen halatın kopup sert bir biçimde yere düşmesi. İnanılır gibi değil...
Michigan Gölü'nde deniz hortumu 00:38
Michigan Gölü'nde deniz hortumu 102 izlenme - 4 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri'nin Wisconsin eyaletinin kıyısında bulunduğu Michigan Gölü'nde oluşan iki deniz hortumu amatör bir kameraman tarafından görüntülendi.
Kedinin Evli Çifti Rehin Alması  00:33
Kedinin Evli Çifti Rehin Alması 9 izlenme - 10 ay önce Wisconsin eyaletinde 911'i arayan kaının bu söylediklerin tuhaf gelebilir fakat kedi eşime saldırdı evimizde kedi tarafından rehin tutuluyoruz demesi ile ortaya çıkan durum.
Ağaç Kesme Makinesiyle Ayı Kurtardı 02:57
Ağaç Kesme Makinesiyle Ayı Kurtardı 33 izlenme - 3 yıl önce ABD'nin Wisconsin eyaletinde görenleri şaşırtan bir ayı kurtarma operasyonu gerçekleşti.
Gopro: Torc Wisconsin 2014 - Big House Brawl 02:15
Gopro: Torc Wisconsin 2014 - Big House Brawl 14 izlenme - 3 yıl önce Gopro: Torc Wisconsin 2014 - Big House Brawl
Wisconsin Dells Günlükleri 05:04
Wisconsin Dells Günlükleri 5 izlenme - 1 yıl önce 4 Aylık Amerika maceramdan geriye kalanlar...
wı police tackle arrest credentialed reporters 02:39
wı police tackle arrest credentialed reporters 11 izlenme - 6 yıl önce