Hoşgeldiniz!

Wladimir Videoları İzle

Boksta Bir Devir Kapandı! Yeni Şampiyon Tyson Fury 03:33
Boksta Bir Devir Kapandı! Yeni Şampiyon Tyson Fury 21.796 izlenme - 1 yıl önce 11 yıldır kaybetmeyen Wladimir Klitschko'yu yenen İngiliz boksör Tyson Fury, yeni Dünya Ağır Siklet Boks Şampiyonu oldu. Dünya Ağır Siklet Boks Şampiyonluğu mücadelesinde 11 yıldır kaybetmeyen Ukraynalı boksör Wladimir Klitschko ile İngiliz boksör Tyson Fury karşı karşıya geldi. 12 raund süren mücadelede hakem kararıyla kazanan İngiliz boksör Tyson Fury oldu. Tyson Fury, Dünya Ağır Siklet Boks Şampiyonu ünvanını Wladimir Klitschko'nun elinden aldı. Henüz 27 yaşında olan Tyson Fury, maç sonunda renkli tavırlarıyla dikkat çekti. Karısıyla birlikte ringe gelen Fury, mikrofonu eline alarak şarkı söyledi ve ardından Klitschko'ya dönerek şu ifadeleri kullandı: "Maçtan önce söylediklerim tamamen takılma amaçlıydı. Seni seviyorum ve çok beğeniyorum Klitschko." Wladimir Klitschko, maçı kaybederek Dünya Ağır Siklet Boks Şampiyonu ünvanından olmasına rağmen 18 milyon Dolar'ı cebine koydu. Yeni şampiyon Tyson Fury ise 5.5 milyon Dolar kazandı. Tyson Fury galibiyet sonrası ringee eşine Aerosmith'in efsane şarkısı 'I Don't Want To Miss A Thing'i söyledi.
Yüzyılın Maçı - Wlademir Klitschko Vs David Haye Maç Özeti 08:34
Yüzyılın Maçı - Wlademir Klitschko Vs David Haye Maç Özeti 19.635 izlenme - 6 yıl önce Wlademir Klitschko Vs David Haye Maç Özeti
wladimir klitschko vs david haye 2011 02:34
wladimir klitschko vs david haye 2011 3.738 izlenme - 6 yıl önce yüzyılın maçı
Yendi ve rakibiyle dalga geçti 01:21
Yendi ve rakibiyle dalga geçti 726 izlenme - 12 ay önce Dünya ağırsiklet boks şampiyonluğunu Wladimir Klitschko'dan alan Tyson Fury, Rus boksör ile yapacağı yeni maç öncesi yapılan basın toplantısına damga vurdu. Tişörtünü çıkarak göbeğini gösteren Fury, "İşte bak sen şişman bir adama yenildin. Bu senin ayıbın" diyerek Klitschko'ya seslendi.
david haye vs wladimir klitschko boxing preview/promo 2011 01:10
david haye vs wladimir klitschko boxing preview/promo 2011 1.310 izlenme - 6 yıl önce
Ünlü boksör Tyson, Batman kılığına girdi 01:16
Ünlü boksör Tyson, Batman kılığına girdi 464 izlenme - 2 yıl önce İngiliz boksör Tyson Fury, şampiyon Wladimir Klitschko ile yapacağı maç öncesinde tanıtım toplantısına çizgi roman kahramanı Batman kostümü ile çıktı. Salon gelen Joker'i yaka paça dışarı atan Fury, Rus boksöre meydan okudu.
Boksörler Restoranda Kapışınca 01:03
Boksörler Restoranda Kapışınca 352 izlenme - 2 yıl önce Dünya Ağır Siklet Boks şampiyonu Wladimir Klitschko ile ezeli rakiplerinden Shannon Briggs restoranda birbirlerine girdi. Briggs'in Rus boksörün yemeğini yemesi ve küfürlü konuşması sonrası ortam gerildi. Klitschko'nun içeceğini ABD'li boksörün başından aşağı dökmesi ile işler çığrından çıktı. ...daha fazlası için http://www.sporxtv.com
Wladimir Klitschko - Ringe Giriş Gösterisi 02:36
Wladimir Klitschko - Ringe Giriş Gösterisi 721 izlenme - 4 yıl önce Ukrayna boksunun yetiştirdiği Klitschko kardeşlerden, Wladimir Klitschko ve David Haye arasındaki ağır siklet maçı ve Klitschko'nun ringe müthiş girişini izliyoruz.
Briggs Klitschko'nun peşini bırakmıyor 02:20
Briggs Klitschko'nun peşini bırakmıyor 325 izlenme - 2 yıl önce Dünya ağırsiklet boks şampiyonu Wladimir Klitschko'nun başı eski rakiplerinden Shannon Briggs ile belada. Her fırsatta Klitscko'nun karşısına çıkan ve kendisi ile bir maç isteyen Briggs bu kez rakibini spor salonunda yakaladı.
wladimir klitschko vs david haye 11:59
wladimir klitschko vs david haye 692 izlenme - 6 yıl önce
Tyson Furry, Batman Kılığına Girdi 01:16
Tyson Furry, Batman Kılığına Girdi 107 izlenme - 10 ay önce İngiliz boksör Tyson Fury, şampiyon Wladimir Klitschko ile yapacağı maç öncesinde tanıtım toplantısına çizgi roman kahramanı Batman kostümü ile çıktı. Salon gelen Joker'i yaka paça dışarı atan Fury, Rus boksöre meydan okudu.
Wladimir Klitschko - Ringe Giriş Gösterisi 02:36
Wladimir Klitschko - Ringe Giriş Gösterisi 139 izlenme - 2 yıl önce Ukrayna boksunun yetiştirdiği Klitschko kardeşlerden, Wladimir Klitschko ve David Haye arasındaki ağır siklet maçı ve Klitschko'nun ringe müthiş girişini izliyoruz.
Weiss maçta ortalığı karıştırdı 01:09
Weiss maçta ortalığı karıştırdı 100 izlenme - 2 yıl önce Asya Şampiyonlar Ligi'nde Lekhwiya ve Al Hilal arasında oynanan karşılaşmada Wladimir Weiss'in rakibine yaptığı müdahale sonrası ortalık karıştı
Yemek Yerken Bir Anda Coştu 01:53
Yemek Yerken Bir Anda Coştu 39 izlenme - 3 yıl önce Wladimir Klitschko Ve Shannon Briggs Bir Restorantta Karşılıklı Yemek Yerken Birden Bire Kavgaya Giriştiler.
Cumhurbaşkanı Erdoğan / Dünya Enerji Kongresi / 23th World Energy Congress / 10 Ekim 2016 25:30
Cumhurbaşkanı Erdoğan / Dünya Enerji Kongresi / 23th World Energy Congress / 10 Ekim 2016 8 izlenme - 6 ay önce Dünya enerji zirvesinde önemli mesajlar Dünya Enerji Kongresi İstanbul'da düzenleniyor... Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin yaptığı açıklamada kanlı darbe girişimini işaret edip halkın mücadelesine vurgu yaparak, "Türk halkını tebrik ediyorum" dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise Musul'daki duruma dikkat çekerken, Musul için birlikte mücadele etme mesajı verdi. Putin ve Erdoğan zirveden sonra Mabeyn Köşkü'nde bir araya gelecek.23. Dünya Enerji Kongresi, dünyanın önde gelen liderlerinin katılımıyla İstanbul’da başladı. Enerji Bakanı Berat Albayrak, kongre kapsamında bir konuşma yaptı. Bakan’ın konuşmasından satır başları: Enerji Bakanı Berat Albayrak: Kıymetli misafirler Türkiye olarak tüm politiklarımızda kaygımız barış ve istikrarın sağlanmasıdır. Enerjiyi yapıcı ve tamir edici bir enstrüman olarak görüyoruz. Enerji politikamızın özü kazan kazan ilkesi çerçevesinde ortak çıkarların gözetildiği bölgesel istikrarın olduğu ekosistemdir. Türkiye ulusal menfaatleri çerçevesinde kazan-kazan prensibinde… Bu kriterlerdeki her proje için sorumluluk almaktan geri durmayacaktır. Sadece bir kaynak arzı olarak değil enerjiyi bütüncül bir yaklaşım olarak ele alıyoruz. BAŞBAKAN YILDIRIM SÖZ ALDI Bakan Albayrak’ın konuşmasının ardından Başbakan Binali Yıldırım söz aldı. Başbakan Yıldırım şöyle dedi: Dünya Enerji Kongresi’nin açılışı dolayısıyla sizlere hitap etmekten büyük mutluluk duyuyorum. Enerjinin bütün alt sektörlerinin farklı açılardan ele alınacağı 65 iş 65 oturum yapılacak. Yaklaşık 250 konuşmacı bilgilerini tecrübelerini aktaracak. Kapsamlı bir görüş alışverişi yapılarak geleceğe yönelik tahminlerde bulunacaklar. Özetle kongreye atfedilen enerji olimpiyatları tanımının hakkının verileceğine inancım tamdır. Bir analoji yaptık devamını getirelim. Daha güçlü daha hızlı daha yükseğe enerji olimpiyatları inşallah bizi daha güçlü enerjinin erişimi anlamında çok daha hızlı yapsın. Amacımız ağlam dengeli ve sürdürülebilir bir enerji sepeti oluşturmaktır. Nükleeri enerji sepetimize dahil ettik. Hali hazırda 2 nükleer santral için çalışmalar devam etmektir. 2023’te enerjinin yüzde 10’unu nükleer güç santrallerinden elde etmeyi planlıyoruz. Yeni nükleer güç santrali projesi de gündemde.