Hoşgeldiniz!

wong

Sarhoş Kung-Fu'su - Jackie Chan 14:21
Sarhoş Kung-Fu'su - Jackie Chan 9.020 izlenme - 3 yıl önce Filmin Adı: Drunken Master / Jui Kuen / Sarhoş Üstad (1978) Won Fei Hung'ın (Jackie Chan), çok güçlü ve gücünü şaraptan alan amcası So Hai'ın yanında eğitim gördüğünü aşağıdaki içerikte izlemiştik. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/119044/sarhos-teknikleri-jackie-chan Jackie Chan bu eğitimin meyvesini almaktadır. Fei Hung, ''Şimşek Tekme'' lakaplı aşırı derecede güçlü olan bir dövüş ustasından daha önce dayak yemişti. Sonra bunu yediremedi ve amcasının yanında eğitim gördü. Şimşek Tekme, kiralık katil olarak tutulabilen bir dövüşçüdür ve sıradaki hedefi de Fei'nin babası Robert Wong'dur. Fei bu haberi öğrenir ve Şimşek Tekme'yi yere gömmeye ant içer. Fei için intikam vaktidir.
Ip Man The Final Fight Fragman 01:44
Ip Man The Final Fight Fragman 5.380 izlenme - 5 yıl önce Anthony Wong, Eric Tsang, Gillian Chung gibi isimlerin yer aldığı Ip Man The Final Fight filminin resmi fragmanı.
Ip Man Son Dövüş Türkçe Altyazılı Fragman 01:42
Ip Man Son Dövüş Türkçe Altyazılı Fragman 4.996 izlenme - 5 yıl önce Anthony Wong, Eric Tsang, Gillian Chung gibi isimlerin yer aldığı Ip Man The Final Fight filminin Türkçe Altyazılı fragmanı.
Cheung Wong Chi Wong Fragman 01:03
Cheung Wong Chi Wong Fragman 501 izlenme - 4 yıl önce Şampiyon Keskin Nişancı Ken Kwan (louis Koo) Zırhlı Kamyonet Soygunuyla Karşılaşır. Bir Polisin Rehin Tutulduğunu Görür Ve Dört Tane Soyguncuyu Vurarak Öldürür. Soygunculardan Biri Kaçar Ve Polis Hayatta Kalır. Davayı Keskin Nişancı Ve Ken’in Yakın Zamanda Bir Yarışmada Yendiği Polis Memuru Jerry Chong (daniel Wu) Üstlenir. İki Adam Yarışmadan Sonra Arkadaş Olmuştur. Ken`in Yaptıkları Silah Kontrolünün Çok Sıkı Olduğu Hong Kong’da Çok Tartışılmasına Rağmen Suçlu Bulunmaz Ve Kahraman Olarak Serbest Bırakılır.
Siu Nin Wong Fei Hung Ji: Tit Ma Lau 02:09
Siu Nin Wong Fei Hung Ji: Tit Ma Lau 1.072 izlenme - 5 yıl önce Siu Nin Wong Fei Hung Ji: Tit Ma Lau filmine ait fragman
Dj Shadow-Tomorrow Never Comes Until İt's Too 03:42
Dj Shadow-Tomorrow Never Comes Until İt's Too 1.246 izlenme - 8 yıl önce büyük usta wong kar wai yapımı güzel bir klip ve çok güzel bir şarkı
Due West: Our Sex Journey  Fragman 02:30
Due West: Our Sex Journey Fragman 637 izlenme - 4 yıl önce Due West: Our Sex Journey Due West: Our Sex Journey
wong fei hung 02:00
wong fei hung 713 izlenme - 7 yıl önce efsanevi dövüşçü wong fei-hungun 1847-1924 hayatından yola çıkılarak oluşturulan bu film 19. yüzyılda geçiyor. usta aktör jet linin canlandırdığı wong; ingiliz fransız ve amerikalılardan oluşan yabancı güçlere karşı büyük bir mücadele içindedir. amerikadan dönen kuzeni yee büyük bir batı hayranı olmuştur. wong kuzeninin koruyuculuğunu üstlenir. fakat bu koruyuculuk wongun dövüş okulunun ve ordunun savaşa girmesiyle iyice zorlaşır. vahşet arttıkça kuzen yee de batı ideallerini sorgula
system of the down -war- 02:00
system of the down -war- 795 izlenme - 9 yıl önce acayip bi şarkı ya:s
Big And Little Wong Tin Bar 04:58
Big And Little Wong Tin Bar 480 izlenme - 5 yıl önce Big And Little Wong Tin Bar
Dev Silahlar - Freddie Wong 01:03
Dev Silahlar - Freddie Wong 269 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere kullandıkları dev silahlarla konuk oluyorlar.
Days of Being Wild (1990) Fragman 02:49
Days of Being Wild (1990) Fragman 276 izlenme - 3 yıl önce 1990 yapımı Wong Kar Wai filmi Days of Being Wild (Ah fei zing zyun) fragmanı. Maggie Cheung filmin oyuncuları arasında.
far east movement - dance like michael jackson - official mv - wong fu produdctions ft. quest crew 05:07
far east movement - dance like michael jackson - official mv - wong fu produdctions ft. quest crew 325 izlenme - 7 yıl önce this song and music video was made in early 2008. fareast movement was inspired to make a song about the king of pop in 2007 after listening to his 1s album and remembering how great his music was. rıp michael jackson 6/25/09 more about the making of this video here blog.wongfuproductions.com music video directed and produced by wong fu productions. featuring the widely acclaimed quest dance crew. also featuring brian tee and amber nimedez check out more of fareast movement's music at www.farea
In The Mood for Love - Yumeji Soundtrack 02:29
In The Mood for Love - Yumeji Soundtrack 221 izlenme - 3 yıl önce Wong Kar Wai'nin 2000 yılında çektiği ve izleyen herkesin istisnasız hayran kaldığı ''In The Mood For Love'' filminin enfes parçalarından biri Yumeji's Theme. ''Filmi gölgelemiş'' gibi abartılı bir laf etmek isterdim; ama ikisi birbirini o kadar tamamlıyor ki. ---Aşk Zamanı Sevmek Zamanı
Wong Shun Leung Philipp Bayer Ving Tsun Turkey 01:43
Wong Shun Leung Philipp Bayer Ving Tsun Turkey 238 izlenme - 4 yıl önce Wong Shun Leung Philipp Bayer Ving Tsun Turkey
Bülent Wongsoy 01:51
Bülent Wongsoy 108 izlenme - 3 yıl önce Bülent Ersoy'un Asya Şubesi İşte Bülent Wongsoy! Almanya'da yaşayan Singapur asıllı performans sanatçısı Ming Wong, Bülent Ersoy'u, yarattığı 'Bülent Wongsoy' karakteriyle canlandırıyor
wong ga jin si 04:22
wong ga jin si 330 izlenme - 7 yıl önce
Shaolin Soccer - Soundtrack 09:52
Shaolin Soccer - Soundtrack 113 izlenme - 3 yıl önce Fazla söze gerek duymuyorum, fakat fazla müziğe gerek duyuyorum. Muhteşem komik ve güzel filmin , muhteşem harika film müziğiyle sizi yalnız bırakıyorum..
Minecraft Soykırımı 01:39
Minecraft Soykırımı 114 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere en favori oyunlardan olan minecraft ile konuk oluyor.
Bıçak Kullanımında Tavan Yapmak - Freddiew 01:54
Bıçak Kullanımında Tavan Yapmak - Freddiew 94 izlenme - 3 yıl önce Youtube fenomenlerinden Freddiew ve arkadaşlarının yeni videolarından. Efektler yine olabileceğinin en iyisi.
Ba Wong Fa Fragman 01:15
Ba Wong Fa Fragman 122 izlenme - 5 yıl önce Ba Wong Fa filmine ait fragman
Bülent Ersoy'un Asya Şubesi 01:48
Bülent Ersoy'un Asya Şubesi 97 izlenme - 4 yıl önce Almanya'da yaşayan Singapur asıllı oyuncu Ersoy'dan etkilenince... Cebinizdeki telefonun, giydiğiniz ayakkabının taklidini kusursuz yapan Uzakdoğulular sınırları zorlamaya devam ediyor. İlk kez bir Türk divanın da çakması çıktı. Singapur asıllı Ming Wong, kendini Bülent Ersoy'a benzeterek 'Bülent Wongsoy' isimli bir karakter yarattı. FİLMİNİ DE ÇEKECEK Singapur'da Çin Sanatı üzerine eğitim alan Ning Wong, Bülent Ersoy'un tıpa tıp benzeri oldu. Singapurlu sanatçı, Almanya'da televizyonlara çıkarak şarkı söyledi, 'Bülent Wongsoy şovu' yaptı. Bülent Ersoy'un hikayesini beyazperdeye almaya karar veren Wong, filmin yönetmenliğinin yanı sıra başrol oyunculuğunu da üstlendi. Bülent Ersoy'un 1980'li yıllarda askeri darbe sürecindeki yaşadıklarını da kameraya alan Wong, Bülent Ersoy'un albüm kapaklarının benzerlerini yaptı. Berlin'de yaşayan Wong geçen ay internet sitesinde yayınladığı Almanca, İngilizce ve Türkçe mesajında ise Bülent Ersoy'un hayatından kesitler sunarak "Değerli kardeşlerim. Benim adım Bülent Wongsoy. Ben bir divayım. Berlin'de bu kimsenin umrunda değil ama bugün size hikayemi anlatmak istiyorum. Beni susturmayı denediler. Ama sesimi duyurmaya devam edeceğim. Benim şarkılarım sonsuza kadar yaşayacak" diyor. VENEDİK'TEN ÖDÜL DE ALDI Ünlü diva Bülent Ersoy'un sadece yüz veya saç şeklini değil, kostümlerini de benzeten hatta aynı küpeyi kullanan Uzakdoğulu sanatçı, Singapur'da Nanyang Academy'de güzel sanatlar eğitimi aldı. Mezun olduktan sonra Londra'daki School of Art'ta eğitimini devam ettiren Wong, projelerini Japonya'dan Avusturya'ya kadar bir çok ülkedeki festivallerde vitrine çıkardı. Liverpool Bienali ve Toronto Film Festivali'ne de katılan sanatçı, 53'üncü Venedik Film Festivali'nde özel ödül aldı.
Gerçek Hayatta Portal Gun 01:02
Gerçek Hayatta Portal Gun 119 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere Portal gun editiyle konuk oluyor. İzleyelim efendim.
The World of Suzie Wong Fragman 03:06
The World of Suzie Wong Fragman 135 izlenme - 5 yıl önce The World of Suzie Wong filminin resmi fragmanı.
Aimbot - Freddiew 01:10
Aimbot - Freddiew 76 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere aimbot faciasıyla konuk oluyor.
Street Fighter Piknik Parodisi 02:58
Street Fighter Piknik Parodisi 130 izlenme - 3 yıl önce Efsane oyunun böylede güzel bir parodisi var işte paylaşayım da dövüşle meme bir arada ne güzel oluyormuş, görün gençler.
Trick Shots (Ft. Dude Perfect) 01:48
Trick Shots (Ft. Dude Perfect) 103 izlenme - 3 yıl önce Freddie Wong ve ekibinin maceraları devam ediyor, video sitelerinin aranan isimlerinden Freddie Wong bu sefer de bizlere basketbolla konuk oluyor.
Sevdiğini Belli Etmeme Sanatı - Chungking Express (1994) 05:31
Sevdiğini Belli Etmeme Sanatı - Chungking Express (1994) 75 izlenme - 3 yıl önce Bir kızın sevdiği kişiye sevdiğini belli etmemek adına neler yaptığını izleyeceğiz. Polis filmin ilerleyen sahnelerinde bu kız için maymun olacak ama yine de izleyelim efendim. Sahne Wong Kar Wai'nin Chungking Express filminden. İyi seyirler.
Bülent Ersoy’un Asya Şubesi 01:48
Bülent Ersoy’un Asya Şubesi 70 izlenme - 4 yıl önce Berlin’de yaşayan Singapur asıllı performans sanatçısı Ming Wong, Bülent Ersoy’dan esinlenerek oluşturduğu Bülent Wongsoy adlı karakteriyle gösteriler düzenliyor. Almanya’nın başkenti Berlin’de yaşayan Singapur asıllı performans sanatçısı Ming Wong, Bülent Ersoy’dan esinlenerek oluşturduğu Bülent Wongsoy adlı karakteriyle gösteriler düzenliyor. Ming Wong, kılıktan kılığa girmesiyle meşhur olan bir performans sanatçısı. Wong, “taklitler” olarak isimlendirdiği karakterleriyle gösteri düzenlemesiyle ünlü. Sanatçı, karakterlerini ağırlıklı olarak sinemadan, şarkıcılardan ve oyunculardan seçiyor. Ming Wong’un son “taklit’i” Türkiye’nin divası olarak ifade edilen Bülent Ersoy. Bülent Wongsoy olarak adlandırdığı karakteriyle gösteriler düzenleyen Ming Wong, Bülent Ersoy’un yaşamını ve sanat hayatını sergiliyor. Alman televizyonlarına da çıkan sanatçı Wong, Almanya’nın başkenti Berlin’de Bülent Wongsoy karakteriyle canlı gösteriler düzenliyor. Bülent Ersoy’un 70’lerde başlayan kariyerinden günümüze kadar bütün dönemlerini performanslarında sergileyen Wong, Ersoy’un hayatını kaleme aldığı bir sinema filmi de çekeceğini ve başrolünde oynayacağını belirtti. Ming Wong’un, Bülent Wongsoy karakteriyle çektiği, Bülent Ersoy’un tutuklanışını anlatan bir kısa filmi de bulunuyor. Fotoğraflarıyla Bülent Ersoy’un albüm kapaklarının birebirini yapan Ming Wong, internet sitesinde İngilizce, Türkçe ve Almanca olarak yayınladığı mesajda, “Değerli kardeşlerim. Benim adım Bülent Wongsoy. Ben bir divayım. Berlin'de bu kimsenin umurunda değil ama bugün size hikayemi anlatmak istiyorum. Beni susturmayı denediler. Ama sesimi duyurmaya devam edeceğim. Benim şarkılarım sonsuza kadar yaşayacak” ifadesini kullandı. Sanat eğitimini Singapur’daki Nanyang Academy’de başlayan Ming Wong, eğitim hayatını Londra’daki School of Art’da devam ettirdi. Dünya çapınca birçok ülkede gösteriler düzenleyen sanatçı, 53'üncü Venedik Film Festivali'nde de özel ödüle layık görüldü.
sat sau ji wong 01:10
sat sau ji wong 152 izlenme - 7 yıl önce ünlü japon işadamı öldürüleceğinden şüphelenince öldürülmesi durumunda öldürecek kişinin bulunması için yüz bin dolarlık bir fon ayırır. işadamı bir kiralık katil tarafından öldürülünce ailesi katilin bulunması için bir başka kiralık katili ngok loyu görevlendirir.