Hoşgeldiniz!

Woodpecker Videoları İzle

Woody Woodpecker Gülüşü 00:04
Woody Woodpecker Gülüşü 5.877 izlenme - 5 yıl önce
Woody Woodpecker - The Screwball (1943) 06:49
Woody Woodpecker - The Screwball (1943) 762 izlenme - 2 yıl önce Hollywood'un emektarlarından, çocukluğumuzun kahramanı, herkesin deneyip de beceremediği unutulmaz kahkahasıyla huzurlarınızda Ağaçkakan Woody..
ördek saldırısı 00:40
ördek saldırısı 2.234 izlenme - 10 yıl önce
Woody Woodpecker Show (Ağaçkakan Woody) 00:31
Woody Woodpecker Show (Ağaçkakan Woody) 516 izlenme - 2 yıl önce En Hızlı Kim? Ağaçkakan Woody için en iyi kış sporu snowboard ile karlar üstünde kaymaktır ama arkadaşı Wally hiç de öyle düşünmemekte ve en iyi kış sporunun kayak olduğunu savunmaktadır. Tabii bizim iki kafadar gene anlaşamaz ve tartışmaya başlarlar. Bu sırada duydukları "2000 yılının en hızlısı kim" diye bir yarış onların tartışmalarına da bir son verebilecektir çünkü bu yarışa katılıp en iyi olanın kazanması söz konusudur. Tabii bu iki kafadar yarışa katılınca hiç beklenmedik olaylar yaşanacak ve seyredenleri de çok güldürecektir. Şampiyon Sevimli ağaçkakanımız televizyonda seyrettiği pankreas güreşlerinin bir aldatmaca olduğunu ve sadece gösteriş için yapıldığını düşünmektedir. Şampiyon isteyen herkesle güreşebileceğini ve yenene de çok büyük bir ödül vereceğini açıklayınca hemen bu sporun inceliklerini araştırmaya koyulur ve sonunda da istediğini bulup şampiyonun karşısına çıkar. Ufalayıcı Büyükanne adıyla ringe çıkan ağaçkakan, hiçbir güreşçinin bir büyükanne ile güreşip onu yenmek isteyeceğine inanmamaktadır. Bakalım Şampiyon da öyle mi düşünmektedir? Bowling Yarışması Ağaçkakan bu sefer de çok para kazanmak için, kazanan büyük bir para ödülünün verileceği bir bowling şampiyonasına katılmaya karar verir. Kazananın alacağı büyük ödülün sahibi olabilmesi için de büyük bowling ustası ve şampiyonu olan Buzz adlı oyuncuyu yenmesi gerekmektedir. Okuldan eve her gelişimde yemeğimi yer yemez televizyon başına geçer Trt 1'de bu çizgi filmi beklerdim. nasıl güzel bi anı benim için.En sevdiğim çizgi filmlerdendi. yine olsa yine izlerim.
Ağaçkakan Woody - Bilardo 06:27
Ağaçkakan Woody - Bilardo 41 izlenme - 1 ay önce Ağaçkakan Woody - Bilardo Çizgi Film yıldızı ağaçkakan woody ile eğlence dolu bir bölüm sizlerle.!!!
Ağaçkakan Woody - Klasikleri 06:30
Ağaçkakan Woody - Klasikleri 41 izlenme - 1 ay önce Ağaçkakan Woody - Klasikleri Çizgi Film yıldızı ağaçkakan woody ile eğlence dolu bir bölüm sizlerle.
Ağaçkakan Woody - The Mad Hatter 06:43
Ağaçkakan Woody - The Mad Hatter 22 izlenme - 1 ay önce Ağaçkakan Woody - The Mad Hatter Çizgi Film yıldızı ağaçkakan woody ile eğlence dolu bir bölüm sizlerle.
Ağaçkakan Woody - Survivor 06:31
Ağaçkakan Woody - Survivor 22 izlenme - 1 ay önce Ağaçkakan Woody - Survivor Çizgi Film yıldızı ağaçkakan woody ile eğlence dolu bir bölüm sizlerle.!!
Woody Woodpecker - Pantry Panic (Çizgi Film) 06:55
Woody Woodpecker - Pantry Panic (Çizgi Film) 145 izlenme - 1 yıl önce Woody Woodpecker - Pantry Panic (Çizgi Film) Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Ağaçkakan Woody - Klasikleri 2 06:15
Ağaçkakan Woody - Klasikleri 2 16 izlenme - 1 ay önce Ağaçkakan Woody - Klasikleri 2 Çizgi Film yıldızı ağaçkakan woody ile eğlence dolu bir bölüm sizlerle.
Ağaçkakan Woody - Pantry Panic (1941) 06:36
Ağaçkakan Woody - Pantry Panic (1941) 16 izlenme - 1 ay önce Ağaçkakan Woody - Pantry Panic (1941) Çizgi Film yıldızı ağaçkakan woody ile eğlence dolu bir bölüm sizlerle.
Woody Woodpecker - Theme 02:09
Woody Woodpecker - Theme 128 izlenme - 2 yıl önce 90 lı yılların unutulmaz çizgi film kahramanı agaçkakan Woody. İlk kez B.Bugs Hardaway tarafından yaratılan knock knock adlı cizgi filmde yardımcı karakter olarak yer almıştır. 1941 de Lantz studio tarafından çizgi film serileri üretilmeye baslanmıştır. Eşsiz gülüşüyle, punk saçlarıyla çocukların önemli çizgi film kahramanlarından biriydi. ıhıhıhaho ıhıhıhaho ıhıhıhı diye bağırarak ilgimizi çeken sevimli ağaçkakan.
Woody Woodpecker - Jenerik 00:36
Woody Woodpecker - Jenerik 154 izlenme - 2 yıl önce Ağaçkakan Woody gülüşünü hayatımıza katan bu güzel çizgi filmin jeneriğini sizlerle paylaşmak istedim. Madem burası nostalji sitesi bu içerik cuk diye oturur.
Sportsmen & Mel Blanc - Woody Woodpecker 02:18
Sportsmen & Mel Blanc - Woody Woodpecker 4 izlenme - 4 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Timelapse o fa Pileated Woodpecker creating a cavity 01:59
Timelapse o fa Pileated Woodpecker creating a cavity 5 izlenme - 12 ay önce Timelapse o fa Pileated Woodpecker creating a cavityTimelapse o fa Pileated Woodpecker creating a cavityTimelapse o fa Pileated Woodpecker creating a cavity Timelapse o fa Pileated Woodpecker creating a cavity Timelapse o fa Pileated Woodpecker creating a cavity Timelapse o fa Pileated Woodpecker creating a cavity Timelapse o fa Pileated Woodpecker creating a cavityTimelapse o fa Pileated Woodpecker creating a cavityTimelapse o fa Pileated Woodpecker creating a cavity Timelapse o fa Pileated Woodpecker creating a cavityTimelapse o fa Pileated Woodpecker creating a cavityTimelapse o fa Pileated Woodpecker creating a cavityTimelapse o fa Pileated Woodpecker creating a cavityTimelapse o fa Pileated Woodpecker creating a cavity
Glenn Miller & His Orchestra - The Woodpecker Song 02:33
Glenn Miller & His Orchestra - The Woodpecker Song 1 izlenme - 4 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...