Hoşgeldiniz!

woody allen

Cafe Society (2016) Türkçe Altyazılı Fragman 01:47
Cafe Society (2016) Türkçe Altyazılı Fragman 161.565 izlenme - 1 yıl önce 12 Ağustos 2016'da gösterime girecek Cafe Society filminin fragmanı. Filmde Jesse Eisenberg ve Steve Carell gibi isimler var.
Mantıksız Adam (Irrational Man) - Türkçe Altyazılı Fragman 02:00
Mantıksız Adam (Irrational Man) - Türkçe Altyazılı Fragman 28.065 izlenme - 2 yıl önce Woody Allen, varoluş krizleri içindeki karakteriyle kusursuz bir aşkın ve cinayetin peşinden gidiyor... Joaquin Phoenix ve Emma Stone'un başrollerde yer aldığı Mantıksız Adam (Irrational Man), 9 Ekim 2015'te Sinemalarda!
Annie Hall (1977) Fragman 02:01
Annie Hall (1977) Fragman 32.055 izlenme - 3 yıl önce Trailer for Woody Allen's film
Fading Gigolo (2013) Fragman 02:30
Fading Gigolo (2013) Fragman 20.439 izlenme - 2 yıl önce Fioravante ve Murray dostlukları geçmişe dayanan iki eski arkadaştır. Babasından kalan sahaf dükkanını kapatan Murray, ikisi de paraya sıkışık olduğu için dostu Fioravante'ye ilginç bir teklifte bulunur. İyi para karşılığında üst sınıf kadınları cinsel açıdan memnun etme, yani jigololuk! Kadınlarla arası hep iyi olan Fioravante başta ahlaki ikilemler yaşasa da, zamanla duruma alışır. Kurnaz Murray ise arkadaşının menajeri olur, ikili kimliklerini gizleyip Virgil ve Dan takma adları kullanmaya başlarlar. Fakat Murray, müşteri skalasını Yahudi mahallesine doğru kaydırınca, işin rengi herkes açısından değişecektir... Yönetmenliğini ve senaristliğini John Turturro’nun yaptığı komedi filmin oyuncu kadrosunda Turturro’nun yanı sıra Woody Allen, Sofía Vergara ve Sharon Stone gibi yıldızlar yer alıyor.
Irrational Man (2015) Fragman 02:02
Irrational Man (2015) Fragman 12.850 izlenme - 2 yıl önce 2015 yapımı Irrational Man filminin fragmanı. Usta yönetmen Woody Allen'ın yönettiği filmin başrolünde Emma Stone ve Joaquin Phoenix bulunuyor.
Sihirli Ay Işığı (2014) Türkçe Altyazılı Fragman 02:13
Sihirli Ay Işığı (2014) Türkçe Altyazılı Fragman 12.331 izlenme - 3 yıl önce 2014 yapımı Woody Allen filmi Sihirli Ay Işığı (Magic in the Moonlight) Türkçe altyazılı fragmanı. Pinema dağıtımcılığında gösterilecek filmin başrolünde Eileen Atkins ve Colin Firth bulunuyor.
Café Society (2016) Fragman 01:53
Café Society (2016) Fragman 4.453 izlenme - 1 yıl önce 2016 yapımı Café Society filminin fragmanı. Filmin başrolünde Jesse Eisenberg ve Kristen Stewart var. Yönetmen Woody Allen.
Orgazm Esnasında Neler Oluyor? - Woody Allen 11:32
Orgazm Esnasında Neler Oluyor? - Woody Allen 9.313 izlenme - 2 yıl önce Woody Allen'in 1972 yılında çekmiş olduğu "Everything You Always Wanted to Know About Sex But Were Afraid to Ask" isimli filminin son kısmında yer alan parodi. her zaman merak ettiğimiz bir konuya getirilmiş açıklık.
Maç Sayısı Fragman 02:27
Maç Sayısı Fragman 17.675 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Scarlett Johansson, Jonathan Rhys Meyers, Emily Mortimer gibi isimlerin yer aldığı Gerilim Romantik türündeki Maç Sayısı filminin resmi fragmanı.
Fading Gigolo Fragman 02:27
Fading Gigolo Fragman 4.856 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Liev Schreiber, Sofía Vergara, Sharon Stone gibi isimlerin yer aldığı Fading Gigolo filminin resmi fragmanı.
Blue Jasmine - Fragman 01:47
Blue Jasmine - Fragman 6.053 izlenme - 4 yıl önce Woody Allen'ın yönetmen koltuğunda yer alan Blue Jasmine isimli filmin başrollerinde Peter Sarsgaard, Cate Blanchett, Alec Baldwin gibi isimler yer alıyor.
Scoop Fragman 02:16
Scoop Fragman 7.063 izlenme - 4 yıl önce Woody Allen'in yönettiği ve oynadığı, başrollerinde Scarlett Johansson, Hugh Jackman, Jim Dunk gibi isimlerin yer aldığı komedi gizem türündeki Scoop filminin resmi fragmanı.
Zelig - Woody Allen (1983 - 73 dk) 01:15:54
Zelig - Woody Allen (1983 - 73 dk) 1.407 izlenme - 2 yıl önce Woody Allen'ın 1983'te yapmış olduğu bu filmde "Chameleon" hastalığına sahip Leonard Zelig'in hikayesi anlatılıyor. Türünde ilk sayılabilecek bu film sahte belgesel olarak adlandırabileceğimiz bir türde sanırım.
Hayat Kocaman Anlamsız Bir Şey - Woody Allen 03:57
Hayat Kocaman Anlamsız Bir Şey - Woody Allen 1.128 izlenme - 2 yıl önce Woody Allen'ın çektiği bir çok filminde de değindiği hayatın anlamsızlığına dair görüşlerini içeren bir röportajı.
Everyone Says I Love You Fragmanı 01:39
Everyone Says I Love You Fragmanı 2.109 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Edward Norton, Woody Allen ve Natalie Portman gibi efsanevi oyuncuların bulunduğu Everyone Says I Love You (Herkes Seni Seviyorum Der) filminin fragmanı. Film, Woody Allen’ın yazıp yönettiği bir dönem oldukça popüler olan müzikallere göndermeler yapan bir komedi. Açık fikirli avukat Bob (Alan Alda), her şeye burnunu sokan karısı, karısının eski kocası, üvey kızı, oğlu, babası, Alman hizmetçisi ve hatta eski karı ve kocaların da içinde bulunduğu alışılmışın dışında kocaman bir ailenin hikayesi... Çekimleri New York, Paris ve Venedik’te yapılan 1930’lara özgü müzikal dili ile hayat dersleri veren bir Allen klasiği.
Sevimli Afrodit Fragman 00:28
Sevimli Afrodit Fragman 1.654 izlenme - 4 yıl önce Filmde Woody Allen Yunan tragedyalarına öykünüyor. Çocuk sahibi olmaya karar veren Lenny ve Amanda, Max adında bir çocuğu evlat edinirler. Zaman geçtikçe Max’in bir dahi olduğu ortaya çıkar ve Lenny çocuğun ailesinin peşine düşer... Bu dehanın biyolojik ailesinin de en az bu kadar zeki olacağı yanılgısına düşen Lenny, Max’in annesinin Linda Ash adında yarı zamanlı porno yıldızı ve bir fahişe olduğunu öğrenince şaşkınlığını gizleyemez
Mantıksız Adam (Irrational Man) - Türkçe Altyazılı Fragman 02:00
Mantıksız Adam (Irrational Man) - Türkçe Altyazılı Fragman 572 izlenme - 2 yıl önce Woody Allen, varoluş krizleri içindeki karakteriyle kusursuz bir aşkın ve cinayetin peşinden gidiyor... Joaquin Phoenix ve Emma Stone'un başrollerde yer aldığı Mantıksız Adam (Irrational Man), 9 Ekim 2015'te Sinemalarda!
Zelig (1983) Fragman 00:45
Zelig (1983) Fragman 1.146 izlenme - 3 yıl önce 1920’lerde, sansasyonel bir karakter olan Leonard Zelig, kimle tanışırsa onun karakteristik özelliklerini taklit eden bukalemun vari bir adamdır. Huzuru ise sadece psikologunun kollarında bulmaktadır. Amerika’nın şöhret ve ün düşkünlüğüyle dalga geçen filmde, tıpkı Yurttaş Kane’de olduğu gibi sahte haber görüntüleri montajlanarak Zelig’in sanki dönemin ünlüleriyle bir arada olduğu sahneler yaratılmış.
kim kiminle nerede filmi fragmanı izle 02:17
kim kiminle nerede filmi fragmanı izle 2.490 izlenme - 8 yıl önce kim kiminle nerede filmi fragmanı izle
Play It Again, Sam (1972) Fragman 03:12
Play It Again, Sam (1972) Fragman 435 izlenme - 2 yıl önce 1972 yapımı Yeniden Çal Sam (Play It Again, Sam) filminin fragmanı. Yönetmen: Herbert Ross Oyuncular: Diane Keaton, Jennifer Salt, Jerry Lacy, Susan Anspach, Tony Roberts, Woody Allen
Love and Death (1975) Fragman 02:31
Love and Death (1975) Fragman 103 izlenme - 8 ay önce 1975 yapımı Love and Death filminin fragmanı. Filmin başrolünde Woody Allen ve Diane Keaton'ı izliyoruz, yönetmen yine Woody Allen.
AJR - Woody Allen 03:50
AJR - Woody Allen 287 izlenme - 2 yıl önce AJR - Woody Allen (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (Lyrics): Now I'm feeling just like Woody Allen. Finally I'm right where I should be. Like when you grow up doing donuts in the parking lot, You hit the station, go insane, and when the kick-drum drops You know, now I'm feeling just like Woody Allen. Oh-oh-oh Called you up so we could reminisce About the old days, gold days, How we've been. The city's rusty after what we did. We did, we did, we did. Hey, and though I know it's been a long time in the records, But I saw you smiling like dynamite in the record store, And now I'm shaking (shaking) Waiting (waiting) As you come say hello (hello, hello, hello, hello) Now I'm feeling just like Woody Allen. Finally I'm right where I should be. Like when you grow up doing donuts in the parking lot, You hit the station, go insane, and when the kick-drum drops You know, now I'm feeling just like Woody Allen. Oh-oh-oh Every time I get the urge to go, I'm the king of the island on a rusty throne. Who the f--k wants to rule, ruling all alone, alone, alone, alone. Hey, and though I know it's been a long time in the records, But I saw you smiling like dynamite in the record store, And now I'm hoping (hoping) Wishing (wishing) As I walk you to your door (your door, your door, your door, your door) Now I'm feeling just like Woody Allen. Finally I'm right where I should be. Like when you grow up doing donuts in the parking lot, You hit the station, go insane, and when the kick-drum drops You know, now I'm feeling just like Woody Allen. Oh-oh-oh And when the weekend comes around, make our way through rusty towns. Lift the weight up off your back, You're with me, love, just relax. Now I'm feeling just like Woody Allen. Finally I'm right where I should be. (Oh, Woah) Like when you grow up doing donuts in the parking lot, You hit the station, go insane, and when the kick-drum drops You know, now I'm feeling just like Woody Allen. Oh-oh-oh __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! AJR - Woody Allen (Music Video) (c) AJR Productions 2014, 2015
Pazar 89'da Levent Köksal Dans Grubu 04:54
Pazar 89'da Levent Köksal Dans Grubu 332 izlenme - 2 yıl önce Mustafa Yolaşan'ın sunduğu efsane program Pazar 89'da Levent Köksal ve dans grubu'nun kelimenin tam anlamıyla "arıza" dans gösterisi. Müziğe özellikle dikkat etmenizi öneririz..
Woody Allen Tarzı Banka Soygunu - Take The Money And Run 03:36
Woody Allen Tarzı Banka Soygunu - Take The Money And Run 219 izlenme - 2 yıl önce Woody Allen'ın ilk defa yönetmenlik, başrol ve senaryo görevlerinin üçünü birden üstlendiği 1969 yapımı Take The Money And Run filminden absürt ötesi bir banka soygunu sahnesi..
Sanat Galerisinden Kız Düşürmek 01:11
Sanat Galerisinden Kız Düşürmek 244 izlenme - 2 yıl önce 1972 yapımı "Play It Again Sam" filminden bir sahne. Kahramanımız kız düşürme amacıyla girdiği sanat galerisinde arkadaşının da cesaretlendirmesiyle seçtiği avına doğru yaklaşır...
Jeff Goldblum Annie Hall 00:02
Jeff Goldblum Annie Hall 68 izlenme - 4 yıl önce New York'lu komedyen yazar Alvy Singer (Woody Allen) aşkın peşinden gitmek istese de, yaşadığı entellektüel ortamda aradığını bulabileceği konusunda oldukça umutsuzdur. En az kendisi kadar nörotik olan şarkıcı Annie Hall (Diane Keaton) ile tanışması ise önyargılarını sona erdirir. Yoğun olduğu kadar farklı olan bir ilişki yaşamaya başlarlar. Annie Hall'u etkileyici kılan, aşk üzerine öncekilerden farklı şeyler söylemeye çalışması. Komedi ve romantizm karışımı film, 70ler de gezinmek isteyenler ya da klişe aşk tasvirlerinden sıkılmışlar için iyi bir alternatif.
The Auteurs Of Christmas 02:30
The Auteurs Of Christmas 29 izlenme - 4 yıl önce Christmas Morning Through The Eyes Of A Few Of Our Favourite Film Directors.happy Holidays From Fourgrounds Media Inc. And Suitcase İn Point Theatre Company ...