Hoşgeldiniz!

Woody Harrelson Videoları İzle

Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:30
Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak Türkçe Altyazılı Fragmanı 75.787 izlenme - 3 yıl önce Katniss Everdeen’ın futuristik ve bir o kadar da despotik dünyada geçen sürükleyici maceraları devam ediyor. Genç kadın bu sefer “Quarter Quell” için yarışıyor. Katniss Everdeen’in Peeta Mellark ile birlikte 74. Geleneksel Açlık Oyunları’nı kazanmalarıyla birlikte güvenli bir şekilde eve dönmeleriyle başlıyor. Kazanmak, geriye dönüp ailelerini ve yakın arkadaşlarını bırakmaları ve Zafer Turu’nu gerçekleştirmeleri anlamına geliyor. Katniss’in bir isyanın patlamak üzere olduğunu hissetmesinin yanısıra; Capitol, Başkan Snow 75. Geleneksel Açlık Oyunları’nı (Çeyrek Asır Oyunları) hazırlarken halen kontrolü elde tutuyor – fakat bu oyun, Panem’i sonsuza dek değiştirecek.
The Edge of Seventeen (2016) Fragman - Kırmızı Şerit 04:03
The Edge of Seventeen (2016) Fragman - Kırmızı Şerit 8.026 izlenme - 9 ay önce 2016 yapımı The Edge of Seventeen filminin Red Band fragmanı. Oyuncular: Woody Harrelson, Kyra Sedgwick ve Hailee Steinfeld
Now You See Me Fragman 2 02:24
Now You See Me Fragman 2 8.847 izlenme - 4 yıl önce Film, gösteri yaptıkları sırada banka soyabilen dünyanın en iyi sihirbazlarından oluşan bir grubun, peşine takılan FBI ile olan heyecanlı macerasını anlatacak.
By Way Of Helena - The Duel (2016) Fragman 01:55
By Way Of Helena - The Duel (2016) Fragman 1.499 izlenme - 1 yıl önce 2016 yapımı By Way of Helena - The Duel filminin fragmanı. Filmde Liam Hemsworth ve Woody Harrelson başrolde oynuyor.
Sihirbazlar Çetesi - Açılış Sahnesi 03:40
Sihirbazlar Çetesi - Açılış Sahnesi 4.673 izlenme - 4 yıl önce Film, gösteri yaptıkları sırada banka soyabilen dünyanın en iyi sihirbazlarından oluşan bir grubun, peşine takılan FBI ile olan heyecanlı macerasını anlatacak.
Zaman, Ölüm ve Din Üzerine Aforizmalar (True Detective) 09:45
Zaman, Ölüm ve Din Üzerine Aforizmalar (True Detective) 1.776 izlenme - 2 yıl önce doğanın bir hatası sonucu oluştuk ve doğanın yaptığı hatanın bedelini biz doğaya ödetiyoruz...Fazla soze gerek yok . Farkindaligin dibine vuracagimiz bir video.. İyi seyirler
2012 Fragmanı 02:21
2012 Fragmanı 2.280 izlenme - 3 yıl önce Büyük bütçeli felaket filmlerinin değişmez yönetmeni Roland Emmerich yine benzer bir yapımla karşımızda. Bazı teorisyenlere göre 21 Aralık 2012 tarihinde dünyanın sonunun geleceğini öngören Maya medeniyetinin bu öngörüsünün doğru çıktığı bir geleceğin anlatıldığı 2012 adlı filmde insanların hayatta kalma mücadelelerine tanık oluyoruz. Filmin kadrosu oldukça sağlam: John Cusack , Thandie Newton , Woody Harrelson , Amanda Peet , Danny Glover , Oliver Platt ve Chiwetel Ejiofor ilk göze çarpan isimler.
Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak  Fragmanı 02:25
Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak Fragmanı 3.373 izlenme - 4 yıl önce Atniss Everdeen’ın Futuristik Ve Bir O Kadar Da Despotik Dünyada Geçen Sürükleyici Maceraları Devam Ediyor. Genç Kadın Bu Sefer “Quarter Quell” İçin Yarışıyor. tüm Dünyada Ses Getiren Açlık Oyunları Serisinin İkinci Filminde Kadroda Yine Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson Ve Woody Harrelson Yer Alırken Yönetmen Koltuğunda Bu Sefer İlk Filmden Farklı Olarak Francis Lawrence Oturuyor. Suzanne Collins’in Romanından Bu Sefer Beyazperdeye Uyarlayanlar İse Küçük Gün Işığım Filminin Senaristi Michael Arndt Ve 127 Saat’e İmza Atan Simon Beaufoy. Filmin Ülkemizde Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak Adıyla 2013 Kasımında Sinemalarda Olması Planlanıyor.
Sihirbazlar Çetesi / Now You See Me / Türkçe Altyazılı Fragman 01:44
Sihirbazlar Çetesi / Now You See Me / Türkçe Altyazılı Fragman 3.010 izlenme - 4 yıl önce Ne kadar yakından bakarsan, o kadar az görürsün.''Sihirbazlar Çetesi''-''Now You See Me''31 Mayıs'ta Sinemalar'da Atlas isimli son derece karizmatik ve etkileyici bir illüzyonistin liderliğini yaptığı, dünyanın en iyi sihirbazlarından oluşan 'Four Horsemen' ekibinin başından geçenleri konu alıyor. Ekip üstün sihir marifetlerini sadece sahne gösterileri için değil, soygun yaptıkları bankaların sistemlerine erişmek ve izleyicilerini soymak için kullanıyorlar. 'The Transporter', 'The Incredible Hulk' ve 'Clash of the Titans' gibi epik filmleriyle tanıdığımız Louis Leterrier tarafından yönetilen filmin oyuncu kadrosu Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Michael Caine ve Morgan Freeman gibi önemli isimlerden oluşuyor.
Sihirbazlar Çetesi TV Fragman 00:30
Sihirbazlar Çetesi TV Fragman 2.489 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Morgan Freeman, Mark Ruffalo, Jesse Eisenberg gibi isimlerin yer aldığı Sihirbazlar Çetesi (Now You See Me) filminin televizyonlarda yayınlanan resmi fragmanı.
Free Birds - Kahraman İkili Fragmanı 02:25
Free Birds - Kahraman İkili Fragmanı 1.837 izlenme - 3 yıl önce Murat Boz 'un Seslendirenler Arasında Yer Aldığı Kahraman İkili (free Birds) Filminin Türkçe Dublajlı Fragmanı. seslendirme Kadrosunda Owen Wilson, Woody Harrelson, Amy Poehler Gibi İsimlerin Yer Aldığı Free Birds Filminin Resmi Fragmanı. Free Birds, Özgürlükleri İçin Menülerden Hindi Yemeğini Kaldırma Amacıyla Bir Araya Gelen Ve Zamanda Yolculuk Yapan İki Hindinin Eğlenceli Öyküsünü Konu Ediniyor. Reggie Son Derece Mutlu Ve Sorunsuz Bir Hayat Sürerken Kendini Şükran Günü Yemeği İçin Beyaz Saray'da Hazırlanırken Bulur. Bir Gün Jake İsimli Başka Bir Hindi Tarafından Kaçırıldığında İse Orada Bulunmasının Asıl Nedenini Öğrenir. Reggie, Yemek Masasının Onur Konuğu Olmaktan Ziyade Masanın Sıradan Yemeklerinden Biri İçin Kullanılacaktır. Reggie Ve Jack Kafa Kafaya Verip Devasa Binadan Kaçmaya Karar Verirler, Bu Sırada Da Evin Bir Köşesinde Yer Alan Hükümete Ait Gizli Bir Labaratuarla Karşılaşırlar. Labaratuarda Bulunan Zaman Makinesi Onları 1621 Yılına, Şükran Günü Yemeğinin İlk Kez Yapıldığı Tarihe Götürür.
Now You See Me 2 (2016) Fragman 00:59
Now You See Me 2 (2016) Fragman 742 izlenme - 1 yıl önce Yapım, ilki 2013 yılında seyircisiyle buluşan ve ilüzyon marifetiyle çok başarılı bir soygun/intikam hikayesini konu alan suç gerilimi Sihirbazlar Çetesi'nin devamı niteliğinde. Kadroda ilk filmden J. Daniel Atlas olarak tanıdığımız Jesse Eisenberg'e Mark Ruffalo, Dave Franco, Woody Harrelson ve Michael Caine'nin yanı sıra bu sefer eşlik edecek isimler dedikodu kulislerinde Daniel Radcliffe, Lizzy Caplan ve Jay Chou olarak geçiyor. Senaryoda kalem oynatacak isimlerse Pete Chiarelli ve Ed Solomon.
Bunraku Fragmanı 02:30
Bunraku Fragmanı 1.480 izlenme - 3 yıl önce 2010 ABD yapımı fantastik türündeki Bunraku filminin fragmanı. Bir gizemli drifter (Josh Hartnett) ve ateşli bir genç Japon savaşçısı Yoshi (Gackt) her ikisi de çirkin ve şiddetli suçlular tarafından terörize bir kasabasında geliyor.
Kod 999 - Triple 9 - Türkçe Altyazılı Fragman 02:09
Kod 999 - Triple 9 - Türkçe Altyazılı Fragman 372 izlenme - 1 yıl önce Bir çete ve görevini kötüye kullanan polis memuru ortak bir plan yapar. Hedefleri başka bir polisi ortadan kaldırmaktır. Böylece önlerinde, ülkenin diğer ucuna gerçekleşecek sevkiyatı engelleyecek hiçbir engel kalmayacaktır.
Lost In London (2017) Fragman 01:23
Lost In London (2017) Fragman 73 izlenme - 3 ay önce 19 Ocak 2017 günü canlı olarak çekilecek Lost In London filminin fragmanı. Filmi Woody Harrelson yönetip başrolünde yer alıyor, ona Owen Wilson ve Willie Nelson eşlik ediyor.
zombieland filmi fragmanı dizifilm.com 02:34
zombieland filmi fragmanı dizifilm.com 1.408 izlenme - 7 yıl önce zombieland filmi fragmanı dizifilm.com
Yarının Sınırında' ve 8 Yeni Film Vizyonda 04:22
Yarının Sınırında' ve 8 Yeni Film Vizyonda 1.010 izlenme - 3 yıl önce Sinemalarda bu hafta 9 yeni film vizyonda.
Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak - Imax Özel Fragmanı 02:01
Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak - Imax Özel Fragmanı 896 izlenme - 3 yıl önce Katniss Everdeen’ın futuristik ve bir o kadar da despotik dünyada geçen sürükleyici maceraları devam ediyor. Genç kadın bu sefer “Quarter Quell” için yarışıyor. Tüm dünyada ses getiren Açlık Oyunları serisinin ikinci filminde kadroda yine Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson ve Woody Harrelson yer alırken yönetmen koltuğunda bu sefer ilk filmden farklı olarak Francis Lawrence oturuyor. Suzanne Collins’in romanından bu sefer beyazperdeye uyarlayanlar ise Küçük Gün Işığım filminin senaristi Michael Arndt ve 127 Saat’e imza atan Simon Beaufoy.
Wilson (2017) Fragman - Kırmızı Şerit 02:25
Wilson (2017) Fragman - Kırmızı Şerit 70 izlenme - 6 ay önce Oyuncular: Woody Harrelson, Laura Dern, Cheryl Hines 2017'de gösterime girecek komedi filmi Wilson'ın fragmanı.
How To Make Money Selling Drugs Fragman 01:59
How To Make Money Selling Drugs Fragman 662 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Woody Harrelson, Susan Sarandon, Eminem gibi isimlerin yer aldığı How to Make Woody Harrelson filminin resmi fragmanı.
Rust Cohle'dan Din ve Ahlak Üzerine (True Detective) 05:07
Rust Cohle'dan Din ve Ahlak Üzerine (True Detective) 378 izlenme - 2 yıl önce Bir çoğumuzun izlediği, izlemese de duyduğu True Detective'in efsane karakteri Rust Cohle'dan din ve ahlak üzerine aforizmalar...
Sihirbazlar Çetesi - Mark Ruffalo Röportaj 02:54
Sihirbazlar Çetesi - Mark Ruffalo Röportaj 531 izlenme - 4 yıl önce Sihirbazlar Çetesi (now you see me) filminin ünlü oyuncusu Mark Ruffalo ile yapılan çok özel röportaj.
Free Birds - Kahraman İkili Fragmanı 02:32
Free Birds - Kahraman İkili Fragmanı 317 izlenme - 4 yıl önce Seslendirme kadrosunda Owen Wilson, Woody Harrelson, Amy Poehler gibi isimlerin yer aldığı Free Birds filminin resmi fragmanı. Free Birds, özgürlükleri için menülerden hindi yemeğini kaldırma amacıyla bir araya gelen ve zamanda yolculuk yapan iki hindinin eğlenceli öyküsünü konu ediniyor. Reggie son derece mutlu ve sorunsuz bir hayat sürerken kendini Şükran Günü yemeği için Beyaz Saray'da hazırlanırken bulur. Bir gün Jake isimli başka bir hindi tarafından kaçırıldığında ise orada bulunmasının asıl nedenini öğrenir. Reggie, yemek masasının onur konuğu olmaktan ziyade masanın sıradan yemeklerinden biri için kullanılacaktır. Reggie ve Jack kafa kafaya verip devasa binadan kaçmaya karar verirler, bu sırada da evin bir köşesinde yer alan hükümete ait gizli bir labaratuarla karşılaşırlar. Labaratuarda bulunan zaman makinesi onları 1621 yılına, Şükran Günü yemeğinin ilk kez yapıldığı tarihe götürür.
Wildcats (1986) Fragman 01:25
Wildcats (1986) Fragman 87 izlenme - 1 yıl önce 1986 yapımı Wildcats filminin resmi fragmanı. Filmde Goldie Hawn ve Woody Harrelson başrolde oynuyor.
Sihirbazlar Çetesi - Morgan Freeman Röportaj 04:56
Sihirbazlar Çetesi - Morgan Freeman Röportaj 336 izlenme - 4 yıl önce Sihirbazlar Çetesi filminin ünlü oyuncusu Morgan Freeman ile yapılan çok özel röportaj.
Out of the Furnace - Benimle Problemin Mi Var Sahnesi 01:02
Out of the Furnace - Benimle Problemin Mi Var Sahnesi 202 izlenme - 3 yıl önce Başrolünde Christian Bale'ın yer aldığı Out of the Furnace filminden "Benimle problemin mi var?" sahnesi.
Sihirbazlar Çetesi - Woody Harrelson Röportaj 03:40
Sihirbazlar Çetesi - Woody Harrelson Röportaj 252 izlenme - 4 yıl önce Sihirbazlar Çetesi (now you see me) filminin ünlü oyuncusu Woody Harrelson ile yapılan çok özel röportaj.
Müzik Eşliğinde Savaş - The Thin Red Line 04:20
Müzik Eşliğinde Savaş - The Thin Red Line 110 izlenme - 2 yıl önce İnce Kırmızı Hat (The Thin Red Line - 1998) filminin 5 dakkaya yakın süren müzik eşliğindeki çarpışma sekansı... Er Ryan'ı Kurtarmak filmi dendiğinde nasıl çıkarma sekansı akla geliyorsa bu filmde de izleyeceğiniz bu etkileyici sekans ön plana çıkıyor. Filmin müzikleri hans zimmer'e ait, yüksek sesle izlemenizi tavsiye ederim...
The Hunger Games: Catching Fire - EXCLUSIVE Final Trailer 01:06
The Hunger Games: Catching Fire - EXCLUSIVE Final Trailer 164 izlenme - 3 yıl önce Katniss Everdeen’ın futuristik ve bir o kadar da despotik dünyada geçen sürükleyici maceraları devam ediyor. Genç kadın bu sefer “Quarter Quell” için yarışıyor. Tüm dünyada ses getiren Açlık Oyunları serisinin ikinci filminde kadroda yine Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson ve Woody Harrelson yer alırken yönetmen koltuğunda bu sefer ilk filmden farklı olarak Francis Lawrence oturuyor. Suzanne Collins’in romanından bu sefer beyazperdeye uyarlayanlar ise Küçük Gün Işığım filminin senaristi Michael Arndt ve 127 Saat’e imza atan Simon Beaufoy.
The Hunger Games: Catching Fire En Son Fragmanı 01:06
The Hunger Games: Catching Fire En Son Fragmanı 164 izlenme - 3 yıl önce Katniss Everdeen’ın futuristik ve bir o kadar da despotik dünyada geçen sürükleyici maceraları devam ediyor. Genç kadın bu sefer “Quarter Quell” için yarışıyor. Tüm dünyada ses getiren Açlık Oyunları serisinin ikinci filminde kadroda yine Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson ve Woody Harrelson yer alırken yönetmen koltuğunda bu sefer ilk filmden farklı olarak Francis Lawrence oturuyor. Suzanne Collins’in romanından bu sefer beyazperdeye uyarlayanlar ise Küçük Gün Işığım filminin senaristi Michael Arndt ve 127 Saat’e imza atan Simon Beaufoy.