Hoşgeldiniz!

world war z

Dünya Savaşı Z Alt Yazılı Fragmanı 02:20
Dünya Savaşı Z Alt Yazılı Fragmanı 62.820 izlenme - 3 yıl önce Dünya Savaşı Z (World War Z ) :Bu yaz bir adam (Brad Pitt) ikiye bölünmüş dünyanın sonuna yaklaşırken onu kurtarmak için zamana karşı yarışacak. Her kültür, her silah, her ordu ayağa kalkacak çünkü kurtulmanın tek yolu savaşmak Vizyon Tarihi 21 Haziran 2013
world war z 01:01
world war z 12.560 izlenme - 5 yıl önce insanların bir savaş sonucu hayatını kaybedip zombilere dönen bir grup askere karşı savaşı anlatiliyor
World War Z Fragman 02:31
World War Z Fragman 7.295 izlenme - 3 yıl önce Brad Pitt'in başrollerinde yer aldığı World War Z filminin resmi fragmanı.
Dünya Savaşı Dublajlı Fragmanı 02:20
Dünya Savaşı Dublajlı Fragmanı 6.467 izlenme - 3 yıl önce Dünya Savaşı Z (World War Z ) :Bu yaz bir adam (Brad Pitt) ikiye bölünmüş dünyanın sonuna yaklaşırken onu kurtarmak için zamana karşı yarışacak. Her kültür, her silah, her ordu ayağa kalkacak çünkü kurtulmanın tek yolu savaşmak Vizyon Tarihi 21 Haziran 2013
Dünya Savaşı Z - Uzatılmış Fragman 04:23
Dünya Savaşı Z - Uzatılmış Fragman 5.377 izlenme - 3 yıl önce Brad Pitt'in başrolünde yer aldığı Dünya Savaşı Z (World War Z) filminin uzatılmış özel fragmanı.
Dünya Savaşı Z - Türkçe Dublajlı İlk Fragman 02:20
Dünya Savaşı Z - Türkçe Dublajlı İlk Fragman 5.283 izlenme - 3 yıl önce Dünya Savaşı Z - Türkçe Dublajlı İlk Fragman
WORLD WAR Z KAMERA ARKASI_SİNEMASKOP KANAL 35 19:17
WORLD WAR Z KAMERA ARKASI_SİNEMASKOP KANAL 35 3.301 izlenme - 3 yıl önce Cansu Bizim'in Hazırlayıp Sunduğu Sinemaskop Programı Cuma Saat 23:00, Cumartesi Saat 16:00,Pazar 13:30 Pazartesi Saat 17:15 'te Kanal 35 Ekranlarında.filmlere Ait En Güncel Bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkası, Soundtrack, Dvd Ve Eleştiriler Kısaca Sinema Dünyasında Üretilen Her Şey Sinemaskop'ta... **** Program Sonunda Sorumuza Dogru Cevabı Veren İlk İzleyicimize Haftanın Filminin Dvd'sini, İkinci İzleyicimize Cınemaximum'dan 2 Kişilik Sinema Bileti Hediye Ediyoruz...**** https://www.facebook.com/sinemaskopkanal35
Dünya Savaşı Z - Uçak Saldırısı Sahnesi 01:20
Dünya Savaşı Z - Uçak Saldırısı Sahnesi 3.523 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Brad Pitt, Mireille Enos , Daniella Kertesz , James Badge Dale, Matthew Fox gibi isimlerin yer aldığı Dünya Savaşı Z filminin uçak saldırısı isimli sahnesi.
Dünya Savaşı Z - Türkçe TV Fragman 00:16
Dünya Savaşı Z - Türkçe TV Fragman 2.669 izlenme - 3 yıl önce Bir adam (Brad Pitt) ikiye bölünmüş dünyanın sonuna yaklaşırken onu kurtarmak için zamana karşı yarışacak. Her kültür, her silah, her ordu ayağa kalkacak çünkü kurtulmanın tek yolu savaşmak.
Dünya Savaşı Z - Türkçe Dublajlı İkinci Fragman HD 01:32
Dünya Savaşı Z - Türkçe Dublajlı İkinci Fragman HD 2.774 izlenme - 3 yıl önce Dünya Savaşı Z - Türkçe Dublajlı İkinci Fragman HD
Dünya Savaşı Z Fragman 02:26
Dünya Savaşı Z Fragman 1.195 izlenme - 3 yıl önce Dünya Savaşı Z Fragman World War Z Official Trailer
Dünya Savaşı Z - Helikoptere Saldırı Sahnesi 00:25
Dünya Savaşı Z - Helikoptere Saldırı Sahnesi 1.299 izlenme - 3 yıl önce Oyuncu kadrosunda Brad Pitt, Mireille Enos, Daniella Kertesz gibi isimlerin yer aldığı Dünya Savaşı Z filminin Helikoptere Saldırı isimli sahnesi.
Dünya Savaşı Z - Savaş TV Fragman 00:17
Dünya Savaşı Z - Savaş TV Fragman 1.086 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Brad Pitt, Mireille Enos, James Badge Dale gibi isimlerin yer aldığı Dünya Savaşı Z filminin Savaş isimli TV fragmanı.
Dünya Savaşı Z – World War Z (2013) – Filmden Sahneler #1 00:45
Dünya Savaşı Z – World War Z (2013) – Filmden Sahneler #1 1.081 izlenme - 3 yıl önce Gerry Lane iki kızı ve sevgili eşiyle mutlu bir hayat sürdüren bir aile babasıdır. Bir gün arabaları trafikte sıkıştığında her zamankinden farklı olarak yolunda gitmeyen bir şeylerin olduğunu fark ederler. Tehlike hızla yaklaşmaktadır… Ailesini güvenli bir bölgeye yerleştiren Gerry, ikiye ayrılan dünyayı kurtarmak için zamana karşı yarışacaktır. Brad Pitt’in hem başrolünü hem de yapımcılığını üstlendiği film, insanlar ve zombiler arasında yaşanan sıra dışı bir savaşı odağına alıyor. Film Max Brooks’un aynı adlı kitabından uyarlandı.
Dünya Savaşı Z Özel Fragman 01:12
Dünya Savaşı Z Özel Fragman 864 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Brad Pitt'in yer aldığı Dünya Savaşı Z (World War Z) filminin film içi görüntüleriyle birlikte, oyuncular ve yönetmenlerle yapılan özel röportajların yer aldığı özel fragman.
World War Z - Eleştirel Parodi 03:21
World War Z - Eleştirel Parodi 135 izlenme - 6 ay önce Brad Pitt'in yer aldığı World War Z hakkındaki eleştirel parodimiz sizlerle. İyi seyirler... daha fazlası için; http://bit.ly/filmlervefilimler
World War Z Fragman - Türkçe Altyazılı 02:03
World War Z Fragman - Türkçe Altyazılı 964 izlenme - 3 yıl önce World War Z Fragman - Türkçe Altyazılı
Dünya Savaşı Z – World War Z (2013) – Televizyon Reklamı #1 00:33
Dünya Savaşı Z – World War Z (2013) – Televizyon Reklamı #1 834 izlenme - 3 yıl önce Max Brooks’un World war Z adlı kitabından uyarlanan zombi konulu bir film olacak. Bu yaz bir adam (Brad Pitt) ikiye bölünmüş dünyanın sonuna yaklaşırken onu kurtarmak için zamana karşı yarışacak. Her kültür, her silah, her ordu ayağa kalkacak çünkü kurtulmanın tek yolu savaşmak.
World War Z Official Trailer 02:26
World War Z Official Trailer 491 izlenme - 3 yıl önce Cast: Brad Pitt, Mireille Enos , Daniella Kertesz , James Badge Dale, Matthew Fox
Dünya Savaşı Z - Güney Koreden Kaçıs Sahnesi 01:20
Dünya Savaşı Z - Güney Koreden Kaçıs Sahnesi 389 izlenme - 3 yıl önce Brad Pitt'in başrolünde yer aldığı Dünya Savaşı z filminin Güney Kore'den kaçıs sahnesi.
Dünya Savaşı Z- Ailemi Bırakamam Klip 00:45
Dünya Savaşı Z- Ailemi Bırakamam Klip 371 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Brad Pitt, Mireille Enos, James Badge Dale gibi isimlerin yer aldığı Dünya Savaşı Z (World War Z) filminin Ailemi Bırakamam isimli sahnesi.
Dünya Savaşı Z - Türkçe Dublajlı İkinci Fragman 01:32
Dünya Savaşı Z - Türkçe Dublajlı İkinci Fragman 347 izlenme - 3 yıl önce Dünya Savaşı Z - Türkçe Dublajlı İkinci Fragman
Dünya Savaşı Z - Law Klip 00:33
Dünya Savaşı Z - Law Klip 455 izlenme - 3 yıl önce Brad Pitt'in başrolünde yer aldığı Dünya Savaşı Z filminin Law isimli klibi.
World War Z - Super Bowl TV 00:33
World War Z - Super Bowl TV 374 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Brad Pitt, Mireille Enos ve David Morse gibi isimlerin yer aldığı World War Z'nin NFL Super Bowl'da yayınlanan fragmanı
Dünya Savaşı Z TV Fragman 00:17
Dünya Savaşı Z TV Fragman 340 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Brad Pitt, Mireille Enos, Daniella Kertesz, James Badge Dale, Matthew Fox, David Morse gibi isimlerin yer aldığı Dünya Savaşı Z filminin televizyonlarda yayınlanan resmi fragmanı.
SİNEMASKOP BÖLÜM 90 WORLD WAR Z/ZOMBİLER_KANAL 35 53:20
SİNEMASKOP BÖLÜM 90 WORLD WAR Z/ZOMBİLER_KANAL 35 202 izlenme - 3 yıl önce Cansu Bizim'in Hazırlayıp Sunduğu Sinemaskop Programı Cuma Saat 23:00, Cumartesi Saat 16:00,Pazar 13:30 Pazartesi Saat 17:15 'te Kanal 35 Ekranlarında.filmlere Ait En Güncel Bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkası, Soundtrack, Dvd Ve Eleştiriler Kısaca Sinema Dünyasında Üretilen Her Şey Sinemaskop'ta... **** Program Sonunda Sorumuza Dogru Cevabı Veren İlk İzleyicimize Haftanın Filminin Dvd'sini, İkinci İzleyicimize Cınemaximum'dan 2 Kişilik Sinema Bileti Hediye Ediyoruz...**** https://www.facebook.com/sinemaskopkanal35
Dünya Savaşı Z - Türkçe Dublajlı İlk Fragmanı 02:20
Dünya Savaşı Z - Türkçe Dublajlı İlk Fragmanı 179 izlenme - 3 yıl önce Brad Pitt'in başrolde oynadığı Dünya Savaşı Z (World War Z) filminin ilk türkçe dublajlı fragmanı. Gerry Lane iki kızı ve sevgili eşiyle mutlu bir hayat sürdüren bir aile babasıdır. Bir gün arabaları trafikte sıkıştığında her zamankinden farklı olarak yolunda gitmeyen bir şeylerin olduğunu fark ederler. Tehlike hızla yaklaşmaktadır... Ailesini güvenli bir bölgeye yerleştiren Birleşmiş Milletler çalışanı olan Gerry, ikiye ayrılan dünyayı kurtarmak için dünyayı dolaşacak ve bunu yaparken hayli kısıtlı olan zamana karşı yarışacaktır. Brad Pitt'in hem başrolünü hem de yapımcılığını üstlendiği film, insanlar ve zombiler arasında yaşanan sıra dışı bir savaşı odağına alıyor. Film Max Brooks'un aynı adlı kitabından uyarlanmıştır.
World War Z Türkçe Altyazılı İlk Bakış Fragman 01:12
World War Z Türkçe Altyazılı İlk Bakış Fragman 207 izlenme - 3 yıl önce World War Z filminin Türkçe altyazılı ilk bakış fragmanı. Fragman içerisinde oyuncularla ve yönetmenle yapılan küçük röportajlara yer verilmiştir.
Dünya Savaşı Z - Getting Out Klip 00:33
Dünya Savaşı Z - Getting Out Klip 258 izlenme - 3 yıl önce Başrolünde Brad Pitt Dünya Savaşı Z (World War Z) filminin Getting Out isimli klibi.
AKP Reklamının Fikir Babası 2 03:18
AKP Reklamının Fikir Babası 2 38 izlenme - 11 ay önce Akp'nin son zamanlarda yayınladığı, insanların birbirlerinin sırtına basarak yükselmesi fikri ilk olmadığı gibi son da olmayacak. Umarım reklam senaristleri 'Zombi'lerden ilham almamıştır.