Hoşgeldiniz!

Wycombe

Dev golcüyü böyle tanıttılar 00:29
Dev golcüyü böyle tanıttılar 521 izlenme - 2 yıl önce Wycombe Wanderers'e transfer olan Adebayo Akinfenwa taraftara daha önce hiç görülmemiş bir şekilde tanıtıldı.
Tekmeler yumruklar havada uçuştu! 00:36
Tekmeler yumruklar havada uçuştu! 934 izlenme - 4 yıl önce Macclesfield - Wycombe maçında yaşanan kavga.
Kaleciyle Uzun Eşek Oynayan Taraftar 00:10
Kaleciyle Uzun Eşek Oynayan Taraftar 386 izlenme - 2 yıl önce İngiltere 2. Ligi`nde, Wycombe kalecisi Jordan Archer`ın üzerine atlayan bir taraftar biz Türklerin aklına hemen ne mi getirdi? Tabi ki uzun eşek oyununu... Ama garibim ingilizler ne bilsinler uzun eşek kültürünü kesin adam kaleciye saldırdı sanmışlardır vah vah vah...
Kaleciyle Uzun Eşek Oynayan Taraftar 00:10
Kaleciyle Uzun Eşek Oynayan Taraftar 636 izlenme - 5 yıl önce İngiltere 2. Ligi`nde, Wycombe kalecisi Jordan Archer`ın üzerine atlayan bir taraftar biz Türklerin aklına hemen ne mi getirdi? Tabi ki uzun eşek oyununu... Ama garibim ingilizler ne bilsinler uzun eşek kültürünü kesin adam kaleciye saldırdı sanmışlardır vah vah vah...
Kaleci meslektaşını fena avladı 00:20
Kaleci meslektaşını fena avladı 127 izlenme - 2 yıl önce İngiltere 2. Ligi'nde Stevenage'de formas giyen kaleci Jesse Joronen, Wycombe Wanderers ile oynanan maçta meslektaşı Matt Ingram'ı yaptığı uzun mesafeli vuruş ile mağlup etti.
Dev Golcüden Çılgın Dans 00:20
Dev Golcüden Çılgın Dans 22 izlenme - 10 ay önce İngiliz ekibi Wycombe Wanderers'da forma giyen dev forvet Adebayo Akinfenwa futbolda olduğu kadar dansta da başarılı olduğunu gösterdi.
00:40
"Canavar" Lakaplı Futbolcu Akinfenwa, Takımıyla Yeni Sözleşme İmzaladı 12 izlenme - 10 ay önce "Canavar" lakaplı 100 kiloluk ünlü futbolcu Adebayo Akinfenwa, kulübü Wycombe Wanderers'la 1 yıllık yeni sözleşme imzaladı.
Dev Golcüden Şahane Gol 00:37
Dev Golcüden Şahane Gol 17 izlenme - 1 yıl önce İngiltere FA Cup 1. Tur maçında Portsmouth sahasında Wycombe Wanderers'a 2-1 yenildi. Wycombe Wanderers'da forma giyen 'Canavar' lakaplı dev golcü Akinfenwa 84. dakikada takımını galibiyete taşıyan golü kaydetti.
Kaleci meslektaşını fena avladı 00:20
Kaleci meslektaşını fena avladı 12 izlenme - 2 yıl önce İngiltere 2. Ligi'nde Stevenage'de formas giyen kaleci Jesse Joronen, Wycombe Wanderers ile oynanan maçta meslektaşı Matt Ingram'ı yaptığı uzun mesafeli vuruş ile mağlup etti.
Dev Golcüyü Böyle Tanıttılar 00:29
Dev Golcüyü Böyle Tanıttılar 2 izlenme - 2 yıl önce Wycombe Wanderers'e transfer olan Adebayo Akinfenwa taraftara daha önce hiç görülmemiş bir şekilde tanıtıldı.
Sevinçlerini top toplayıcıyla paylaştılar! 00:21
Sevinçlerini top toplayıcıyla paylaştılar! 2 izlenme - 2 yıl önce Wycombe oyuncuları gol sonrası sevinçlerini top toplayıcı çocukla paylaştı. 23.08.2015 günü Sporx kanalına yüklediğim 'Sevinçlerini top toplayıcıyla paylaştılar!' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/sporx kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dev Golcü Adebayo Akinfenwa'dan Çılgın Dans 00:20
Dev Golcü Adebayo Akinfenwa'dan Çılgın Dans 0 izlenme - 10 ay önce İngiliz ekibi Wycombe Wanderers'da forma giyen dev forvet oyuncusu Adebayo Akinfenwa futbolda olduğu kadar dansta da başarılı olduğunu şovuyla gösterdi.