Hoşgeldiniz!

Xhela

Xhela Ft Imperialb - Dua Xhanin 03:18
Xhela Ft Imperialb - Dua Xhanin 435 izlenme - 5 yıl önce Xhela ft ImperiAlb - Dua Xhanin (Yeni Klip 2013)
Xhela Ft Imperialb - Dua Xhanin (Official Video) 03:21
Xhela Ft Imperialb - Dua Xhanin (Official Video) 93 izlenme - 4 yıl önce Xhela Ft Imperialb - Dua Xhanin (official Video) Xhela Ft ImperiAlb - Dua Xhanin (official Video)
Xhela - Lamtumire 03:51
Xhela - Lamtumire 17 izlenme - 2 yıl önce Xhela - Lamtumire (Official Video) 2016 Şarkı Sözleri (Lyrics) Refreni x2 dikur kam pas lumturi me ty nje dashurii dhe nje her e gzova nje pranver Reptura 1: Sedi sa je kam beson , kur ti pishmman kemu kon Permu komu kon von , sta boj tnjejten si ti kur vet mke lon Zdi qysh me fol mashum kur t'ndjenjat mi ke prish Mthave tlutna largom mthave pi mu e ki mo dysh Hallall qajo fjal pi mu kur ska mu kon Dije qe mki plas shum fell n'zemer ron Po ani un zdu me ta kthy t'pafsha tlumtur sa her Na qish jena kon bashk sun na ndajke as ni terr U djeka ma shum per veten si veprat i qite ndrit Mki habit krejt po pi zotit je tu e prit Kur um thave fjal dije mlave pa koment Un kesh mas teje zemer pernime shum i trent nime tdu me gjith zemer ,amo ti e teprove um bone per veti edhe , nfund um lendove Je e fort maje vetin , qet`her ta thom me bindje Se haroj kur at dit , kur dulem dyt per ditlindje Refreni x2 dikur kam pas lumturi me ty nje dashurii dhe nje her e gzova nje pranver reptura 2 : ej po kadalsona pak , pe ndaloj edhe veten pse met dasht kur ti sum don pse pe nervozoj veten po menoj pse stkom harru gjat ksoj kohe qe tkom dasht sdi a muj me ta bo hallall ska lidhje un tthom prap nasht edhe pse ti je fallc ke lujt me ndjenjen tem shum shpejt u derzove qekjo mu ma shum mdhem se do fjal qe mi ke thon qato jon tum dhymt mashum mthojshe kurr skomet lon po qe ike ti nga un jena larg ska dashni deti na ndan mu e ty shpresoj mos met taku kurr se sdu met pa me sy e lumtur kurr skemu kon gjithmon gjithqka tmungon un kom luftu per ty dije se tasht o von se gjithqka ka perfundu si dhe ransi dashnis ni fund iq pa fillim zemer dije qe sot o bitiss se gjithqka ka perfundu si dhe ransi dashnis ni fund iq pa fillim zemer dije qe sot o bitiss Refreni x2 dikur kam pas lumturi me ty nje dashurii dhe nje her e gzova nje pranver Refreni x2 dikur kam pas lumturi me ty nje dashurii dhe nje her e gzova nje pranver Rami Ahmeti - Lamtumir (ref 2) A'ke zemer a'ke shpirt a'ke pak dashni apo ti e lindur je vetem per tradhti .. (ref 2) Zemren time s'ta kam fal ti me e lendu syt e mi nuk kan lot per ty me lotu .. (ref 2) Lamtumir Lamtumir te qofte rruga mbar dhe unazen qe ta dhash merre hudhe ne zjarr.. Merri gjitha perveq zemres qe ma ke lendu knaqu tash je e lir dhe mundesh me shku.. Asnjeher o asnjeher nuk i bi pishman tregoj botes anemban se une te kam lan asnjeher si bi pishman tregoj botes anemban se une te kam lan .. (ref 2) Zemren time s'ta kam fal ti me e lendu syt e mi nuk kan lot per ty me lotu .. (ref 2) Lamtumir Lamtumir te qofte rruga mbar dhe unazen qe ta dhash merre hudhe ne zjarr.. Merri gjitha perveq zemres qe ma ke lendu knaqu tash je e lir dhe mundesh me shku.. Sokol Bisaku - Lamtumir Lamtumir,lamtumir o shpirto ti sot erdh dita sot erdh dita meu nda me ty skam rruge tjeter,skam rrug tjeter o shpirto ti per kujtim une pota la nji fotografi ref. tlutem zemer mos jeto jeten me lot ne sy fajtor sjam, fajtor sjam ah mir e di per mua kur tpermallohesh ti mem pa me sy kujtoj qastet derdhi lotet ne fotografi Muaj vite kan kaluar me plot vaj dhe merzi smundje rende me ka kapluar sitja baj nuk e di mshkrumoj malli mu dogj zemra o shpirt per ty kur kujtoj une ditet tona tash e kjaj vetmin ref. i njejte
Xhela - Krejt Per Ty ( Official Video ) New 03:31
Xhela - Krejt Per Ty ( Official Video ) New 27 izlenme - 4 yıl önce Xhela - Krejt Per Ty ( Official Video ) New Offical Instagram : @xhelaofficial Muzika : Kico & Torch TEX : Arianit Palaj