Hoşgeldiniz!

Ya Sabır Videoları

Ya Sabır (Müziksiz İlahiler) 04:39
Ya Sabır (Müziksiz İlahiler) 18.567 izlenme - 4 yıl önce Ya Sabır
Ya Sabır İlahisi (Müziksiz İlahiler) 04:39
Ya Sabır İlahisi (Müziksiz İlahiler) 1.568 izlenme - 4 yıl önce Ya Sabır İlahisi
Ya Sabır 04:39
Ya Sabır 452 izlenme - 3 yıl önce Müziksiz İlahiler
Rüya Çağla - Ya Sabır 04:57
Rüya Çağla - Ya Sabır 581 izlenme - 5 yıl önce
Polise 02:11
Polise "Ya Sabır" Çektiren Sarhoş 5 izlenme - 1 hafta önce Kaçmak için direnen sarhoş neden kaçtığını bilmiyor. Şimdiye kadar izlediğim en komik sarhoş direnişi olabilir. Keyifli seyirler...
Metiner - Ya Sabır (1996) 03:27
Metiner - Ya Sabır (1996) 228 izlenme - 2 yıl önce 90'ların bir dönem etki yapmış fakat daha sonra unutulmış isimlerinden Metiner'in bir zamanlar baya beğenilmiş şarkısı Ya Sabır'ın klibidir. Kendisi de asıl çıkışı Gördüğüme Sevindim ile yapmıştır. Nostaljik bir değeri olur diye paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
Sabır-Göksel 04:05
Sabır-Göksel 113 izlenme - 1 yıl önce Göksel'in ilk albümünde yer alan, Türk müzik dünyası içinde çalı çırpıdan görünmeyen bir kilometre taşıdır. Söz ve müziğin uyumu, rahmetli Yavuz Çetin'in nefaset doruklarındaki gitar solosu ve armoni seyriyle hazmı inanılmaz kolay bir şarkı olmuştur. Bu arada Yavuz babanın ilk ciddi stüdyo referansıdır. Erkan Oğur için Güllerin İçinden ne ise Yavuz Çetin için de Sabır odur. Talk box'un ilk kez kullanıldığı Türkçe şarkıdır bir de. Blues riflerine gurban Yavuz Çetin.Işık içinde uyu.
Mustafa Metin Atalay - Tahammül Dersleri 1-2 15:40
Mustafa Metin Atalay - Tahammül Dersleri 1-2 31 izlenme - 1 yıl önce Saygıdeğer site sakinleri, değerli tüketiciler, sinirli abiler, agresif ablalar. İçerik başlığı zaten açık, bu sizin bu tip kişilere vereceğiniz refleksi değerlendirmek için konmuş bir test değildir. İzlerken tüyleriniz dikilebilir, saç baş yolabilir, göz kapaklarınız istemsizce açılıp kapanabilir, ellerde ve yüzde titreme, ateş yükselmesi, diare ve karın bölgesinde şiddetli sancı durumu ortaya çıkabilir. Düşük seyreden semptomlara henüz rastlanmamakla birlikte, acil durumda videoyu kapatmanızı önemli arz ederim. Her şey daha güzel bir sinema için.
Yüksel Bahçeci - Ya Sabır 04:09
Yüksel Bahçeci - Ya Sabır 18 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Sebebi Vardır Çıkış Tarihi: 07.01.2010 Türk Halk Müziği Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik