Hoşgeldiniz!

Ya Sabır

Ya Sabır İlahisi (Müziksiz İlahiler) 04:39
Ya Sabır İlahisi (Müziksiz İlahiler) 1.755 izlenme - 5 yıl önce Ya Sabır İlahisi
Polise 02:11
Polise "Ya Sabır" Çektiren Sarhoş 260 izlenme - 1 yıl önce Kaçmak için direnen sarhoş neden kaçtığını bilmiyor. Şimdiye kadar izlediğim en komik sarhoş direnişi olabilir. Keyifli seyirler...
Ya Sabır 04:39
Ya Sabır 469 izlenme - 4 yıl önce Müziksiz İlahiler
Metiner - Ya Sabır (1996) 03:27
Metiner - Ya Sabır (1996) 298 izlenme - 3 yıl önce 90'ların bir dönem etki yapmış fakat daha sonra unutulmış isimlerinden Metiner'in bir zamanlar baya beğenilmiş şarkısı Ya Sabır'ın klibidir. Kendisi de asıl çıkışı Gördüğüme Sevindim ile yapmıştır. Nostaljik bir değeri olur diye paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
Sabır-Göksel 04:05
Sabır-Göksel 169 izlenme - 3 yıl önce Göksel'in ilk albümünde yer alan, Türk müzik dünyası içinde çalı çırpıdan görünmeyen bir kilometre taşıdır. Söz ve müziğin uyumu, rahmetli Yavuz Çetin'in nefaset doruklarındaki gitar solosu ve armoni seyriyle hazmı inanılmaz kolay bir şarkı olmuştur. Bu arada Yavuz babanın ilk ciddi stüdyo referansıdır. Erkan Oğur için Güllerin İçinden ne ise Yavuz Çetin için de Sabır odur. Talk box'un ilk kez kullanıldığı Türkçe şarkıdır bir de. Blues riflerine gurban Yavuz Çetin.Işık içinde uyu.
Mustafa Metin Atalay - Tahammül Dersleri 1-2 15:40
Mustafa Metin Atalay - Tahammül Dersleri 1-2 44 izlenme - 3 yıl önce Saygıdeğer site sakinleri, değerli tüketiciler, sinirli abiler, agresif ablalar. İçerik başlığı zaten açık, bu sizin bu tip kişilere vereceğiniz refleksi değerlendirmek için konmuş bir test değildir. İzlerken tüyleriniz dikilebilir, saç baş yolabilir, göz kapaklarınız istemsizce açılıp kapanabilir, ellerde ve yüzde titreme, ateş yükselmesi, diare ve karın bölgesinde şiddetli sancı durumu ortaya çıkabilir. Düşük seyreden semptomlara henüz rastlanmamakla birlikte, acil durumda videoyu kapatmanızı önemli arz ederim. Her şey daha güzel bir sinema için.
Mine Koşan - Ya Sabır 04:49
Mine Koşan - Ya Sabır 9 izlenme - 10 ay önce
Yüksel Bahçeci - Ya Sabır 04:09
Yüksel Bahçeci - Ya Sabır 24 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Sebebi Vardır Çıkış Tarihi: 07.01.2010 Türk Halk Müziği Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik