Hoşgeldiniz!

yaban hayat

Yaban Hayatta 45 Gün 09:04
Yaban Hayatta 45 Gün 3.267 izlenme - 2 ay önce Bu videoda yer alan görüntüler Doğa Koruma ve Milli Parklar 6.Bölge Müdürlüğü,Burdur Şube Müdürlüğü tarafından yaban hayatı çalışmaları kapsamında Burdur'da fotokapan cihazlarıyla elde edilmiştir.
Ayılar (GÜÇ) 03:29
Ayılar (GÜÇ) 106.386 izlenme - 5 yıl önce Ayılar (GÜÇ)
Trt Belgesel-Kurt 58:12
Trt Belgesel-Kurt 236 izlenme - 4 hafta önce Yapımı 2014 yılında başlayan "Kurt" belgeseli, iki yıllık sürecin ardından 1 Kasım 2016 Cuma akşamı TRT Belgesel kanalında yayınlandı. Kars, Bolu, Antalya, Kayseri, Kastamonu ve Ankara'nın çeşitli ilçelerinde gerçekleştirilen çekimler, uzun bir hazırlık sürecinin ardından başladı. Çekimler, gece ve gündüz, sıcakta ya da -25 derece soğukta, 113 günde tamamlandı. Daha önce Bozkırın Çocukları: Anadolu Yaban Koyunu, Dev Kanatlar: Kara Akbaba, Ayı ve İnsan, Kuşlar Çakallar ve Diğerleri belgesellerinin yönetmenliğini yapan Ece Soydam, yaklaşık 10 yıldır bu projelerde birlikte çalıştığı kameraman Erol Yazıcı ve ekibe yeni katılan kameraman Attila Arslan ile çekimleri gerçekleştirdi. Kurgusunu Özgür Arıkan’ın, müziklerini Erdem Helvacıoğlu’nun yaptığı belgeseli, Nuri Gökaşan seslendirdi. 52 dakikalık “Kurt” belgeseli, iki yıllık süreç içinde onlarca kişinin emeğiyle ortaya çıktı.
yabani hayat 00:30
yabani hayat 3.306 izlenme - 8 yıl önce yabani hayat
Bir Sivrisinek Dünyaya Nasıl Gelir? 01:47
Bir Sivrisinek Dünyaya Nasıl Gelir? 1.220 izlenme - 3 yıl önce malum yaz aylarındayız ve bol bol bizleri rahatsız eden, kanımızı emen sivrisinek nasıl doğup dünyaya geliyor görelim. korku filmi tadında görüntüler doğrusu.
3 Aslana Kafa Tutan Timsah 02:20
3 Aslana Kafa Tutan Timsah 847 izlenme - 3 yıl önce Kenya'da ölmüş bir filin eti için üç aslana bir timsah kafa tutmuş. Savaşı aslanlar kazanmış. Bu inanılmaz görüntüleri ise, Kai Bank adlı turist tesadüfen çekmiş.
Tabiat 09:40
Tabiat 593 izlenme - 8 yıl önce tabiat
Yaban Hayatta Tavşanlar Nasıl Gizlenir 00:52
Yaban Hayatta Tavşanlar Nasıl Gizlenir 67 izlenme - 1 yıl önce Yaban Hayatta Tavşanlar Nasıl Gizlenir Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Marmara Yaban Hayatı Koruma Federasyonu 03:34
Marmara Yaban Hayatı Koruma Federasyonu 415 izlenme - 5 yıl önce Marmara Yaban Hayatı Koruma Federasyonu
İğdır'da Doğaya Yaban Hayat İçin Portakal, Elma, Muz Bıraktılar 05:30
İğdır'da Doğaya Yaban Hayat İçin Portakal, Elma, Muz Bıraktılar 114 izlenme - 2 yıl önce Iğdır'da Orman ve Su İşleri Şube Müdürü Mete Türkoğlu ve ekibi Ağrı Dağı eteklerindeki Karakoyunlu ilçesine bağlı Bulakbaşı, Yazlık ve Kırçiçeği köyleri arasında bulunan sulak alanlarda yaşayan 74 çeşit kuş, yaban tavşanı, su maymunlarına sebze ve meyve bıraktı.
Yaban Hayatı Ekmek ile Korumak 05:47
Yaban Hayatı Ekmek ile Korumak 136 izlenme - 3 yıl önce Erzurum'da 7 yıldır aynı rüyayı görüp bu rüyanın etkisi altında her kış kasa kasa ekmeği arazilere atarak yabani hayvanların açlıktan ölmesini önleyen abimiz ve bu uğurda ekmeklerle bütünleşmesi, ekmekleri kucağından bırakamaması.
Yaban Hayata 00:30
Yaban Hayata 75 izlenme - 4 yıl önce Güzel Video...
Erzurum'da Mehmetçik Yaban Hayatı Unutmadı 04:53
Erzurum'da Mehmetçik Yaban Hayatı Unutmadı 14 izlenme - 2 yıl önce Jandarma, Erzurum'da yaban hayata sahip çıktı. Erzurum-Mehmetçik Yaban Hayatı Unutmadı Dondurucu soğuk ve kar yağışı Erzurum’un Oltu ilçesinde yaban hayatı da olumsuz etkileniyor..