Hoşgeldiniz!

yabancı dizi

Killjoys 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 00:19
Killjoys 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 334 izlenme - 7 ay önce Killjoys 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "The Harvest" Killjoys Dizi Özeti: Galaksilerin arasındaki sınıf savaşlarında tarafsız kalan üç kelle avcısının, bu savaş sırasında sivillere zarar veren suçluları yakalamaya çalışmalarının anlatıldığı dizinin başrollerinde Thom Allison, Tamsen McDonough, Aaron Ashmore yer alıyor.
Titanic (2012) ITV Dizi Fragman 02:03
Titanic (2012) ITV Dizi Fragman 481 izlenme - 1 yıl önce 2012 Nisan ayında 4 bölümlük mini dizi olarak çekilen Titanic'in promo videosu. Nigel Stafford-Clark (Bleak House, The Passion) ve Julian Fellowes'un (Downton Abbey, Gosford Park) yarattığı dizi, ITV'de yayınlandı.
Castle 8. Sezon 8. Bölüm 2. Fragmanı 02:13
Castle 8. Sezon 8. Bölüm 2. Fragmanı 116 izlenme - 3 ay önce Castle 8. Sezon 8. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı:"Mr. & Mrs. Castle" - Kış Finali Rick Castle ün yapmış, yakışıklı ve karizmatik bir cinayet romanı yazarıdır. Kitaplarının ilk baskıları iyi giderken bir dönem hikaye üretme konusunda tıkanma yaşar. Fakat Castle'ın cinayet romanları, bir seri katile ilham verir ve romandaki hikayelerin kurgusu üzerinden New York birçok cinayete mesken olur. Sonuçta New York Polis Departman'ı bu seri katille baş etmek ve ipuçlarını daha yakından izlemek için Dedektif Kate Beckett’ın partnerliğinde Rick Castle ile iş birliğine gidecektir..
Game Of Thrones 3.Sezon 2.Bölüm Fragmanı 00:35
Game Of Thrones 3.Sezon 2.Bölüm Fragmanı 1.823 izlenme - 3 yıl önce Yeni Bölüm İsmi Dark Wings, Dark Words Olarak Açıklandı. Game Of Thrones 3. Sezon 2. Yeni Bölümü İle 7 Nisan 2013 Pazar Akşamı Hbo Kanalında Ekranlara Gelmeye Devam Edecek...
Chicago Fire 4. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 00:17
Chicago Fire 4. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 111 izlenme - 2 ay önce Chicago Fire 4. Sezon 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "When Tortoises Fly" Hiçbir iş onlarınkinden daha stresli ve daha tehlikeli olamaz. Herkes başka bir yöne koşarken, onlar tereddüt etmeden alevlerin arasına dalarlar.. Chicago İtfaiye Departmanı'nda çalışan kahraman itfaiyecilerin iş ve gündelik yaşamlarını konu olan Chicago Fire, adrenalin bağımlısı Teğmen Kelly Severide ve takım arkadaşlarının maceralarını ekrana getirecek.
The Middle 6. Sezon 19. Bölüm Fragmanı 00:16
The Middle 6. Sezon 19. Bölüm Fragmanı 449 izlenme - 10 ay önce The Middle 6. Sezon 19. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Siblings and Sombreros" Eğlenceli bir aile komedisi olan The Middle, Everybody Loves Raymond'ın Debra'sını yeniden baş role taşıyan ve anne dersleriyle dolu bir yapım. Frankie Heck aynı anda hem hareketli işine, hem kocasına, hem de üç çocuğuna birden yetmeye çalışan, günlük hayatı onlarca macera ile dolu modern annelerden biri. Fakat Frankie'nin zekâ dolu esprileri ve problem çözme yeteneği karmaşık hayatını çekilir kılıyor...
Grey's Anatomy 12. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 00:19
Grey's Anatomy 12. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 172 izlenme - 4 ay önce Seattle Grace Hastanesi’nde yeni bir gün, yeni bir sabah, yeni ameliyatlar, kurtarılması gereken hayatlar, düşler ve umutlar... Farklı tıp fakültelerini yeni bitirmiş 5 stajyer doktor adayı Meredith, Cristina, Izzie, Alex ve George zorlu bir eleme sınavını geçerek, prestijli bir eğitim hastanesi olarak ün salan Seattle Grace’in cerrahi departmanında stajyerlik programına kabul edilmiştir. Önlerindeki bir sene boyunca, cerrahi bölümünün en başarılı doktorlarından olan Uzman Dr. Bailey'in (Nazi) gözetiminde, doktorluğun her yönünü yaşayan stajyerler hastanenin karmaşasının yanında aşk ilişkilerinde de yeni heyecanlar ve bocalamalarla tanışacaklar... Pek çok Altın Küre ve Emmy ödülüne sahip dizi, ilk sezonundan itibaren sadece Amerika’da değil yayınlandığı her ülkede televizyon reytinglerini alt üst ediyor. Grey's Anatomy 12. Sezon 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Old Time Rock and Roll"
Bones 10. Sezon 17-18 Bölüm Fragmanı 00:29
Bones 10. Sezon 17-18 Bölüm Fragmanı 411 izlenme - 9 ay önce Bones 10. Sezon 17-18 Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adları: "The Lost in the Found" / The Verdict in the Victims" Bones bir amerikan suç-drama dizisidir. İlk bölümü Fox Network kanalı tarafından 13 Eylül 2005' te yayınlanmıştır. Dizi de FBI' ya gelen çözümlenmemiş cinayetler ve çeşitli suçlar adli antropolojinin ve adli arkeolojinin yardımıyla çözülüyor. Dizinin baş karakterleri FBI ajanı Seeley Booth (David Boreanaz), adli antropolog Dr. Temperance 'Bones' Brennan (Emily Deschanel) dır. Diğer karakterler Michaela Conlin, T. J. Thyne, Eric Millegan, Tamara Taylor, ve John Francis Daley tarafından canlandırılmaktır. Hart Hanson tarafından yaratılmıştır. Yaratılırken hafifte olsa yazar ve adli antropolojist Kathy Reichs 'ın hayatından esinlenilmiştir. Dizi şu an 10. sezonunda
Chicago PD 2. Sezon 23. Bölüm Fragmanı 00:15
Chicago PD 2. Sezon 23. Bölüm Fragmanı 392 izlenme - 9 ay önce Chicago PD 2. Sezon 23. Bölüm Sezon Finali Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Born Into Bad News" Rüzgarlı Şehir olarak bilinen Chicago'da çalışan polislerin maceralar
Castle 7. Sezon 22. Bölüm Fragmanı 00:19
Castle 7. Sezon 22. Bölüm Fragmanı 415 izlenme - 9 ay önce Castle 7. Sezon 22. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Dead From New York" Rick Castle ün yapmış, yakışıklı ve karizmatik bir cinayet romanı yazarıdır. Kitaplarının ilk baskıları iyi giderken bir dönem hikaye üretme konusunda tıkanma yaşar. Fakat Castle'ın cinayet romanları, bir seri katile ilham verir ve romandaki hikayelerin kurgusu üzerinden New York birçok cinayete mesken olur. Sonuçta New York Polis Departman'ı bu seri katille baş etmek ve ipuçlarını daha yakından izlemek için Dedektif Kate Beckett’ın partnerliğinde Rick Castle ile iş birliğine gidecektir...
Rizzoli and Isles 6. Sezon 12. Bölüm Fragmanı 00:17
Rizzoli and Isles 6. Sezon 12. Bölüm Fragmanı 290 izlenme - 5 ay önce Rizzoli and Isles 6. Sezon 12. Bölüm Yaz Finali Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı "5:26" Jane Rizzoli ve Dr. Maura Isles Boston'daki suçlularla elele mücadele ediyor. Çin asıllı Amerikalı yazar Tess Gerritsen’in sekiz kitaplık Rizzoli & Isles kitap serisinden TV’ye uyarlanan dizide, Boston'daki cinayet masasının tek dedektifi olan Jane ve ölülerle yaşayanlardan daha iyi anlaşan adli tıp uzmanı Maura'nın suçluları yakalama maceralarını izliyoruz. Jane ve Maura birbirilerine zıt iki kadın karakter olsalar da, dostlukları her şeyin üstesinden gelebilecek kadr büyük. İşinde başarılı iki uzman kadın güçlerini birleştirince, çözülmeyecek dava yok!
New Girl 4. Sezon 22. Bölüm Fragmanı (Sezon Finali) 00:23
New Girl 4. Sezon 22. Bölüm Fragmanı (Sezon Finali) 408 izlenme - 9 ay önce New Girl 4. Sezon 22. Bölüm Fragmanı (Sezon Finali) Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Clean Break" Kadın-erkek ilişkileri üzerine bir sit-kom. Sevgilisinden yeni ayrılan Jess, üç erkekle birlikte aynı eve taşınmak zorunda kalır. İnsan ilişkilerinde pek başarılı olamayan Jess, evde geçirdiği süre içerisinde hem kendini geliştirme fırsatı bulacak, hem de erkeklerin dünyasını yakından tanıyacaktır.
Scandal 5. Sezon 9. Bölüm Fragmanı 00:20
Scandal 5. Sezon 9. Bölüm Fragmanı 126 izlenme - 3 ay önce Scandal 5. Sezon 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı: "Baby, It's Cold Outside" Kış Finali Scandal Dizi Özeti: Amerika Başkanlığı'na medya danışmanlığı yapan Olivia Pope’un görevi politik isimlerin sırlarını korumak ve onların ortaya çıkmasını engellemektir. Ancak bir gün bu görevinden ayrılıp kendi işini yapmaya karar verir. Beyaz Saray'dan ayrılmasının ardından kendi şirketini kuran Pope'un işleri, pek de umduğu gibi gitmez. Geçmişi peşini bırakmaz. Kriz yönetimi danışmanlığı veren şirket, başkalarının hayatlarını düzene sokmaya çalışırlarken, kendininkilerinin hakimiyetini kaybederler. Politik bir drama olan Scandal, güçlü bir kadın karakteri ön plana taşıyor.
Hart of Dixie 4. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 00:19
Hart of Dixie 4. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 602 izlenme - 11 ay önce Hart of Dixie 4. Sezon 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "The Butterstick Tab" Tıp Fakültesi'nden mezun olduğu gün, cerrah olma hayalleri kuran Zoe Hart'ın umutları, staj yaptığı hastanenin kendisine burs vermemesiyle suya düşer. Mezuniyet Günü, yaşlıca bir doktorun eline tutuşturduğu kartvizit artık onun son çaresidir. Her ne şart altında olursa olsun, doktorluk yapmak için yanıp tutuşan Zoe Hart, kendisine yapılan teklifi kabul etmek üzere; New York'tan kalkıp Alabama'ya kadar gider. Bluebell denilen küçük bir kasabada noktalanan yolculuk, Dr. Zoe Hart'ın hayatını da kökten değiştirecektir.
The Vampire Diaries 4.Sezon 19.Bölüm Fragmanı 00:20
The Vampire Diaries 4.Sezon 19.Bölüm Fragmanı 2.968 izlenme - 3 yıl önce Yeni Bölümün Adı "Pictures Of You" Olarak Belirlendi.the Vampire Diaries 4. Sezon 19. Bölümü İle 4 Nisan 2013 Perşembe Akşamı The Cw Kanalında Sizlerle.
Sons Of Anarchy 7. Sezon Fragmanı 01:00
Sons Of Anarchy 7. Sezon Fragmanı 806 izlenme - 1 yıl önce Sons Of Anarchy 7. Sezon Fragmanı...
Graceland 3. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 00:20
Graceland 3. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 294 izlenme - 7 ay önce Graceland 3. Sezon 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı:"Piñon Tree" Dizi Detayı: Yaratıcı 2013 Oyuncular Daniel Sunjata, Aaron Tveit, Vanessa Ferlito devamı... Ülke ABD Tür Dram, Polisiye, Aksiyon
Homeland 5. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 00:43
Homeland 5. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 240 izlenme - 4 ay önce Homeland 5. Sezon 4. Bölümü ile 25 ekim 2016 tarihinde Show time kanalında ekranlara gelecek. Yeni sezonun yayınlanan ilk fragmanı Fragmantv.com'da iyi seyirler dileriz. Bölüm ismi Why is This Night Different? olarak açıklanmadı.
Castle 7. Sezon 15. Bölüm Fragmanı 00:19
Castle 7. Sezon 15. Bölüm Fragmanı 516 izlenme - 12 ay önce Castle 7. Sezon 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı:"Reckoning" Rick Castle ün yapmış, yakışıklı ve karizmatik bir cinayet romanı yazarıdır. Kitaplarının ilk baskıları iyi giderken bir dönem hikaye üretme konusunda tıkanma yaşar. Fakat Castle'ın cinayet romanları, bir seri katile ilham verir ve romandaki hikayelerin kurgusu üzerinden New York birçok cinayete mesken olur. Sonuçta New York Polis Departman'ı bu seri katille baş etmek ve ipuçlarını daha yakından izlemek için Dedektif Kate Beckett’ın partnerliğinde Rick Castle ile iş birliğine gidecektir...
The X-Files 10. Sezon Yeni Tanıtım Fragmanı 00:30
The X-Files 10. Sezon Yeni Tanıtım Fragmanı 184 izlenme - 4 ay önce The X-Files 10. sezon yeni tanıtım fragmanı yayınlandı The X-Files’ın 10. sezon 1. bölümü Ocak 2016 tarihinde yayınlanacak.
Stitchers 1. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 00:20
Stitchers 1. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 326 izlenme - 7 ay önce Stitchers 1. Sezon 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "The Stitcher in the Rye" Dizi Detayı: Yaratıcı 2015 Oyuncular Emma Ishta, Kyle Harris, Allison Scagliotti devamı... Ülke ABD Tür Dram, Bilimkurgu Durum Yapımı süren Süre 42 dakika
Heroes Reborn 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı 00:31
Heroes Reborn 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı 125 izlenme - 3 ay önce Heroes Reborn 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı"11:53 to Odessa" 13 bölümlük bir mini-dizi olarak tasarlanan Heroes Reborn, olağanüstü yeteneklere sahip sıradan insanların destansı hikayesini bir kez daha ekranlara getirecek. Yeni karakterler ve yeni hikâyeler izleyeceğimiz yapım, orijinal dizinin ilk sezonunun izlerini taşıyor.
The Originals 3. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 00:21
The Originals 3. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 125 izlenme - 3 ay önce The Originals 3. Sezon 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı:"Out of the Easy" The Vampire Diaries'ın spin-off'u olan dizi Kökenler'in hikayesini anlatacak..
Heroes Reborn 1. Sezon 13. Bölüm Fragmanı 00:15
Heroes Reborn 1. Sezon 13. Bölüm Fragmanı 36 izlenme - 3 hafta önce Heroes Reborn 1. Sezon 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: Project Reborn" (HD) Series Finale 13 bölümlük bir mini-dizi olarak tasarlanan Heroes Reborn, olağanüstü yeteneklere sahip sıradan insanların destansı hikayesini bir kez daha ekranlara getirecek. Yeni karakterler ve yeni hikâyeler izleyeceğimiz yapım, orijinal dizinin ilk sezonunun izlerini taşıyor.
Switched at Birth 4. Sezon 2. Bölüm Fragmanı 00:30
Switched at Birth 4. Sezon 2. Bölüm Fragmanı 674 izlenme - 1 yıl önce Switched at Birth 4. Sezon 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: Bracing the Waves Kansas'ta yaşayan Bay, okulda yapılan kan testi sonucunda ailesiyle aynı kan grubunu paylaşmadığını farkeder. Önce bu duruma fazla takmayan Bay, bir süre sonra ailesiyle aslında çok fazla farklı yönü olduğunu farkeder. Ailesiyle yaptırdığı DNA testinin sonucunda, ailesinin biyolojik kızları olmadığını öğrenir. Hastanede karıştırılan iki kız bebek ve aileleri bu gerçekten habersiz yıllar geçirmiştir. Bay biyolojik annesini bulmak, Bay'in ailesi de kızlarını tanımak ister. Ancak diğer tarafın hayatı Kansas'taki hayata hiç de benzememektedir. Geçim sıkıntısı çeken Daphne ve annesine yardım eli uzatan Kennish'ler, kendilerini bir anda biyolojik kızları ve Bay'in annesiyle aynı evi paylaşırken bulurlar.
Scandal 4. Sezon 19. Bölüm Fragmanı 00:19
Scandal 4. Sezon 19. Bölüm Fragmanı 440 izlenme - 10 ay önce Scandal 4. Sezon 19. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı:I’m Just a Bill" Amerika Başkanlığı'na medya danışmanlığı yapan Olivia Pope’un görevi politik isimlerin sırlarını korumak ve onların ortaya çıkmasını engellemektir. Ancak bir gün bu görevinden ayrılıp kendi işini yapmaya karar verir. Beyaz Saray'dan ayrılmasının ardından kendi şirketini kuran Pope'un işleri, pek de umduğu gibi gitmez. Geçmişi peşini bırakmaz. Kriz yönetimi danışmanlığı veren şirket, başkalarının hayatlarını düzene sokmaya çalışırlarken, kendininkilerinin hakimiyetini kaybederler. Politik bir drama olan Scandal, güçlü bir kadın karakteri ön plana taşıyor..
The Frankenstein Code 1. Sezon Tanıtım Fragmanı (Yeni Dizi) 02:39
The Frankenstein Code 1. Sezon Tanıtım Fragmanı (Yeni Dizi) 456 izlenme - 9 ay önce The Frankenstein Code 1. Sezon Tanıtım Fragmanı (Yeni Dizi) Dizi Detayı: Günümüzde geçecek bir bilimkurgu olacak Frankenstein, ahlaken bozuk bir karaktere sahip FBI ajanı Adam Tremble’ı merkeze alacak. Ajan Tremble öldükten sonra daha genç ve güçlü bir şekilde geri dönecek, hayatı konusunda ikinci bir şansa sahip olacak. Ancak kimi zaman yeni amaçları ile eski alışkanlıkları arasında ikilemde kalacak. Bu arada kendisinin yaratıcıları olan antisosyal internet milyarderi ve onun biyo-mühendis ikiz kız kardeşi ile, karmaşık bir ilişkiye sahip olacak.
The Originals - 2. Sezon 8. Bölüm Müzik - Panama - Destroyer 05:07
The Originals - 2. Sezon 8. Bölüm Müzik - Panama - Destroyer 744 izlenme - 1 yıl önce The Originals - 2. Sezon 8. Bölüm Müzik - Panama - Destroyer The Originals Dizi Detayı: The Vampire Diaries'ın spin-off'u olan dizi Kökenler'in hikayesini anlatacak...
Revenge 4. Sezon Yeni Tanıtım Fragmanı 01:45
Revenge 4. Sezon Yeni Tanıtım Fragmanı 717 izlenme - 1 yıl önce Revenge 4. Sezon Yeni Tanıtım Fragmanı Yayınlandı. Tüm dizilerin tanıtım fragmanları için mutlaka kanalımıza abone olun.
Empire 2. Sezon 10. Bölüm Fragmanı 00:50
Empire 2. Sezon 10. Bölüm Fragmanı 106 izlenme - 2 ay önce Empire 2. Sezon 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı:"Et Tu, Brute" Promo (HD) Fall Finale Empire Dizi Özeti: Müzik, aile, güç… Savaş başlıyor! Yeni drama müzikal dizisi Empire, çok yakında Fox ekranlarında başlıyor. Acı Bir Hayat Öyküsü (Precious) filmi ile iki dalda Oscar adayı olan yönetmen Lee Daniels ve iki Emmy ödülü sahibi Danny Strong’un imzası bulunan dizide; ünlü yapımcı Brian Grazer da yer alacak. Dizinin kadrosunda Oscar adaylığı bulunan Terrence Howard, Taraji P. Henson ve Gabourey Sidibe’nin yanı sıra; Jussie Smollett, Bryshere Gray, Trai Byers, Malik Yoba gibi isimler de yer alacak. Dizinin konusu şu şekilde: Hip-hop dünyasının önde gelen isimlerinden Lucius Lyon, zorlu bir geçmişi ardında bırakmış, önemli bir sanatçıdır. “Empire Entertainment” isimli müzik şirketinin CEO’su olan Lyon, ALS hastalığına yakalandığını öğrenir ve sektörden el etek çekmesi gerektiğine karar verir. Durumu ağırlaşmadan üç oğlundan birini tahtına oturması için yetiştirmeli ve servetine göz diken eski eşi Cookie’den kurtulmalıdır.